Selgros
counter
2 48 157 5 1
xxx

nie polecam miejsca pracy! dlaczego? bo: - wykorzystują pracowników do wszystkich zadań, niby jesteś pracownikiem jednego działu ale w ramach umowy możesz robić wszystko - kierownicy nie mają swojego zdania, srają pod siebie, powtarzają wyuczone hasła - chyba z kursu google - każdy każdego w tej firmie sprzeda za parę groszy brutto - szukają tylko pretekstu żeby zabrać Ci pieniądze - bo masz umowę plus premie, które rzadko dostajesz, zawsze coś się na Ciebie znajdzie aby Ci czasem za dużo nie zapłacić - praca zmianowa, w niektórych przypadkach też nocki - nie myśl że za nocki dostaniesz super dodatek - to plotki - szkolenie, kiedy zatrudniasz się do pracy to jakiś śmiech, każdy ma Cię w nosie, niby powinieneś się szkolić dłuższy czas, a tak naprawdę nikt nie poświęci Ci chwili - naucz się sam tego co masz zaraz robić - aaaa…zapomnijcie o podwyżkach, to już musi ich sytuacja bardzo przycisnąć żeby wydusić parę groszy, raczej się to za twojej kadencji nie wydarzy

Tak16Nie1
Andrzej G

W dniu dzisiejszym 08/04/2020 odwiedziłem Selgros przy ul. Połczyńskiej przed Morami. Moje wielkie zaskoczenie nigdzie w żadnym punkcie tego nie widziałem.stoi się w kolejce w oczekiwaniu na wózek pracownik podaję wózek ale wcześniej odkaża jego rękojesc spryskiwaczem ezynfekującym. Drugi pracownik podaje rękawiczki ludziom w kolejce stojącym na zewnątrz.przy wyjściu ! z Selgrosa pracownik odkaża ręce w rękawiczkach jak również rączkę wózka. po odprowadzeniu wózka pracownik robi to ponownie odkaża podaje rękawiczki miła i rewelacyjna obsługa.takiej organizacji nie widziałem nigdzie następnie pojechałem do Biedronki katastrofa stare rękawiczki w koszykach nikt tego nie pilnuje bałagan wokół sklepu.serdecznie dziękuję dyrekcji Selgrosa za podejście do tej trudnej dla nas ciężkiej sprawy jakim jest koronawirus.warto by było aby większe sklepy naśladowały Selgrosa tak zorganizowanego nie widziałem nigdzie. Serdecznie pozdrawiam będę robił tam dalej zakupi jak to robię do tej pory.

lisek

I kolejny przykład o pazernośći tej firmy, Artykuł z Onetu. Koronawirus. Pracownica marketu alarmuje: przychodzą tysiące osób, w godzinach szczytu do kasy trzeba czekać nawet dwie godziny

Andrzej G

@Andrzej G

Selgros faktycznie dba o bezpieczeństwo klientów (w kwestii płynu do dezynfekcji na wejściu i rękawiczek) o pracowników już nie bardzo. Płynu do dezynfekcji i rękawiczek wiecznie nie ma, przełożony zabiera pracownikom przyłbice mówiąc, że mają pracować w masce bo przyłbica im się nie należy. Na początku pandemii inne sieci dawno zamontowały pleksi przy kasach, Selgros to wprowadził prawie miesiąc później.

Jej
@Klaudia

@Klaudia totalna bzdura, pleksi na kasach były od razu, rękawiczki są nadal a maski i pleksi są również w użyciu. Chodzą w tym i w tym. Jak komu wygodniej.

były pracownik Nowy wpis
@Andrzej G

Wszystko ok to co napisałeś z tym odkażaniem tylko ceny powalające dlatego nikt mądry tam nie kupuje.

z boku
@lisek

... ale jednocześnie ma czas i możliwość obserwować pojedynczego klienta, który mimo 2h czekania przy kasie po godzinie pobytu wychodzi z hali z jednym chlebkiem? Sytuacja nie jest jednoznaczna, ale w tych okolicznościach jednak to niektórzy pracownicy zachowują się gorzej od kierownictwa firmy. Naprawdę dalej macie tam taki ruch, jaki był przez pierwsze kilka dni? Jeśli Selgros jest pazerny, to co powiesz o innych firmach z tej samej branży?

