Opinie o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Selgros Cash&Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Bytom Chorzowska 88a

Te opinie to czysta prawda.. Jak nie jesteś kapusiem, nie jesteś śliski lub za dużo mówisz co myślisz to długo tam miejsca nie popracujesz. Ja się dziwie ,że z takim podejściem to się jeszcze jakoś trzyma tam wszystko. Normalne osoby, które tam pracowały to chyba aktualnie leczą się u psychologa.

Driver

Jak tam kierowcy się mają jest 5 z przodu czy nie ma jeśli jeździcie za mniej to proszę was jest pelno firm dookoła dajcie znać czy juz jest czy nie ma .

Ja Nowy wpis

Pytanie kiedy będą podwyżki dla kierowców skoro najniższa krajowa wzrosła? Dwa czemu (usunięte przez administratora) się nas na wywożonych kilogramach. Wózki na , których pakowany jest towar też ważą swoje.

Ja Nowy wpis

A za co mianowicie kierowcy chcą dostać podwyżkę? Za picie kawy? Skoro po skończeniu trasy zostawiacie wózki gdzie popadnie zamiast je ułożyć. Wszystko pikerzy muszą po was sprzątacz skrzynki, boksy, niektórzy z was nawet nie wiedzą gdzie wyrzuca się smieci.

Reni Nowy wpis

Skoro jesteście tak niezadowoleni i tak oszukiwani to czemu się nie zwolnice i poszukacie nowej pracy? W komentarzach samo marudzenie a kierowcy od lat ci sami - coś to dziwne jak jest tu tak źle. I im mniej robią tym bardziej narzekają a jedno co doskonale potrafią to tylko przywalić L4.

Gość Nowy wpis

Witamn ile wynoszą zarobki kierowcy kat C brutto na start?

Jaki jest styl zarządzania w Selgros Cash&Carry?

Driver

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.

Czy w firmie Selgros Cash&Carry są regularne szkolenia pracownicze?

Ido

Pani Kierownik z działu napoje jest znakomitym przełożonym i super szefem. Oraz jest dobrym specjalistą w obsłudze klienta. A co do kontaktu z działem ma go najlepszy. Dba i przestrzega wszystkich reguł.

Witam czy przewidziane są jakiekolwiek podwyżki w tym roku czy tylko te ustawowe jak najniższa krajową podwyższą. EP wymaga coraz więcej ludzi coraz mniej. (usunięte przez administratora) dostaną a co z resztą.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Selgros Cash&Carry?

Jak to jest wszystko drożeje, inflacja w górę a zarobki stoją w miejscu. Czas na przebudzenie szanowna dyrekcjo. Kontrola była wszystko pięknie ładnie. Pracownicy wykonali kawał dobrej roboty i nic. Czas najwyższy pomyśleć. Za 3 2 1 upomnimy się o swoje. Kocyk staje się za krótki.

Dajcie sobie spokój . Wszedzie w marketach zarobki na normalnym poziomie u nas najniższą krajową a dyrektorka powie ci że dobrze zarabiamy. O podwyżki trudno nawet nie ma co marzyć. Dostaje jedynie ten dział gdzie ludzie zaczynają się zwalniać żeby zatrzymać resztę ale to też rzuci tylko dyrektorka jakiś ochłap w kwocie (usunięte przez administratora)lub (usunięte przez administratora)zl oczywiście brutto . Utargi coraz większe na hali jak i na horece pracy o wiele więcej ale podwyżek nic . Ciągle przyjmowanie nowych pracowników .

Rafał R.

100% racja

Z tego co widzę wszędzie jest to samo. Ludzie mają pracę i narzekają, że ją mają. W Polsce więcej raczej się nie zarobi na zwykłym stanowisku, trzeba harować jak woły za (usunięte przez administratora) Obgadywanie i (usunięte przez administratora) jest widoczne w każdej firmie, z tego przynajmniej widzę co ludzie piszą po forum go work. Trzeba szanować pracę jak się ją ma i pracować, a nie narzekać, bo bezrobocie jest gorsze i wtedy ludzie doceniają tą najniższą krajową. Niestety nie ma firmy w której nie ma obgadywania i narzekania na byle co i na kogokolwiek.

