Selgros Cash and Carry

Szczecin

Opinie o Selgros Cash and Carry

Alicja

Widzę, że spojrzenie na sytuacje w pewnych aspektach jest różne, w niektórych podobne @Worker123, @tensam. A na jakich stanowiskach pracujecie? Może to generuje różne inne wizje pewnych aspektów?

worker123

Pracowałem w kilku podobnych firmach, ale to co tam zobaczyłem uznaję za najgorsze miejsce pracy w życiu. Czysty obóz pracy. System motywacji nie istnieje w ogóle. Działami oraz halą bardzo często zarządzają ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o podstawach zarządzania. Nikt nie kazał im kończyć szkół o takim profilu, ale chociaż w pracy powinno się ich kształcić. Zarządzanie opiera się na rozkazach zrób to i tamto oraz wytykaniu co jest nie tak. Generalnie nawet osoba, która pracuje kilka lat nie liczy się w ogóle jeśli dojdzie do sporu z klientem. Oczywiście mówimy tu, gdy pracownik ma rację. Odbijanie karty na wejścia i wyjścia oraz na wyjścia na przerwy. Obcinanie premii za kilku minutowe spóźnienie. Zarobki marne. Osoby siedzące na recepcji myślą, że są najważniejsze. Odnoszę wrażenie, że chcą rządzić nawet kierownikami działów. Sprzętu do systemu wiecznie brakuje lub jest zepsuty. Na dziale napoje człowiek napracuje się jak na budowie, z tym, że mniej zarobi :)

Alicja

@Były Pracownik a Ty na jakim stanowisku w Selgros Cash and Carry pracujesz/ pracowałeś? Jak długo byłeś tu zatrudniony? Wydaje mi się, że na pewno są osoby, które rozwijają się w strukturach firmy. Czy tutaj Twoim zdaniem awans nie jest możliwy?

Były Pracownik

praca na krótką metę ..... nikt tam .... powtarzam ... nikt tam nie doceni Twojej pracy ... mozesz tam pracowac rok , dwa ... o podwyzce zapomnij .... to jest jedynie punkt zaczepienia zeby zdobyc ew doswiadczenie xD na dluzszy okres odradzam .... Ile byś się starał obojętnie na jakim dziale zawsze będzie źle

Alicja

@sernik możesz rozwinąć tę metaforę? Co dokadniej masz na myśli? Co stanowi te "czarne chmury" nad Selgros Cash and Carry?

Alicja

@przytomny każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, nawet negatywnej. Ale zgodzę się z Tobą, że nie zawsze w firmie rozmowę rekrutacyjną musi przeprowadzać kierownik. Co do innych zarzutów to na pewno osoby, które poszukują pracy, chciałyby wiedzieć czy istnieje możliwość awansu i podwyżki?

Przyjąłem się jako pracownik kompletacji zamówień. To co spotkało mnie na miejscu to totalny brak profesjonalizmu. Rozmowa rekrutacyjna z osobą która nie jest kierownikiem. Na szkoleniu bhp oraz podczas pracy dowiadujesz się rzeczy których nie było na rozmowie m.in. praca w weekendy.Kierownika poznajesz dopiero po dwóch godzinach pracy bo ktoś mu powiedział że jest nowy pracownik. Wcześniej rozkazuje ci przysłowiowy Pan "Mietek" żeby iść po kartofle bo brakuje w koszyku lub Pani "Zosia" żeby iść wyrzucić śmieci.Atrakcyjne wynagrodzenie.? 1450zł najniższa krajowa z 10% premią jest dla was atrakcyjnym wynagrodzeniem za ten syf który oferujecie.? Zacznijcie najpierw od wymiany swojej kadry żeby to jakoś wyglądało a potem zajmijcie się przydzielaniem obowiązków pracownikom kończąc na atrakcyjnym wynagrodzeniu jak jest opisane w ogłoszeniu!.

Alicja

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Selgros Cash and Carry? Koniecznie sprawdź, kogo aktualnie poszukuje firma do swojego zespołu: http://www.selgros.pl/oferty-pracy Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk? Czekamy na Wasze opinie.

edfg

@Agata to duzy plus jezeli firma sie rzzeczywiscie rozwija

Jak wam źle na działach,to zapraszam na dział mięso,tam panuje rodzinna atmosfera.Tam się liczy tylko kierownik i małżeństwo!Reszta pracowników to śmiecie!To jest paranoja żeby na dziale pracowało małżeństwo,z czego żona kierownik,mąż pracownik!Dlaczego dyrekcja na to pozwoliła?Tak tylko może być w Selgrosie!Mam nadzieję że ktoś się w końcu temu choremu układowi przyjrzy.

Fff

Jakie premie jakie benefity !!!!!!!!

hm

nie droga pani dyrektor , tylko ograniczona babo która nie znasz sie na handlu zajmij się tym co potrafisz najlepiej czyli obciąganie druta regionalnemu i daj nam spokojnie pracować

ja

Droga Pani Dyrektor(Szczecin). Kierownik jednego z ,,zimnych,, działów naszego sklepu na kolejną prośbę swojej pracownicy o trzy dni urlopu w marcu powiedział,że tego urlopu nie dostanie,bo wszyscy tego miesiąca mają pracować.Jak się okazało dał innej pracownicy urlop na początku miesiąca,a jeszcze innej na końcu..Ta pierwsza z nerwów się popłakała,a kierowniczek z kpiną zapytał się,czego się tak posmarkała.KPINA I MOBBING.Drogi PIP-ie,sprawdż tę firmę!!!!!!!

wiew

witam na forum wszystkich zainteresowanych pracą w Selgros.Pracuję w Selgrosie (i mam nadzieję dalej pracować choć różnie to bywa) praca jak wszędzie,płaca na czas,ale teraz jest jedno ALE. Jak długo pracujesz nie masz gwarancji że po długim czasie pracy możesz dostać kopa w d... za jedno wykroczenie. A gdzie podziały się w Selgros pary porządkowe typu upomnienie ,nagana,zabranie premii.Klient Selgrosa ma wszelkie prawa do konsumpcji na hali podczas zakupów za które często nie płaci.Nie spotkałem się w innych marketach z taką postawą.Ale pracownicy obawiają się zwracać uwagę bo to jest KLIENT a gdzie ochrona co robi na monitoringu obserwuje chyba tylko pracowników (BO TO ZŁODZIEJE). Uwaga PRACOWNICY każdy z Was jest pod pilną obserwacją .

ppbt

Praca w Selgrosie to tragedia jeżeli pracuje się na działach typu Nabiał itd. Ciągła walka o wózek do przewożenia palet z towarami (Który i tak ktoś ci jak zwykle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] albo jak pożyczy na "5minut" to przygotuj się że go nie zobaczysz już w ogóle) masz ogólnie 30 minut przerw, jeżeli pójdziesz na 3x 10 min przerwy to już ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] boli i zaczyna się narzekanie że za często chodzisz na przerwy, w dodatku kierownictwo każe ci robić rzeczy których nie powinieneś robić a jednak jak tego nie zrobisz to automatycznie ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pracy, ostatnio musiałem odwalać robotę budowlańców której nie dokończyli dnia poprzedniego, Jak nie znajdziesz sobie czegoś do roboty (B. często tak jest, bo w końcu wózków jak zwykle nie ma) to cię wypieprzą jak najprędzej, nadgodziny nie są wliczane, nie jedno krotnie zostawałem 30min-1h dłużej po pracy bo trzeba było coś dokończyć robić, ich to nie obchodzi. Jak za często wywozisz kartony i inne tego typu śmieci bo już nie ma miejsca gdzie tego wywalać an nie wypada rozrzucać tego po sklepie a reszta "ekipy" ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to cię i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Przy zwolnenieniu nawet ci wprost tego nie powiedzą i nie podadzą żadnego powodu, jeżeli jesteś na umowa zlecenie to tym bardziej, nie jedno krotnie wywalali ludzi bez powodu po 3-7 dniach pracy. Ogólnie panuję tam tak wielki pierdolnik że masakra, stanowoczo odręczam pracę w Selgrosie.

kaha

hej co do jakości produktów w pełni się zgadzam selgros dowozi nam towar do firmy i nie dosyć że prawie za każdym razem zamówienie jest błędnie skompletowane to z warzyw przywożą same ochłapy wyschnięte, zgniłe, spleśniałe i spleśniały ser :D ale można ponarzekać i po wkurzać kierowców xD

mma

Ogólnie jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zewnątrz tego nie widać, np. pleśniowe, francuskie drogie sery za 40, 60 a nawet 100 i więcej złotych są na nabiale przepakowywane po kilka razy mimo tego ze maja ok 4-5 dniowe terminy ważności po rozpakowaniu idziesz kupić sobie przysmak (o ile to lubisz) płacisz 100zł a ser już ma miesiąc odkąd został przepakowany :) także smacznego...

kierownicy hali

...... porazka , przezio caly czas czerwony mondzioł obschły za nic maja pracownikow hali .... podwyzek dawno nie bylo ... dyrektor to tylko wychodzi i mowi co jej sie nie podoba i znika .... szkoda gadac ... swiateczka goraczka zakupow a kierownik co pol godziny 80 drukuje hahahahah xD xD xD pot po tylku leci i jeszcze stresuja ... dlatego chodze na nocki niechce ogladac tych twarzy

ochrona

Ja tam jestem zadowolony ,kierownik M Mandał jest spoko gość ,p Mariuszu prośimy o wózki testowe bo jak stoje to się k,,,,,,, nudze a tak jest co robic ,poproszę o wózek dla Lecha :)

~nma

sytuacja nie jest napieta ?? pewnie na nonfodzie robisz ..... zapraszam na chemie albo konserwy ..... zmienisz zdanie

kierowniczka

z dzialu konserw wymiata ! :)

pracowity

hej, pracowałem i przestałem pracowac dzial wedliny to koszmar zimno i szef denny Stasiu z pustyni i puszczy - odradzam hehe

bonzo

Jak dla mnie super sprawa... Pracowałem tam dwa lata temu, nie marnuje się nic.... wszystko do nosa się wciąga... nawet mleko... niektórzy mąki... A inni cukier

a ja

golnie troche od podszewki , placa minimalna + 10 procent premii , za wozkowego nie dostajesz nic (w umowie masz pracownik hali-kasjer) , robisz na hali , zbierasz palety z PT , osblugujesz wielmoznych klientow , sluchasz kierwoniczek co sciagnac co zaladowac itd. robisz kontrole brakow , użerasz sie z serwisantami regalowymi, zaladowujesz klienta, odpracowujesz przerwe (przychodzisz na 5:00 konczysz 13:20 ) nocki sa ale sa smiesznie platne , nie opalaca sie na nockach robic , chyba ze niechcesz użerać sie z kierownikami i z klientelią dyrektor ma wszystko w d**** wychodzi sobie na spacerniak i tylko mowi co mu sie nie podoba do kierownika hali :D ogolnie to jest tak :) dyrek am cos to mowi to do kierownika hali , potem on wqrwiony mowi to kierownikowi dzialu , potem on opierdziela ciebie , ty jedynie mozesz sie wyzyc na serwisantach albo sprzataczkach :) i to wszystko za niecale 1500 na reke .... pomyslcie 3 razy zanim podejmiecie tam prace :) no chyba ze to bedzie selgros ale za granica za 1300 euro z dodatkami :)

Leokadia

zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy ... sorry selgrosik ale lidel przewyższa was wynagrodzeniem ... a to co serwujecie pracownikom to są kpiny .... i nie mowcie ze slabe obroty :) bo to smiech na salce :)

Zostaw opinię o Selgros Cash and Carry - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash and Carry