art
@lisek

Selgros z tego co wiem najslabiej zabezpiecza pracownikow przed koronowirusem,robi sobie jaja z tej sprawy liczy sie dla nich tylko kasa...a taraz ciekawostka ,wiecie jaka premie daje Selgros pracownikom za to ze w czasie koronowirusa beda przychodzis bez przerwy do pracy,bez zwolnieni itp. ? 400 zł brutto haha,taka premie daje siec Selgros za narazanie zdrowia a moze i zycia dla swoich pracownikow by w czasie epidemi miec max zyski,jednym slowem ma ich za (usunięte przez administratora) , przykre ale prawdziwe...

@art

Ludzi da sie kupić za pieniądze,ale zdrowia już nie, Co sie musi dziać w tej Firmie skoro to już sami pracownicy wystosowują pisma do różnych redakcji. Pieniądze za cenę zdrowia,życia, I uj że teraz zarobisz jak za chwilę mogą być one Tobie niepotrzebne, To Chore

Żal
@lisek

Selgros dobrze dba i jeśli ktoś nie wie jak to wygląda to niech się nie wypowiada. Uważacie że to śmieszne pieniądze te 400 zł? To niech każdy z Was da mi je. Dostaję dodatkowe pieniądze za pracę. Ja wiem że najlepiej to nic nie robić ale forsę to chcę się mieć. Przynajmniej w Selgrosie robie swoje i wychodzę do domu a nie jak w innych stonkach zapieprzam na całym sklepie.

Tak1Nie2
@art

To prawda, robiąc rozeznanie wśród znajomych pracujących w innych sieciach to aż byli w szoku słysząc o tym co w tym samym czasie zapewniał swoim pracownikom Selgros. Inne sieci dawno wprowadziły pleksy na kasach, Selgros zamontował je 3-4 tygodnie później, to samo było z rękawiczkami czy płynami. Inne sieci dawno zabezpieczyły swoich pracowników a w Selgrosie do tej pory dają np paczkę jednorazowych masek, oczekując że każdy będzie jedną nosił jedną przez kilka dni, rękawiczek wiecznie brakowało. Nawet dyrektor chodził po hali bez maski twierdząc, że to wszystko to fanaberie i wymysły.

@lisek

Zamiast ich "Poradnika handlowca" powinien wychodzić tygodnik "Dzieje się" xD te nowiny mogłyby zszokować niejednego/niejedną xD

wielbiciel

A jak pracuje się w nowej hali na Puławskiej ?? Czy menagerka Joanna K. pokazała już na co ją stać ? W hurtowni w której pracowała (C&C) wsławiła się tym że zaczęła od czystek.Wywaliła kilkanaście osób ze starej kadry i doprowadziła do kosmicznych spadków sprzedaży.Na szczęście nowy dyr. szybko połapał się co to za specjalistka -handlowiec i pogonił ją .Teraz robi karierę w Selgrosie. Jeszcze dziś wspominamy jej inteligentne decyzje -zlikwidować standy z kosmetykami do opalania i postawić leżaczek...i ta górka piasku przed wejściem do hurtowni -geniusz handlu i marketingu...

Tak22Nie
Yyyy
@wielbiciel

Hahah xd bo w selgrosie z tego co zauwazylam wiele osob z dziwna przeszloscia robi kariery, taka sytuacja

Tak4Nie
pako
@Yyyy

Ludzie ,którzy przyjechali do Wawy robić karierę, idą po trupach do celu,, brak im ludzkich uczuć-tylko kasa i kasa ,żeby kredyt za domek spłacić... Ale karma wróci...

Tak12Nie
patyk

pierwszorzędna laska

Szato
@Yyyy

Jak tak bardzo chce pani badać przeszłość to trzeba było zostać archeologiem lub detektywem a nie stalkowac własnych pracowników

@wielbiciel

W tej chwili menadzeruje na.. zdaje się że juz sam kosmiczny adres hali zdradzi wszystko xD Ta Marsjanka polecenia wydawała mi zza regału poprzez 2 innych pracowników-posłańcow, mimo że stałam z 50 m za regałem, podwładnych traktuje jak nic nie znaczący plebs, który nic nie potrafi. Choćby nie wiadomo jak się starano i tak będzie źle i nie tak. 9 mies.z taką atmosferą to najlepszy sposób by zniszczyć sobie zdrowie. Jeszcze żaden wczesniejszy pracodawca nie zapisal sie u mnie aż tak negatywnie. ????

