Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

angelina

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: podnieść wynagrodzenia pracownikom z dużym stażem

halawrocławkrakowska

Niskie zarobki i brak systemu motywacyjnego. Kierownictwo nie radzi sobie z zarządzaniem ludźmi a polecenia w formie rozkazów świadczą o ich słabym wyszkoleniu. Nerwowość i obcesowość to brak profesjonalizmu. Służbowe benefity w postaci samochodu i komórki nie zastąpią godziwego wynagrodzenia. Brak profesjonalnego wsparcia ze strony kierownictwa przy pozyskiwaniu nowych klientów lub szkoleniu a w zamian za to wyolbrzymione oczekiwania. Ogólnie atmosfera niezadowolenia i bezsilności wśród załogi. Zwykły pracownik musi pracować za dwóch albo trzech z powodu braków kadrowych. Olbrzymia rotacja wśród pracowników i coraz więcej zatrudnionych Ukraińców którzy nie posługują się językiem polskim. Kontakt z nimi nikły. Ludzie ambitniejsi którzy chcą coś osiągnąć odchodzą gdy tylko zobaczą, że praca w bałaganie i przy lekceważącym stosunku kierownictwa do osób pracujących to norma. Autorytarne podejście do pracownika to relikt przeszłości kiedy pracownik musiał się bać przełożonego. Przydałoby się więcej szacunku i zrozumienia dla pracownika w trudnej sytuacji. Brak zorganizowania i spójnej wizji kierownictwa. Dziwne relacje wśród pracowników oparte na donosicielstwie do przełożonych. Tolerowanie przez nich takich zachowań niemiło zaskakuje. Niewielu pracowników życzliwych, uśmiechniętych, pozytywnych i takich którzy chcą pomóc nowemu pracownikowi. Wielu zmęczonych i złych na wszystko i wszystkich. Po kilku miesiącach pracy w tym miejscu należy je opuścić z powodu braku perspektyw na cokolwiek. Z uczciwymi zarobkami włącznie. Taki był mój staż pracy.

halawrocławkrakowska

Ludzi mądrych, którzy dają impuls, inspirują, dodają skrzydeł ... i sami mają skrzydła - bardzo lubię słuchać :)

Aktualność
Drodzy Mieszkańcy Wyszkowa (woj. mazowieckie)!
Pewnie część z Was już wie, część nawet spotkała się z nami na giełdzie pracy zorganizowanej przez Urząd Pracy, ale tym co jeszcze nie wiedzą to chcemy powiedzieć, że czekamy na wasze CV J Oferujemy transport do pracy (w obie strony), bo jak wiecie mamy swoją halę sprzedaży na ul. Puławskiej (Mysiadło). Chętnie spotkamy się tam z osobami zainteresowanymi pracą w Selgros Cash & Carry. Aplikacje można składać, wysyłając je na adres: kadry.warszawa-pulawska@selgros.pl . W tytule maila prosimy dopisać – Wyszków.
Twuj wydafca

Niestety to klasyka w tej firmie. ja awansu nie dostałam. A obecna Kierowniczka DOK 112 - Tak. Dziwne czy cud. Bez wiedzy i dośwadczenia jak to możliwe ???-normalnie możliwe (usunięte przez administratora) kogoś z kierowników lub dyrektorów.W tej firmie takie miernoty zostają kierownikami działów,że śmiać się chce.(usunięte przez administratora)

@Twuj wydafca

Nie mieści Ci się w głowie, że można podjąć pracę poniżej możliwości i wykształcenia i poczekać nieco na coś lepszego? Może to było tak? Teraz, jak będzie słaba i równie słabi będą współpracownicy, to prędzej czy później ta historia się skończy. Wyluzuj.

Eryk, były pracownik
@Twuj wydafca

Witam, A kto został Kierowniczką DOK w 112?

Aktualność
Drodzy studenci/absolwenci szkół wyższych z Poznania i okolic!

