Pawtrans Holding sp. z o.o.

Opinie o Pawtrans Holding sp. z o.o.

Kierownik Serwisu i Myjni ma wybór ogółem jakiś jeśli chodzi o umowę? Sięgnąłem do starych ogłoszeń z października i wówczas firma podawała umowę o prace i b2b, natomiast nie udało mi się wyczytać, na jakiej podstawie się wystawia kandydatowi która.

Irena Nowy wpis

Mogę wiedzieć, czy zarobki dla Głównej Księgowej są naprawdę dobre, czy to "atrakcyjne wynagrodzenie" raczej nie pokrywa się z realiami ;) W ofercie nie ma nic o benefitach/premiach, dlatego stawka będzie dla mnie decydująca, a że wymagają 5 lat doświadczenia na stanowisko głównej ksiegowej, to jakieś swoje oczekiwania mam. Pozdrawiam.

Nowy wpis

@Irena

Proponowałabym złożyć kandydaturę i porozmawiać osobiście na ten temat na rozmowie kwalifikacyjnej, zbyt długie ogłoszenia nie są zbyt czytelne i zachęcające. W przyszłości zapraszamy, w tym momencie kandydat na stanowisko został już wstępnie zakwalifikowany.

Lopez

Witam czy firma może zatrudnić młodych pracowników bez doświadczenia na stanowisku kierowcy? Oraz czy jest możliwość podjęcia współpracy typu umowa o pracę? Pozdrawiam serdecznie

Rafał Nowy wpis
@Lopez

Dzień Dobry, Tak, jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę oraz zdarza nam się zatrudnić kierowcę bez doświadczenia. Proszę wysłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . W przypadku zapotrzebowania na nowych pracowników kontaktujemy się z wybranymi osobami. Pozdrawiam

Mniej więcej przejrzałem wątek i nic nie widzę na temat stanowiska Specjalisty ds. gospodarki magazynowej i serwisu. Spoko, że kierowcy tak chętnie się wypowiadają, to tez mi daje jakiś obraz na firmę, ale jak tam to wszystko się ma w przypadku pracy przy gospodarce magazynowej i serwisie? Obiecują stałą pracę i konkurencyjne wynagrodzenie, ale nie podali widełek. Mogę o nie was prosić? Perspektywy na premie i podwyżki są tu? Faktycznie jest stabilnie, jeśli chodzi zatrudnienie? Po ile lat tu ludzie pracują?:)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Świeżak

Witam Ktoś wie nadal oferują 250zl na kraju czy coś się zmieniło?

Niedoszły
@Świeżak

Tak jak było tak się dalej nie zmieniło przynajmniej jak niedawno się dowiadywałem dzwoniąc Na piedestale w 100% są kierowcy międzynarodowi to zrozumiane ale trzeba pamiętać też o innych. Krajowi są w takim razie na dokładkę i traktowani jak niechciana odnoga ale ładnie wyglądająca dla oka reklama. Nie ma co wierzyć w obietnice poprawy czy podwyzki ponieważ osoba rekrutująca używa oklepanych od lat formułek choć dobrze wie ile średnio się zarabia na kraju w tym momencie bez systemu 2/1. Jeśli szukają kogoś to wcale się nie dziwię, ale zastanawiam czemu kierowcy dają przyzwolenie na wyzysk.

@Niedoszły

Okej,,, to o ile międzynarodowi kierowcy mają więcej? Jak piszesz, że dbają o nich, to pewnie z dwa razy tyle?

@Niedoszły

Dzień dobry, Każdego kierowcę traktujemy tak samo, nie ważne czy to międzynarodowy czy krajowy natomiast prawdą jest że mają inną stawkę wynagrodzenia. Dodatkowo w bardzo wielu przypadkach kierowcy z kraju stają się międzynarodowymi jak zdobędą potrzebne im doświadczenie. W trakcie rozmów rekrutacyjnych przedstawiamy faktyczne kwoty jakie można zarobić. Warunki współpracy są znane przed podpisaniem umowy. System pracy wynika z transportu jaki wykonujemy. Zakłady z jakimi współpracujemy są czynne całą dobę , więc każdy nasz kierowca wykonuje zadania również w weekend - dlatego taki system pracy. Pozdrawiam

MH

Na rozmowie dostaje się informacje, że jest to 400 tylko nie wiadomo jaka jest prawda ponieważ na parkingach plotki mówią 450.

@MH

Masz na myśli dniówkę? Do tego dochodzą diety czy to już cała kwota? A te plotki z parkinu są potwierdzone czy bardziej między bajki włożyć?

Niedoszły

To raczej będzie z dietami i innymi dodatkami bo nie sądzę aby czystej dniówki tyle dali

@Rafał

Skoro kierowa wykonuje swoje zadania również w weekend, to czy podczas niego ma lepiej płacone? :) Czy raczej stawki są takie same jak na tygodniu? Rozjaśnij, bo szukam pracy, w której będę mógł uczciwie zarobić. :)

Rafał

Witam, proszę wysłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Jak będziemy zainteresowani Pana kandydaturą to zanim dojdzie do współpracy odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pawtrans Holding sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Witam, czy zatrudniacie Państwo obecnie kierowców międzynarodowych C+E bez doświadczenia?

@Zainteresowany

Witam, do każdego potencjalnego kierowcy podchodzimy indywidualnie. Proszę o wysłanie CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl a oddzwonimy do Pana.

@Rafał

W jakim systemie się obecnie pracuje? Są podwójne obsady czy jeździ się pojedynczo i ma się przydzielone jedno auto bez podmianek? Chętnie się więcej dowiem.

@Leszek

Witam, wyjazdy w delegację są na okres 14-17 dni. Następnie przysługuje kierowcy 7 dni wolnego. Nie mamy podwójnych obsad (natomiast każdy nowo zatrudniony kierowca pierwsze wyjazdy ma z drugim kierowcą, celem zapoznania się ze specyfiką naszego transportu). Kierowcy nie maja "swoich" ciągników . Proszę wysyłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Jeżeli jesteśmy zainteresowani kandydatem to kontakujemy się z nim telefonicznie. Pozdrawiam

@Rafał

Jeszcze dopytam do ustalonej stawki dolicza się delegacje? Zatrudnienie na jakiej umowie? Trzeba mieć działalność czy niekoniecznie?

@Leszek

Zatrudniamy kierowców na umowę o pracę i poprzez działalność gospodarczą.

@Rafał

Czyli można liczyć na normalnie płacony urlop i wszystkie składki? Bo na tym właśnie mi zależało. Jazda według tachografu? Nie ma problemów z przeładowaniem? Pytam bo nie chciałbym łapać mandatów.

Zofia
@Rafał

A jest szansa, skrócić czas wolnego i być dłużej w trasie? A jazdy nocne są dodatkowo płatne?

@Zofia

Witam, warunki finansowe są omawiane podczas indywidualnej rozmowy z kandydatem. Proszę wysłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl .

Karol

Witam dalej jest tylko możliwa praca u was na działalność czy można normalnie na umowie

Dominik

Dzień dobry. Czy istnieje alternatywny email by składać CV? Wiadomości na praca.kierowca@pawtrans.pl zostają cofnięte z komunikatem "Ten mail wyglada na spam".

@Dominik

Proszę napisac na adres : sekretariat@pawtrans.pl . Zostanie Pana podanie przekierowane do odpowiedniego działu.

Dzień dobry. Jak jestem na podstawie rezydenta UE, i pracuje 7 lat w Polsce, 4 lata po UE, na silosach i kontenerach. Jest szansa trafić do zespołu? Pozdrawiam.

@Andrzej

Proszę wysyłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Jeżeli jesteśmy zainteresowani współpracą to kontaktujemy się telefonicznie z kandydatem . Pozdrawiam

Artur

Jaki jest nr telefonu aby porozmawiać o pracy jako kierowca?

Czy już wznowiliście rekrutacje na kierowców miedzynarodowych?

Modelator

Na jakie średnie zarobki może liczyć kierowca międzynarodowy w firmie Pawtrans?

Szybki
@Modelator

Tego nikt nie wie bo ciężko jest się doliczyć, nie ma stałej dniowki tylko kombinacje :D ale na umowie średnio 400 zł dniowki wychodzi..

Hanna
@Szybki

A odchyły z tych 400? Bo piszesz, że średnio, ile minimalnie wychodzi? opiszesz proszę nakład pracy jaki tu pod firmą za taką dniówkę się ponosi? Dobrze jest wszystko zorganizowane?

Kandydat do pracy

Mam pytanie jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniami w Pawtrans Holding po wprowadzeniu pakietu mobilności ?

Slow
@Kandydat do pracy

W pawtransie nie można doliczyć się wypłaty, piszę jako były pracownik, im więcej miałem dniowek, tym mniej na wypłacie, byłem krócej w trasie to dniowki lepsza wychodziła, w jednym miesiącu miałem 19 dniowek, w drugim tyle samo, a na wypłacie 1400 zł mniej. Chory system panuje, nikt nie wie za ile pracuje, w większości firmy oferują 450/500 zł dniowki, a tutaj raz wychodziło 400 zł, a raz 430..

Rafał

Przed podpisaniem umowy każdy nowy kandydat ma wytłumaczone na czym polega praca u nas. Ile kierowcy są w trasie i za co mają płacone. Dodatkowo zawsze można zadzwonić i zapytać o ewentualne niejasności. W transporcie międzynarodowym w naszej charakterystyce trudne jest o ułożenie planu gdzie kierowca będzie wysiadał po 13 dniach. Natomiast jest to wszystko szczegółowo tłumaczone podczas pierwszej rozmowy. Zatrudniamy 300 kierowców i nikogo nie oszukujemy.

Dawid
@Rafał

Ja mam pytanie z trochę innej beczki. Mam problem z wymową, zwłaszcza w stresujących sytuacjach i zastanawiam się o jakie też kwestie mogę być pytany w czasie rekrutacji i ile potrzeba spotkań, by zapadła decyzja?

@Dawid

Proszę się nie denerwować. Ja przeprowadzę z Panem rozmowę i na pewno nie będzie stresująco. Rozmawiamy o doświadczeniu które ma dany kandydat, o naszych wymaganiach i oczekiwaniach względem obowiązków które mają nasi kierowcy. Jak wygląda praca, jakie systemy mamy , ogólnie o wszystkim co powinien pan wiedzieć. Planujemy zatrudniać kierowców na dłuższy czas i chcemy żeby podczas rozmowy wszystko zostało jasno i w zrozumiały sposób przedstawione.

Edyta
@Rafał

kiedy bedą ogłoszenia o tych planowanych wolnych etatach na kierowce o ktorych pisał Pan 2 tyg tezmu ze sa planowane przyjecia? po nowym roku trzeba ich szukac?

@Edyta

Witam, Sytuacja niestety nie jest zależna od nas. W związku z sytuacją rynkową nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy nowe ciągniki do nas dotrą. Proszę dzwonić pod koniec lutego, może będę miał więcej konkretnych informacji. Pozdrawiam

Dawid
@Pracodawca

Pod koniec lutego? Planowałem szybciej zmienić pracę. A co do zarobków, o które pytał tu Wasz pracownik, to od czego one zależą? Jest dniówka, czy płacicie za przejechany km?

@Dawid

Witam, Proszę wysłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Oddzwonimy, umówimy się na spotkanie i powiemy o szczegółach umowy i zatrudnienia. Pozdrawiam

WItam, czy Pawtrans zatrudnia kierowców bez doświadczenia?