Zakład specjalny

- KIEROWNICTWO NIE UDOLNE -KIEROWNICY NA DZIALACH TYLKO GRZEJĄ (usunięte przez administratora) W BIURZE I (usunięte przez administratora) GŁUPOTY I BAWIĄ SIE TELEFONAMI - WIĘKSZOŚĆ LUDZI NIE MA POJĘCIA O PRACY - WYZYSK CZLOWIEKA - ZAROBKI WSZYSCY TYLE SAMO ZARABIAJA OBOJETNIE CZY MASZ UDT CZY JESTEŚ IDIOTĄ DOSTANIESZ TYLE SAMO / 100 ZŁ ZA OPERATORA WÓZKA TO PANI DYREKTOR WŁAŚNIE TAK WYNAGRADZA LUDZI

Iwona

Praca w slegrosie to spełnienie moich marzeń. Zgrany zespół kierowników zawsze służy pomocą, można przyjść z każdym problemem. Wynagrodzenie satysfakcjonujące, zawsze na czas. Na hali co prawda zimno, lecz ciepła, rodzinna atmosfera wynagradza sople pod nosem. Polecam pracę w tej firmie.

@Iwona

Niesamowite Jaka rodzinna atmosfera wszyscy wszystkich obgaduja

Ha ha
@Iwona

Rozumiem że to sarkazm albo pisze ktoś z kierownictwa takie bzdury . Sorki ale nikt w to nie uwierzy . Ha ha

byly pracownik

Jako byly pracownik dzialu Horeca wypowiem sie bardzo szczegolowo. Kierownictwu zalezy TYLKO abys zostawal na nadgodziny nawet gdy przez 8h zbierzesz wiecej niz Ci co zostawaja po 9/10h. Jesli dobrze donosisz jestes lepiej traktowany i masz lepszy grafik. Problemy zglaszane z brakiem wozkow, skrzynek nie sa juz od wielu miesiecy rozwiazywane. Wola zostawiac pracownikow z naduzyciami alkoholu oraz pracownikow ktorzy NOTORYCZNIE sie spozniaja badz przychodza na inna zmiane niz maja grafik, niz tych ktorzy uczciwie pracuja i zawsze sa na czas. Moze Pani dyrektor wkoncu by sie tej sytuacji przyjzala. Jesli ktos sie zadecyduje laskawie zostawac na nadgodziny to wyplacane jest po 4 miesiacach gdzie w innych zakladach wyplacenie nadgodzin jest w nastepnej wyplacie. Regulamin premiowania ktory zostal wprowadzony od 1 lutego rowniez jest wyplacany co drugi miesiac. Ci ktorzy wprowadzili zmiany premiowania oraz prace na "akord" nigdy nie widzieli jaka jest praca na akord. Jak to sie ma do tego jesli karton piwa jest tyle samo warty jak 1 budyn, smiech na sali. Jesli palisz masz kolejne plusy bo to jest dodatkowa przerwa. Jedyny plus to wyplata na czas oraz bony swiateczne. Ogolnie nie polecam pracy na Horece!!!!!!

Byly pracownik

Na dziale wsparcia sprzedazy tez nie jest kolorowo. Zostaje ten kto donosi na innych. Szkolenia odbywaja się roznie. Sa osoby ktore sie przykladaja do szkolenia nowych pracownikow, ale i sa szkoleniowcy ktorzy olewaja sprawe. Pozniej nie widza winny u siebie tylko u nowego pracownika. Wtedy nowy pracownik jest zwalniany bo wszystkiego nie umie. Ogolnie ciągła rotacja. Nie polecam

Nie polecam. Zwalniają dobrych pracowników a przyjmują co chwilę swiezakwo na których musisz pracować zanim się doszkola . Kierownictwo potrafi tylko karać i się mścić dając ci inne zmiany czy godziny . Atmosfera beznadziejna . Zwalniają bez podania przyczyny. Uwaga bo dużo pracowników donosi kierownikom

Tak

Praca jak praca, niestety prawda jest taka że dyrekcja i kierownictwo w zdecydowanej większości gardzi pracownikami. Niektórzy wręcz zachowują się jakby byli niewiadomo kim, a są zwykłymi zastępcami albo kierownikami działu. Śmieszne. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej jak wygląda praca na hali to można pytać :) pracowałem tam chwilę i co nie co wiem na ten temat

@Tak

Dyrektorka i kierownicy zachowują się jakby byli królami traktują pracownika jak (usunięte przez administratora)

Ile jest zmian w Selgros Cash&Carry?

DwieStronyMedalu

Zmiany są niczym rozklad jazdy autobusem praktycznie co 20 minut. Godziny ranne: (Najbardziej popularne) 4:40, 5:00, 5:20, 5:40, 6:00, 7:00, 7:40, 8:00, 8:40, 9:00, 9:20, 10:00, 11:00, Godziny popołudniowe: 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:20, 13:40, 14:00, (Na cały etat, patrz wyżej) Na 3/4 etatu: 15:00, 15:20, 15:40, 16:00 Na cały etat pracujesz 8h 20 minut W tym masz 35 minut przerwy. Na przerwę wysyłają zazwyczaj po dwóch godzinach.

@DwieStronyMedalu

Chyba tylko na kasach ta przerwa :) i zmiany też

Elżbieta

Każdy tak narzeka, po hali non stop chodzą słuchy, że ludzie się będą zwalniać, że tu do Lidla tu gdzieś, a każdy jakoś siedzi na (usunięte przez administratora) i ino gada. To jest właśnie esencja selgrosa, dużo mówić, mało robić..non stop tylko za mało zarabiamy, wszyscy mają więcej. Nikt Was nie trzyma na siłę. Żyjcie w strachu przed E.P.

Aneta
@Elżbieta

Czemu ludzie narzekają, a nic nie zmieniają? Ile się tu dostaje ? Najniższą czy więcej? Co jeszcze ludziom poza zarobkami tu nie odpowiada?

@Elżbieta

Przecież niektórzy się zwalniają więc nie wiem o co chodzi

@Elżbieta

W lidlu myslisz jest miód haha tylko zastepcy etaty reszta na 3/4 i non stop tel ze masz przyjść, albo musisz zostac ,lub jezdzic do innych sklepów-za friko ...(usunięte przez administratora) na paru stanowiskach ! zarobki szalu brak jak na te (usunięte przez administratora)palety maja byc rozladowane na czas ! I ci go licza ze juz za długo, ze twoj czas minoł itd...zaczynasz od 4.30

Yyyy
@Elżbieta

Jak tak wszyscy mało zarabiają i narzekają to niech się przeniosą do kierowców. Etaty czekają a i chyba zarobki nie są najgorsze skoro wciąż są te same twarze. Hardkorowi ludzie????. Tam jakoś nikt nie szczypie się w język i jedzie prosto z mostu z kierownikami działów a nawet pani EP też mówią co myślą. (usunięte przez administratora). Podobno została kierownikiem hali pytam się za co????. Tabelki tylko potrafił robić i nic po za tym. Resztę robili za niego ludzie, którzy ogarniali temat. Nie narzekać. Jak się nie podoba zawsze można się zwolnić i iść gdzie indziej. Pozdrawiam trio kumatych M, D, P + 1 2 3 4 5 i wy... Kobieta z większymi..... niż faceci.

DwieStronyMedalu

Na rozmowie kwalifikacyjnej oraz szkoleniu wszystko wygląda pięknie. Kierownictwo wchodzi Ci w (usunięte przez administratora) bez wazeliny prezentując firmę oczywiście w jak najlepszych barwach. (Super premię, możliwość rozwoju i awansu, przyjazną atmosferę). Po podpisaniu umowy rolę się odwracają. To Ty musisz wchodzić w (usunięte przez administratora) dyrekcji i rewidentom, jeśli marzysz o stabilnym zatrudnieniu. Bo jak masz inne zdanie, to będziesz codziennie (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) I nie ważne, że pokażesz, że pracujesz dobrze. Czasem odwalając robotę za trzy osoby. Oni i tak pokażą Ci, że nie masz nic do gadania, a jak coś Ci się nie podoba to na Twoje miejsce jest już 100 innych chętnych osób. Ogłoszenie o pracę jest cały czas (na olx i pracuj) i jakoś tłumów chętnych do pracy nie widać. Pracowników dobrych można policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to same "kofitury" którzy latają do rewidentów z codziennym raportem donosów na pracowników. Rewidenci to też temat rzeka. Większość to "karierowicze" siedzą na (usunięte przez administratora) i pewnie do emerytury będą grzać (usunięte przez administratora) w ciepełku i przeglądać tik toki z małą przerwą na wymyślanie jak tu (usunięte przez administratora) pracownikowi pracy za trzy osoby". Zajmują się pracą tylko gdy po hali przechodzą pani Dyrektor z Kierownikami Hali. To wtedy widać ich popłoch, pracownicy chowają się po kątach w alejkach jakby uciekali przed rozstrzelaniem. A rewidenci wyciągają czerwony dywan i informują panią Dytektor której "konfiturze" można przedłużyć umowę bo dobrze donosi i liże im (usunięte przez administratora) To jest jedyny moment kiedy przepływ informacji w tej firmie działa bez zakłóceń. Bo tak niestety musisz sama uczyć się na swoich błędach bo nikt Ci nie powie, że tego masz nie robić/lub że wykonujesz coś źle. A skąd masz o tym wiedzieć jeśli nikt Cię o tym nie poinformował. Najlepiej jak już w pierwszy dzień pracy ogarniesz pracę na wszystkich stanowiskach. Staniesz się zgorzkniały jak inni pracownicy i wtedy może łaskawie dadzą Ci umowę. Bo tylko prawdziwe "konfitury" dostają umowę na czas nieokreślony i to tylko o ile pani z działu personalnego o jakże "szybkim nazwisku" z rozpędu da Ci umowę do podpisania +100 innych aneksów do umów bo gdybyś nie chciała kontynuować kariery w tak stabilnej firmie to w aneksach do umów znajdziesz, mnóstwo "kwiatków lojalnościowych". To może teraz trochę plusów: + wypłata zawsze na czas, + fajne zaplecze sanitarne, (Toalety dla pracowników, automaty z kawą, prysznic dla pracowników, automaty z kawą), + bony na święta, + wczasy "pod gruszą", + zniżki pracownicze, Minusy: - za byle błąd zabierają premię, - po pracy pracownicy biorą zimny prysznic aby zmyć brud donosicielstwa, - resztę (usunięte przez administratora) i wyrzutów sumienia" spłukują w toalecie aby wrócić do domu z uśmiechem na twarzy i czystą głową, - narzucają pracownikom kiedy pracownik może pójść na urlop, - automaty z kawą dość często mają awarię, - w toalecie często brakuję mydła lub ręczników papierowych A suszarki są wyłączone z użytku. Opisałabym więcej sytuacji ale nie będę tracić mojego cennego czasu, jutro idę do pracy w której czuję się doceniona i spełniona. A do przyszłych kandydatek/kandydatów peunty nie będzie. Przyjdźcie, zobaczcie jak to wygląda od środka i oceńcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Bytom

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry