Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

paco

W tym momencie firma daje ludziom pracę i zaopatrzenie klientom. To źle?

Wow

Idź zajmij się swoimi zabawkami a nie posmiewisko robisz ze swoich przemyśleń.

Ryszard

Przede wszystkim piszą klienci, a jakim pracodawcą jest Selgros z punktu widzenia pracownika? Firma umożliwia rozwój zawodowy i odpowiednio wynagradza zaangażowanie czy wręcz przeciwnie? Będę wdzięczny za krótką odpowiedź nt. warunków pracy.

Batman z Sant Tropez

Cyrk. Brak wozkowych wozkowi z innych dzialow jeszcza wszedzie. Czesto od 6 do 12 byl 1 wozkowy na hale. Pensja niska aczkolwiek zawsze na czas. Dyrektorzy chodzą i patrza o co i do kogo sie doczepic. Pracownicy uciekają. Impreza byla ale piwo bylo 90 % wody 10 piwa. Produkty oczywiscie z hali. Omijac szerokim lukiem!

paprykarz szczeciński

W czasie pracy w Selgros Poznań widziałem redukcje zastępców kierowników działów do pracowników hali, zwalnianie kierownictwa hali i zwalnianie kierowników działów i ich zastępców nie mówiąc o zwykłych pracownikach hali. Oczywiście były przypadki oddolnego wspinania się po drabinie kariery. Były smaczki dnia codziennego, gdy kierownictwo hali w garniturach ładowało w półki towar bo pracowników na działach hali było za mało a dyrektor robił wizytacje następnego dnia lub Prezes przyjeżdżał lub miała być wizytacja z zagranicy. Miło wspominam porządki wszystkich na działach hali, chłodniach, przyjęciach towaru, zgniataczach przed każdą kontrolą BHP, Sanepidu czy Inspekcji higieny Haccp to samo dotyczy wizytacji Strażaka. Pensja zawsze sie zgadzała zgodnie z umową i czasami premie dali jak się przyszło z wolnego do pracy lub wypłacili za nadgodziny zamiast wymiany wypracowanych godzin na wolne. Socjal był, ale umówmy wszyscy płacili za ten socjał co miesiąc. Bony świąteczne były paczki dla dzieci, zniżki na kino oraz impreza pracownicza dla wszystkich pracowników. Reasumując praca w hali Poznań to "cyrk na kółkach" tylko brakowało muzyki cyrkowej puszczanej z głośników.

WG

No skoro tak atrakcyjna praca w Selgrosie to czemu tych opinii negatywnych tak wiele nie biorą się z nikąd

Rozbawiony

Napisze parę słów o pracy w tej firmie a więc tak. Po 1. Jest to strona o Selgrosie w Poznaniu więc po co piszą tu ludzie o innych działach? Po2. Wracając do tematu praca jest po prostu tragiczna zaczynając od wypłaty Zwykły pracownik ok. (usunięte przez administratora) netto Zastępca / Kierownik ok. (usunięte przez administratora) netto Przecież to jest kpina i dla pracownika i Kierownika jak za takie pieniądze robią ludzie w 2019r to ja nie mam więcej pytań na zwykłym magazynie dają min. (usunięte przez administratora)za to że przez 8h będziecie robić załadunki czy rozładunki przez 8h bez stresu i nagonki a po 3-4mies. Już będziecie zarabiać (usunięte przez administratora)netto a w Selgrosie? Po 20latach dostaniecie podwyżkę (usunięte przez administratora)brutto w premii (która może dostaniecie a może nie) więc serio ktoś tu pisze ze jest praca ok? W porównaniu z czym? Z obozami zagłady to i owszem ale w porównaniu z normalną firma? Napewno nie. Po 3. Jak może się komuś podobać praca gdzie masz robić wszystko i to dosłownie brakuje ludzi? To norma więc musisz wyłożyć towar na pułki, poszukac towaru na przyjęciach (tak szukać zapomnij o jakims systemie który dba o logistykę tu czegoś takiego nie ma) następnie zawieźć go (paleciakiem bo wózków elektrycznych tyle na całym sklepie ile w normalnej firmie przypada na 6 osób.) na swój dział i tam liczyć wszystko co na palecie jest by to drugi raz wbić w system (dlaczego? Czemu tego nie robi nikt z pt? Skoro i tak to liczą? Po co robi się to dwa razy skoro i tak nie ma to na celu kontroli - możesz wbić w skaner ile chcesz skaner nie zablokuje możliwości jeśli wbijesz za dużo - glupszego systemu nie widziałem serio) następnie nie ma wozkowych to musisz sam iść na retracka i ta paletę wstawić gdzie trzeba mimo że opisałem tyle zadań to nadal nie doszliśmy do tych za które Tobie płacą względem stanowiska następnie musisz robić swoje zadania przez to że nie ma ludzi do pracy, klienci mają milion pytań nie związanych z twoją branża to jesteś w (usunięte przez administratora) Ze swoją pracą. I później musisz nadrabiać tak wygląda w skrócie praca w tej firmie NIE POLECAM.

