Opinie o Selgros w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Selgros. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selgros o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros w Warszawa

xxx

nie polecam miejsca pracy! dlaczego? bo: - wykorzystują pracowników do wszystkich zadań, niby jesteś pracownikiem jednego działu ale w ramach umowy możesz robić wszystko - kierownicy nie mają swojego zdania, (usunięte przez administratora), powtarzają wyuczone hasła - chyba z kursu google - każdy każdego w tej firmie sprzeda za parę groszy brutto - szukają tylko pretekstu żeby zabrać Ci pieniądze - bo masz umowę plus premie, które rzadko dostajesz, zawsze coś się na Ciebie znajdzie aby Ci czasem za dużo nie zapłacić - praca zmianowa, w niektórych przypadkach też nocki - nie myśl że za nocki dostaniesz super dodatek - to plotki - szkolenie, kiedy zatrudniasz się do pracy to jakiś śmiech, każdy ma Cię w nosie, niby powinieneś się szkolić dłuższy czas, a tak naprawdę nikt nie poświęci Ci chwili - naucz się sam tego co masz zaraz robić - aaaa…zapomnijcie o podwyżkach, to już musi ich sytuacja bardzo przycisnąć żeby wydusić parę groszy, raczej się to za twojej kadencji nie wydarzy

MGM6
@xxx

Ja pracowałam na Marsa kilka dni, i uważam że to jest (usunięte przez administratora), do tego masz obowiązkową 20 minutową przerwę, którą musisz odpracować, czyli zostajesz w pracy 20 minut dłużej. Na pewno NIE POLECAM!!!!!

xZastępca Kierownika Działu Spożywczego Selgros Transgourmet Na jakie warunki można liczyć? Jaka podstawa? Jakieś premie?

Wieśka
@Paweł

Odpuść sobie, zatrudniają Cię na zastępcę a walisz w półki jak zwykły pracownik. Odgórnie przykaz żeby nie szkolić. A ponoć po 3 miesiącach wypad.

Xyz
@xxx

Co za bzdury, nocki są płatne i to od zawsze. Jeżeli nikt nie chce cię szkolić to znaczy że widać widzą że słabo kumasz. Premie są ZAWSZE chyba że jesteś na L4 ale to chyba cię nie dziwi. W każdym sklepie tak to działa. Więc jeśli zatrudniasz się żeby mieć umowę i ubezpieczenie a nic z siebie nie dajesz to... Ciao.

Xyz

Widać sfrustrowany obibok jakich wiele. Szukaj frajerów gdzie indziej, może ktoś Cię zatrudnieni. A Selgros przynajmniej daje pieniądze i to na czas. Jak ktoś pracuję normalnie to i pensje ma porządną. Powodzenia!

mik
@xxx

i tak własnie jest nie polecam pracy w selgrosie chyba ze macie nóż na gardle i potrzebujecie pracy na juz / selgros takich ludzi poszukuje

@xxx

Pracuję w Selgrosie już 5 lat i nigdy nie zabrano mi premii!!! A nie, raz , za zwolnienie L4 (ok 3 tygodni), więc musiałeś/aś nieźle nawywijać, że ci ciągle zabierali :):)

Ala
@Xyz

Nocki są płatne 20% od najniższej stawki godzinowej... Powinien być dodatek 50% do każdej godziny.

An
@Xyz

Chyba nigdy nie pracowałeś/łaś w dobrej firmie. Ta firma to jakiś absurd !!! (usunięte przez administratora)na każdym kroku !! A pracownicy to (usunięte przez administratora)- okradają siebie nawzajem z jedzenia. Kradną nawet łyżeczki ze stołówki dlatego firma sztuśców nie kupuje. W jakim świecie wy żyjecie, skoro sądzicie że warunki jakie serwuje selgros są normalne ? Chyba z PRLu jeszcze nie wyszliście. Teraz to firma ma obowiązek zapewnić mi przedskole dla dziecka, socjal, klimatyzację, siłownię i benefity. Większość firm ma już nawet sypialnie i mieszkania dla prcowników. Zastanów się , gdzie Ty pracujesz skoro są firmy które dają to wszystko pracownikom a Ty myślisz że ten bon od selgrosa na święta to jakiś extra prezent ? I tak wydasz to w sklepie więc władujesz swoje pieniądze w interes który Cię utrzymuje. Co za żal. Naprawdę szkoda mi ludzi bez ambicji, właśnie takich którzy myślą że zelgros dba o ich dobro. Widać że pracują tam ludzie którzy niegdzie indziej nie pracowali i nie mają porównania co mogą im zapewnić inne firmy.

