Opinie o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Kraków Nowohucka 52

Dmytro

Przyjmujecie pracowników z Ukrainy

Kokoszka
@Dmytro

Tak, będzie Was tam coraz więcej. Polecam składać.

Dmytro
@Kokoszka

Przyjadę z całą rodziną.Dziękuju

Szymon

Hmmm, co tam się dzieje? Chociaż obawiam się że domyślam się o czym piszesz...

Dymitr
@Dmytro

A ja tam wezmę całą wieś, po co mają się kisić?

HAHAHA

A pracuje tam jeszcze taka jedna z nf co swojemu kier

Szymon
@HAHAHA

O czym mówisz? Powiedz coś więcej, nie wiem co chciałeś powiedzieć

HAHAHA
@Szymon

Mądry się domyśli

Są jakieś przyjęcia do pracy?

adam

W dniu 24.04.21 r. w Selgrosie przy ul. Nowochuckiej 52 zakupiłem pralkę Candy z dostawą do domu. W dniu 28.04. br pralka została przywieziona przez firmę Transgourmet Polska na wskazany adres przy ul. Kobierzyńskiej 164 . Ja sprawdziłem stan opakowania , które było nie naruszone , natomiast obecna przy tym żona podpisała odbiór w dwóch miejscach - wskazanych przez pracownika - z tym , że później okazało się , że potwierdziła również odbiór pralki bez uszkodzeń. Panom się spieszyło , byli już opóźnieni , więc sprawę załatwiali szybko. Po wyjściu panów zdjąłem folię i okazało się , że blat jest rozerwany na dł. 25 cm i pod folią był przykryty mocno pomiętą instrukcją , a więc z zewnątrz nie widoczny. Natychmiast zadzwoniłem do panów , którzy jeszcze nie odjechali z parkingu , ale powiedzieli , że się nie wrócą i mam reklamować w Selgrosie. W ciągu nie całej pół godziny byliśmy z żoną w Selgrosie , gdzie opisałem całą sytuację i przyjęto ode mnie ustną reklamację . Nie podpisywałem żadnego protokołu zgłoszenia oraz nie zapoznano mnie z klauzulą informacyjną , gdzie wymagany jest podpis reklamującego Jak się okazało , protokół zgłoszenia został sporządzony w dniu następnym tj 29.04.br przez p. Beatę W. co miało sugerować , że reklamację zgłosiłem dopiero w dniu następnym po dostawie. A to jest nieprawda i stawia mnie w sytuacji kogoś , kto znacznie uszkodził towar / miałem na to w świetle rzekomej daty zgłoszenia 24 godziny / i próbuje wyłudzić nową pralkę. Ostatecznie decyzją p. Anny P. kierowniczki firmy Trangourmet , reklamacja nie została uwzględniona . Podstawą było : przekazanie pralki do firmy , która została uprawniona do transportu tego rodzaju towarów , potwierdzenie odbioru bez uszkodzeń , oraz zapis monitoringu ???. Powołując się na zapisy stosownej ustawy , Selgros oświadczył , że nie wyraża zgody na pozasądowe rozwiązanie sporu. Dodatkowo , decyzja o odmowie została wysłana na inny adres niż podany do korespondencji i tylko przez przez przypadek pismo zostało odebrane w terminie . Błąd czy celowe działanie ?. Po bliższych oględzinach okazało się , że pralka ma również pogiętą tylną osłonę i brakuje przy niej śrub. Mam wrażenie , że ta pralka została przywieziona przez pomyłkę. Nie wiem , czy zostałem z premedytacją bezczelnie (usunięte przez administratora) przez firmę Selgros , czy padłem ofiarą jakiegoś bałaganu. Prawdopodobnie sprawę w sądzie - dokąd odsyła mnie p. Anna P. - wygrałbym , ale ja i moja żona jesteśmy inwalidami I i II grupy i wyroku w sądzie cywilnym możemy po prostu nie doczekać. I na tym moja wieloletnia współpraca z Selgrosem została w przykry i kosztowny dla mnie / 3/4 mojej emerytury / zakończona. Piszę to również ku przestrodze innych klientów. Uważajcie z kim macie do czynienia , ja już wiem. Czując się perfidnie oszukanym , postaram się sprawę maksymalnie nagłośnić. Adam Kubala

Reklamacyjny
@adam

Szanowny Panie protokoły odbioru wymuszające na Panu ze towar był idealny w chwili odbioru są nie do końca usankcjonowane prawnie. Polecam awanturę w centralu w Poznaniu

Zadowolony
@Reklamacyjny

Proszę zwrócić uwagę, że to nie Selgros dowiózł Panu towar tylko zewnętrzna firma.( z tego co pamietam chyba Renus) W tym przypadku owszem roszczenie można wystosować ale do tej firmy co przywiozła. Ja tez kiedyś korzystałem z ich usług i gość który mi przywiózł wciskał mi kit, że mam podpisać bo on nie będzie czekać na rozpakowanie/ nie dałem się zbyć, towar otwarłem przy nich i dopiero wtedy podpisałem protokół

Alibaba
@Zadowolony

Racja.... życiowa ale prawo to już inna wykładnia ... Czy jesteś w stanie wszystko sprawdzić przy kurierze? Tak tylko pytam...

Rozmowa z dyrektorem i kierowniczką hali. Spore braki z zakresu HR. Obydwojgu proponuję podniesienie swojej wiedzy jak w dzisiejszych czasach powinna wyglądać rozmowa.... Ogólna rozmowa o przebiegu swojej kariery zawodowej ( taka spowiedź z tego co napisałeś w CV) , atmosfera bliższa przesłuchaniu niż rozmowy rekrutacyjnej, brak jasnych informacji o stanowisku i procesie wdrożeniowym - trzeba było wyciągać pytaniami, jakby była to jakaś tajemnica, od czasu do czasu rzucane pytania z kosmosu, typu co to jest, np. "narzut" chyba po to, żeby udowodnić Ci, że jesteś głupszy od nich. Generalnie zostaje niesmak i wrażenie, że jesteś tam niemile widziany i zabierasz im cenny czas. No normalnie szok!!!! Dawno czegoś takiego nie widziałem!!!

j/w

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

CENY BARDZO WYSOKIE !!!

Pestycyd

Jak tam sprzedaż w pandemii robaczki?.Słabiutko,co?: :-)

Czy firma przyjmuje Bułgarów?

Olek

W handlu jak w handlu. Ok.

Chetny

Witam. Jak wygląda tam praca jako kierowca ? Możecie opisać od początku do końca ? Pozdrawiam

Gocha

Selgros przyjmuje teraz czy zwalnia?

PRACUŚ
@Gocha

NIE PYTAJ SIĘ I TAK CI NIE POWIEDZĄ PRAWDY CI FAŁSZYWI LUDZIE

PRACUŚ

NIE POLECAM TAM PRACY

Czy warto aplikować do waszej firmy?

BOSMAN

ŚMIESZNA FIRMA.DALEJ SZUKACIE PRACOWNIKA HALI TYLKO ŻE NA INNYM PORTALU?.DALEJ PRZYJMUJECIE LUDZI TYLKO NA JEDEN KWARTAŁ DO PRACY?

Jakie zarobki w Selgrosie?

Kicia

Selgros zwalnia czy przyjmuje teraz

CENY BARDZO WYSOKIE!!!

Aaale
@KLIENT

A co mają ceny do oceny Selgros jako pracodawcy? Fakt, dawniej jak były karty to i była selekcja klienta od progu. Byli bardziej ogarnięci. Brak logiki w kwestii doboru portalu na łzy. Ale ale ale każdy może teraz wejść do Selgros. I każdy może wszystko i wszędzie pisać. Trochę lepiej a czasem trochę gorzej.

@Aaale

JAKO PRACODAWCA TEŻ SŁABY

Aleee
@KLIENT

Popatrz Pan. Da się merytorycznie i na temat?

@Aleee

I KTO TO PISZE.CIEKAWE?

Pasztet BHP

Słabiutkie zarobki

Wiecie czy Selgros Cash&Carry udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Banan

Proszę zadzwonić do biura i się zapytać

Była

Prawdę gadzasz człowieku.BRAWO!!!

Al

Stoi nie mily pan na wejsciu i bez koszyka nie wejde. Skoro chce kupic 2 banki z plynem ma fakture ktore wezme do rąk to po co mi pchac koszyk?Szybciej i bezpieczniej bedzie bez.Niech sobie ten pan zdejmie rekawiczki i dotknie boków, srodka koszyka bo to ze oni przeczyszczą jedna rączke nic nie daje.

Brini
@Al

Koszykow jest określona ilosc. Przeklada sie to na ilosc osób na hali w czasie ograniczeń. Nie wpuszcza bez koszyka bez względu czy chcesz 1 mydlo czy 10 zgrzewek wody.Tak sa w stanie kontrolowac ilosc osob.Chyba to jest logiczne.

Świadomy
@Al

Szanowny Panie, takie polecenie zostało wydane przez kierowników, żeby pryskać rączkę sam se Pan doczyść jak nie pasuje. Po drugie koszyk trzeba mieć, ponieważ jet limit klientów. Jak koszyki się skończą trzeba czekać, aż ktoś opuści market. Tyle, ruszyć mózgownicą wystarczy, żeby zrozumieć. A co niemiłego Pana na wejściu... Stój se Pan 10 godzin i pryskaj i użeraj się z idiotami co koszyka nie chcą wziąść to będziesz miły na pewno.

Juka
@Brini

Zawsze możesz powiedzieć że idziesz do kierownika ????

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Kraków

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry