Selgros Cash&Carry

Poznań

Opinie o Selgros Cash&Carry

kaa

Jezeli ktos moze podac jakie doswiadczenie i umiejetnosci z wyksztalceniem trzeba posiadac na kierownika klientow ADL ? Bede wdzieczna.

Człowiek z orbity

Praca na poziomie tylko dla chcących pracować. Kulturalny klimat. Spokojna nie wymagająca wysiłku praca. Kto ma ambicje ten dostaje dział napojów bezalkoholowych. Mili uprzejmi uczynni kompetentni ludzie. Zarobki więc powiem tak trzeba sobie na początku pomyśleć jaka kwota netto kogoś satysfakcjonuje.

Bartosz

Możecie podpowiedzieć kilka informacji o pracy asystenta w dziale zamówień i planowania?

Klient

Selgros Cash&Carry ma jak widzę sporo ofert pracy!

Nikita39

Czy we wszystkich selgrosach jest takie zimno na hali,kasach i stołówce???? Kasjerki pracują w opaskach na uszy albo w kapturach!!!!! Ręce marzną ,tak że pieniędzy nie da się liczyć . A mając na sobie tyle warstw ciuchów ciężko pracować i ruszać się.

Kalinin

Najlepiej tylko narzekać na wszystko na co tylko się da. Nawet najlepsze firmy można oczernić jak tylko ktoś będzie bardzo tego chciał. Selgros Cash&Carry to spoko firma!!

GALL ANONIM

PANIE JARKU Z HALI 120 ZAMIAST ODPOCZYWAĆ NA URLOPIE NIECH PAN MYSLI JAK WÓDA Z HALI WYJECHAŁA BO JESZCZE TROCHE TO CAŁKIEM PANA Z TORBAMI PUSZCZĄ I ZWOLNIENIA I DEGRADACJE I PRZESUNIECIA NIC PANU NIE POMOGĄ.MIŁEGO MYŚLENIA ŻYCZE

Dominika

@[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Selgros Cash&Carry? Jak oceniasz warunki zatrudnienia na swoim stanowisku? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Karol

Jeśli ktoś podejmuje decyzję o pracy w firmie handlowej to pewnie ma świadomość , że nie będzie lekko. Jeśli już mamy dość to chyba najłatwiej jest zwolnić się tym bardziej, że teraz można firmę zmienić bez problemu.

Dominika

@selgros piaseczno - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Selgros Cash&Carry? Rozumiem, że na start jest podpisywana umowa o pracę - czy pracodawca zapewnia też dodatkowe benefity, np. pakiet medyczny?

.@selgros piaseczno

Umowa na 3 mc później niby na dwa lata szkolenie na polczynskiej jeden wielki bałagan nikt nic nie wie działasz na wytyczonym dziale po omacku nie ma kto szkolić . Zarobki hm szału nie ma oszukanstwo umawaja się n kwotę brutto podstawy I mówią że do tego 10% premia a okazuje się że manewr jest na podstawie na - tak żeby wyszła kwota brutto z 10% .. to jest myk z ich strony ..

Mańka

@brunetka100 Zgadzam się z Tobą w zupełności. Każdy doskonale wie, że praca w handlu nie należy do lekkich ale ludzie chyba tak lubią marudzić więc piszą!

brunetka100

Jak sie tak czyta te opinie to rece opadaja.Dobry pracownik tu nie zaglada.Ja kiedys pracowalam w selgrosie urodzilam dziecko nie pracuje,czytam co ludzie pisza to po prostu bzdury!!!!W handlu praca jest ciezka a malo platna jest i na kazdym sklepie wykorzystuja pracownikow.Jak chcesz pracowac w handlu to idz i pracuj i zobacz jak to sie pracuje z ludzmi jeszcze nikt sie nie narodzil aby jemu dogodzic.Czy to selgros czy biedronka wszystko zalezy na jakiego czlowieka sie trafi pracowac.Jest jedna zasada zloz Cv i jak ciebie poprosza na rozmowe to idz i pytaj o wszystko bo tu kazdy pisze co chce i nie jest to zrodlo realne.

Dysponent Lublin

Witam Was a ja Dyspo z Lublina jestem i doszły mnie słuchy ze w Radomiu wałek na alkoholach poszedł i że z hali wyjechało wódy na kilkanaście tysiaków jak z chemii z pewnej hali.hihi.Ciekawe czy Poznań już wie?Trzeba tam maila wysłać a jak wam tak Dyro mało płaci to pewnie musi dziure na dziale załatać. Jest tu ktoś z Radomia?