TakNie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Selgros? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Nie jest dniem wolnym od pracy, handel w Wigilię jest dopuszczony do 14:00, tak reguluje prawo.

Irek
Kandydat
@Klaudia

Jaka stawka przy kompletacji towaru jest?

@Pytanie

Tak. W snach xD

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ania

Czy ktoś może napisać jak obecnie pracuje się w Selgrosie Przylesie? Jak zarobki, atmosfera pracy, przełożeni? Czy są dodatki do pensji, premie, grusza itp.?

wódz
@Ania

co można napisać jedna wielka porażka warto zadzwonić się dowiemy co i jak

@Ania

Zdecydowanie NIE polecam pracy w tym oddziale firmy Transgourmet! (Selgros ul. Przylesie 3) Nie wiem jak funkcjonują inne selgrosy jednak tutaj można się spotkać z bardzo przedmiotowym traktowaniem pracownika przez przełożonych zaczynając od samego dyrektora. Pracownik podczas rozmowy przedstawiane ma warunki na dział X z jakimi się zgadza oraz zarobkami, jednak można się spodziewać pracy na dziale Y/Z itd... pracownicy są rzucani po działach nie zmieniając wynagrodzenia wraz z rosnącymi obowiązkami oraz negatywnymi warunkami pracy (temperatura, dźwiganie cięższych towarów). Brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony kierownictwa, obsługa działu często spoczywa na barkach jednej osoby z racji braku pracowników którzy się z miesiąca na miesiąc zwalniają widząc warunki pracy. Można by pisać jeszcze długo i wymieniać wiele problemów z pracą tutaj, generalizując zdecydowanie NIE POLECAM! Omijać jak najdalej!!!

@Były pracownik

Potwierdzam to co jest napisane wyżej. Szukają pracownika na dany dział i dane stanowisko, rozmowa dotyczy tego co w ogłoszeniu, są omawiane warunki pracy na tym konkretnym dziale. Z dnia na dzień potrafią przerzucić na inny dział ponieważ w umowie pracownik nie jest przypisany do działu („pracownik hali, zastępca czy kierownik działu„). Są obiecywane szkolenia na kierownicze stanowiska (kończące się ponoć egzaminem) a w rzeczywistości nic takiego nie ma miejsca, masz się nauczyć systemu samemu a później pretensje jak czegoś nie potrafisz. Dyrektor nieprzyjemny, traktuje pracowników przedmiotowo, często bez szacunku i nie potrafi z nimi rozmawiać, ma na hali swoich pupili i donosicieli (usunięte przez administratora) zapewne jak wszędzie). Dobry pracownik nie jest doceniany, są zwalniani lub sami się zwalniają, nikt nawet nie próbuje ich zatrzymać. Na działach jest wiecznie za mało osób do pracy, często jest jedna osoba na dział. Kierownicy niektórych działów sporo czasu spędzają przez komputerem (często jest to połowa czasu pracy, czyli 4h) ale nie jest to wpisane w czynniki szkodliwe. Podwyżki są nierealne, jak ktoś miał urlop w trakcie trwania rozmów o ewentualnej podwyżce (to nie znaczy, że ją dostaniesz) to jego strata, dyrektor twierdzi, że rozmowy były i temat zamknięty. Pracowało mi się super ale do czasu, teraz szukam innej pracy i będę składać wypowiedzenie.

SZTYWNEX
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.
Kandydat

Myślę o pracy jako pracownik hali Warszawa-Piaseczno - w związku z tym składam pytanie do osób tam pracujących: opłaca się czy lepiej szukać czegoś innego?

Xyz

Oj coś tobie nie pykło z tym wpisem. Jak na razie to euro cash nie ma czym zabłysnąć, a rynek taki że można ludzi wymieniać. Leni nikt nie chce, tym bardziej Siedlce.