@Kandydat

Witam, Tak jest możliwe podjęcie u nas pracy bez doświadczenia. Każdego kandydata rozpatrujemy indywidualnie , kontaktujemy się z nim i przedstawiamy ofertę współpracy. Proszę wysłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl

Czy w Pawtrans Holding sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Rafał

Witam, proponuję nie sugerować się anonimowymi opiniami w internecie tylko przyjechać do Firmy i porozmawiać o warunkach zatrudnienia. Pozdrawiam

@Rafał

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zatrudnienia można uzyskać pod numerem telefonu : +48695520136 . Zapraszam.

5 lat w PJ

Witam wszystkich, podliczyłem pierwsze półrocze br roku co do zarobków w trasie średnio 2,5 do 3tyg w domu max 4 do 5dni i wyszło tak: Na działalności po odliczeniu ZUS, Księgowej, dochodowy, i ubezpieczenie na życie 8373,66zł średnia z ostatnich 6 miesięcy, dniówka wychodzi 369,42zł przy 136 dniach w pracy wliczając wyjazdy i zjazdy. Kilometrów nie liczyłem ale średnio 9 do 10tyś.Czy to dobrze sami sobie odpowiedźcie. Według mnie za tą pracę kokosów nie ma. Na plandekakach zarabiają po 350 zł dniówka bez kilometrów. Co do atmosfery bywa różnie w Poniatowej nerwówka wszyscy wiedzą czemu, ale jeśli robisz co do Ciebie należy i wg planu to da się żyć jak zgłosisz odpowiednio wcześniej że gdzieś nie dojedziesz to przepinka albo przeawizują rozładunek czy załadunek, mi osobiście nikt nigdy przez pięć lat pracy nie kazał przeginać tacho. Co do obciążeń,miałem dwie szkody odprysk na szybie i zdjołem obrys na zwężce. Zgłosiłem napisałem wyjaśnienie i nikt mnie nie obciążył, ale jak ktoś urywa zderzaki, błotniki, przecina opony na kraweżnikach czy zagina dach w ciągniku to nic dziwnego że obciążają. Według mnie w skali od 0 do 6 dał bym 4 ale to moja ocena są plusy i minusy jak wszędzie. Plusy: kasa zawsze na czas, dobry sprzęt, tacho to świętość. Minusy:działalność, wynagrodzenie uzależnione od km(każdy by chciał jeździć jak najwięcej, przeciąganie w trasie. Myślę że większość jak ja ma nadzieję że po nowym roku jak wejdzie w życie pakiet mobilności coś się zmieni. Ps, pozdrowienia dla pracowników bazy w Grójcu, bardzo mili życzliwi i pomocni ludzie. Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników.

Mario
@5 lat w PJ

Chlopie 4 dni w domu na trzy tygodnie w robocie to jest czyste wykorzystywanie .. nie masz rodziny? Dziewczyny?

Dario
@Mario

A co ty się tak interesujesz cudzym życiem? Następny drajwer co to 10tys zarabia i codziennie w domu 8-16 pracuje, a szefowa mu kanapki i herbatę co rano robi

Onex
@5 lat w PJ

Nie polecam firmy orlen ale tam mają wyższą dniowke o około 100zl i codziennie są w domu.

Byłem zainteresowany pracą w pawtransie ale po przeczytaniu tych wszystkich opinii dam sobie spokój trzeba się szanować.

Poszukuję zatrudnienia na Kierowca Kat. C+E. Pawtrans Holding sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Witam, zatrudniamy na umowę o pracę lub na działalność gospodarczą. Od kandydatów na kierowcę oczekujemy jasnej deklaracji w jaki sposób chce być zatrudniony. Ma to związek z dokumentami jakie należy kompletować przed rozpoczęciem współpracy.

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Rafał

Jest możliwość zatrudnienia w oparciu o własną działalność lub na umowę o pracę. Wybór formy zatrudnienia nie jest przez nas narzucany. Proszę przesłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl , następnie się umówimy na spotkanie i odpowiem na wszystkie pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawtrans Holding sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawtrans Holding sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Pawtrans Holding sp. z o.o.