Ktoś
@An

Absurdem było zatrudnienie Ciebie i wypłacanie Ci pensji. Nie stać Cię na własną łyżeczkę? Żenujący argument. Firma nie ma obowiązku zapewniać ci przedszkola i innych rzeczy. A może jeszcze płacić za to? Mieszkanie haha to cię poniosło. Szukaj szczęścia dalej

@An

Czyli oprócz bonów do sklepu nie ma nic dodatkowo? W sumie lepsze coś niż nic :) i na jaką kwotę ten bon i jak często?

@Xyz

Nocki są płatne tylko 20% od najniższej krajowej za godzinę...Więcej kodeks pracy i umowa nie przewiduje.

A.S.
@xxx

Taka prawda nie ma co owijać w bawełnę.Po kilku latach w Selgrosie mam takie same zdanie????

MGM6 Nowy wpis
@xxx

Jakie są warunki zatrudnienia w Selgros?

Paweł Nowy wpis

Wieśka Nowy wpis
@Paweł

Czy nowo zatrudnione osoby w Selgros otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

joj

Tak - zanim nawet pójdziesz na szkolenie z bhp, to wypełniasz dokumenty, a umowa już czeka na podpis.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Selgros? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
@Bel

Nie polecam pracowac na Marsa Ludzi malo wiec obrabiasz swój dział i inne wokół Dysponenci nijacy, jak zachorujesz i idziesz na l4 to jesteś już najgorszy/a Jeśli jest dzień serwisowy to musisz skakać wokół nich bo dysponent jest zdania ze to oni dokładają towar wiec trzeba ich szanować Podsumowując dostajesz malo robisz za wielu. Osoby mające UTD 300 brutto do pensji, i robisz to samo co inni bez tego dodatku

Jaka jest kultura pracy w Selgros?

Opatrzony

Nikomu nie polecam ludzie zamiast myśleć i posiadać wiedzę i kulturę krzyczą nie szanują siebie i innych ,obgadują , krytykują , donoszą nierówne traktowanie jest na porządku dziennym bo pracodawca wie że trudno jest udowodnić (usunięte przez administratora), pieniądze śmiesznie niskie .Wulgaryzmy względem klientów ,wydzieranie się latanie robienie szumu i szukanie na siłę błędów.Ogolnie poniżej mułu.

Bela
@Opatrzony

Pracuje na Marsa aktualnie i jest tak jak piszesz.

Unikac Siedlce

Unikac jak ognia, kolesiostwo, jeśli chcesz uczciwie pracować to niż z tego, albo włazić w (usunięte przez administratora) przyglupiej kierowniczce działu mięso, albo wylecisz. Trzymają tylko swoich choć nie dają rady pracować . Bardzo marne pieniądze 2300-2700 w porywach. Obcinają premie za 1 dzień l4. Nie są warci niczyjej uwagi. Stosują mobbing, już jedna sprawa jest w sądzie. Chłopak chciał popełnić samobójstwo przez kierowniczke działu obsługi kas. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) nie dość że masz robić wszystko za wszystkich to jeszcze będziesz obwiniany o błędy pracowników. Omijajcie szerokim łukiem. Niech to kirestwo padnie na ryj, bo tylko tak się nadaje. Siedlce omijać szerokim łukiem. Chyba

Zofia
@Unikac Siedlce

O kurcze, i wiesz jak ta sprawa w sądzie się toczy? :/ W sprawie tego mobbingu?

Julek
@Zofia

W sprawie mobbingu i samobójstwa :) widać jaki kto ma poziom. Zawsze tak jest że jak kogoś zwolnią to frustrat swoje żale musi w necie pokazać. Słabe to. Ale powodzenia, może w innej firmie będą z Ciebie zadowoleni :)

@Julek

Z tą drugą częścią to już nie jest lekka przesada? :/ Ale widzisz piszesz to tak jakby dość często tu ludzi zwalniali. Faktycznie aż tak źle z tym jest?

Sebastian

Czemu bzdury? Kilka osób pisało na ten temat wiec chyba musiało być coś a rzeczy. Ty tu pracujesz? Jak masz inne zdanie co do warunków to napisz jak jest.

@Unikac Siedlce

Wystarczy popatrzeć na ciągłą rotację pracowników. Wkrótce w rynsztoku nikt się nie znajdzie.Po co robić wyniki lepiej sieroty za połowę wynagrodzenia zatrudnić co i tak nie daje efektu.

...rybki
@Julek

...Julek pozdrow koleaznke,z ryb,ktora nie umie podac brzuszkow na sztuki,tylko na garsci..,alez ona ma ciezkie zycie i kompleksy jak widac...

Co masz na myśli pisząc, że zatrudniają osoby za połowę wynagrodzenia? Czy faktycznie nie wypłacają pracownikom całej pensji tylko połowę? Czy chodzi o to, że oferują taką stawkę (połowę tego, co naprawdę by im się należało)? Różne są opinie na temat firmy, więc ciężko to rozgryźć...

To najgorsza firma pod względem jak sie traktuje ludzi klamia od samego początku nic nie jest jak zostaje ustaline. 10% do umowy o prace ale jak pojdziesz na l4 to juz tego nie masz Nie ma premii wykorzystuja cie na max traktuja fatalnie (usunięte przez administratora)

Anonim 2
@Anonim

Jeśli się zatrudniasz po to by iść na L4 to żniwo masz. O premii mówi się od początku więc najwidoczniej tego nie rejestrujesz, ciesz się że tylko tyle zabierają bo w innych sieciach jest to twarde ok 400 zł. Praca jak każda, przynajmniej robisz tylko na swoim dziale a nie latasz z mopem po całym sklepie.

Selgros Białki /Siedlce
@Anonim 2

Zgadzam się! Każdy zajmuje się swoim działem, chyba że na swoim jest luz, bądź nie ma bardzo danego dnia co robić. To wtedy idzie się na inny, bądź fejsuje produkty na półkach. Fajny social, duża stołówka, palarnia i przede wszystkim 35 minut przerwy. Moja poprzednia praca nie dorasta do pięt Selgrosowi. Mowa o Jeronimo Martins Polska. Nie Ma (usunięte przez administratora) masz swoje obowiązki na dziale, nie robisz za dwie czy trzy osoby. Super ekipa, da się wszystko dogadać, prośby o wolne także są uwzględniane, to duży plus. Podsumowując można śmiało spróbować przygody z Selgrosem. Aczkolwiek wynagrodzenie pozostawia wiele do życzenia.. No to mnie czasami zastanawia do zmiany. Mam nadzieję, że się poprawi wkrótce. Jeżeli ktoś chce pracować, to jak najbardziej polecam. :) Ps. Nie rozumiem tylko czemu ochrona jest nastawiona na obserwowanie i dosłownie patrzenie na ręce każdemu pracownikowi. Tu ochrona nie pilnuje klientów, tylko pracowników. Dziwna Taktyka.

Bajki bajki
@Selgros Białki /Siedlce

Nie robisz za 3 osoby ? No chyba się z tym nie zgodzę...

He.
@Selgros Białki /Siedlce

35 minut przerwy które i tak musisz odrobić (20minut)

@He.

I pewnie większości to nie odpowiada? A mówił to ktoś im wprost czy nie bardzo? Słuchają czasami sugestii?

...
@Anonim

podobnie jak makro..,szwaby nie przyjechaly szanowac pracownikow tylko wykorzystac,zarobic i tyle w temacie..,oczywiscie za pomoca usluznych ,,polaczkow,, sprzedajnych na stanowiskach kierowniczych..,oni swoich zajada aby sie podlizac na kolanach w tym przypadku niemcom..,taki podly charakter (nie wszyscy) ale takich poznalem w ,,makro,, niegdys i wiem ze tacy sa dalej !!!!! ps. drozyzna,niby hurtownia a drozyzna,w marketach jest taniej na wielu artykułach !!!!!!!!!

Aneta

Ehhhh smutne jest czytać te wpisy o l4 i obcinaniu premii. Szukają obecnie kogoś jako Pracownik Kompletacji Zamówień. I w kontekście premii, czy na tym stanowisku jest premia jak się szybko lub dużo kompletuje te zamówienia? Czy jest jakiś dzienny limit i jak się zrobi ponad to, to jest premia?

kandydat

firma ma w poważaniu potencjalnych pracowników na stanowisko Doradca klienta horeca (przedstawiciel handlowy) w Warszawie, nie dają żadnej odpowiedzi w ciągu wielu tygodni, mimo że sama pani szanowna dyrektor handlowa (usunięte przez administratora)) obiecywała na spotkaniu, że bezwzględnie da swój feedback w ciągu ok. tygodnia. Oni tylko zbierają CV, nic więcej. Strata czasu. Ponadto zachowanie tej pani na rozmowie jest skandaliczne - na głos wybrzydza na formę w jakiej masz opisane swoje stanowiska pracy u poprzednich pracodawców. Nie zapoznała sie z CV przed spotkaniem. Chamskim i niegrzecznym tonem pytała czemu w tak dużej ilości firm pracowałem, zamiast w jednej przez wiele lat (Czyli tak jak ona - całe życie zawodowe w Selgros). Babeczka ocenia obcych ludzi z góry i nie rozumie, że w dziesiejszych czasach, gdy pracownik często zmienia pracodawcę, to zazwyczaj z powodu właśnie ... pracodawcy. NIE POLECAM.

@kandydat

Niektórzy muszą uczyć się całe życie jednego a i tak się nie nauczą.Chyba jak ta Pani.Znajac Selgros od wewnątrz ta Pani z powodu braków kadrowych zmieniała stanowiska pracy z 10 razy.

Sebastian
@kandydat

Faktycznie to co piszesz nie nastraja optymistycznie i aż się odechciewa aplikować. No ale nie trzeba od razu oceniać warunków pracy po jednej pani rekruterce. Jak nie dostałeś feedbacku to może warto było samemu się odezwać i dopytać, co?

kandydat
@Sebastian

jest prosta i niepisana zasada - jeśli rekruter nie odzywa sie do Cb to znaczy że mu nie zależy. Gdyby chciał Cie zatrudnić to by sam sie odezwał. Mam na swoim koncie zawodowym kilkadziesiąt rozmow o pracę, jeszcze do zeszłego roku (włącznie) dzwoniłem na siłe i próbowałem wyciągnąć feedback po spotkaniu - niektórzy wprost mi mówili czemu mnie nie zatrudnili, inni nie chcieli powiedzieć. W tym roku już nie dzwonie do pracodawców i nie proszę się. Skoro oni się nie odzywają, to znaczy że Cie nie zatrudnią. Nic nie da Twoje proszenie sie, nie ma sensu ich błagać i sie upokarzać przed nimi.

@kandydat

No ale po co drążyć w sumie temat skoro kogoś nie chcą? Chociaż ciekawa tylko jestem czemu wprost nie chcą powiedzieć dlaczego skoro pytasz. Oni się boją, że kogoś urażą i po prostu konstruktywnie powiedzieć nie umieją komuś co i jak?

Olo
@Irena

Jeśli to najniższa krajowa to nawet lepiej że rekruterzy się nie oddzywaja Zawsze wychodziłem z założenia ,,że zarobki na waciki,, szkoda czasu

Agnieszka
@Olo

Ale skąd wiesz, może do tego mają jakieś premie czy coś?

@Sebastian

W Selgrosie nie ma rekruterów z zewnętrznych firm. Są to zwykli pracownicy - nie mają pojęcia jak powinien zachować się rekruter.

@xxx

A to nie może ktoś im powiedzieć / przeszkolić ich? Bo zastanawiam się czy wyjaśnienie niektórych zachowań serio może być aż tak trudne?

Bo ma rację

Czy w Selgros pracuje się na open space?

xyz

O jaki dział pytasz? Lub stanowisko?

@xyz

A ile w sumie tu jest działów i stanowisk? Bo jak nie aż tak dużo to chyba można śmiało do każdego przyporządkować, żeby dać info?

Joj

Mi szefowa działu, czy jak to mawiają dysponent, idzie za każdym razem. I z tego, co wiem, nie tylko mi. Ale nasz zespół świetnie się dogaduje, być może dlatego, że mamy zbliżone poczucie humoru, łącznie z dysponentami.

Paulina
@Joj

No to super jak zespół dobrze się dogaduje. To w sumie najważniejsze. :) A jak zarobki? Równie super?

Jupiter

Co do grafiku możesz się dogadać z pracownikiem na zmianę godzin w tygodniu ale jeśli chodzi o stałe zmienianie to będzie raczej problem.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Selgros? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

To zależy. Od sytuacji i od działu. Są i płatne i do odbioru.

Waldek

Miałem możliwości przepracowania kilkunastu tyg w tej firmie jako kierowca i muszę powiedzieć ze tragicznie to wygląda zero logistyki jakiejkolwiek , samochody to pazie dosłownie, zarobki tak marne ze do tej pory sam z siebie sie śmieje jak o tym pomyślę czemu w ogole ja się przyjąłem do tej pracy, kierowca dodatkowo musi latać po sklepie i zbierac towar żeby wyjechać w trase co do kierownictwa tego działu nie będę się wypowiadał bo szkoda słów, jeden wielki cyrk . Pozdrawiam przyszłych śmiałków chcących zaryzykować i stracić trochę swojego cennego czasu .

Witek
@Waldek

Przestań żalić się, bo to Ciebie pozbyli się z radością. Przychodziles i denerwowałeś wszystkich a teraz kierownictwo ma zgrany zespół i przynajmniej żadnych zgrzytów.

Aga

Mam pytanie czy pracuje ktoś w selgros i mógłby mi załatwić zeton do koszyka? Pożyczył mi ktoś a ja dzis go zgubiłam...

@Aga

Rozumiem, że za Twoim pośrednictwem ów żeton powróci do "ktosia"? To może, żeby powstrzymać ten wielki wypadek w przyszłości poproś od razu o dwa żetony. ;p I tak z ciekawości to nie można ich gdzieś kupić, może w selgorosie?

AS

Na wstępie,praca zmianowa. Zarobki marne. Brakuje ludzi,robisz za dwie niekiedy trzy osoby. Nadgodziny jak najbardziej,lecz nie płatne,tylko odbiór. Kierownictwo nijakie... Dyrekcja bez jaj, sterowani od górnie. Brak chętnych do pracy.

AK
@AS

Zgadzam się w 100%.(usunięte przez administratora)ludzi, skaczesz jak kierownictwo sobie życzy. Kodeks Pracy-tylko na papierze, z realizacją już gorzej. Faworyzowanie pupilkow i osób, które się podlizują. Pupilek się obija, a reszta robi za takich obiboków. Ciągła rotacja ludzi, teraz mniej bo pandemia, ale nadal się przewija masa osób.

PO
@AK

Prawda w 100% Wynagrodzenie oscyluje blisko najniższej krajowej.

@AS

Ponieważ..... To, prawda????

Dor

Źle trafiłaś, współczuję.na innych selgrosach tak nie ma, bardziej pomocni.

Paweł.

Wiem że pracowałeś rok wstecz, na jakim dziale? Ja obecnie, dział mięso od 2 lat, w grudniu "przenieśli mnie na ryby" to co napisałeś to Prawda,....

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Selgros?

lu

w biedrze masz tylena reke co daja podstawy w selgroszu

Lu
@lu

I (usunięte przez administratora) na całym sklepie, począwszy od sprzątania po pracę na sklepie i wciąganie palet z dostaw.

Ha
@Lu

Haha co za twórcza wypowiedź

Wiktoria.D

Ktoś

Selgros Piaseczno. Chciałam podziękować Panu Marcinowi za przemilą obsługę i poprawienie mi humoru. Trochę gaduła i się wymądrza ale jest bardzo pomocny. Mało kto wystawia pozytywne oceny co jest bardzo niesprawiedliwe. Panie Marcinie wielkie dzięki ????

@Ktoś

Prosze bardzo takie słowa to motywacjabdo pracy????

Ten
@Marcin

Gratuluję bo dobra opinia na tym forum to ewenement na skalę światową. Raczej nikt tego nie doceni z dyrekcji ale miło coś takiego przeczytać. Niech moc będzie z Tobą ;)

Xxx
@Ktoś

Pan Marcin jest spoko

Ktoś 2
@Xxx

Również uważam, że Pan Marcin jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros - Warszawa

• Jak się pracuje w Selgros?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros