Pawtrans Holding sp. z o.o.

Poniatowa

Opinie o Pawtrans Holding sp. z o.o.

żona kierowcy.

Słyszałam ale sądziłam że to bujda, kierowcy związani z firmą od wielu lat w szoku, pozostaje mieć nadzieję że firma jak w poprzednich latach w pełni wypłacalna chociaż to nie wielu pewnie zatrzyma, (dobrze że mamy to za sobą), chociaż kasa na czas to był największy plus no i oczywiście nowe i zadbane samochody bynajmniej przez niektórych kierowców.

użytkownik zarejestrowany

@żona kierowcy. wiadomo, że samemu najlepiej sprawdzić, ale zawsze warto wcześniej się odezwać do pracowników, żeby potem móc porównać spostrzeżenia lub wiedzieć co może nas czekać w danej firmie, a w tym przypadku w Pawtrans Holding sp. z o.o.

żona kierowcy.

Miało być jedni będą narzekać inni będą chwalić.

żona kierowcy.

Aneta jesteś bardzo ciekawa. Może postaraj się o zatrudnienie u tego pracodawcy to poznasz aspekty pracy z autopsji i od podszewki ,wtedy będziesz wiedziała czy jest dobrze czy źle. Wiadomo że jedni będą narzekać inni będą narzekać ,po prostu wszystkim nie dogodzi. A jak już dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje to podziel się tym z nami.Życzę powodzenia i czekam na twoją opinię. Powodzenia.

użytkownik zarejestrowany

@pracownik a powiesz czemu nie polecasz? Twoja krótka wypowiedź mało mówi osobom zainteresowanym pracą w Pawtrans Holding sp. z o.o., dlatego proszę uzasadnij swoją wypowiedź, by każdy wiedział czym Twoja opinia jest uwarunkowana. To ważne, by każdy mógł sam potem swoją opinię stworzyć.

Malolat
@Aneta 20.09.2017, 15:24

Aneta ja odpowiem ,pozabierali auta kierowca został jak cygan .Niby obiecują że bada dowodzić ale często na obietnicach się kończy. Chciała byś zostać 200 czasami 400km od domu z wszystkimi torbami kuchenkami itp. bo wszystko musisz mieć ze sobą w autach nie ma nic?

Pracuję tam. Nie polecam

ANONIM.

LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z TĄ KOBIETĄ ZE STACJI CPN W PONIATOWEJ NO TAKA NIE UPRZEJMA JAK BY ŁASKĘ ROBIŁA ŻE TAM JEST MAŁA CZARNA Z KRÓTKIM WŁOSAMI ..... JAK SIE NIE CHCE ROBIĆ TO DO DOMU A NIE STAĆ ZA KARE ....

Jan Kowalski

Na stacji Cpn jest tak jedna Pani taka w ciemnych krótkich włosach jest strasznie nie miła dla ludzi jak by łaskę robiła że pracuje.A kiedyś to czułem od niej chyba alkohol.... Jak jej nie pasuje to niech zmieni pracę....

Victus

Działalność juz prowadziłem, więc zatrudnienie w oparciu o DG trochę mija się z celem. Ciekawy jestem jak to wychodzi finansowo jeśli byłaby umowa o pracę...auta ładne, zadbane no i przede wszystkim blisko do Poniatowej a nie jazda przez cały kraj. Ktoś coś wie? Pracował lub pracuje i może podpowiedzieć coś "nowemu"? Victus małpa znajomi.pl Z góry dzięki i powodzenia!!

użytkownik zarejestrowany

@Nick a jak wyglądają inne aspekty pracy w Pawtrans Holding? Jaki jest system pracy? Jak oceniasz same warunki pracy oferowane przez firmę? Czym wyróżnia się na tle innych pracodawców z branży? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy właśnie w tej firmie.

Nick

Kasa sie zgadza, wszystko tak jak miało być

12Den

Pracowałem przez pare lat, gdyby było źle - zrezygnowałbym.

Jas

Kasa w porzadku a wszystko zgodnie z mozliwosciami, nie mam sumienia powiedziec nic zlego.

Sja

Polecam, na prawdę.

użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Pawtrans Holding? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą aktualnie liczyć jej pracownicy?

Edi

Dodam. W zawodzie kierowcy. Jest mozliwosc treningu,przyuczenia?

Edi

Witam .Czy warto starac sie o prace, nie majac doswiadczenia .Pozdrawiam

Hugo

1530 plus ok 1500 zł za kilometrówki na działalności to kpina

sss
@Hugo 08.01.2017, 23:16
1530 plus ok 1500 zł za kilometrówki na działalności to kpina

1530 to euro wiec około 6500 zł na rekę za 24 dni w samochodzie , do tego około 1500-2000 za km. na rekę. od tego odlicz zus i sam sobie odpowiedz czy to mało

"drajwer"
@sss 26.01.2017, 07:29

to jeszcze zaplac sobie urlop skoro jestes na swojej dzialalnosci (1500euro ) zaplacic zusy i podatek to wcale tak wiele nie wychodzi, chybba ze firma placi za urlop aczkolwiek to i tak nie jest szal

arek l
użytkownik zarejestrowany

a ile miesięcznie może u państwa miesięcznie dostać manager myjni cysternowych którego teraz państwo szukacie?

