Opinie o Selgros Cash&Carry w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Łódź

Dybi

Cóż, dużo można pisać na temat selgrosa jako pracodawcy ogólnie, czy tez sytuacjach w danych halach. Rakiem toczącym firmę jest to ze 3/4 osob na stanowiskach kierowniczych, (począwszy od dysponentów a na kierownikach hali kończąc) nie nadaje się do zarządzania zespołem, pracują długo i są zmęczeni życiem lub po prostu maja braki w wykształceniu ( dla niektórych obsługa excela i drukarki to nie lada wyczyn). To przekłada się bezpośrednio na atmosferę w pracy, która jest mocno nieciekawa. Krążą już legendy o (usunięte przez administratora)niektórych kierowników, a w tej kwestii przoduje Pan o sporej posturze z brodą ;) Sporo osób z zewnątrz zwraca uwagę na to ze pracownicy na hali są przygnębieni i niezbyt pomocni. Pensja jaka oferuje selgros to minimalna krajowa i dla nowych 5 procent premii. Należy się poważnie zastanowić czy za te pieniądze m, ty przyszły kandydacie chciałbyś pracować w systemie zmianowym, w firmie gdzie z oszczędności wciąż brakuje ludzi do pracy, znosząc kierowników którzy Ci będą ba bieżąco przypominać ze jesteś (usunięte przez administratora). Dział personalny również dodaje uroku tej firmie, niewiele można zalatwic, ciagle Panie nie maja czasu lub tłumacza ze „to nie od nas zależy to centrala ustaliła”. Nikt nie dba o to jak pracownik czuje się w pracy i czy jest szanowany, ma przyjsc i zapitalac najlepiej za trzech których brakuje na dziale. Z plusów - nauczysz się jak szybko rozpoznać firmę tego typu i reagować na chamstwo chamstwem. No i wypłata na czas ale to chyba powinien być standard a nie plus.

tata
@Dybi

to prawda

Kluk

Ta firma to jest jakiś totalny zart, szczególnie hala na 3 maja. Hale aktualnie „ratują” pracownicy którzy szkolą się na nowy system z innych hal, dyrektor w ciągu 3 lat swojej kariery tutaj wywalił albo spowodował odejście wielu osób, wartościowych dla firmy również. Bałagan, nadmiar obowiązków, minimalna krajowa a wychodzisz stamtąd zajechany jak po maratonie. Wiecznie nie ma kasy na podwyżki lub premie ale kolejne hale wciąż się otwierają :) Kierownictwo poniżej krytyki, poza pojedynczymi przypadkami normalnych, to miejsce jest zagłębiem złośliwych, niespełnionych życiowo ludzi. Nie polecam(usunięte przez administratora)

Dybi

tata Nowy wpis
@Dybi

to prawda

pzn Nowy wpis

pięknie zamiata się sprawy pod dywan i nie wyciąga konsekwencji wobec ewidentnego przekroczenia uprawnień

Jakie wartości są cenione w Selgros Cash&Carry?

Noni Nowy wpis

Posłuszeństwo, podporzadkowanie,pełna dyspozycjność i elastyczność, pracowitość, brak ambicji, odporność na krytykę i zły humor kierownictwa

www Nowy wpis

kierownictwo hali na 3 maja potrafi zadzwonić do byłych pracowników, strasząc sądem i wyzywając, bo nie spodobał się im komentarz na mapach google, zgodny z zasadami opinii konsumenckiej. nie życzę nikomu takiej kadry kierowniczej.

Czy po rozmowie w Selgros Cash&Carry rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Zonka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Nie polecam hali na 3 maja!!!Prawda jest taka że ryba psuje się od głowy. Obecna głowa hali swoją wyniosłością, bezwzględnością, niesprawiedliwością krzywdzi ludzi. Brak mu empatii, ludzkiego traktowania i sprytu w doborze mocnej kadry. Zwalnia lub wypuszcza dobrych pracowników a jednoczesnie zatrzymuje krętaczy i obiboków. Gdzue tu logika i jaki cel?W czasach kiedy rządził tu Pan Jacek udzielała się nam jego kultura, życzliwość, uśmiech i chociaż nigdy nie było lekko to wtedy chciało się pracować. Potem szefem była ładna Pani która szybko odeszła i nastały czasy zimnego despoty, który buduje taką atmosferę że szukam innej pracy. Zdecydowanie odradzam

rts1910

Pytanie dlaczego pracownicy działu gdzie kierownikiem jest aż za bliska "przyjaciółka" kierownika nie są przeszkoleni na kasy ?oczywiście nie tylko bo opiera się to również o tych którzy mowia ze mają "za grube palce" trzeba je jakoś odchudzić bo pracujemy wszyscy za jedną stawke?dlaczego na tym konkretnym dziale jest tyle pracowników ,jedyny dział tak licznie obsadzony podczas gdy ilość nie znaczy jakość widać na 1 rzut oka?dlaczego tych dwoje w tak zażyłej relacji pracują na jednej lokalizacji oboje jako kierownicy ?nie jest tajemnicą to że jak się kłócą to frustracja wylewa się na każdego pracownika z osobna a powinni się kłócić między sobą w 4 scianach bez udziału osób trzecich. dlaczego pracownik przesiaduje w biurze kierownika (nie swojego ale blisko zwiazanego) jednego z działów i konsumuje posiłki od tego jest przerwa??? tyle pytań żadnej odpowiedzi .

1908lks
@rts1910

Dlatego bo w selgrosie rządzi prawo wilka i znajomosci. Ludzie, nie dajcie się wykorzystywać za (usunięte przez administratora) pieniądze, praktycznie wszędzie zarobicie tyle samo albo więcej. Pracujecie ciężko na sukces i pensje tych wszystkich naburmuszonych dyrektorkow i cała resztę „lepszych” od Was. W selgrosie zwykły pracownik jest traktowany gorzej od psa, chociaż jak widać wielu to pasuje bo siedzą tam od lat :D najgorsze miejsce do (usunięte przez administratora) tyrka za minimalna krajowa i dodatek w postaci tego typu akcji czyli regularnego poniżania przez ludzi (usunięte przez administratora)

Co wchodzi w socjal Selgros Cash&Carry?

Kierowca

Elo, szuka pracy jako kierowca kat. C w łodzi. Widziałem kiedyś ogłoszenie, że szukają ale nie ma teraz a chciałbym złożyć. Jeździłem już w Makro i szukam teraz

Kluk

Pietrucha

Witam, mam pytanie ⁉️ Ile można zarobić netto na ręke na dziale ryby. BARDZO MI NA TYM ZALEZY BĘDĘ MEGA WDZIĘCZNY ZA POMOC. CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA ODP POZDRAWIAM

Baaary

Proces rekrutacji na przedstawiciela handlowego nie jest na żadnym poziomie. Byłem na rozmowie, oczywiście Pan prowadzący rozmowę już na wstępie się gdzieś śpieszył. Uzyskałem informacje że w ciągu tygodnia dostanę odpowiedź, niestety odpowiedzi brak. Jak już na wstępie komunikacja zasiadła to nie wiem jak by wyglądała komunikacja podczas pracy tam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Selgros Cash&Carry?

Aplikujący

Rekruterka wyraźnie zmęczona swoją pracą lub życiem. Pierwszy kontakt nadał odstraszający wydźwięk. Opinie umieszczane w internecie sprawiają, że wacham się czy na pewno jest sens iść na rozmowę o pracę. Chociaż sklep z perspektywy klienta wydaje się być przyjazny i neutralny. Nie wiem co sądzić

wyzysk
@Aplikujący

Opinie zamieszczane w internecie są prawda , jeśli chcesz być równie zmęczony co ta kobieta współpraca z tą firmą to oczywiście zatrudnij się przekonasz się na własnej skórze czy było warto szaleć tak :) - najlepiej samemu sobie wyrobić opinie ale jeśli masz inną mozliwosc skorzystaj dla swojego dobra.

Rekrutacja

Witam wszystkich, przychodze z pytaniem odnośnie lokalizacji na ul.Rokicinskiej w Łodzi, wybieram się tam jutro na rozmowę o pracę na stanowisko kasjerki. Może ktoś chciałby podzielić się swoją opinią lub doswiadczeniem odnośnie pracy w tej lokalizacji? Będę wdzięczna, pozdrawiam. B.

MagdalenaJustyńczak

Witam nie polecam nikomu tam pracy na 3 go maja w lodzi w selgrosie traktują wszystkich jak (usunięte przez administratora) maja o wszystko wielce pretensje dyrektor czepia się o wszystko Byłam w 3 miesiącu pracy i mnie dyrektor zwolnił mimo tego ze w ciąży jestem nie polecam tam nikomu pracować

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Selgros Cash&Carry?

dwujka

Atmosfera w miejscu pracy jest szkodliwa jeśli zdrowie ci mile omijaj ten zakład szerokim łukiem

Daro

Nie polecam nikomu.Praca za minimalną krajową.Czasami na kilku działach naraz z powodu braku pracowników.Kierownicto poniżej krytyki.Totalny brak kultury osobistej.Wiecznie niezadowoleni, wyzywajacy swoich podwładnych.(usunięte przez administratora)na porządku dziennym.Praca także w weekendy i po nocach.Socjal praktycznie żaden.Awans tylko przez znajomości.Kierownicy nie znający się na swoje pracy,często bez wykształcenia.Jezeli lubisz być traktowany jako przygłup albo małpa przez ludzi głupszych od Ciebie to polecam robotę.

klient

Lubię robić zakupy w selgrosie ale nie podoba mi się podejście zarządzających.Niejednokrotnie bywałem świadkiem gdzie ewidentnie osoba zarządzająca wyżywa się na pracownikach co jest niedopuszczalne Ci ludzie pracują na was (celowo z małej).W związku z tym poważnie się zastanawiam jakie poczynić kroki ,bo nie jestem za zostawianiem pieniędzy firmie która nie szanuje swoich pracowników w mojej firmie to nie do pomyślenia.Mam film z jednego zajścia i chętnie się nim podzielę.

niki

Zauważasz, że Twojego szefa cechuje niski poziom kultury oraz brak szacunku do pracownika? Gdy po raz kolejny jest dla Ciebie niemiły, dopadają Cię myśli: „jestem bez żadnych szans” albo „chcę odejść z pracy”? Dodatkowo niektórzy zarzucają Ci, że jesteś pracownikiem nie szanującym przełożonego? Nie ma sensu tkwić dłużej w tak wyniszczającej relacji. Nie łudź się, że sytuacja się polepszy. Niby nawet najgorszy pracodawca może się zmienić, ale to wymagałoby wiele pracy z jego strony, a niestety często takie osoby nie mają sobie nic do zarzucenia.

Apel

w związku z tym że całe dni stoimy na kasach może panie kierowniczki działu kas powinny zrobić uprawnienia do kierowania wózkiem i żeby nam też pomagaly? wszystkie wszystkie panie macie prawo jazdy więc i wózki są w zasięgu waszych dłoni halo halo wszystkie ręce na ręce na pokład :-]

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Łódź

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042