Opinie o Selgros Cash&Carry w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Selgros Cash&Carry. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selgros Cash&Carry na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Wrocław

Selgros Wrocław

Jakby nie Ukraińcy to byście już dawno poszli z torbami, Polaka nie umieliście szanować, Zamiast dać lepsze wynagrodzenie, to by swój robił a tak obcy.

Pracuję w Niemczech

Obecnie pracuję w Dreznie moje miesięczne wynagrodzenie to 2400 €. a Pracując w Selgrosie zarabiałem 634 €. I jeszcze jedno nie rozumiem dlaczego mój wpis został usunięty. Pozdrawiam. Kierowników hali.

Jakie wartości są cenione w Selgros Cash&Carry?

Lola Nowy wpis

Nie jestem ani klientem ani pracownikiem ale was marketingowców z Selgros powinni (usunięte przez administratora)za ten stos gazetek promocyjnych!!! Gdzie tu ekologia? Można zamiast tracić na te zbędne reklamy masę pieniędzy dajcie je pracownikom?

Selgros Wrocław Nowy wpis

Waldek Nowy wpis

Wyzysk, niskie zarobki, stres, zero możliwość na awans nie polecam. Selgros nigdy to nie powinno powstać.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Selgros Cash&Carry? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czym w Selgros Cash&Carry zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Jaka jest kultura pracy w Selgros Cash&Carry?

Na Pytanie

Kultury w tej firmie Selgros Cash and Carry nie ma żadnej tam tylko (usunięte przez administratora) i Ukrainiec. 0 kultury...................... Proszę Administratora by mój wpis został. Pozdro.

Pracuję w Niemczech

Selgros Bieda

Pracując w takiej firmie jak Selgros niczego się w życiu nie dorobicie oraz będziecie zawsze (usunięte przez administratora) najgorsze stanowisko pracy za najmniejsze pieniądze.

Serwis regał

Okropna atmosfera, inni pracownicy traktują osoby które wykładają towar jako coś na co mogą pokrzyczeć k jako gorsze osoby, nie polecam nikomu pracy tam. Drogo i czesto nieświeże jedzenie. Na przerwe nie mogłam iść do toalety musiałam mieć pozwolenie, za to ze poszłam do toalety chcieli nas wyrzucić z nocki najgorsze miejsce

Pogromca Jarka

Panie pseudo dyrektorze z Krakowskiej proszę coś zrobić ze swoją załoga, bo nie życzę sobie aby do mojej osoby rzucać takimi wyzwiskami i tekstami. Pana kierownik z działu napoje to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), jak ma problem ze sobą i nie jest za późno to proszę wysłać gościa do psychiatry jeśli to pomoże. Nie będę wspominał o innych. Jeszcze raz usłyszę taki tekst a proszę uwierzyć mi nagrania mam jak pseudo kierownik i jego (usunięte przez administratora) Marcinek odzywają się, (usunięte przez administratora)to niech oni Ale to nie do mnie tak, nie do mnie

Jak szefostwo w Selgros Cash&Carry traktuje ludzi?

Pogromca Jarka

Tak jak pan dyrektor i jego załoga przynajmniej większość załogi myślą że mogą wszystko. (usunięte przez administratora)odzywają się do ludzi jak prostaki typowa (usunięte przez administratora)

Mam dwoje dzieci jestem zatrudniony w firmie Selgros żona nie pracuje, bardzo jest nam ciężko 0 nadgodzin, nie polecam pracy w tej firmie.

Kasa zwrotów

Najpierw był utarg dzienny 300 000 złotych, teraz jest o dużo mniej. Jak nie chcecie klepać słodkiej biedy nie zatrudniajcie się tutaj. Aga mam was wszystkich w (usunięte przez administratora)

Do kasa zwrotów
@Kasa zwrotów

Mieliśmy raz utarg poniżej 200 000 złotych to jest straszne, a załogę trzeba utrzymać, kierownicy hali nic nie robią tylko siedzą w biurze i oglądają filmiki w internecie. Szukam innej pracy.

Brak profesjonalizmu

Witam Na wstępie mojej nie przyjemnej sytuacji chciałbym podkreślić że zwracajać się o pomoc do pracownika obsługi Selgrosu, pracownik był bardzo nieprzyjemny arogancki oraz bawił się telefonem komórkowym oraz śmierdziało od niego papierosami jest to niedopuszczalne i brak profesjonalizmu ze strony załogi tej firmy. Jest mi bardzo przykro że zostawiam tam dosyć duże pieniądze a zostałem tak potraktowany.

Brak higieny

W sklepie przy ul Krakowskiej w Selgrosie między regałami widziałam jak ucieka mysz, była to mała myszka ale jak można dopuścić aby w sklepie z artykułami spożywczymi biegał gryzoń, już nigdy tam nie zrobię zakupów. Żegnam.................

Bożena

Ogólnie Selgros Krakowska Wrocław jest bardzo drogi, mięso nieświeże śmierdzi i taka drożyzna że w markecie taniej kupisz, obsługa niemiła i czas oczekiwania do kas 20 min. Nie polecam. !!!

Nowy wpis

Pracuję w Selgrosie na ul Krakowskiej zarabiam 2700 złotych Wynajmuje mieszkanie za 2500 złotych Powiedzcie mi z czego ja mam żyć (usunięte przez administratora)

Jakie zarobki na kierowcę kat C Może podać ktoś jakieś widełki?

jenkins
@Gość

najniższa krajowa + max 200 brutto, szkoda gadać.

Nie w Selgrosie

Lepiej chodź na puszki i zbierać niż tam pracować spalić ten sklep. Że to takie (usunięte przez administratora) weszło na Polski rynek.

Nowy wpis

Dla osób które idą pracować do Selgros ul. Krakowska to albo nie mają żadnego wykształcenia, albo jest to jakiś akt desperacji . Zarobki to grosze, wymagania, pretensje, kapowanie, plotki. Albo znajdziesz inną dobrze płatną pracę, albo będziesz robić całe życie za ochłapy i będziesz biedować.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Wrocław

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros Cash&Carry