Pracownik słoik
@Rozbawiony

Oczywiście potwierdzam .Selgros to jest pewna praca biorą wszystkich jak leci ale warunki .....ja bym jeszcze dodał (usunięte przez administratora)do kolejki minusów .ale wiedzą jak to robić.

zastępca kierownika food pozna

w necie widziałam ogłoszenie że szukają zastępcy kierownika do hali poznan, sektor food. kto wie na jaki dział? pozdro

wódz
@zastępca kierownika food pozna

człowieku daruj sobie pracę w tej pseudo firmie, korporacja to jest korporacja będzie zawsze korporacją, (usunięte przez administratora) Cię będą na każdym kroku, podzwoń po selgrosach w kraju a dowiesz się jak jest

wódz

(usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) lepiej uświadomić człowieka za wczasu niz dać mu sie pakować w (usunięte przez administratora) niech poczyta opinii podzwoni i sam wywnioskuje notabene bardzo często w selgrosach słychać akcent wschodniojęzyczny dalej chyba nie trzeba tłumaczyć i się rozpisywać

cypis

Ludzie zrozumcie, Dla detalisty to jest normalny sklep jak lidl,kaufland,czy biedronka nie dajcie się oszukać, Może dla odbiorcy hurtowego to i jest trochę promocji,aczkolwiek wątpię, Najgorszy sklep w którym byłem,mówię tu o sklepach wielkopowierzchniowych,

A dlaczego nie ma jeszcze wypłaty? Powinna już być na koncie

siedlczanin

skąd wiesz że mają problem z chętnymi do pracy.

Kuba

Jaka jest atmosfera pracy ? Jak wygląda praca i zarobki na stanowisku asystent ds. Technicznych?

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pawel

Kierownik działu informacje reklamacje Jakie zarobki na tym stanowisku Jakie auto sluzbowe?

Dar
@Pawel

Informacja? Auto służbowe? :D

OLA

Witam, Wrzucając taką opinie nie mającą żadnego potwierdzenia w rzeczywistości pokazuje Pan że zależy Panu tylko na oczernieniu osób które pracują w tym miejscu. Opinia powinna być oparta o fakty a nie o osobiste uprzedzenia. Jeśli chodzi o ukrywanie receptur to kompletnie się z tym nie mogę zgodzić bo sama dostałam przepis na serwowane potrawy. Luźna atmosfera, której ja byłam światkiem pokazuje że pracownicy dobrze ze sobą współpracują. Nigdy jednak nie zauważyłam aby robili to w sposób nie elegancki. Z treści opinii jaką Pan napisał wynika że po prostu zazdrości Pan pracownikom restauracji Brasserrie

Tomaszek

Witam wszystkich czytających o ile opinia będzie wystawiona. Mianowicie nie kupujcie sprzętu w Selgros bądź sprawdźcie dokładnie ja już czekam od 02.02.2019 na zwrot danego im sprzętu którego nie sprawdziłem na miejscu na drugi dzień okazało się że jest wadliwy i lekko porysowany (ledwo co wciągnięty z pudelka) Mój błąd ale powinni podejść do klient w normalny sposób na jak to przystało. Pan przyjmujący stwierdzil że nie zwróci pieniędzy bo towar jest uszkodzony, pozostało mi tylko zrobić reklamację do producenta na którą czekam od 02.02-07.03-2019 pozdrawiam i bądźcie czujni Moje sugestie dla Selgros PL Sp. z o.o.: Zmieńcie system który wciskacie ludzia

@Tomaszek

Noa ale wszystko zrobione zgodnie z prawem raczej

domino

Witam, mam pytanie odnoście pracu w transgourment Polska Poznań w dziale zakupów? Jaka atmosfera, wynagrodzenie itp?

On

A jakie są zarobki na reklamacji?

To może ich nie kradnijcie?

Ten

Przykład idzie z góry. Ludzie to nie śmieci.

Ktoś nowy

Witam Jak wygląda praca na stabowisku specjalisty wsparcia sprzedaży i na jakie zarobki i premie można liczyć?? Prośbą o info o atmosferze w Warszawie ???? Dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.