Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

Kiciusia

Mogę napisać tak praca magazyn spoko ale dużo trzeba dźwigać zarobki 3400 zł na rękę pełen miesiąc żadnej premi brak mikrofali na stołówce lodówka pomarzyć można do tego na magazynie brak przede wszystkim szufelki czym sprzątamy papierami od tego jak pakować jaka nazwa np Bosch i potem odkłada się brama rozwalona od magazynu nie naprawia patrzą na ciebie co jeszcze papierosy palą w szatki nie dobrze czajnik elektryczny jest ale pewnie ktoś kupił obiad za darmo jeden kolejka pod prysznic o 14 walka i stoją nad tobą maszyny z naklejkami stare typy przychodzisz nie wiesz gdzie pójdziesz brak po prostu swojego miejsca no ale ekipa dosyć wporzadku dużo Ukrainy

Kaśka

Możliwe, że znalazłam ofertę dla siebie. Chodzi o ogłoszenie na specjalistę ds. personalnych. Dodam, że mam doświadczenie. Czy są otwarci na próby negocjowania stawki?

Jarosław

W sieci jest od ponad dwóch miesięcy kolejne ogłoszenie do działu UR: Starszy Mistrz Utrzymania Ruchu. Co się stało z poprzednikiem? Jakie zarobki na tym stanowisku oferują?

Antybasen
@Jarosław

Teraz w Utrzymaniu Ruchu wielkie zmiany ponoc zachodzą. Mianowali kierownikiem tegoż to zacnego działu najwybitniejszego specjaliste w dziedzinie automatyki maszyn...za rok fabryka bedzie nie do poznania!

Antyprysznic
@Antybasen

Z takimi specjalistami to ta firma będzie bardziej niż nie do poznania. Po prostu jej nie będzie w Poznaniu.

Ambraoży
@Jarosław

Pojawiło się ogłoszenie na Mistrza zmianowego Działu Utrzymania Ruchu. Dział się rozrasta czy poprzedni się zwonił? Jakie zarobki są na tym stanowisku?

Prawdziwy
@Ambraoży

Praktycznie cała ekipa się zwolniła ze względu na śmieszne wynagrodzenie. Nie tylko na rym dziale, ale każdym innym.

mistrzu
@Prawdziwy

Poza niskimi zarobkami są jeszcze inne rzeczy, które mają wpływ na takie a nie inne decyzje: chaos, kolesiostwo - promowanie niekompetentnych ludzi, brak perspektyw, totalnie beznadziejna atmosfera i nastroje w firmie.

Norbert
@Jarosław

Mistrz zmianowy utrzymania ruchu, Mechanik i Automatyk są poszukiwani. Jakie zarobki, benefity oraz warunki przcy są oferowane na tych stanowiskach?

Kaja
@mistrzu

Ile to wynagrodzenie wynosiło? Nie było możliwości podwyżki ani nic ? Piszesz o promowaniu niekompetentnych ludzi - to szkoleń nie robią,żeby ci pracownicy nabyli kompetencje?

Proszę o info jak wygląda praca mistrza zmianowego, zarobki, wymagania vs. możliwość ich spełnienia.

Też widziałam to ogłoszenie i się zainteresowałam, mam nadzieję, że odpisze ktoś. No i nie napisali z tego co widziałam, jaka jest grupa duża ludzi do nadzoru. Duży zespół jakiś?

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

Roman

Czy potrzebują do Exide na wysoki skład ? I ile mniej więcej się zarabia u was jeżdżąc na wysokim składzie ? Pozdrawiam

Jezdzilem
@Roman

3500 bez dodatku albo 2999 z podatkiem.

Ewelina
@Jezdzilem

To stała pensja? Czy można jakieś premie albo inne dodatki do tego dostać? No i jaką umowę przy tym dają?

@Jezdzilem
@Ewelina

Stała na umowie o pracę z wliczoną premią. Żadnych dodatków jak i nadgodzin nie ma i nie będzie. Nie polecam tego wolontariatu.

OwocowyKaziu

Przyszłym pracownikom biurowym radze sie zastanowić nad podjeciem pracy w firmie. Aktulanie pracownicy biurowi ledwo wiążą koniec z końcem co daje afekt zabierania (nie wyznaczonych dla nich) owocow garściami dla swoim rodzin i znajomych. Inflacja , słabe zarobki musza sobie odbijac na owocowych wtorkach. I mimo ze mają swoje , ręce ich swędza na cudze. Zastanów sie dobrze aplikancie!

Sztywny

I co nadal plujecie na pracodawcę? Pełna podwyżka inflacyjna 14.4 % , a dotego owocowy wtorek !!!!!!

Muahaha
@Sztywny

Gościu jak każda inna firma… Odszedłem w tamtym roku i pracuje za taką stawkę obecnie, ze i tak będziesz tyrał 2,5 miesiąca na moją jedną wypłatę :) Netto 2x Twoje brutto więc nie masz się z czego cieszyć parobku.

Ggg
@Sztywny

Owocowy wtorek same jabłka hehe

Muahaha

Dajesz. Chętnie Cię wyjaśnię i opowiem ile można zarobić niecały 1 km obok Exide praktycznie po sąsiedzku, gdzie obecnie pracuję.

Wielu tam lubi. Np taki Jogi. U Jogiego zmiana wieje ujem tak słyszałem. Przytula kolegów zza granicy a po pracy udaje, że pije piwo upijając kolegów z Gruzji, aby później ich wykorzystać haha

Natalia
@Sztywny

Super. A poza tym jakieś inne dodatki/benefity doszły? Ogólnie to pensja tutaj jest ustalana indywidualnie i jest zależna od doświadczenia czy raczej każdy na danym stanowisku zarabia tak samo?

Xxx Jogi 10 cm
@Natalia

Z dodatków premie w wysokości 40-120 zł xD i dwa razy w roku na wakacje jakiś grosz 300~ a na Wielkanoc kocyk, czekolada itp xD każdy dział ma pensje ustalone z góry. Pracujesz kilka lat przychodzi jakiś ciemniak udaje ze pracuje i nie dość, ze robisz za niego macie takie same pieniądze. Stawki tam są żałosne.

Roman

Jakie stawki na prostownikach ,Lion bateriach

Roman

jakie zarobki na prostownikach bateriach Lion?

Patyczak

Ludzi mają za nic ,pracownik się nie liczy tylko sztuki,brak totalny jakości!A ludzi z magazynu uważa się za gorszy sort,najgorsze stawki a praca odpowiedzialna

Iwona
@Patyczak

To ile tutaj zarabiają magazynierzy? I do jakich stanowisk porównujesz to wynagrodzenie? Ten gorszy sort to tylko z powodu wypłat czy coś jeszcze jest na rzeczy?

Patyczak
@Iwona

Stawi na magazynie są najmniejsze że wszystkich działów a praca odpowiedzialna,jest duża rotacja pracowników nawet ludzie z wieloletnim doświadczeniem się zwalniają,na magazynie tylko i wyłącznie Sztuki się liczą!poprostu dobrze to już było.

Micki
@Patyczak

Nie macie tam jakiegoś działu Lean albo inżynierii procesowej żeby Wam pomogła/ ułatwiła/usprawniła pracę w związku z rosnącymi normami? Myślę nad pracą ale po przeczytaniu powyższych nie zapowiada się zbyt ciekawie ...

Micki
@Patyczak

Nie macie tam jakiegoś działu Lean albo inżynierii procesowej żeby Wam pomogła ułatwiła/usprawniła/ulepszyła procesy co by się łatwiej pracowało w związku z rosnącymi normami? Myślałem co by się zatrudnić ale teraz to już sam nie wiem....

@Patyczak

Duża znaczy jaka? Wspomniałeś o tej odpowiedzialności też, zastanawiam się o czym mowa. Chodzi o odpowiedzialność za towary czy coś takiego? Są jakieś kary pieniężne, jak się popełni błąd?

Patyk

Zakład nie daj się. Bedąc po kursie BHP, jestem w szoku i dziwię się że ktoś na to pozwala. Pracownicy BHP są chyba tylko od szkoleń typu, to wolno, tego nie wolno, przeszedł pan szkolenie i tyle.(ważne że wypłata się zgadza) Nakazy noszenia masek.okularów, są stosowane tylko w godzinach 8:00 do 18:00. Zakaz wnoszenia telefonów to chyba zakaz dla checy. Dbają niby o jakość a co drugi pracownik, zamiast zwracać na to uwagę, akurat pisze na portalach (80% "sojusznicy") Pracownicy bez uprawnień obsługują wózki widłowe typu, tak zwane " Sztaplar" (dotyczy nowej formacji, lub montażu). Palą sobie gdzie chcą, mimo że są palarnie.

Bardziej doświadczony od Patyk
@Patyk

To się dostosuj robociku tak jak Ci nakazują. Nie miej swojego zdania, pracuj za darmo i jeszcze poklep lidera po ramieniu jak będzie pluł na Ciebie :)

Janko Muzykant

Niesamowite rzeczy dzieją się w Exide. Sztywny manager obstawił się znajomymi na kluczowych stanowiskach w firmie. Nażelowany narcyz został kierownikiem jednego z ważniejszych działów w firmie i statek Exide płynie na góre lodową. Atmosfera na pokładzie jest tragiczna, tylko łożyskowa orkiestra nadal przygrywa sztywnemu kapitanowi. Mam tylko nadzieję, że zarząd zdąży wcisnąć czerwony guzik i wurzucić tą klikę za burtę zanim będzie za późno. Exide jest zbyt ważną firmą dla regionu żeby pozwolić ją zatopić. Firmą powinien zarządzać gospodarz z krwi i kości a nie karierowicz!!

Cześć, byłabym wdzięczna, jakby ktoś opowiedział o stanowisku Automatyk. Czy w ogóle przyjmują? Bo kiedyś były oferty, a teraz pustka. A jeśli tak, to czy to praca dla początkującego czy szukają specjalistów z doświadczeniem dużym?

produkcjaboss

co się dzieje z tym zakładem ?! Czy nikt tego nie widzi ?! Sztywny obłożył się swoimi ludźmi i zamknął wszystko w jednej klitce ! Nikt nie ma nic do gadania wszędzie koledzy i koleżanki ! Może warto żeby jakaś inna agencja się zainteresowała tym co się dzieje pod stołami tam wałek na wałku ! Ludzie obudźcie się jakiś strajk coś gdzie są związki. Może warto wziąć to w swoje ręce i pokazać mu gdzie raki zimują a nie ze traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Nie boja się niczego żadnych konsekwencji

Łożyska
@produkcjaboss

To prawda ,,sztywny i cała ekipa z skf są już na terenie tylko czekać aż zakład upadnie.Teraz będą dopiero koszty.Dobrzy pracownicy i kierownicy zostali odsunienici dla sztywnego świty.

peter

Kiedyś w Exide docenani byli pracownicy, którzy znali się na swojej pracy i wnosili coś do firmy. Niestety te czasy minęły. Ważni i potrzebni pracownicy rezygnują sami lub są wymieniani przez dyrektora na "swoich" pupili. Pozostaje tylko nadzieja, że ktoś z góry obserwuje to co się tu dzieje i "sztywny" Pan zostanie pogoniony zanim całkowicie zdezorganizuje ten zakład.

Ewelina
@peter

A jak doceniano tutaj pracowników? Jak uważasz, może te czasy wrócą jeszcze? Skoro jest jak piszesz to dlaczego warto tu pracować, może chociaż podstawa pensji przyzwoita?

Wystawiony

Rozmowa o prace na 10 rano jestem kwadrans przed czasem i o 10 :30 dowiaduje sie ze osoba jest chora , zmarnowany czas i paliwo na dojazd . Nikt nie pionformowal nawet o przelozeniu spotkania tylko ochrona mowi ze mam probowac sie dodzwonic . Niekompetentne zachowanie żalosne . wykreslam ten zaklad .

praCOWNIK 45

HEJ CHODZĄ SLUCHY ZE NAJBLIZSZA PODWYZKA INFLACYJNA MA ZOSTAC ROZŁOZONA NA 3 RATY I TO BEZ SPLATY !!!! CZY KOGOS TAM MOCNO BOLI !!!!!!!????????

Zdzichu Olowik
@praCOWNIK 45

Nie strasz, bo to by była największa lipa świata. Do tego niezgodna z układem zbiorowym, więc mam nadzieję, że nic nie będą rozkładać. Jak rozłożą to śmigam powietrze kołowrotkiem i zmieniam robotę.

Nie sądzę

Synku ta firma to pomyłka i ubustwo. Plebs, który tam został to ludzie bez perspektyw i parobki za (usunięte przez administratora)

Przemysław
@Nie sądzę

To o kolegach z pracy? Takie nastawienie jeden do drugiego to norma czy jesteś w awangardzie? I skąd tak cierpka ocena?

Kp

Witam.Na ktorym dziale jest sie narazonym na dzialanie kwasu i olowiu?

Kamil

Pracuję od kilku lat i chciałbym się podzielić Opinią. Praca wykonywana jest 3 zmianowa. Zatrudniając się myślałem, że będzie szansa na szybki rozwój, przyjmowali mnie z otwartymi rękoma, obiecali wielkie góry, nie wspominając o podwyżkach dla pracowników. A zarazem jest zupełnie inaczej niż to wszystko wyglądało. Coraz większe niezadowolenie pracowników którzy pracują X-lat. Przyjmowani są ludzie którzy dorównują Stawkami! do pracowników X-letnich. Nie wspominając, że chodzą jak chcą . Coraz więcej ludzi z Wschodu (nie obrażając ich) . A przede Wszystkim coraz większe jest zatrudnienie ludzi do Biur , niż ogarnięcie dobrego Polaczka na Magazyn. Firma coraz bardziej robi się Wschodnia. Nie tak sobie to wyobrażałem. Obiecywali nadgodziny, teraz ta Inflacja jeszcze. Duża Amerykańska firma która pręży niesamowitym dochodem finansowym z Akumulatorów, a nie potrafi zadbać o Pracownika który pracuje Bóg wie ile. Nie polecam firmy osobą którzy chcą się zatrudnić.

Myślałam, że będą jakieś oferty, bo słyszałam kiedyś o ich przyjęciach na produkcję. Czemu nic nowego nie ma, to jakiś dobry znak? Nie ma rotacji? Czy może zmienił się status firmy, a ja nic nie wiem?

Masters
@Karolina

A po co botowi taka wiedza?

Zenek
@Karolina

Rotacji nie ma i ogłoszeń bo są przyjmowani pracownicy przez agencję.

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 9 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.