Ostrzegający

Bardzo słabe zarobki jak na Warszawę, nowi mają prawie tyle samo co pracownicy po 10 latach pracy albo i więcej ( tych to jest mało bo awans w tej firmie to fikcja), w Warszawie wolą zatrudniać kolegów i koleżanki z Makro ( czyli dzisiejsi kierownicy i dyrektorzy, którzy pracowali wcześniej w Makro ).

Sonia

Selgros Cash&Carry dla osób niezbyt przykładających się do pracy to nie jest dobra firma. Tu płaca i wymagają , trzeba zmienić podejście do pracy i będzie ok.

Poszukiwacz

Witam. Poszukuje pracy w tej firmie na stanowiski magazyniera. Jak wyglądają płace, dodatki, atmosfera na magazynie? Pytam o rzeczywistość, nie o fikcję. Jest sens?

Jerzy

Witam. Selgros Wroclaw to zero profesionalizmu, na hali ciagke czegoś brakuje w dodatku z kierowniczka p.Kamila nie można robić interesów bo nie odbiera telefonów i zapomina o rabatach. Jestem niezadowolony ze współpracy

Misziu

Selgros Cash&Carry to normalna, prężna firma, która radzi sobie przy takiej konkurencji. W kwestii tego ubolewania na forum mogę powiedzieć jedno- ludzie weźcie się za pracę!!!!!

stara pracownica

Witam pracuje w Radomiu i jest żenada nowy pracownik ma więcej niż z 10 letni stażem i jak to kierownik hali mówi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa' bo dają 2000zł brutto czyli 1500 na rękę i operatorem wózka widłowego jestem a jak jest' zatwardzenie na kasach 'jak to kierownik mówi to muszę iść na kasę bo kolejki i też zero dodatku bo pracownikiem hali jestem.Odradzam pracę w Radomiu bo który operator wózka widłowego w hurtowni zarabia 1650 zł na rękę masakra ludzie obudzcie się zacznijcie się cenić

Smierdzacadupakierownika

Fitma nadaje sie do zgloszenia do PIP za naruszenia i mobbing.Odradzam wszystkim.Ul Polvzynska wejdzcie do pokoju dyspizytorow zeby piznac obraz tego miejsca.Smierdzi jak w toalecie.Czyli tu przydala by sie interwencja Sanepidu.Odradzam

selgrossros

Szkoda tracic czad w tej firmie Selgros Warszawa.Nie idzcie na zadne stanowisko w tej firmie to jedt banda oszustow i nacuagaczy.Nie dosc ze kaza robic to co nie jest napisane w umowie,oczywiscie umowa z firma zewnetrzna transgourmet to zwalniaja z byle powodu. Wielkie oczekuwania od pracownikow w zamuan 0.Cala ekipa poczawszy od kierownikow konczacac na szeregowcach prezentuje poziom wiezienny.Zero kultury i szacunku.Wyrzywanie sie na kimkolwiek za byle co. Klimat jak z obozu koncentracyjnego.Jedyny blad jaki nozecie w zyciu popelnic to praca w tej firmie.Robic zakupow tez tam nie polecam,bo obsluga nawet do klienta nie ma szacunku.Pozdrawiam wsxystkuch czytelnikiow.A dla Selgrosa jak sie nie podoba to nie czytaj.

front

Te wszystkie hipki, kolosy, to przechowalnia osób bez ambicji, edukacji, nieustannie utyskujących na swój zły los, wypakowujących towar na półki i siedzących na kasie.

KlieKaśka

Mam nadzieję, że Selgros poradzi sobie z tak olbrzymia konkurencją? Czy ktoś wie jakie akcje promocyjne planowane są w nowym sklepie? Chociaż klienci podzielili się sklepami i każdy ma swój ulubiony to i tak się jest dość silna. Zresztą słaba nie poradziłaby sobie.

Radom

Radom pracownik z 15letnim stażem 2000zl brutto nowy pracownik 2100.Gdzie sprawiedliwość??

Karol

Selgros Cash&Carry firma rozwija się dość szybko, to dobrze!.

Nina

Czy jest prawdą , że mają otwierać nowy sklep? Może ktoś słyszał?

qwerty

Witam ile zarabia kierownik działu w selgros?

Zenek

Jestem pracownikiem Selgros Cash&Carry i potwierdzam, że mamy całkiem spoko zarobki. Z całą pewnością trzeba się napracować ale przynajmniej wiemy za ile.

minn

ile zarabia kierowca?

Maniek

Selgros Cash&Carry jest spoko firmą, przynajmniej takie opinie o nich słyszałem. Może ktoś dodać cos więcej? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy zarobki są godziwe? Każda informacja może się przydać w trakcie rekrutacji! Firma ostatnio ostro stawia na jakość

Roger

Podpowiedzcie proszę coś o pracy dla "Technical Sales Representative " w Krakowie. Jakie firma ma wymagania na początku? Selgros Cash&Carry to duża firma a ja takie lubię.

Uno

Byłem na rozmowie na Kierownika Horeca do Wrocławia a zaproponowano Kierownika biura obsługi w Długołęce ? O co chodzi ?

były pracownik

Co w Lublinie ( jak na działach ? jak inwentaryzacja? , jak dalej ''rządzą'' kierownicy ? co na to dyrektor?).Napiszcie parę zdań .

Lidl

Lidl - 3800 zł b. na start opieka medyczna dla rodziny, bony, premie, paczki. Tak jak w Biedronce i Kauflandzie.

WALDEK123

PH w Warszawa-Wawer (Ul.Marsa) jest tu ktoś? Potrzebuję poznać opinie o tej hali.

Ewelina

Witam, Czy ktoś ma informacje ile zarabia kierownik działu np. spożywczego, widzę, że są ogłoszenia na stronie Selgrosu, tylko, czy możecie coś więcej powiedzieć o tym stanowisku pracy

Juri

Proszę sprawdza. wagę zakupionego mięsa w selgros POZNAN ,kantują na wadze

Nowy

Znalazłem ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Hali Sprzedaży na różne miasta w Polsce na pracuj. Proszę o kilka informacji dotyczące stanowiska wynagrodzenie dodatki itp. ? Czy jest to praca stała i w nowych punktach czy zmiana kadry ?

Filip

Pracuję w Selgrosie już dość długo i mogę powiedzieć, że firma stara się dbać o pracowników. Zarobki są na normalnym poziomie i jak ktoś dobrze pracuje to może liczyć na podwyżkę. Fajni ludzie ze mną pracują.

Piotr

Brak nowych ofert pracy czyli ludzie nie odchodzą bo jest dobrze,tzn dobra firma! Tylko pozazdrościć.

Lokus

Chodzi mi o Selgros w Warszawie. Konkretnie chodzi o dział ryb. A może wiesz jakie tam wyciągają zarobki?

Marian

Malik który SELGROS cię interesuje

Malik

Czy Selgros prowadzi obecnie rekrutacje na przedstawiciela handlowego? Nie mogę nic namierzyć a chciałbym tam pracować? To firma w której jest perspektywa stabilnego zatrudnienia, dla mnie to najważniejsze.

Ulex

W Selgrosie pracowałem dorywczo jak jeszcze w liceum . Jak jest teraz ? (Białystok)

Rumburak

Niech żyją nocne dziady

bongo

Nie polecam pracować w tej durnej firmie (Lublin)! pracowałem tam rok w połowie 2016 pożegnałem ich ale jakoś nie było czasu napisać tutaj wcześniej. Wytrzymałem tam tylko tak długo ze względu na to że miałem już umówioną nową prace ale nie na już i musiałem się przemęczyć parę miesięcy. Żadnych możliwości rozwoju, szkoleń a o awansach możesz sobie pomarzyć chyba że masz znajomości u dyrektora albo kierownika hali..wolą przerzucać swoich znajomych kierowników z działu na dział niż zatrudnić kogoś kompetentnego czy awansować pracownika. Płaca to już w ogóle ręce opadają 1500 z premią i jeździsz dodatkowo na wózku z czego nie masz żadnego dodatku za to, nadgodziny nie płacone tylko wymieniane na wolne, praca od 5, godziny nocne od 20.40 by jak najmniej dodatku nocnego płacić. Najlepsze jest to, że jak trafi się klient który nie zna w ogóle tego sklepu i prosi by mu pomoc we wskazaniu gdzie co leży niekoniecznie z twojego działu a nie możesz znaleźć pracownika z danego działu to kulturalnie mu pomagasz a potem kierownik drze się czego łazisz po sklepie zamiast pracować!hhahah !a w umowie jest przeciez obsługa klienta. Dodatki świąteczne i wakacyjne to też śmiech na sali, zapomnisz złożyć wniosek bo cię "nie wtajemniczyli" w ten system współpracownicy, a na rozmowie o pracę o tym nie wspominają ani słowa to olewają cię i nic nie dostajesz! Jedyny plus jaki jest to opieka medyczna i to na tyle, karta sportowa to żal 40 zł zniżki na karnet miesięczny i to z przerwą co 2 miesiące na dodatek z taką firma gdzie większość dobrych siłowni nie współpracuje. Jak ktoś już trafi na ogłoszenie pracy od nich lepiej niech idzie dalej bo szkoda czasu i nerwow..

zulu gula

Z Przylesie odchodzi Ewa.Szkoda

Kasia

Pozdrawiam nocnych dozorcow .Skończyło się opierdalanie.

-_-

To napisał na pewno Dyrciu albo ktoś z Kierownictwa xD ^^^^

Zostaw opinię o Selgros Cash&Carry - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry