Pawtrans Holding sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pawtrans Holding sp. z o.o.

anonim Nowy wpis
Inne

Kierownik Serwisu i Myjni ma wybór ogółem jakiś jeśli chodzi o umowę? Sięgnąłem do starych ogłoszeń z października i wówczas firma podawała umowę o prace i b2b, natomiast nie udało mi się wyczytać, na jakiej podstawie się wystawia kandydatowi która.

Irena Nowy wpis
Inne

Mogę wiedzieć, czy zarobki dla Głównej Księgowej są naprawdę dobre, czy to "atrakcyjne wynagrodzenie" raczej nie pokrywa się z realiami ;) W ofercie nie ma nic o benefitach/premiach, dlatego stawka będzie dla mnie decydująca, a że wymagają 5 lat doświadczenia na stanowisko głównej ksiegowej, to jakieś swoje oczekiwania mam. Pozdrawiam.

Nowy wpis

Pracodawca

@Irena

Proponowałabym złożyć kandydaturę i porozmawiać osobiście na ten temat na rozmowie kwalifikacyjnej, zbyt długie ogłoszenia nie są zbyt czytelne i zachęcające. W przyszłości zapraszamy, w tym momencie kandydat na stanowisko został już wstępnie zakwalifikowany.

Lopez
Kandydat
 Pytanie

Witam czy firma może zatrudnić młodych pracowników bez doświadczenia na stanowisku kierowcy? Oraz czy jest możliwość podjęcia współpracy typu umowa o pracę? Pozdrawiam serdecznie

Rafał Nowy wpis
Pracownik
@Lopez

Dzień Dobry, Tak, jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę oraz zdarza nam się zatrudnić kierowcę bez doświadczenia. Proszę wysłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . W przypadku zapotrzebowania na nowych pracowników kontaktujemy się z wybranymi osobami. Pozdrawiam

anonim
Inne

Mniej więcej przejrzałem wątek i nic nie widzę na temat stanowiska Specjalisty ds. gospodarki magazynowej i serwisu. Spoko, że kierowcy tak chętnie się wypowiadają, to tez mi daje jakiś obraz na firmę, ale jak tam to wszystko się ma w przypadku pracy przy gospodarce magazynowej i serwisie? Obiecują stałą pracę i konkurencyjne wynagrodzenie, ale nie podali widełek. Mogę o nie was prosić? Perspektywy na premie i podwyżki są tu? Faktycznie jest stabilnie, jeśli chodzi zatrudnienie? Po ile lat tu ludzie pracują?:)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Świeżak
Kandydat
 Pytanie

Witam Ktoś wie nadal oferują 250zl na kraju czy coś się zmieniło?

Niedoszły
Kandydat
@Świeżak

Tak jak było tak się dalej nie zmieniło przynajmniej jak niedawno się dowiadywałem dzwoniąc Na piedestale w 100% są kierowcy międzynarodowi to zrozumiane ale trzeba pamiętać też o innych. Krajowi są w takim razie na dokładkę i traktowani jak niechciana odnoga ale ładnie wyglądająca dla oka reklama. Nie ma co wierzyć w obietnice poprawy czy podwyzki ponieważ osoba rekrutująca używa oklepanych od lat formułek choć dobrze wie ile średnio się zarabia na kraju w tym momencie bez systemu 2/1. Jeśli szukają kogoś to wcale się nie dziwię, ale zastanawiam czemu kierowcy dają przyzwolenie na wyzysk.

anonim
Inne
@Niedoszły

Okej,,, to o ile międzynarodowi kierowcy mają więcej? Jak piszesz, że dbają o nich, to pewnie z dwa razy tyle?

Rafał
Pracownik
@Niedoszły

Dzień dobry, Każdego kierowcę traktujemy tak samo, nie ważne czy to międzynarodowy czy krajowy natomiast prawdą jest że mają inną stawkę wynagrodzenia. Dodatkowo w bardzo wielu przypadkach kierowcy z kraju stają się międzynarodowymi jak zdobędą potrzebne im doświadczenie. W trakcie rozmów rekrutacyjnych przedstawiamy faktyczne kwoty jakie można zarobić. Warunki współpracy są znane przed podpisaniem umowy. System pracy wynika z transportu jaki wykonujemy. Zakłady z jakimi współpracujemy są czynne całą dobę , więc każdy nasz kierowca wykonuje zadania również w weekend - dlatego taki system pracy. Pozdrawiam

MH
Inne
@anonim

Na rozmowie dostaje się informacje, że jest to 400 tylko nie wiadomo jaka jest prawda ponieważ na parkingach plotki mówią 450.

anonim
Inne
@MH

Masz na myśli dniówkę? Do tego dochodzą diety czy to już cała kwota? A te plotki z parkinu są potwierdzone czy bardziej między bajki włożyć?

Niedoszły
Kandydat
@anonim

To raczej będzie z dietami i innymi dodatkami bo nie sądzę aby czystej dniówki tyle dali

anonim
Inne
@Rafał

Skoro kierowa wykonuje swoje zadania również w weekend, to czy podczas niego ma lepiej płacone? :) Czy raczej stawki są takie same jak na tygodniu? Rozjaśnij, bo szukam pracy, w której będę mógł uczciwie zarobić. :)

Rafał
Pracownik
@anonim

Witam, proszę wysłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Jak będziemy zainteresowani Pana kandydaturą to zanim dojdzie do współpracy odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Pawtrans Holding sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy zatrudniacie Państwo obecnie kierowców międzynarodowych C+E bez doświadczenia?

Rafał
Pracownik
@Zainteresowany

Witam, do każdego potencjalnego kierowcy podchodzimy indywidualnie. Proszę o wysłanie CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl a oddzwonimy do Pana.

Leszek
Inne
@Rafał

W jakim systemie się obecnie pracuje? Są podwójne obsady czy jeździ się pojedynczo i ma się przydzielone jedno auto bez podmianek? Chętnie się więcej dowiem.

Rafał
Pracownik
@Leszek

Witam, wyjazdy w delegację są na okres 14-17 dni. Następnie przysługuje kierowcy 7 dni wolnego. Nie mamy podwójnych obsad (natomiast każdy nowo zatrudniony kierowca pierwsze wyjazdy ma z drugim kierowcą, celem zapoznania się ze specyfiką naszego transportu). Kierowcy nie maja "swoich" ciągników . Proszę wysyłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Jeżeli jesteśmy zainteresowani kandydatem to kontakujemy się z nim telefonicznie. Pozdrawiam

Leszek
Inne
@Rafał

Jeszcze dopytam do ustalonej stawki dolicza się delegacje? Zatrudnienie na jakiej umowie? Trzeba mieć działalność czy niekoniecznie?

Rafał
Pracownik
@Leszek

Zatrudniamy kierowców na umowę o pracę i poprzez działalność gospodarczą.

Leszek
Inne
@Rafał

Czyli można liczyć na normalnie płacony urlop i wszystkie składki? Bo na tym właśnie mi zależało. Jazda według tachografu? Nie ma problemów z przeładowaniem? Pytam bo nie chciałbym łapać mandatów.

Zofia
Inne
@Rafał

A jest szansa, skrócić czas wolnego i być dłużej w trasie? A jazdy nocne są dodatkowo płatne?

Rafał
Pracownik
@Zofia

Witam, warunki finansowe są omawiane podczas indywidualnej rozmowy z kandydatem. Proszę wysłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl .

Karol
Kandydat

Witam dalej jest tylko możliwa praca u was na działalność czy można normalnie na umowie

Dominik
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Czy istnieje alternatywny email by składać CV? Wiadomości na praca.kierowca@pawtrans.pl zostają cofnięte z komunikatem "Ten mail wyglada na spam".

Rafał
Pracownik
@Dominik

Proszę napisac na adres : sekretariat@pawtrans.pl . Zostanie Pana podanie przekierowane do odpowiedniego działu.

Andrzej
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry. Jak jestem na podstawie rezydenta UE, i pracuje 7 lat w Polsce, 4 lata po UE, na silosach i kontenerach. Jest szansa trafić do zespołu? Pozdrawiam.

1
Rafał
Pracownik
@Andrzej

Proszę wysyłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Jeżeli jesteśmy zainteresowani współpracą to kontaktujemy się telefonicznie z kandydatem . Pozdrawiam

Artur
Kandydat
 Pytanie

Jaki jest nr telefonu aby porozmawiać o pracy jako kierowca?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy już wznowiliście rekrutacje na kierowców miedzynarodowych?

Modelator
Kandydat
 Pytanie

Na jakie średnie zarobki może liczyć kierowca międzynarodowy w firmie Pawtrans?

Szybki
Pracownik
@Modelator

Tego nikt nie wie bo ciężko jest się doliczyć, nie ma stałej dniowki tylko kombinacje :D ale na umowie średnio 400 zł dniowki wychodzi..

Hanna
Inne
@Szybki

A odchyły z tych 400? Bo piszesz, że średnio, ile minimalnie wychodzi? opiszesz proszę nakład pracy jaki tu pod firmą za taką dniówkę się ponosi? Dobrze jest wszystko zorganizowane?

Kandydat do pracy
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie jak wygląda sytuacja z wynagrodzeniami w Pawtrans Holding po wprowadzeniu pakietu mobilności ?

3
Slow
Pracownik
@Kandydat do pracy

W pawtransie nie można doliczyć się wypłaty, piszę jako były pracownik, im więcej miałem dniowek, tym mniej na wypłacie, byłem krócej w trasie to dniowki lepsza wychodziła, w jednym miesiącu miałem 19 dniowek, w drugim tyle samo, a na wypłacie 1400 zł mniej. Chory system panuje, nikt nie wie za ile pracuje, w większości firmy oferują 450/500 zł dniowki, a tutaj raz wychodziło 400 zł, a raz 430..

3
Rafał
Pracownik

Przed podpisaniem umowy każdy nowy kandydat ma wytłumaczone na czym polega praca u nas. Ile kierowcy są w trasie i za co mają płacone. Dodatkowo zawsze można zadzwonić i zapytać o ewentualne niejasności. W transporcie międzynarodowym w naszej charakterystyce trudne jest o ułożenie planu gdzie kierowca będzie wysiadał po 13 dniach. Natomiast jest to wszystko szczegółowo tłumaczone podczas pierwszej rozmowy. Zatrudniamy 300 kierowców i nikogo nie oszukujemy.

4
Dawid
Inne
@Rafał

Ja mam pytanie z trochę innej beczki. Mam problem z wymową, zwłaszcza w stresujących sytuacjach i zastanawiam się o jakie też kwestie mogę być pytany w czasie rekrutacji i ile potrzeba spotkań, by zapadła decyzja?

Rafał
Pracownik
@Dawid

Proszę się nie denerwować. Ja przeprowadzę z Panem rozmowę i na pewno nie będzie stresująco. Rozmawiamy o doświadczeniu które ma dany kandydat, o naszych wymaganiach i oczekiwaniach względem obowiązków które mają nasi kierowcy. Jak wygląda praca, jakie systemy mamy , ogólnie o wszystkim co powinien pan wiedzieć. Planujemy zatrudniać kierowców na dłuższy czas i chcemy żeby podczas rozmowy wszystko zostało jasno i w zrozumiały sposób przedstawione.

1
Edyta
Inne
@Rafał

kiedy bedą ogłoszenia o tych planowanych wolnych etatach na kierowce o ktorych pisał Pan 2 tyg tezmu ze sa planowane przyjecia? po nowym roku trzeba ich szukac?

1
Pracodawca
Pracodawca
@Edyta

Witam, Sytuacja niestety nie jest zależna od nas. W związku z sytuacją rynkową nie jesteśmy w stanie powiedzieć kiedy nowe ciągniki do nas dotrą. Proszę dzwonić pod koniec lutego, może będę miał więcej konkretnych informacji. Pozdrawiam

Dawid
Inne
@Pracodawca

Pod koniec lutego? Planowałem szybciej zmienić pracę. A co do zarobków, o które pytał tu Wasz pracownik, to od czego one zależą? Jest dniówka, czy płacicie za przejechany km?

Rafał
Pracownik
@Dawid

Witam, Proszę wysłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl . Oddzwonimy, umówimy się na spotkanie i powiemy o szczegółach umowy i zatrudnienia. Pozdrawiam

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

WItam, czy Pawtrans zatrudnia kierowców bez doświadczenia?

Pracodawca

@Kandydat

Witam, Tak jest możliwe podjęcie u nas pracy bez doświadczenia. Każdego kandydata rozpatrujemy indywidualnie , kontaktujemy się z nim i przedstawiamy ofertę współpracy. Proszę wysłać swoje CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl

Pytanie
 Pytanie

Czy w Pawtrans Holding sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Rafał
Pracownik
@Pytanie

Witam, proponuję nie sugerować się anonimowymi opiniami w internecie tylko przyjechać do Firmy i porozmawiać o warunkach zatrudnienia. Pozdrawiam

Rafał
Pracownik
@Rafał

Odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zatrudnienia można uzyskać pod numerem telefonu : +48695520136 . Zapraszam.

5 lat w PJ
Pracownik

Witam wszystkich, podliczyłem pierwsze półrocze br roku co do zarobków w trasie średnio 2,5 do 3tyg w domu max 4 do 5dni i wyszło tak: Na działalności po odliczeniu ZUS, Księgowej, dochodowy, i ubezpieczenie na życie 8373,66zł średnia z ostatnich 6 miesięcy, dniówka wychodzi 369,42zł przy 136 dniach w pracy wliczając wyjazdy i zjazdy. Kilometrów nie liczyłem ale średnio 9 do 10tyś.Czy to dobrze sami sobie odpowiedźcie. Według mnie za tą pracę kokosów nie ma. Na plandekakach zarabiają po 350 zł dniówka bez kilometrów. Co do atmosfery bywa różnie w Poniatowej nerwówka wszyscy wiedzą czemu, ale jeśli robisz co do Ciebie należy i wg planu to da się żyć jak zgłosisz odpowiednio wcześniej że gdzieś nie dojedziesz to przepinka albo przeawizują rozładunek czy załadunek, mi osobiście nikt nigdy przez pięć lat pracy nie kazał przeginać tacho. Co do obciążeń,miałem dwie szkody odprysk na szybie i zdjołem obrys na zwężce. Zgłosiłem napisałem wyjaśnienie i nikt mnie nie obciążył, ale jak ktoś urywa zderzaki, błotniki, przecina opony na kraweżnikach czy zagina dach w ciągniku to nic dziwnego że obciążają. Według mnie w skali od 0 do 6 dał bym 4 ale to moja ocena są plusy i minusy jak wszędzie. Plusy: kasa zawsze na czas, dobry sprzęt, tacho to świętość. Minusy:działalność, wynagrodzenie uzależnione od km(każdy by chciał jeździć jak najwięcej, przeciąganie w trasie. Myślę że większość jak ja ma nadzieję że po nowym roku jak wejdzie w życie pakiet mobilności coś się zmieni. Ps, pozdrowienia dla pracowników bazy w Grójcu, bardzo mili życzliwi i pomocni ludzie. Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników.

2
Mario
Pracownik
 Pytanie
@5 lat w PJ

Chlopie 4 dni w domu na trzy tygodnie w robocie to jest czyste wykorzystywanie .. nie masz rodziny? Dziewczyny?

Dario
Pracownik
@Mario

A co ty się tak interesujesz cudzym życiem? Następny drajwer co to 10tys zarabia i codziennie w domu 8-16 pracuje, a szefowa mu kanapki i herbatę co rano robi

Onex
Pracownik
@5 lat w PJ

Nie polecam firmy orlen ale tam mają wyższą dniowke o około 100zl i codziennie są w domu.

Kandydat
Kandydat

Byłem zainteresowany pracą w pawtransie ale po przeczytaniu tych wszystkich opinii dam sobie spokój trzeba się szanować.

1
Administrator

Poszukuję zatrudnienia na Kierowca Kat. C+E. Pawtrans Holding sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Pracodawca
Pracodawca
@Administrator

Witam, zatrudniamy na umowę o pracę lub na działalność gospodarczą. Od kandydatów na kierowcę oczekujemy jasnej deklaracji w jaki sposób chce być zatrudniony. Ma to związek z dokumentami jakie należy kompletować przed rozpoczęciem współpracy.

Administrator

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Rafał
Pracownik
@Administrator

Jest możliwość zatrudnienia w oparciu o własną działalność lub na umowę o pracę. Wybór formy zatrudnienia nie jest przez nas narzucany. Proszę przesłać CV na adres praca.kierowca@pawtrans.pl , następnie się umówimy na spotkanie i odpowiem na wszystkie pytania.

Zostaw merytoryczną opinię o Pawtrans Holding sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Pawtrans Holding sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pawtrans Holding sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii