Opinie o SELGROS Cash&Carry w Lublin Jana Pawła II 59

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SELGROS Cash&Carry. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SELGROS Cash&Carry o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SELGROS Cash&Carry w Lublin Jana Pawła II 59

Dzień dobry. Byłem na rozmowie na stanowisko przedstawiciela handlowego. Wszystko pięknie ładnie, jak na rozmowie... Pomimo mojej prośby o krótki kontakt telefoniczny czy się dostałem czy nie,zapewniono mnie, że zawsze się odzywają do osób,które były na rozmowach. Minęło kilka miesięcy i cisza... Proponuję więcej szacunku do ludzi. Jest to jedyna firma,która olała temat . NIE POLECAM Pozdrawiam:)

Koleżanka

Znajoma pracuje, podobno to nie dziwne od kiedy jest obecny dyr... to takie rządy ????????. i ostatnio nawet miał miejsce wupływ danych wrażliwych dotyczacych pracowników w tym obiekcie. Radzi omijajc szerokim łukiem to miejsce z pracą i zakupami. Kanał...

@obserwator Nowy wpis

Praca jest ciężka i wymagająca za umiarkowane środki finansowe, można liczyć na paczki dla dzieci, na rabaty pracownicze i czasami od święta do święta kupony na zakupy jedynie w Selgrosie, co do Atmosfery pracy to niestety naczelny zarządca sieje Terror (usunięte przez administratora) level 9] na lewo i prawo. Ludzie są w miarę życzliwi poza konserwami.

Koleżanka Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w SELGROS Cash&Carry?

Były pracownik Nowy wpis

Atmosfera w pracy raczej przyjazna chociaż znajdą się wyjątkiem. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to nie zarobisz . Minimalną krajowa plus mały dodatek za absencję to tyle

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ewela

Wiem złożyłam podanie o prace pracownik hali kasjer jak wygląda praca i wynagrodzenie? Sklep nowopowstałej.

Czy SELGROS Cash&Carry ma ściśle ustalone godziny pracy?

Grucha

Puste półki brak towaru z gazetki ! Ceny na półkach inne niż przy kasie ! Na warzywach niemila obsługa ! Stanowczo odradzam zakupów w tej sieci !

Maxim80
@Grucha

Od lat jestem stałym klientem Selgrosa i jeszcze nigdy nie spotkałem się z niemiła obsługa , na warzywach personel bardzo pomocny i miły, po otwarciu jeżeli czegoś nie ma na sklepie pracownik po prozbie idzie i przywozi brakujący towar z magazynu z nowej dostawy, asortyment na sklepie bardzo duży , jest w czym wybierać,stoisko z rybami i owocami morza też na plus.

Karta sportowa, ubezpieczenie, paczki dla dzieci, bony na święta, rabat na zakupy

Agd

Karta mulitisport, ubezpieczenie grupowe, paczki dla dzieci do chyba 17 albo 18 roku zycia bony na swieta rabat w zaleznosci staly 10 % lub przejsciowy 15 % dla pracowników

Rycho emeryt

Kupiłem niedawno dwie siatki ziemniaków z Farmy Świętokrzyskiej zaopatrzone w krzykliwe metki jaki jest to super produkt Bio-Eko. Po rozpakowaniu okazało się co to za produkt. Połowa ziemniaków okazała się nie zdatna do konsumpcji, ponieważ miała zgniłe końcówki!!!!!!!!!!!! Gdzie jest w tym sklepie kontrola jakości??????????? Czy towar przyjmowany do sklepu jest już w tak złym stanie, czy leży na półkach tak długo, że gnije? Reklamy w TV są takie świetne na temat wykwalifikowanego personelu. Aktorzy, którzy grają role tego personelu powinni "spalić się ze wstydu" i żądać odszkodowań za wprowadzenie Ich w błąd. Pozdrawiam

Aleksander

Jeden z najgorszych sklepów , gazetki swoją drogą , rzeczywistość swoją drogą

usługi ogulnobudowlane

mam firmę budowlaną jestem na vat,robię czesto zakupy w selgros, zrobiłem zakupy ,,,czynna jedna kasa,idę do biura ,,,w biurze obsługi klijenta grzecznie pytam sie o otwarcie drugiej kasy ? mówię,,jedna czynna bo kolejka a ja jestem z dzieckiem-grzecznie spytałem!!,odpowiedz bezczelna!!!! dla pana otworze specjalnie kasę!!!odpowiedz pracownicy!!,,-nie chce się przedstawić pracownik selgros imieniem i nazwiskiem dnia 27.10.2017 godzina21.00 -około ,selgros lublin

poszkodowany
@usługi ogulnobudowlane

chcę żeby ten pracownik ponius konsekwencje!!!!!!

@usługi ogulnobudowlane

ma pracę w selgros ta pani i pyskuje klientom

selgros !!!!

rekrutracja fatalna

????
@usługi ogulnobudowlane

O 21 otwarta jedną kasa hahahaha dobre dobre jestem tam codziennie i o tej godzinie z 10 otwarte jest 8/9

Ula
@????

Również jestem codziennie bo tam pracuje i widzę, że są max 3 albo 4 kasy otwarte o tej 21/22

ghagh
@poszkodowany

JAKA ZAWISC

nick

wyslij list gończy

Xxx

Pracowałem trochę ponad rok w okresie 2019-20. Zdecydowanie najgorsza praca w moim życiu, dziś w normalnej robocie zastanawiam się jakim cudem wytrzymałem tyle w tym (usunięte przez administratora). Zajęte weekendy, tragiczne godziny pracy, niska wypłata i masa obowiązków na głowie, często dla jednej osoby. Ale to wszystko pikuś w porównaniu do tego jak traktuje się ludzi. Zwłaszcza jedna z kierowniczek (usunięte przez administratora).Ganianie, obrażanie, zastraszanie i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Czepialstwo o najdrobniejsze szczegóły, złośliwości i (usunięte przez administratora). Mile wspominam panią od BHP, która była jedną z niewielu pozytywnych osób w tym (usunięte przez administratora)i świetnie przygotowywała do pracy na wózku oraz egzaminu, oraz chłopaków z dostaw.

Lola

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w dziale obsługi klienta , jaka jest atmosfera i czy w ogóle warto brać tą pracę po uwagę?

Wiola

Cześć. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wyglada praca na dziale? Jakie są warunki finansowe? I jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej o co pytają itp

Nikos
@Wiola

Moja rozmowa wyglądała tak, że zapytali na który dział chce trafić i tam poszedłem. Pracownicy pracują za najniższą krajową, często zdarza się tak, że jesteś sam na dziale i musisz wszystko ogarnąć a dodatkowo dzwonią do ciebie i pytają czy nie pójdziesz na kasy bo brakuje im rąk. Ja jak i wielu innych kandydatów ucieka stamtąd po okresie próbnym.

aaa
@Nikos

Jak to możliwe? Mają tyłu klientów i nie mają kim pracować plus dają najniższą krajową? Nawet w Lublinie można zarobić więcej niż minimalna

mini
@Nikos

Dają min PLUS 15%, chyba ze chorujesz lub coś extra schrzanisz, więc nie kłam. To nadal mało, ale tak to wygląda.

Zdecydowanie nie polecam pracy w Selgrosie. Firma przestała szanować swoich pracowników. Ludzie nawet ci z długim stażem masowo się zwalniają. Niestety jednym z problemów jest obecny dyrektor który ma wygórowane ambicje. Brak nowych zatrudnień nawet jeżeli jest okrojona kadra na dziale. Coraz więcej wymagań a pracowniķów coraz mniej. Zdarza sie ze klienci czekaja na obsługe poniewaz pracownicy nie wyrabiają. Ludzie są bardzo przemęczeni nie tylko fizycznie ale psychicznie. Niestey z zarobkami rowniez nie jest kolorowo. Nowi pracownicy zarabiają nieznacznie mniej od starszych w związku z czym starsi doświadczeni nie są nagradzani. Pomimo tego że jest to niemiecka firma pracuje się na starym systemie który powinien być bardziej unowoczesniony w dobie dzisiejszej technologii. Procedury również są tu bezsensowne a niektóre zbyt skomplikowane. Często słyszy się od klientów że mogłoby coś być załatwione w łatwiejszy sposób. Niestety co jeszcze rzuca się w oczy to to że niektórzy kierownicy nie powinni być na swoich stanowiskach. Nikt nie sprawdza ich pod wzgledem wiedzy. Pracownicy tych działów ogarniają więcej aniżeli kierownik. Na szczescie to tylko niektore przypadki Ale niech sobie sam selgros zweryfikuje. Już nie wspominając o donoszeniu na innych pracowników które jest szeroko praktykowane w selgrosie a kierownictwo jeszcze bardziej się cieszy. Kiewronictwo czeka tylko az zlapie na czymś pracownika. A są to naprawdę blahe rzeczy. Na szczęście pracę w selgrosie mam już za sobą :) Pozdrawia były pracownik

Beniek31

Podpisuje się pod tym jako były pracownik obiema rękoma nic dodać nic ująć sama prawda.

Nowa

(usunięte przez administratora). Działu na 2 dzień "czy nadajesz się do pracy" będziesz obserwowany/obserwowana przez innych. JEst człowiek który powie wszystkim w całym selgrosie jakim jesteś pracownikiem po 1 dniu pracy. (usunięte przez administratora) Kiedy człowiek (usunięte przez administratora) i próbuje z swoim sił pracować i jakoś dowiedzieć się jak zajmuje się Twój dział.. Niestety prawda jest taka ŻE DYREKTOR obecny nie jest uczciwym człowiekiem, nie ma uczciwych ludzi w selgrosie. Jeśli chcesz Tam pracować to z nikim nie gadaj, nie słuchaj pracowników nie zaprzyjaznjaj się z nikim, chyba że jesteś mistrzem manipulacji.. I tak Cię niczego nie naucza, (usunięte przez administratora)

Nikos

Zgadzam się w 100%

Jaka jest kultura pracy w SELGROS Cash&Carry?

XXX

(usunięte przez administratora) krętactwo i bardzo dużo roboty. Nawet zwykli pracownicy muszą chodzić na kasy pomimo, że działy wyglądają bardzo źle bo brakuje im rąk do pracy. Ludzie masowo odchodzą, wytrzymują maksymalnie okres próbny.

Jakotako

Warto zacząć pracę w niedługim czasie? Robią szybko karty na elektropaleciaki? Nie brakuje ludzi na działach? grafik pozwala na studia zaoczne? Atmosfera niezła między ludźmi?

XXX
@Jakotako

Jest kilku pracowników co studiują zaoczenie, więc pewnie kwestia dogadania się z kierownictwem. Ogólnie odradzam tam pracę, zwykli pracownicy z hali teraz muszą robić praktycznie wszystko (nawet chodzić na kasy).

Cześć. Jak wygląda praca na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki ds Horeca? Jakie są obowiązki, czy jest to praca zmianowa, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

@Kandydat

Obowiązków jest bardzo dużo jest to praca poranna o zarobkach nie można rozmawiać

Bella

Beznadziejna atmosfera, zero szkolen. Pracowalam na okresie próbnym na stanowisku kierowniczym. NIKT mnie nie szkolil.,nic nie pokazywal a samemu nie da się nauczyć wszystkiego. NA poczatku pięknie wszystko a później katastrofa. NIGDY WIĘCEJ NIE POLECAM TAM PRACY....

@Bella

A w jakim dziale miałaś ten okres próbny? Ja mam ofertę na dział logistyki ds Horeca i zastanawiam się, czy jest to praca biurowa czy tylko ładnie nazwany magazynier.

@Kandydat

Nie jest to praca biurowa tylko magazynier oznacza kompletację towaru dla klientów którzy składają zamówienia czyli hotele restauracje i cateringi a logistyka ten towar dowodzi

Konsumentka

Robiłam dziś zakupy. Kupiłam m.in 4 zgrzewki wody mineralnej. Przy kasie wyłożyłam zakupy na taśmę, w tym zakupioną wodę. Pani kasjerka bardzo niegrzecznie zwróciła mi uwagę, ze wody nie należy wystawiać na taśmę, tylko zostawiać w koszyku. Zostawienie wody w koszyku, to chyba jest udogodnienie dla konsumenta, a nie problem dla kasjera?... Było mi bardzo przykro. Więcej zakupów tam nie zrobię

LubiącySelgros
@Konsumentka

Bardzo lubię Selgros i podziwiam kobiety tam pracujące takie ludzkie zachowanie jak nie wyciągnie zgrzewek z koszyka to chyba nie ujma dla szanownej Pani przez podejrzewam 8 godzin przerzucania zgrzewek każdy miałby dość może Pani córka lub syn tam chciałaby pracować i śmiało zgrzewek na taśmę szanujmy zdrowie ludzi ciężkiej pracy

klient

ojej taka niewyobrażalna strata

@Konsumentka

To nie jest problem dla kasjera ale 4zgrzewki troszkę waza więc blokują taśmę więc dla kupującego jak i dla kasjera jeśli chodzi o nie miłą obsługę to może było to źle zinterpretowane

Zostaw merytoryczną opinię o SELGROS Cash&Carry - Lublin

• Jak się pracuje w SELGROS Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy SELGROS Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SELGROS Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w SELGROS Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SELGROS Cash&Carry