Pawtrans Holding sp. z o.o.

Opinie o Pawtrans Holding sp. z o.o.

zona kierowcy.

mam takie wrażenie ,nie wiem czy słuszne ale ta pani Aneta to chyba zatrudniona w Pawtrans Holding, sądząc po jej wypowiedziach .

Zofia

Pawtrans Holding Myjni Cystern i Samochodów Ciężarowych poszukuje pracownika. Wszystkie informacje dostępne są na stronie firmy: http://www.pawtrans.pl/aktualnosci/oferta-pracy-napracownika-myjni-cystern-i-samochodow-ciezarowych. Czy ta oferta pracy jest dla Was interesująca?

Książę
@Zofia

W dobrej formie pracownicy się nie zwalniają tutaj od lat tak samo ludzie psychicznie nie dają rady

Witam. Jak wygląda sytuacja jakbym chciał ubiegać się o przyjęcie do Pawtrans jeżeli nie jeździłem cysterną spożywczą, jest jazda w podwójnej z innym kierowcą? Chodzi mi o obsługę cysterny.

Kowal

W Pawtrans dobrze zarabiają starzy kierowcy a reszta jak wszędzie szału nie ma, wymagania jak by te składy na złotych felgach jeździły. Jak coś znajdę normalnego robię stąd rząd;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pawtrans Holding sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Jan Kowalski

Na stacji Cpn jest tak jedna Pani taka w ciemnych krótkich włosach jest strasznie nie miła dla ludzi jak by łaskę robiła że pracuje.A kiedyś to czułem od niej chyba alkohol.... Jak jej nie pasuje to niech zmieni pracę....

@Jan Kowalski

To chyba czy Pan czuł , bo to ogromna róŻnica???!

Jan Kowalski

Nie mam alkomatu w nosie .

Jacapraca

Jeszcze mnie nigdy nie oszukali wiec nie wiem co musiałeś odwalić ???????????? ale pierwsze słyszę ze Pawtrans nie płaci

xxx

Witam planuję podjąć prace w tej firmie,podpowie ktoś jak tam się ma sytuacja na tą chwile ? Pozdrawiam

A
@xxx

Unikać tą firmę szerokim łukiem

H

Unikać firmy jak ognia

Zenek

Dobry pracodawca, dobra firma i już nie ma ruchu na forum. Szkoda

Rudy
@Zenek

I tak trzymajcie!!!

Danny

Witam jakie są aktualne stawki przez zatrudnię umowy o pracę ile dniówka z Krakówki a ile z UE ? Czy cały czas skacze się do auta czy przypisane kierowcy ?

Aneta

@Ala, proszę Cię o trzymanie się głównego wątku dyskusji. Na forum oceniamy firmy, staramy się nie oceniać zachowania poszczególnych osób. Rozumiem, że krytycznie oceniasz kwestię relacji w firmie Pawtrans Holding. Czy możesz napisać coś więcej na temat tej sytuacji? Czy ten pracownik realizował wszytkie swoje obowiązki?

adam CLM
@Aneta

witam tu chdzi o pana zbyszka z CLM Lublin widziałem i nie tylko ja jak go poniżała przed wszystkimi . Szkoda chłopa tyle lat pracy

Wojtek
@adam CLM

Clm to nie Pawtrans, a o poniżaniu to możemy mówić jedynie ze strony w/w pana i nikogo więcej w tej firmie

MI
@adam CLM

Te uwagi dotyczą CLM a nie PAWTRANS I ja mam odmienne zdanie , ten pan dostal wypowiedzenie ze wzgledu na ograniczenie działalności firmy , zwolnili go ze swiadczenia pracy , i za 3 miesiace dostaje kasę , a teraz szuka winnych . Zapomniał tylko o swoich występkach i zachowaniu odbiegajacym od zasad w stosunku do wielu osob. Dawno powinni sie go pozbyc. Dwulicowy osobnik.

Zbigniew Okupny były pracownik
@Wojtek

Mi przeczytałem twoją opinie o mojej osobie to że mnie zwolnili to jest tylko sprawą prezesa wyjaśnił mi pan prezes dlaczego ze mną rozwiązał. Pracę. piszesz ze byłem dwustronny i dawno powinni mnie zwolnić to ci wyjaśnię przez 8 lat nigdy nie byłem na L-4 nigdy nikomu się nie żaliłem i mam prośbę odpieprz się od mojej osoby jak

Zbigniew okupny
@MI

Może ktoś z pawtransu odpisze o jakie występki chodzi i o jakie zachowanie czy w ciągu 7lat pracy były na mnie skargi i uwagi co do mojej pracy widzę że MI trochę zagalopowała się. Jeśli będzie taka potrzeba zbiorę w CLM lublin od wszystkich najemców opinię na poruszony temat prez MI na temat mojego zachowania i obycia dlatego MI zastanów się co piszesz

@Zbigniew okupny

A co z ta sprawa maja wspolnego opin ie najemcow ?

MI
@Zbigniew Okupny były pracownik

Mam prawo do wlasnych opinii i ich nie zmieniam

@Aneta

Widzicie to co chcecie widzieć . Słyszycie to co chcecie słyszeć .robicie to co wam każą .Brawo

Zbigniew okupny
@anonymous

To że jestem wporządku nie zrobiłem nić o czym pisze MI najemcy byli zadowoleni z moich usług nie było skarg na mnie święta czy niedziele byłem do dyspozycji CLM a zarządca w stosunku mojej osoby wyczerpał znamiona mobingu terroru psychicznego mam na to dowody i niech za dużo nie mówi bo upublicznię rozmowę z prezesem przy księgowej jak się wyażała o prezesie. Wstyd

Aneta

@ALA, rozumiem, że nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Obserwator i oceniasz je jako oszczerstwa? W jakiej formie pracownik firmy Pawtrans Holding może liczyć na wsparcie? Czy może być to na przykład wsparcie pieniężne?

@Aneta

Wszyscy pracujący w Pawtransie lub w CLM chcą pokazać że oni są inni ponad prawem tak jak zarządca w lublinie to bardzo zły nawyk. Wszyscy piszą same superlatywy aby pokazać prezesowi że są oddani tylko pytanie nasuwa się Po co i dla jakiej idei to robią co innego mówią o prezesie a co innego mu mówią zakłamani zastanówcie się nad swoim postępowaniem i mówcie prawdę o tym co się dzieje a nie czapkójcie prezesowi

Mirosław
@Obserwator

Czyli sugerujesz, że opinie zamieszczone na forum nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości? Pracownicy powinni dbać o relacje ze swoim przełożonym. Podobnie powinno to działać w drugą stronę. Dzięki temu atmosfera w pracy jest bardziej przyjazna.

@Mirosław

Tak nie mają odzwierciedlenia w tym co robią oraz mówią jest to typowe zakłamanie tak nie powinno być pracownik powinien szanować pracodawcę oraz wszystkich tych z którymi pracuje a nie opowiadać niestworzonych rzeczy o pracodawcy jaki on jest i nie obgadywać go poza plecami a atmosfra powinna być koleżeńska w pracy a czy tak jest ????

Mirosław
@Obserwator

Czy masz na myśli zachowanie na forum GoWork.pl czy zachowanie w pracy w firmie? Dobra atmosfera w firmie zależy przede wszystkimi od samych pracowników i ich zachowania. Jeżeli pracownik nie będzie doceniał swojego pracodawcy, to sytuacja wyjściowa może być trudna!

@Mirosław

Tam mam na myśli zachowanie na forum jak i w pracy chodzi mi w szczegulnośći o lublin CLM zarządcy wydaje się że jest bogiem łamie wszelkie kanony moralnośći wiedzę czerpie od innych aby ją póżniej wykorzystać obmawia wszystkich a gdy dojdzie do spotkania z prezesem robi cielęce oczy kłamie na każdym kroku chyba to wiecie nie chcę komentować zachowania ale większość pracowników zauważyła to. Pan prezes nie wie czy niewidzi jej zachowania to woła o pomstę jak można poza plecami obmawiać pracodawcę a póżniej skakać jak małpka na gumce Żegnam was życząc miłej pracy nie będę komętował dalej zachowań wy powinniśćie zareagować aby wyeliminować idiotyzm co niektórych osób

WINDYKACJA

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.(usunięte przez administratora)

Aneta

@Obserwator, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jaki ma ona związek z firmą Pawtrans Holding? Proszę Cię o wartościowe wpisy, przydatne z punktu widzenia osób pracujących w firmie, ale także i kandydatów. Może chciałbyś napisać coś o aktualnej sytuacji w firmie, czy zapowiadają się jakieś zmiany?

@Aneta

Zastanówcie się nad swoim podejsciem do pracownika słuchacie osób niewłaściwych zamiast wysłuchać pracownika tak w pawtransie jak i w lublinie ja tylko obserwuję nie chcę komentować pracy w pawtransie żegnam postępujcie tak dalej pracownik u was jest niczym

ALA
@Obserwator

To nieprawda o czym piszesz , nie chcesz komentować a piszesz oszczerstwa . Uważam ,że sprawy pracownicze , sytuacje rodzinne , sprawy socjalne zawsze były załatwiane w należyty sposób. Kilka lat pracuje w firmie PAWTRANS i nie spotkalam się z sytuacja aby ktos pozostal bez pomocy czy wsparcia.

Aneta

@Robi, rozumiem, że obawiasz się nadchodzących zmian w firmie Pawtrans Holding. Przekształcenia firm lub zmiany personalne zawsze wzbudzają niepokój. Może warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać z ostateczną oceną? Każda firma od czasu do czasu potrzebuje personalnych zmian. Jak oceniasz inne aspekty pracy w tej firmie?

@Aneta

Aneta czy ty naprawdę nie widzisz do czego to prowadzi jakie zmiany personalne co szefa chce wywalić kobus i tak poniża wyzywa pracowników ludzie przejżyjcie na oczy czy o takie zmiany ci chodzi

@Robi

Jadę w trase po przyjeżdzie rozważam odejśćie w takiej atmosferze nie da się pracować poniżać może koleżankę a nie pracowników trzymajcie się i nie dajcie się poniżać ani wyzywać

Ala
@Aneta

Weszłam na forum aby dodać że robi ma rację jest to zakłamana kobieta dla osiągnięcia celu zrobi wszystko żal mi aby tego konserwatora z lublina tak go poniżała i wyzywała że aż wstyd to nie przystoi kobiecie aż go zwolniła a facet ma prawoe 60lat chańba

@Robi

Robi , kto w Pawtransie tak ci poniza i wyzywa ?

Mec
@Ala

Rozumiem, że byłaś tego świadkiem?

Aneta

@Noname, Ostatnie badania wskazują, że dobra atmosfera pracy, może być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Młodzi pracownicy zwracają na to szczególną uwagę. Czy możesz napisać coś jeszcze na temat stanu pojazdów w firmie Pawtrans Holding? Jak ustalany jest grafik pracy?

@Aneta

Kiedys Pawtrans to byly jezdzace blyskotki. Kazdy mial przypisane auto do Siebie i dbal o nie. Z reszta Szef mial takie ambicje ze auta maja byc czyste sprawne nie poobijane itp. Teraz swoje auta maja tylko nauczyciele okolo 10 sztuk a reszta jezdzi na skoczka i co wyjazd siada do innego auta. Wiadome jak te auta wygladaja. Jedni dbaja inni maja daleko gdzies ale suma sumarum nie ma tragedii. A grafik pracy. Jest ukladany jak im pasuje. Jest duxo roboty to potrafia przetrzymac w aucie a jak jest mniej to kaza wysiadac po kilkj dniach.

@Aneta

Nigdy nie było dobrej atmosfery nerwówka i tyle

@Noname

No wlasnie i kto tak poniszczyl te auta....szef , spedycja ?

Aneta

@Robi, może warto poczekać, aż nadejdą pozytywne zmiany w firmie Pawtrans Holding? Praca w tej branży wiąże się często z nieobecnością w domu, czy masz lepszy pomysł na zarządzanie czasem pracy kierowców? Może warto o tym porozmawiać z przełożonym w firmie. Czy myślałeś o tym? Niektóre kłopoty można często rozwiązać już na etapie rozmowy.

@Aneta

Aneta Ty chyba nie wiesz jak tu jest. To jest moloch. Pracuje okolo 250 kierowcow.myslisz ze zdanie ktorego kolwiek z nich sie liczy? Kierowcy narzekaja ze nie robia km ze wysadzaja ich na sile z samochodow otp a na konoec na zebraniu szef Ci bedzie mowil ze to kierowcy nie chca pravowac :) tak to jest juz w takich duzych firmach gdzie szef nie ma czasu na wglad sytuacji tylko ma od tego ludzi ktorzy powiedza mu to co chce uslyszec a nie jaka jest prawda.btw pozabierali samochody zeby spedycja latwiej mogla manewrowac zleceniami teraz doszly jeszcze przepinki cystern zeby bylo jeszcze plynniej i co? Jak nie bylo km tak nie ma jak nie bylo pieniedzy tak nie ma za to jest wiekszy (usunięte przez administratora)

@Aneta

Była rozmowa ale więcej ma do powiedzenia kobus niż szef a szczegulnie w grujcu. Nikt tam nie chce pracować przez nią

W Grojcu pelna obsada .

Aneta

@Robi, Niezależnie od przyczyn, zawsze warto szukać porozumienia i wyjścia z sytuacji. Przecież każdemu z pracowników powinno zależeć na dobrej współpracy. Jeżeli pracownicy chcą robić dodatkowe nadgodziny, to powinna na tym zyskać także i firma. Czy pomimo tych trudności jesteście zadowoleni ze swojej pracy w firmie Pawtrans Holding?

@Aneta

Pracownicy chętnie pracowali dla szefa doputy nie nadeszła era kobus każdemu daje do zrozumienia że jak wejdzie do zażądu to pokaże jak się pracuje zakłamana kobieta i tyle w grujcu pokazała jak szanuje szefa wyrażając się że to (usunięte przez administratora)wiedzą o tym wszyscy że szykuje się wejść do zarządu musi mieć coś skoro szef pozwala jej na wszystko

Słyszałem, że Pawtrans Holding ma opinię dobrego pracodawcy. Może wiecie czy aktualnie potrzebują pracowników?

@Andrzej

Z Tym bywa roznie. Faktycznie pieniadze sa na czas. Kierowcow brakuje i przyjmuja caly czas. Skoro jest tak dobrze to czemu nie maja kierowcow :)?

@Andrzej

Nie chcą pracować a ty byś chciał pracować za 6000 tyś na swojej działalności i i w skali m-ca być 2 dni w domu a na dodatek nikt cię nie szanuje jesteś maszynką do robienia kasy

Aneta

@Noname, aktualnie na rynku pracy istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników w niemal każdej branży. Potencjalni kandydaci powinni być z takiego stanu rzeczy zadowoleni. Czy wiesz coś więcej na temat procesu rekrutacji do firmy Pawtrans Holding? Ile trwa proces przyjęcia i okres próbny w firmie? Czy możesz polecić tę pracę innym osobom?

@Aneta

Kiedys bylo tak ze uczen musial przerobic 3 nauczycieli. Teraz to zalezy od bystrosci ucznia i zapotrzebownia na kierowcow. A jak wiadomo sezon urlopowy wiec beda chcieli jak najszybciej wypchnac go na samodzielnego kierowce. Jesli chodzi o prace i wynagrodzenie. Pawtrans slynie z rygoru i czasami bezensownych decyzji ktore same siebie wykluczaja wiec nsprawde trzeba byc odporny na te glupoty co czasami pisza i kaza. Jesli chodzi o wynagrodzenie to nie da sie tutaj juz kokosow zarobic. Szczerze jesli ktos przychodzi mlody to mozna zarobic ciut mniejsze pieniadze gdzie indziej a nie tracic psychy w PH. Nie mowie ze w innych firmach nie trzeba pracowac tylko jest inna atmosfera. Kto pracuje i pracowal w PH wie jak jest

@Noname

Widac to gołym okiem. brak szacunku jak chcesz przyjąc się do pracy to pozostaw honor ambicje i swoją dume na zewnątrz i nie wolno miec ci swojego zdania

Zostaw merytoryczną opinię o Pawtrans Holding sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawtrans Holding sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawtrans Holding sp. z o.o.?

Pawtrans Holding sp. z o.o.