Selgros Cash&Carry

Wrocław

Opinie o Selgros Cash&Carry

ech

zgadzam się ,tam dobrze tylko mają Ci co donoszą albo Ci co się podlizują ....Ta firma dla kogoś kto ma odrobinę godności jest pomyłką

spartakus

selgros to jedna z wielu syfiastych firm na naszym rynku pracy. Płaca najnizszą krajową z łaską czasem 100 zł premi rzucą jak psą ochłapy i liczą ze ludzie beda tam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] c. Mówie powaznie nie ma sensu zawracac sobie głowy tą beznadziejna firma a tym bardziej tam pracowac

Zostaw opinię o Selgros Cash&Carry - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry