Opinie o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Selgros Cash&Carry, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Joe

50 procent pytań moderuje osoba zwiazana z dzialem personal. Na tym portalu wystarczy zapłacić około 1500 zlotych przez pracodawcę zeby mógl moderować opinie. No i przypominam, ze ktos kiedyś zostal zwolniony za ostre opinie. A rzeczowo? Biznes jak inny. Korporacja ma zarobić. Menadżerowie? BMW. Biernie Miernie ale Wiernie. Praca na dziale? Przy normalnym dzialowym ok. Na pasku wynagrodzen szalu nie ma. A dyrektor?Liczy sie wynik.Tylko. Poświęci każdego.

Zorientowany

Selgros.Układy-Układziki

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Selgros Cash&Carry?

Szturman

Do Dyrektorka i Wazeliniarzy.Wy swoich nie szanujecie to będziecie teraz z Ukrainy szanować:)

adam
Klient

W dniu 24.04.21 r. w Selgrosie przy ul. Nowochuckiej 52 zakupiłem pralkę Candy z dostawą do domu. W dniu 28.04. br pralka została przywieziona przez firmę Transgourmet Polska na wskazany adres przy ul. Kobierzyńskiej 164 . Ja sprawdziłem stan opakowania , które było nie naruszone , natomiast obecna przy tym żona podpisała odbiór w dwóch miejscach - wskazanych przez pracownika - z tym , że później okazało się , że potwierdziła również odbiór pralki bez uszkodzeń. Panom się spieszyło , byli już opóźnieni , więc sprawę załatwiali szybko. Po wyjściu panów zdjąłem folię i okazało się , że blat jest rozerwany na dł. 25 cm i pod folią był przykryty mocno pomiętą instrukcją , a więc z zewnątrz nie widoczny. Natychmiast zadzwoniłem do panów , którzy jeszcze nie odjechali z parkingu , ale powiedzieli , że się nie wrócą i mam reklamować w Selgrosie. W ciągu nie całej pół godziny byliśmy z żoną w Selgrosie , gdzie opisałem całą sytuację i przyjęto ode mnie ustną reklamację . Nie podpisywałem żadnego protokołu zgłoszenia oraz nie zapoznano mnie z klauzulą informacyjną , gdzie wymagany jest podpis reklamującego Jak się okazało , protokół zgłoszenia został sporządzony w dniu następnym tj 29.04.br przez p. Beatę W. co miało sugerować , że reklamację zgłosiłem dopiero w dniu następnym po dostawie. A to jest nieprawda i stawia mnie w sytuacji kogoś , kto znacznie uszkodził towar / miałem na to w świetle rzekomej daty zgłoszenia 24 godziny / i próbuje wyłudzić nową pralkę. Ostatecznie decyzją p. Anny P. kierowniczki firmy Trangourmet , reklamacja nie została uwzględniona . Podstawą było : przekazanie pralki do firmy , która została uprawniona do transportu tego rodzaju towarów , potwierdzenie odbioru bez uszkodzeń , oraz zapis monitoringu ???. Powołując się na zapisy stosownej ustawy , Selgros oświadczył , że nie wyraża zgody na pozasądowe rozwiązanie sporu. Dodatkowo , decyzja o odmowie została wysłana na inny adres niż podany do korespondencji i tylko przez przez przypadek pismo zostało odebrane w terminie . Błąd czy celowe działanie ?. Po bliższych oględzinach okazało się , że pralka ma również pogiętą tylną osłonę i brakuje przy niej śrub. Mam wrażenie , że ta pralka została przywieziona przez pomyłkę. Nie wiem , czy zostałem z premedytacją bezczelnie (usunięte przez administratora) przez firmę Selgros , czy padłem ofiarą jakiegoś bałaganu. Prawdopodobnie sprawę w sądzie - dokąd odsyła mnie p. Anna P. - wygrałbym , ale ja i moja żona jesteśmy inwalidami I i II grupy i wyroku w sądzie cywilnym możemy po prostu nie doczekać. I na tym moja wieloletnia współpraca z Selgrosem została w przykry i kosztowny dla mnie / 3/4 mojej emerytury / zakończona. Piszę to również ku przestrodze innych klientów. Uważajcie z kim macie do czynienia , ja już wiem. Czując się perfidnie oszukanym , postaram się sprawę maksymalnie nagłośnić. Adam Kubala

Reklamacyjny
@adam

Szanowny Panie protokoły odbioru wymuszające na Panu ze towar był idealny w chwili odbioru są nie do końca usankcjonowane prawnie. Polecam awanturę w centralu w Poznaniu

Zadowolony Nowy wpis
@Reklamacyjny

Proszę zwrócić uwagę, że to nie Selgros dowiózł Panu towar tylko zewnętrzna firma.( z tego co pamietam chyba Renus) W tym przypadku owszem roszczenie można wystosować ale do tej firmy co przywiozła. Ja tez kiedyś korzystałem z ich usług i gość który mi przywiózł wciskał mi kit, że mam podpisać bo on nie będzie czekać na rozpakowanie/ nie dałem się zbyć, towar otwarłem przy nich i dopiero wtedy podpisałem protokół

Alibaba Nowy wpis
@Zadowolony

Racja.... życiowa ale prawo to już inna wykładnia ... Czy jesteś w stanie wszystko sprawdzić przy kurierze? Tak tylko pytam...