Właśnie ruszyła rekrutacja do Programu Menadżerskiego w naszej firmie.  Celem programu menadżerskiego jest pozyskanie i prawidłowe wyszkolenie pracowników na stanowiska kierownicze. Jest on dedykowany dla osób posiadających predyspozycje na stanowisko Kierownika Działu. Kierowany jest do absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów.

Program trwa 12 miesięcy, podzielony jest na trzy moduły:

• Szkolenie wprowadzające, poznanie organizacji (2 miesiące)
    - Pracownik poznaje wszystkie działy hali sprzedaży

• Staże w dwóch wskazanych działach (2 x 2 miesiące)
    - Pracownik wykonuje prace pracownika hali sprzedaży. Działy dobierane są przez Dyrektora

Po 6 miesiącach stażu przeprowadzony jest audyt kompetencyjny i podejmowana jest decyzja o dalszym kierunku stażu.

• Praca na stanowisku Zastępcy Kierownika wybranego działu (6 miesięcy)
    - Pracownik wykonuje pracę Zastępcy Kierownika Działu

Po 12 miesiącach przeprowadzony jest audyt kompetencyjny i podejmowana jest decyzja o dalszym zatrudnieniu.

W uzasadnionych sytuacjach istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia programu i zaproponowania docelowego stanowiska pracy.

Chętnych prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem w tytule maila : Program_Menadżerski_ Poznań ma adres: kadry.centrala@selgros.pl
work_go

Selgrosy to zwyczajne hurtownie. Tylko wizerunek w necie i telewizji mają podrasowany. Liczy się tylko obrót i zyski dla właścicieli. Przy jak najmniejszych kosztach. Dlatego szeregowi pracownicy muszą być nisko opłacani. Podwyżka dla nich jest kosztem. Pomimo, że to oni robią obrót. Kierownik nie przywiezie towaru z magazynu i nie wyłoży go na półki. To robią zwyczajni tani pracownicy. Kierownik nie siądzie na kasie. Na kasie siada tani pracownik. I rotacja zawsze w Selgrosach będzie bo ludzie prędzej czy później zaczynają dostrzegać tę zależność i jeżeli ktoś ma świadomość własnej wartości to odchodzi. Jeżeli dodatkowo dochodzi do tego nieciekawa atmosfera gdyż ludzie są źle traktowani to nie ma się co dziwić że brakuje ludzi do pracy. Tani pracownik to taki o którego nie warto się starać - trzeba z niego wycisnąć tyle, ile to jest możliwe dopóki nie odejdzie. Każdy sposób dobry. Liczy się obrót który wypracuje tanim kosztem. Ilość ogłoszeń, nieprzerwany ciąg zatrudniania przez Selgrosy jest na to doskonałym dowodem. Powinna powstać osobna kategoria pracownika - Pracownik Selgrosu. W domyśle to taka osoba która nie ma rodziny na utrzymaniu, nie potrzebuje butów na zimę a urlop spędza w parku przy domu :))))))

@work_go

Daj jeszcze info, w jakiej sieci handlowej jest inaczej, skoro tak piszesz, że w Selgrosie jest wyjątkowo źle. Kiedyś Selgros (nie istniejąc w mediach tak, jak dzisiaj) prezentował wartości, do których inne sieci dopiero dorastały i było to naturalne i niewymuszone. Teraz na wszystko są regulaminy, wszystko ma być zgodnie z przepisami (i generalnie jest), tylko że zaangażowanie nie przekłada się na lepszą płacę, więc z góry na dół jest coraz większy zlew, pilnuje się tylko tego, co aktualnie jest na topie, reszta leży. W ludziach jest potencjał, ale po stronie pracodawcy nie ma nikogo, kto by zaczął się interesować relacjami wydajność - wynagrodzenie. Stąd wieczne problemy z utrzymaniem załogi, ciągła rekrutacja i zatrudnianie pracowników tymczasowych w coraz większej ilości. Wkrótce w Selgrosie będzie seria podwyżek, bo w 2019 wzrośnie ustawowe wynagrodzenie minimalne. Niestety dla firmy, podwyżka o (usunięte przez administratora)nic kompletnie nie zmieni, to będą pieniądze, które trzeba wydać, ale nie będzie efektu. Niech w końcu ktoś zacznie myśleć, płacić i rozliczać z wyników. Podejrzewam tylko, że jak zwykle nikt z polskiego managementu nie wystąpi w tej sprawie przed szwajcarskim czy niemieckim właścicielem, niejeden pewnie liczy na awans w strukturach koncernu, byle szybciej i dalej od przyczyn problemów.

@work_go

A, jeszcze coś. Ludzie w Selgrosie nie są źle traktowani, ale są sfrustrowani i często prezentują postawę roszczeniową niewiele dając z siebie (podobnie jak Selgros), stąd takie poczucie. Wierz mi, jeszcze nigdy pracownikom tyle nie uchodziło na sucho, dyscyplina pracy leży i kwiczy. Żal tylko, jak jakimś cudem podczas rekrutacji pojawi się ktoś fajny, to nie podejmuje pracy, bo na podstawowym stanowisku nie ma tych (usunięte przez administratora)netto.

beka_z tego
@work_go

Jest już tak źle z zatrudnieniem, że kierownicy sami muszą ściągać palety lub przywozić je z magazynu. I pracują razem z nami. Tylko szkoda, że nie za wynagrodzenie pracownicze.

freeq

Sztuką jest dać podwyżkę w taki sposób, żeby zaspokoiła oczekiwania (żądania?) pracowników i przyniosła wymierne efekty pracodawcy. Jak się zaczyna wywoływanie pracowników do personalnego po aneksy, w dodatku rozłożone w czasie na wiele tygodni, bez przeprowadzenia choćby rozmów z kadrą niższego szczebla, to się to po prostu rozmywa i wsiąka bez efektu. Póki co, jeśli stawka dla nowych pracowników nie będzie wyższa, to żadne targi i eventy nie ściągną ludzi, a nawet jeśli ktoś się zainteresuje, to po usłyszeniu, ile zarobi, zdenerwowany stratą czasu ucieknie i być może zapamięta, gdzie go tak potraktowano. Na razie jakiekolwiek ruchy płacowe w firmie są tylko dlatego, że wymusza je prawo i pragnienie choćby minimalnego ograniczenia odejść pracowników. A teraz z drugiej strony - wydaje mi się, że na tle innych sieci wciąż jakość obsługi klienta, porządek na hali i dostępność towaru stoją na wyższym poziomie. Za to właśnie należą się pieniądze pracownikom.

@freeq

W punkt.

Aktualność
Drodzy Kandydaci! Wiemy, że  każdy z Was myśli jeszcze o wakacjach, ale my myślimy o Was i dlatego też już teraz pracujemy nad możliwością spotkania się z Wami na nowej, jesiennej edycji targów pracy. Możemy już teraz Was zapewnić, że jeśli tylko zechcecie, to będziecie mogli spotkać nas na eventach zaplanowanych w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Więcej szczegółów podamy niebawem.  Do zobaczenia! :)
freeq

Jak zadbacie o OBECNYCH pracowników, nowi kandydaci sami się znajdą. Widać jednak, że zamiast tego zamierzacie inwestować w marketing i eventy, taki to sprytny plan :-)

Karo

z krakowskiej to nawet ukraincy uciekaja ... zostaja sami frustraci ktorzy boja sie wychylic i potulnie zasuwaja za marne pieniadze ... na wyplaty dla kiero i dyra

Daisy

Pracowałam we Wrocławiu w Selgrosie i nie polecam.Bardzo trudno dogadać się z niektórymi ludźmi, którzy zamiast pomóc w niektórych sytuacjach to krzyczą i przeklinają, a także zwalają całą robotę na jedną osobę, która według nich ma harować najciężej. A sami nie robią praktycznie nic tylko dyrygują innymi i ich poniżają.Lekceważą także niektóre prośby pomocy i zamiast pracować to składają skargi za byle co na pracowników, jeśli im się sprzeciwią i zwrócą uwagę.Kadra do której składają skargi oczywiście nic ze skarżącymi robi, bo się chyba ich boi. Mają chamskie pretensje, że dana praca nie została wykonana, pomimo tego, że nie pokazali jak coś prawidłowo należy zrobić.Oczywiście są też i tacy ludzie ,którzy są przyjaźnie nastawieni i zawsze pomogą czy po prostu porozmawiają.Wypłata zawsze się zgadzała i była dostarczana na czas. Ale ogólnie innymi słowy zbyt napięta atmosfera.

Życzliwa

A w jakiej hali mają takie stawki bo na pewno nie w Gliwicach

Michalina

Jedna wielka tragedia ! Ludzie na dziale elektroniki bez podejscia do klienta nie znaja sie na tym co robia.. Po podejsciu do pani i zapytaniu gdzie moge sprawdzic sprzet elektrpniczny dostalam odpowiedz ze nie wie gdyz ona nie zna sie na tym. To po co tam pracuje ? Kolejna sytuacja z działem reklamacji Zero zrozumienia wciskanie kitow odsylanie od jednej do drugiej osoby (usunięte przez administratora) Bardzo lubilam robic zakupy w selgrosie do puki nie trafilam na splesniale jogurty.. Opinie jaka moge wystawic to ponizej zera. (usunięte przez administratora)

Wrocław ul. krakowska

ja właśnie się zwolniłem z działu napoje... czy tam ktoś w końcu dobierze się do tgo kierownika. Szanowni Państwo czy Wy wiecie, że wszyscy uciekają właśnie przez niego??? Czy Wy wiecie, że on (usunięte przez administratora)? Tam nikt nawet serwisanci już nie chcą pracować. Zróbcie coś z tym!!!

WALDEK123

PH w Warszawa-Wawer (Ul.Marsa) jest tu ktoś? Potrzebuję poznać opinie o tej hali.

es

odradzam , szkoda czasu - byłem , podziekowałem rotacja non stop

Un
@WALDEK123

I jak byłeś na rozmowie?

MKS
@WALDEK123

Ja byłem pracuje 3 dzień zobaczę jak będzie zawsze można odejść jak coś...

chętny
@MKS

i jak wrażenia? czemu osoba za którą jesteś nie pracuje już tam ?

Hala Piaseczno jest ktos ? Czy posiadacie może kartę multisport ???

Owieczka
@Ewa

Tak, od lipca ma być aktywna

Dawid

Ktoś coś o pracy jako kierowca kat. B? Zarobki, dni, godziny

Dominika

@Hala Białystok, czy jesteś pewien, że w firmie panuje mobbing? To bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w Selgros Cash&Carry - Transgourmet Polska? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? Przypomnę także, że wątek dotyczy pracy w Poznaniu. @freeq, czy pracujesz w Selgros Cash&Carry - Transgourmet Polska? Jak oceniasz tego pracodawcę? @Asdf, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu. Aplikowałeś już?

Hala Białystok

Uwaga!!!:Selgros dyskryminuje i (usunięte przez administratora)osoby niepełnosprawne.Odradzam prace w tym (usunięte przez administratora).Chamstwo i szykany są tu na porządku dziennym.Norma jest też nie chodzenie w obuwiu z podnoskami i prywatnych spodniach.Występuje też zjawisko fali co do nowo przyjętych pracowników.Stare cwaniaki markują,że pracują a młodzi zapier....Jest rok 2018,aż dziw bierze,że coś takiego się tam dzieje...

Prac.

Co to jest dział PT

@Prac.

Przyjęcie towaru

Asdf

Praca biurowa - jakies opinie, zarobki ?

Katris

A czy ktoś pracuje w Gliwicach? Natknęłam się na ofertę Merchandiser 70h miesięcznie, chyba 3 dni w tygodniu. Ktoś ma może wiedzę jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.