Selgros Cash&Carry

Białystok

Opinie o Selgros Cash&Carry

Brak podejścia do ludzi. Nie polecam pracy jako hostessa praca od 5 rano bez zadnej przerwy. Stoisko postawione przy mrozonkach, gdzie stojąc bez ruchu można zamarznąć.

Marta
@kololo 11.11.2016 00:04
Może mam coś do powiedzenia? Może mi zależy na pozytywnej dla ogółu zmianie? Jeśli tym, co napisałem, obraziłem hostessę albo T...

Myslisz, że poprzez tak bardzo bohaterskie pisanie na forach w internecie cokolwiek zmienisz to powodzenia. Weź sie za cos pożytecznego gościu a nie po każdej z hal wypisujesz swoje wypociny. Tez pragnę zmian na lepsze ale pisanie w kółko na każdym goworku selgrosa jest chore psychicznie.

kololo
@Marta 16.11.2016 18:14

Widzę, że masz dość ograniczony zasób słownictwa, cóż, bywa i tak. A ja jestem spokojniejszy, że nie można mnie za bardzo kojarzyć z jedną halą.

:-)

POPIERAM !!!!!!!!!

W Selgrosie kierownictwo nie najlepiej traktuje pracowników. Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonanej pracy, krótko mówiąc, marne grosze... Jestem byłym pracownikiem, ze stażem dwu i pół letnim w tej firmie. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy. Info dla BL i wszystkich którzy są odpowiedzialni za kierowanie w firmie Selgros Białystok: najpierw wymieńcie wszystkich BL-ów, a później róbcie czystkę wśród podwładnych!!! Pozdrawiam.

rozgoryczona
@anonim 10.08.2011 16:34

Masz racje, praca w tej firmie jest okropna. Po 9 latach zadnych podwyzek, awansow. Dokladaja tylko zakres obowiazkow a zmniejszaja zatrudnienie. Mozna nawet pracowac po 12h a i tak nie zrobi sie wszystkiego. Zarobki sa zenujace, atmosfera tragiczna, jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kto moze niech nie idzie do tej firmy, ja tam zmarnowalam najlepsze lata i zaluje. Jednak nic straconego jest wiele ofert pracy, znajde cos ciekawszego albo przynajmniej lepiej platnego, bo jak zasuwac to za normalne stawki. Uciekajcie ludzie stamtad.

Nie żartuj
@rozgoryczona 05.08.2017 15:37

Jak Ci tak źle to idź do Eurocashu. Gwarantuje, że do Selgrosa wrócisz na kolanach i będziesz wychwalać swoją pracę pod niebiosa.

nick 2

brak kompetencji szczególnie na dziale mięsnym u kierownictwa. począwszy o kierownika mającego nadzór nad tym działem- jest po AW-efie. więc kto ma jakeś pojęcie o tej branży powinien wiedzić w czym rzecz. po zastępców czy brygadzistów jak ich tam zwał [usunięte przez moderatora] mięso stare sciągane z lad sklepowych robienie z nich kełbas i mieloneo. pod czujnym okiem tegoż kierownictwa. życze smacznego wszystkim konsumentom

juzek68

Praca nie jest ciężka chociaż zdarzają się okresy kiedy jest ostry zapierdziel nie proporcjonalny do zarobków, w każdym razie zarobki bardzo niskie.

Zostaw opinię o Selgros Cash&Carry - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry