Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne

Poznań

Opinie o Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne

Patrycja

Czytam niektore opinie i nie wierze. Mam wrazenie, ze pisza je osoby, ktore nie pracowaly w firmie Blue Sky Travel, ale z jakis powodow ich opinia jest negatywna. Pracowalam w Blue Sky Travel kilka ladnych i ciekawych lat. Relacje i wspolprace zarowno z Wlascicielami firmy jak i z Zespolem wspominam bardzo dobrze. To byly czasy wielu wyzwan, rozwoju i interesujacych zadan. Atmosfera pracy czesto byla goraca, ale to wszystko z uwagi na jej ilosc oraz ciagle dbanie o podwyzszanie jakosci obslugi wszystkich klientow. Dla mnie osobiscie, fantastyczne bylo podejscie Wlascicieli, kiedy potrzebowalam zmiany, kiedy potrzebowalam zaangazowania sie w zupelnie nowe zadania i wyzwania, a oni za kazdym razem mi to umozliwili. A stalo sie tak dwukrotnie, na przestrzeni prawie 7 lat pracy. To byl genialny czas w Blue Sky Travel, a na Wlascicieli oraz owczesny Zespol super fachowcow [z tego, co sie orientuje, czesc tych osob nadal pracuje - pozdrawiam WSZYSTKICH SERDECZNIE! :-)] zawsze moglam liczyc!

Weteran

Spędziłem w tej firmie kilka lat pracując w różnych działach. Fajny i zgrany zespół, w którym bardzo dobrze się pracuje. Miła atmosfera i warunki do pracy . Pracodawca dość wymagający, ale pozwalający na dużą elastyczność w działaniu. Zawsze otwarty na rozmowę i pomagający w rozwiązywaniu problemów, nie tylko w pracy.

Ja

W BST przepracowalam ponad 10 lat....moglabym wiele napisac i pokazac, :-)..nie zaluje, ze odeszlam, bylo zbyt wiele obludy i oportunizmu, nikomu nie mozna bylo ufac.Ilcia, ale Ty chyba w ciagu tych 10 lat to dwojke dzieci urodzilas, prawda??:-)

Syla

W BST pracuje od ponad 5 lat. Pracuje się świetnie. Każdy dzień to nowe wyzwanie. Ktoś kto nie boi się pracy, zaangażowania i zdobywania nowych umiejętności z łatwością odnajdzie się w Blue Sky Travel. Firma zapewnia liczne szkolenia, zarówno z sytemu wewnętrznego jak i systemów specjalistycznych jak np. Amadeus. Atmosfera jest świetna, współpracuje z niesamowitymi ludźmi, którzy w Blue Sky Travel pracują już od wielu, wielu lat. Z szefostwem zawsze można porozmawiać co według mnie jest ogromną zaletą. Znam wiele firm, w których pracownicy nigdy szefa na oczy nie widzieli. W Blue Sky Travel nigdy nie zdarzyła się sytuacja, żeby szefostwo nie znalazło czasu dla swoich pracowników.

Jack

Jack Pracowałem w BST ponad 5 lat. Jest to firma, która cały czas się rozwija, stawia na zaawansowane technologie, stałe udoskonala procesy sprzedaży imprez i usług turystycznych a także biletów lotniczych. Jeśli chodzi o bilety lotnicze niewątpliwie są liderem na rynku w tej branży. Bardzo ważna w każdej pracy jest atmosfera, w BST zawsze można liczyć na rozmowę z Szefostwem, szybkie rozwiązanie problemów oraz pomoc zgranego zespołu. W końcu atmosferę danego miejsca tworzą ludzie, zapewniam że tej dobrej atmosfery do pracy nie brakuje w Blue Sky Travel. Z żalem rozstalem się z BST, ale zmiana planów życiowych i miejsca zamieszkania spowodowała taką decyzję. Nigdy nie zapomnę tych miłych chwil spędzonych w Blue Sky Travel.

ilcia

Pracowałam w BST kawałek czasu, bo prawie 10 lat. Przez ten okres przeszłam szkolenia z zakresu obsługi klienta a także specjalistyczne dotyczące pracy na samym systemie. Dodatkowo co bardzo ważne koleżanki i koledzy z pracy każdego dnia służyli radą i pomocą dzięki czemu zostałam szybko wprowadzona w kasjerski świat :-) Atmosfera w biurze była świetna, a to bardzo ważne- w końcu to właśnie w pracy spędzamy większość czasu. Właściciele są właściwie cały czas na miejscu ogarniając tematy związane z Firmą, dzięki temu w każdej chwili można porozmawiać i załatwić różne sprawy od ręki. Pracę w Blue Sky Travel wspominam bardzo dobrze i gdyby nie przeprowadzka pewnie nadal pracowałabym w tym samym miejscu.

Dominik
@ilcia 22.08.2017 13:25

Też pracowałem kilka lat, było raczej fajnie, dużo wyzwań innych niż w przeciętnym biurze. Szefowie spoko, o co wszystkim kwękającym chodzi? Nie ma idealnych miejsc, zawsze ktoś narzeka.

nie fustrat :-))
@Dominik 29.08.2017 21:59

"było raczej fajnie????".....;-)))to wiesz, że sa tacy, którzy twierdzą, że praca w Blue Sky to jak związek z alkoholikiem, Syla, a Ty to chyba jakaś "młoda stażem mamusia", cała szczęsliwa, że masz gdzie wrócić - o takich pracowników Blue Sky-owi chodzi - polecenie napisania dobrej opinii wykonane???

Ewa

Odp.na wcześniejszego email - "Nie ma już większości tych pracowników o ktorych piszesz ELu" w ciagu roku zolniła się spora grupa specjlaistów, - Blue Sky Travel tonie, nie korzystajcie z ich usług , bo nie ma pewności czy zostaną zrealizowane ze względu na sytuacje. Firma Sp. z o.o. - rodzinna, - zwijają się.

Ela

Większość pracowników tej firmy pracuje w niej od 10 lub 15 lat i to jest wystarczający dowód na to, że dobrze się tam pracuje i dobrze zarabia. Pewnie, że są lepsze i gorsze okresy ale uważam , że pozostałe opinie pochodzą od frustratów i nie są wiarygodne.

ja
@Ela 20.10.2016 15:28

Jesteś pracownikiem tej firmy?Jak długo? Ciekawe czy odpowiesz..... Jak wielu innych pracowników zostałaś zmanipulowana....:-)

Joanna
@Ela 20.10.2016 15:28

Wielokrotnie kupuję u Bluesky i wiadomo, że z zawsze z prodróżowaniem można się liczyć z frustracją ale ta firma wielkrotnie mi pomogła tak jak żadna inna

Ewa

Firma pobrała opłatę transakcyjną za lot po czym otrzymałam informację, że lot się nie odbędzie, nie został mi zaproponowany żaden inny termin w odstępie 3 godzin... Ryanair zwrócił 100% za bilety, a BlueSky opłatę za pośrednictwo, mimo nie wywiązania się z usługi oczywiście przywłaszczyło. Czuję się oszukana. Kompletny brak profesjonalizmu. Zdecydowanie odradzam!!! Jak najdalej od BlueSky !!!!!

Przemek

Złapać klienta, wycisnąć jak cytrynkę i jak najszybciej o nim zapomnieć- co najlepiej widać po poziomie rozmowy pracowników infolinii, którzy niejednokrotnie krzyczą na klientów. Ale tak to jest jak się zatrudnia osoby bez doświadczenia i nie organizuje dla nich szkoleń. Jakby Szefostwo nie miało fiu bździu w głowie to może by coś z tego było. A tak: był las, nie było Was. Będzie las nie będzie Was :) Taką Wam przyszłość wróżę.

Malgorzatka

Jedna wielka porażka. Nie dość, że nie szanują pracowników, to jeszcze oszukują klientów. Byleby tylko wziąć prowizję (opłatę transakcyjną) i najlepiej żeby lot w ogóle się nie odbył.. Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z Bluesky !

kiedyś

Szefostwo nie interesuje się pracownikiem. Totalny klimat dezinformacji. Rób co masz robić i najlepiej za darmo. A inni pracownicy sobie poleżą i popatrzą jak Ty pracujesz. A kasę wezmą chętnie. Szkoda czasu na taką firmę.

robaszek

Brak w ogóle jakiegokolwiek zarządzania firmą, chodzi o to, żeby wpływała kasa - ludzie tak naprawdę dla właścicieli się nie liczą, nawet Ci , którzy wiele zrobili dla tej firmy.Można nawet odnieść wrażenie, że chętnie ich żegnają. Jeżeli firma coś robi dla pracowników to z niechęcią, "koty" jeszcze o tym nie wiedzą.Jeżeli zdecydujesz się na pracę w Blue Sky pamiętaj zawsze, że jesteś tam mało ważny. :-)

kasjer

fajna firma była kiedyś, byle szefowa tak nie jątrzyła i nie obgadywała pracowników, będąc przyjacielem na " 5 minut" kompletnie zero pojęcia o zarządzaniu pracownikami, no i najlepsi ludzie dawno odeszli.więc to świadczy o zarządzie. Najlepszy będzie student lub pierwsza praca za darmo..

Zostaw opinię o Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blue Sky Travel Biuro Lotniczo-Turystyczne