Pik
 Rekomendacja

Praca raczej kiepsko płatna. Zmiany ustalają chyba po pijaku. Noce są płatne baaaaaaardzo kiepsko. Jak ktoś zachwala to raczej świadczy o niskich ambicjach. Jak ktoś szuka spokojnej rutynowe pracy gdzie nie wymaga się za wiele to jest to praca idealna. Najniższa krajowa w Warszawie to wstyd, ale Grażyny zadowolone i wielu osobom taka praca pasuje. Idź przekonaj się sam. Opinii tyle ilu ludzi

xxx

Tak16Nie1
@xxx

Co za bzdury, nocki są płatne i to od zawsze. Jeżeli nikt nie chce cię szkolić to znaczy że widać widzą że słabo kumasz. Premie są ZAWSZE chyba że jesteś na L4 ale to chyba cię nie dziwi. W każdym sklepie tak to działa. Więc jeśli zatrudniasz się żeby mieć umowę i ubezpieczenie a nic z siebie nie dajesz to... Ciao.

Tak2Nie5
Mariano Italiano
@Xyz

(usunięte przez administratora)Płatne nocki no faktycznie są ustawowo ... Ale.placa za nie od groma .. normalnie aż z banku dzwonią bo się te złotówki na koncie nie mieszczą... obcinaja kase na wszystkim .(usunięte przez administratora) premie zwalniają wykorzystują jednym słowem(usunięte przez administratora) Dookoła pełno lizusow(usunięte przez administratora). Których gorąco pozdrawiam i życzę samych sukcesów na drodze zawodowej ????????????

Tak6Nie1
@Mariano Italiano

Widać sfrustrowany obibok jakich wiele. Szukaj frajerów gdzie indziej, może ktoś Cię zatrudnieni. A Selgros przynajmniej daje pieniądze i to na czas. Jak ktoś pracuję normalnie to i pensje ma porządną. Powodzenia!

Tak3Nie8
mik
@xxx

i tak własnie jest nie polecam pracy w selgrosie chyba ze macie nóż na gardle i potrzebujecie pracy na juz / selgros takich ludzi poszukuje

@xxx

Pracuję w Selgrosie już 5 lat i nigdy nie zabrano mi premii!!! A nie, raz , za zwolnienie L4 (ok 3 tygodni), więc musiałeś/aś nieźle nawywijać, że ci ciągle zabierali :):)

Petr

Proponuję Panią kierownik ,oraz Paną kierownik o uważne szkolenie przyszłych pracowników, ponieważ dochodzą mnie notoryczne skargi że osoby szkolone w Warszawie nie uzyskują odpowiedniej wiedzy ...... proszę o przyłożenie się do swoich obowiązków.Pozdrawiam

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Selgros?

Klientka

Wczoraj t.j 20.kwietnia robiłam zakupy w hali przy ul. Przylesie .Gdy weszłam do chłodni nabialowej jakiś klient zwrócił mi uwagę czy Pani to maseczka nie obowiązuje pomimo że ja ją miałam a zsunelam sobie z nosa na chwilę bo mam alergię i leci mi z nosa .Więc odpowiedziałam co to Pana interesuje A on że wezwie pracownika. Ja powiedziałam proszę bardzo.Byl tam jakiś pracownik i też na mnie z grubej rury.Przeciez to tak być nie może.Maska maską ale bez przesady.

Tak2Nie3
Stefan wąs
@Klientka

Maska służy do zakrywania nosa i ust i trzeba ja nosić w miejscach publicznych A nie usuwać sobie ja z nosa kiedy nam sie to podoba . Jeśli komuś nie zależy na swoim życiu niech nie naraża kogoś drugiego na jego utratę. Skoro ma pani alergie to proszę siedzieć w domu na (usunięte przez administratora) I wysłać na zakupy kogoś innego . Ma Pani mózg tak mam ale nie używam. Skoro wyszło takie obostrzenia że mamy zakrywac usta i nos w miejscach publicznych to tego się trzymajmy . Maska nie służy do noszenia jej w torebce albo do tego żeby sobie wisiała na uszach .

Tak2Nie5
Fajny
@Klientka

Bo policja sprawdza monitoring i daje gigantyczne kary.

Klientka

A Pan Stefan wąs niech nie wypisuje głupot bo nie na uszach tylko normalnie A że zsunelam z nosa to nic się nie stało. A Pan jak nie wie to niech (usunięte przez administratora) głupot. (usunięte przez administratora)

Andrzej

Jaka jest stawka w sklepie dla pracownika działu kas?

orzeł
@Andrzej

najniższa krajowa czyli 2600

@orzeł

plus 15% stałej premii

Nieznany

Nie zamawiajcie w sklepie internetowym ,panuje balagan ,zamawiając nie było informacji o wydłużeniu dostawy ,pojawiła się dopiero niedawno ,w ogóle nie można się dodzwonić żeby sprawdzić status zamówienia, nie oddzwaniaja też ( A proponują że się będę kontaktować po wciśnięciu gwiazdki na infolinii) ,nie sa w stanie okreslic terminu dostawy ...no chore to jest ....stanowczo nie polecam

maciej

Brasserie. Wiejski kuchcik z wólki Zychowej grzesiu pojechał na jakiś konkurs. Wielki szum i cisza. Widać coś nie poszło. hahaha I jakaś kelnerka dłubała w nosie i brała paluchy do buzi. Stawiam na basię bo jest jakaś lewa. .Chociaż ta druga urodnica też jest udana.

Tak2Nie2
ja
@maciej

Bo jakby był sukces to by trąbili po wszystkich halach, A że wyszła porażka to podkulili ogon, Jaka firma tacy kucharze,nikt i nic tego nie zmieni,Opinia o tef pseudo firemce sama mówi za siebie. Jedna wielka porażka,

Tak4Nie
@ja

Dziwne miejsce pełne zakompleksionych osiołków. Basia udaje wielkiego mędrka i tylko eksponuje swoją głupotę. Ula typowa "kacha" ze wsi udaje damę. A wygląda jak krowa przy karecie. Ten starszy kelner razem z pięknym grzegorzem z jakieś tam wiochy pierwszy do wyśmiewania.

szok

Jakim trzeba być pazernym na pieniądze żeby otwierać sklep w sytuacji jaką mamy, Ale jak widać to nie firma a wyzyskiwacze . Ludzie Was juz podsumowali kim jesteście w komentarzach lokalnej prasy "Tygodnik Siedlecki" Czkawką Wam sie to odbije

Tak3Nie1
paco
@szok

Kogo wyzyskują? Dają teraz pracę i umożliwiają zaopatrzenie, co z Tobą jest, człowieku?

WG

Miało być tak huczne otwarcie hali pod Siedlcami,ach i och, A wygląda na to że halę będą otwierać (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)tego bałaganu, No i oczywiście załoga jak ją skompletują, I jeszcze może się okazać że otwarcia nie będzie, Wtedy będzie można to nazwać wtopą,lub żenadą roku, Pozdrawiam,nieudaczników,

Lidia
@WG

Czy na takie otwarcia zapraszani są również pracownicy firmy Selgros? W wielu miejscach organizowane są różne pikniiki czy też imprezy pracownicze, stąd też moje pytanie.

wg
@Lidia

Oczywiście że są, Tylko że po to żeby ładnie nadskakiwać kupującym, I nikt Ci za to nie powie dziękuję,

zonk
@Lidia

Tak, na grilla i degustacje.

Kasja

A jak tam w Siedlcach warto sie starac o co pytaja?na kasie czy na hali

wódz
@Kasja

Daj sobie spokój z tą nędzną firmą, To jest korporacja i zawsze Cię wykorzysta,za najniższą krajową, Stanowczo odradzam,

Wachajaca się

Dostalam propozycje pracy w selgros przylesie na dział w/o jako zastępca kierownika działu. Rozmowa z (usunięte przez administratora) to jakiś koszmar zimny, opryskliwy. Moze się czepiam. Czy polecacie prace czy nie??

ssak
@Wachajaca się

Nie polecam, Uzasadniać nie będę szkoda czasu,można się domyśleć

Heks
@Wachajaca się

Jeżeli nadal zastanawiasz się nad tą pracą przeczytaj jeszcze raz uważnie komentarze poniżej. Naprawdę szczerze nie polecam pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora) Warunki pracy kiepskie, ciagle rosnące oczekiwania a na uwagę o braki pracowników brak odzewu, tak jak by to była twoja wina i kwestia o zatrudnienie. Jeżeli chcesz pracować za 3 osoby za 1 pensje i być wykorzystywanym to proszę bardzo. Komentarze które pisali przedmówcy nie biorą się z nikąd!

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros - Warszawa