Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

Iza

Jak się pracuje? Jaka macie atmosferę, warto starać się o pracę?

Odradzam pracę w Selgros ! Znajomy poszedł tam na próbę przez pośrednika, wiadomo żadna robota- umowa zlecenie, pracował raptem 2-dni na napojach, gdzie następnego dnia przepracował 1h- przyszła kierowniczka powiedziała do niego tak... Pan sobie nie poradzi na tym stanowisku, jest pan za mało wydajny-proszę jechać do domu....... (usunięte przez administratora) .

Michal

To że był zatrudniony na smieciowke to jego wybor, Selgros zatrudnia tylko i wyłącznie na umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia! Wiem bo pracuje, nie wymaga się od pracowników żadnego tyrania. Stosunek zarobki do pracy jest na serio ok. Chciałbym więcej zarabiać wiadomo ale nie przemeczam się i nie interesuje mnie żaden inny dział, kasy itd tylko ten na którym jestem zatrudniony. Na przerwę chodzę kiedy chce tylko informuje kierownika no i jest luz. Grafik też się idzie dogadac. W tych czasach to (usunięte przez administratora) każdy chce zarabiać 10 koła brutto za leżenie najlepiej. Dziwne czasy nastały

Byłem
@Michal

Jeśli Twój znajomy, w dzisiejszym bieżącym czasie nie ma stałej pracy, nie ma pracy na umowę co w Selgrosie jest standardem- znaczy, że jest beznadziejny i raczej pracy nigdzie nie znajdzie.

Dominika

@Hshs, @anonymous, czy pracujecie w Selgros Cash&Carry w Poznaniu? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę? Czy w firmie jest jakiś socjal? @mysz, czy poruszaliście ten temat z przełożonymi? Może udałoby się zrobić coś w tej sprawie - w końcu takie zimno to nie najlepsze warunki pracy. @Plna, jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu? Próbowałaś aplikacji?

K.M.
@Dominika

Pracuje na stanowisku kierowniczym ale nie w Poznaniu. Powiem szczerze: - realna możliwość awansu (awansowałam dwukrotnie w ciągu 6 lat) - dosyć niskie wynagrodzenie (więcej niż Carrefour czy Auchan ale mniej niż Lidl czy Biedronka) - socjal slaby, jakieś tam mizerne paczki na święta i bony do wydania tylko w Selgrosie no i opieka medyczna, brak Multisportu - praca kompletnie bezstresowa, brak większych konsekwencji jeśli nie popełnia się karygodnych błędów - miła i przyjazna atmosfera Jeśli chodzi o handel i komuś zależy na spokoju i sredniawych zarobkach - jak mi - to polecam szczerze. Ja miejsca pracy nie zmieniam, dobrze mi tu :)

Nikita39

Czy we wszystkich selgrosach jest takie zimno na hali,kasach i stołówce???? Kasjerki pracują w opaskach na uszy albo w kapturach!!!!! Ręce marzną ,tak że pieniędzy nie da się liczyć . A mając na sobie tyle warstw ciuchów ciężko pracować i ruszać się.

mysz
@Nikita39

Byłam tam kasjerką przez 3 lata. Zimne rece to normalka w Selgrosie. niektóre kasjerki w szalikach na szyi. ogólnie trzeba mieć kilka warstw żeby wytrzymać.

Leszno
Plna

Czy ktos pracujący powie mi jakie tam są kasy? To znaczy dotykowy ekran czy zwykła kasetka? Pozdrawiam

mysz
@Plna

Monitor dotykowy

qwerty

Witam ile zarabia kierownik działu w selgros?

nikita

na jakiej hali takie zarobki??????? wroclaw odpada:(

Emondo

Czy ktoś pracował na stanowisku przedstawiciela firmy? - jakie warunki zatrudnienia ? Jakie zarobki ?

Praca tam to dramat, (usunięte przez administratora). Kasjerki dźwigają wielkie zgrzewki wód, kartony po kilka kilo. Nikt szanujący się nie powinien tam pracować. Jeśli chodzi o Wrocław-ul.Krakowska pracownicy umysłowo na prawdę ogarniczeni, po podstawówce. Atmosfera napięta. Ciężka praca za śmieszne pieniądze.

Masza

Czy ktoś może napisać na temat warunków pracy na stanowisku biurowym, a nie na hali i magzazynie w Radomiu. Jaka pałaca i atmosfera.

Janusz

Masakra uwaga gdzie płacisz jak na sklepie w kasie znowu zapłacisz jesteś przejazdem nie odzyskasz kasy

Człowiek

Masakra nie doświaczony personel na sklepie dwa razy płacisz za towar jak jesteś przeiazdem Kasa przepada

co Ty

bój się Boga, jakiż poziom. Błąd ortograficzny na błędzie. Znasz powiedzenie " za wysokie progi"? Zatem na targ! Na targ szanowna klientko!!!!!!

Mira

Jak komuś nie po drodze z uczciwą pracą to zawsze będzie narzekał!!! Selgros Cash&Carry ma opinię dobrego pracodawcy!

Antek
@Mira

Napisz jeszcze, na czym ta dobroć polega. Póki co, na hasło "Selgros oferuje pracę", wiele osób nie daje się namówić i ucieka, co by oznaczało, że ma też inną opinię...

Jacek
@Mira

Jaki dobry pracodawca? Płacą ci za pisanie takich bredni? Jeśli jest tak dobrze, to dlaczego tylu pracowników się zwalnia? Uciekają hurtowo bo płace są niskie ,a organizacja i atmosfera pracy fatalna.

rrr

Najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. Zarobki minimalne atmosfera fatalna bo wiekszość ludz(usunięte przez administratora) co tylko ploty im w głowie i brak kultury osobistej. Nie polecam chyba że się żadnej szkoly nie skończyło

lbn

Praca jest dla osób które lubią pracować w handlu i rozumieją politykę doradcy handlowego pozdro Lublin

kaa

Jezeli ktos moze podac jakie doswiadczenie i umiejetnosci z wyksztalceniem trzeba posiadac na kierownika klientow ADL ? Bede wdzieczna.

Czesio
@kaa

Kierownik klientów :D Może zacznij na początek od przedstawiciela klientów :-)

ADL
@kaa

Doswiadczenie z klientami, doswiadczenie w branzy FMCG, wyksztalcenie wyzsze, prace z ludzmi i dobre orientacje w handlu.

no
@kaa

Wykształcenie wyższe, język angielski lub niemiecki, znajomość ogólna tematyki reklamacji, orientacja na tematy handlowe ( wizyty u klientów, instytucji, ), umiejętność zarządzania personelem około 20 osób( w tym PH), syntetyka i analityczność. Dużo danych.

bongo

Nie polecam pracować w tej durnej firmie (Lublin)! pracowałem tam rok w połowie 2016 pożegnałem ich ale jakoś nie było czasu napisać tutaj wcześniej. Wytrzymałem tam tylko tak długo ze względu na to że miałem już umówioną nową prace ale nie na już i musiałem się przemęczyć parę miesięcy. Żadnych możliwości rozwoju, szkoleń a o awansach możesz sobie pomarzyć chyba że masz znajomości u dyrektora albo kierownika hali..wolą przerzucać swoich znajomych kierowników z działu na dział niż zatrudnić kogoś kompetentnego czy awansować pracownika. Płaca to już w ogóle ręce opadają (usunięte przez administratora)z premią i jeździsz dodatkowo na wózku z czego nie masz żadnego dodatku za to, nadgodziny nie płacone tylko wymieniane na wolne, praca od 5, godziny nocne od 20.40 by jak najmniej dodatku nocnego płacić. Najlepsze jest to, że jak trafi się klient który nie zna w ogóle tego sklepu i prosi by mu pomoc we wskazaniu gdzie co leży niekoniecznie z twojego działu a nie możesz znaleźć pracownika z danego działu to kulturalnie mu pomagasz a potem kierownik drze się czego łazisz po sklepie zamiast pracować!hhahah !a w umowie jest przeciez obsługa klienta. Dodatki świąteczne i wakacyjne to też śmiech na sali, zapomnisz złożyć wniosek bo cię "nie wtajemniczyli" w ten system współpracownicy, a na rozmowie o pracę o tym nie wspominają ani słowa to olewają cię i nic nie dostajesz! Jedyny plus jaki jest to opieka medyczna i to na tyle, karta sportowa to żal 40 zł zniżki na karnet miesięczny i to z przerwą co 2 miesiące na dodatek z taką firma gdzie większość dobrych siłowni nie współpracuje. Jak ktoś już trafi na ogłoszenie pracy od nich lepiej niech idzie dalej bo szkoda czasu i nerwow..

Gienke
@bongo

Zgadzam Się w 100%.

em

Witam ktoś mi powie jak wygląda praca na wykładaniu towaru na dziale Produkty chemiczne ? czy praca bezstresowa?

em
@em

oczywiście chodzi o Selgros w Poznaniu

Człowiek z orbity

Praca na poziomie tylko dla chcących pracować. Kulturalny klimat. Spokojna nie wymagająca wysiłku praca. Kto ma ambicje ten dostaje dział napojów bezalkoholowych. Mili uprzejmi uczynni kompetentni ludzie. Zarobki więc powiem tak trzeba sobie na początku pomyśleć jaka kwota netto kogoś satysfakcjonuje.

Bartosz

Możecie podpowiedzieć kilka informacji o pracy asystenta w dziale zamówień i planowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.