Bhggvb

Na górkach też da się zaoszczedzic, tylko trzeba myśleć, a nie tylko zapinac tempomat i jazda

żona kierowcy
@Bhggvb 10.06.2016, 09:54

czytaj ze zrozumieniem geniuszu ,górka a góry to różnica

żona kierowcy

jak już to 1530 euro,a premię za oszczędności to dostają ci co ćwiczą jazdę po płaskim a nie po górach ,zainteresowani wiedzą o czym mówię

Obecy

Kierowcy dostaja 1540 € za 24 dni w samochodzie. Do tego dochodzi kilometrówka nowy ma 15 gr za kilometr. Ta stawka zwieksza sie z czasem. Można distac jeszcze premie za oszczędności na paliwie okolo średnio 500 . Ta kasa jest oczywiście na rękę. Zatrudnienie na działalności

fdfdfdfdfd

Słyszałem że zarobki dla kierowcy to 1540 euro na rękę plus kilometrowka. Potwierdzi ktoś?

linda
użytkownik zarejestrowany

czy jeśli firma pawtrans pisze sama o sobie , że inwestuje w rozwój zawodowoy kierowców w taki sposób , aby Ci byli gotowoi podejmować dobre i szybkie decyzje w trudnych sytuacjach które mogą na nich czekać w pracy to znaczy , że rzeczywiście są jakieś obowiązkowe szkolenia które zapewniają swoim pracownikom?

Witam , pracowałem w Pawtransie w dziale technicznym , zostałem zwolniony z dnia na dzień. Do ostatniej chwili nie wiedziałem czy dostanę umowę i 2 godziny przed końcem zmiany okazało się, że nie dostanę. Jeśli chodzi o zarobki to nie narzekałem , nadgodziny były wypłacane bez problemu. Jedyny ból to był taki , że idąc na drugą zmianę nigdy nie wiedziałem o której godzinie skończę pracy.Czy będzie to normalnie o 22 czy np 3 w nocy. Jeszcze jedno, jak pracownicy widzieli Szefa to zachowywali się tak jakby ducha zobaczyli .... ogólny popłoch i uciekaj kto gdzie może. pozdro

miki

praca dobra i placa tez dobra polecam, pracowalem 3 lat i nie zaluje

?

to po co tam jeszcze pracujesz?????

Tom

Autoreklama bywa destrukcyjna, praca musi być zorganizowana i odpowiednio płatna bo inaczej wykończy każdego, więc jak się nudzisz to skocz wypolerować auto szefa zamiast krytykować czyjąś pracę o której nie masz pojęcia....

johnthe

[usunięte przez moderatora] pracuje tu ponad 2 lata lekko nie jest ale firma solidna szczególnie jesli chodzi o kase

m.p

mam nadzieje ze( usunięte przez administratora ) to czyta - pracowałem tam od stycznia tego roku do marca jako myjkowy,zostałem zwolniony z końcem umowy ,więc się upomniałem o nadgodziny,zrobiono mnie na szearo ,nie wypłacono mi wszystkich nadgodzin ,byłem w delegacji ,makabra praca po 12 godz za 43 euro o własnym wyrzywieniu,,przymusowe prace,,niema niedzieli niema ze chory ( usunięte przez administratora ) ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aby jemu coś sie oblizało,zgłosiłem to do PIP izobaczymy,jesli to nie pomorze ,mylismy kwasy bez zabespieczeń np. kwas siarkowy95%,agdzie ochrona srodowiska przecierz to wszysko idzie w scieki,nawieszają sobie dyplomów za pomoce charytatywne a człowieka trakuja jak maszynę którą mogą w karzdej chwili wymienić,nie nadarmo mówi się ze porządnego człowieka poznajemy po wykształceniu

to nie praca to maksymalne wykorzystywanie pracowników ,[usunięte przez moderatora],w ciągu roku okropny przemiał pracowników,dzioś pracujesz jutro nie , nie możesz mieć własnego zdania ,jestes traktowany poniżej ludzkiej godności ,maszpracowac niby 8 godz.a jak jest 11 to norma za nadgodziny nie płaci,chyba ze jak ostatnio miała być inspekcja to nam zapłacił,bo musiał ,chcesz miec ,[usunięte przez moderatora]to zapraszam

Alexs
@anonim 10.05.2011, 11:51

praca jak każda żeby zarobić trzeba się narobić ,wyrzeczeń jest wiele ;jak rozłąka z rodziną ,koczowanie na w wolne dni;sobota i niedziela za granicą nie ważne czy na parkingu czy na zjedzie wśród krzaków ale panie spedytorki i spedytorzy żeby taki ich wywieś i zostawić na 45h może by mieli szacunek do kierowców,ich to nie obchodzi, jak chcesz zjechać do domu to tak Ci ustawi trasę że 600km masz na dojazd do domu na 45 godzin ale kierowcy z Poniatowej to mają super co sobota praktycznie w domku z rodzinką i zawsze tak im trasę dadzą że lądują w Lublinie lub zjazd na bazę czy to niedziwne ?????????????????????????Szefie kasa to nie wszystko trzeba dbać o pracowników i równą miarą mierzyć wszystkich kierowców tak Kierowcy rezygnują bo nikt ich nie szanuje i chyba nie macie rodziny i nie wiecie co znaczy rozłąka i ile małżeństw przez to się rozwodzi ...........

Zostaw opinię o Pawtrans Holding sp. z o.o. - Poniatowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.