Ryba zepsuta
@Pytanie

Ten aspekt wygląda tak jak opisałem to Pani 27.05.2020 o 22:27. Jeżeli dalej macie tam taki (usunięte przez administratora) a dochodzą mnie słuchy, że macie, to wypada współczuć pracującym, a zarazem cieszyć się, że przygoda z Selgrosem skończyła się w samą porę. QBIK nie nadawał się nawet do tarcia chrzanu.

Wędkarz
@Ryba zepsuta

Qbik już nie pracuje?

Ryba Zepsuta
@Wędkarz

Mam taką głęboką nadzieję.

DajcieMiPieskaBoBolimniereka
@Wędkarz

To by było dobre

Karolina Nowy wpis
@Pytanie

Z tego co wiem od osób pracujących tam Atmosfera jest nijaka (usunięte przez administratora) jest tam na poziomie dziennym dziwię się że nikt tego nie zgłasza. Więc odraza tam pracę

KLIENT Nowy wpis

CENY BARDZO WYSOKIE !!!

Czy jest możliwość pracy w Selgros Cash&Carry na część etatu?

Pestycyd

Jak tam sprzedaż w pandemii robaczki?.Słabiutko,co?: :-)

Kandydat

Czy firma przyjmuje Bułgarów?

Olek

W handlu jak w handlu. Ok.

Szturman

Dmytro

Przyjmujecie pracowników z Ukrainy

Kokoszka
@Dmytro

Tak, będzie Was tam coraz więcej. Polecam składać.

Dmytro
@Kokoszka

Przyjadę z całą rodziną.Dziękuju

Chetny
Kandydat

Witam. Jak wygląda tam praca jako kierowca ? Możecie opisać od początku do końca ? Pozdrawiam

Gocha
Kandydat

Selgros przyjmuje teraz czy zwalnia?

PRACUŚ
@Gocha

NIE PYTAJ SIĘ I TAK CI NIE POWIEDZĄ PRAWDY CI FAŁSZYWI LUDZIE

PRACUŚ

NIE POLECAM TAM PRACY

Kandydat

Czy warto aplikować do waszej firmy?

Hahaaaa

Co tam w tym bajorze? Podziwiam tych ludzi co tam pracują. Pracowałem tam trochę czasu kilka lat temu. Ale z tego co widze nic się nie zmieniło. Będąc tam kiedyś widzę że sporo osób nadal tam pracuję z czasów gdy tam pracowałem. Podziwiam naprawdę tych ludzi... Śmieszna firma. Andrzejek nadal sprawuje tam władzę?

QBIK ALKOHOLIK
@Hahaaaa

Tak sprawuje.Jest moim przełożonym.Pzdr

mokry.stefan
@Hahaaaa

Tak pracuje chory andrzejek

BOSMAN

ŚMIESZNA FIRMA.DALEJ SZUKACIE PRACOWNIKA HALI TYLKO ŻE NA INNYM PORTALU?.DALEJ PRZYJMUJECIE LUDZI TYLKO NA JEDEN KWARTAŁ DO PRACY?

Marek
Kandydat

Jakie zarobki w Selgrosie?

Kicia
Kandydat

Selgros zwalnia czy przyjmuje teraz

CENY BARDZO WYSOKIE!!!

Aaale
@KLIENT

A co mają ceny do oceny Selgros jako pracodawcy? Fakt, dawniej jak były karty to i była selekcja klienta od progu. Byli bardziej ogarnięci. Brak logiki w kwestii doboru portalu na łzy. Ale ale ale każdy może teraz wejść do Selgros. I każdy może wszystko i wszędzie pisać. Trochę lepiej a czasem trochę gorzej.

@Aaale

JAKO PRACODAWCA TEŻ SŁABY

Aleee
@KLIENT

Popatrz Pan. Da się merytorycznie i na temat?

@Aleee

I KTO TO PISZE.CIEKAWE?

Rubik
Kandydat

Czy w Selgrosie pracują jacyś przestępcy?

Pasztet BHP

Słabiutkie zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Selgros Cash&Carry