Selgros Cash&Carry

Katowice

Opinie o Selgros Cash&Carry

Paulina

@Były handlowiec - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Selgros Cash&Carry? Czy na stanowisku handlowca podpisuje się umowę o pracę? Jakie dodatkowe benefity są gwarantowane przez pracodawcę?

Były handlowiec

Zgadzając się na podjęcie pracy negocjujcie wysoko stawkę podstawową i nie wierzcie, że otrzymacie premię lub podwyżkę. Na stanowisko handlowca można kandydować mając klientów "ukradzionych" z poprzedniej firmy, inaczej nie ma szans na wypracowanie narzuconego planu i uzyskanie premii sprzedażowej.

Paulina

Myślicie o podjęciu pracy w firmie Selgros Cash&Carry? Na ich głównej stronie internetowej możecie zobaczyć, kogo obecnie firma poszukuje do swojego zespołu: http://www.selgros.pl/oferty-pracy Jak oceniacie Selgros Cash&Carry jako pracodawcę?

kaludia

ah no tak czyli w sumie najlepiej to będzie ich stronke odwiedziec prawda i tam posuzkwac jakos ofert pracy..bo akurat ja to tutaj w sumie najzensiej zaglądam zbo wiem ze aktualne się pojawiają aczkolwiek na chwile obecna to raczej nic nie ma nowego

ktosik

na stronce selgrosa mają tę ofertę pracy

Ktosik

pracownik komplementacji zamówień - opisze ktoś coś więcej? Jak wygląda praca i jakie zarobki, w ofercie pracy brak jakichkolwiek konkretów

pracujący

@wiedzący inaczej. Nie zwolnili a sama sobie poszła na dyrektora.

wiedzacy

jest miejsce w katowicach na kh tam zwolnili jednego maja miejsce.

klijent

Dział reklamacji klienta fatalny!!! Oddałem do reklamacji niesprawną kamerę zakupioną dzień wcześniej.Miała być do odbioru za 2 tygodnie, później za 3 tygodnie,minął miesiąc kamery nadal nie ma.Panie w reklamacji przerzucają winę na serwis, są bezczelne i niekompetentne.

abc

Nie wiem skąd wieści o zatrudnianiu przez adeco. rekrutacje na stanowiska szeregowe były i są z poziomu marketu. rekrutacja do działu personalnego,lub jeśli ma się ciekawe cv i doświadczenie,bezpośrednio do kierownika hali.

DJ

witam obecnie do selgrosa zatrudnia Adecco,.czy ktoś z magazynierów może napisać warunki pracy? jaka atmosfera ? dostałam propozycję tylko na nocki,.na magazyn,.

Nowy

Cóż mogę powiedzieć.. pracowałam tam przez parę lat i postanowiłam się zwolnić ,brak szacunku dla pracownika.Bardzo wysokie wymagania za najniższą płacę. Jesteś zdany tylko na siebie,problemy z urlopami(grafikiem). Spóźnisz się 2 min,2 min będziesz musiał odpracować.. Obóz pracy , odradzam prace w Selgros Katowice..

malpa

Selgros Katowice musze napisać o pozytywnej ocenie marketu. Pracowałem 13 lat za dyrektorów ak i rs tak wiec dziekujem wam panowie. Jak się chce pracować to selgros was nauczy a leserow to do mopsu.

ala

stres,wyzysk,bezsens

19R20

Wyzysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brak atmosfery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klient

W informacji bardzo ładne dziewczyny pracują, chyba mi któraś skradła trochę serducha ;))

paluszek

To pikuś z tym co dzieje się odkad zmieniomo derektora. nawet kierzy zasuwają aż milo.

już niedługo były pracownik

Gra nie warta świeczki. Wynagrodzenie dla pracownika nie wykracza poza płacę minimalną, a wymagania jakbyś zarabiał 10 tyś. Na dodatek ogólny brak wsparcia dla pracownika - brak sprzętu (przedpotopowe wózki), sam musisz sobie wszystko zorganizować (nawet głupią ścierkę), bo kierownik ma w (usunięte przez administratora) (ma być zrobione, a jak to zrobisz to go nie obchodzi). Na zmianie zazwyczaj 1 osoba (oprócz nocek), a roboty jak dla 10. Najlepiej jakbyś był w 5 miejscach naraz (i przy okazji z*** za kierownictwo, które grzeje d*** na kawkach). Do tego wieczne marudzenie o byle bzdety. O zaplanowaniu urlopu zapomnij - "kerowniczka" ci zaplanuje, a nie daj boże idź na L4 - od razu jesteś nierobem i wrogiem nr1. Nawet jak się starasz, to i tak cię (usunięte przez administratora), jeśli nie należysz do "ulubieńców". Ogólnie - strata czasu i nerwów, za te pieniądze jakakolwiek inna praca będzie lepsza, bo tu wymagania w stosunku do do tego,co oferują są totalnie nieadekwatne.

xyz

Ja mam dobre doświadczenia z kierownikiem tej hali- pani (ruda)- nie pamietam jej imienia.Miła i konkretna, ale słyszałam też ze bardzo wymagajaca. Pracowała w tym selgrasie od najnizszego stanowiska.

zyx
@xyz 31.08.2014 21:27

pani S. chyba sama sobie to napisała - jedyne opinie, jakie krążą wśród pracowników byłych i obecnych, na temat tej persony nie nadają się do publikacji

GOŚĆ

Mogę zdecydowanie dać dobrą opinię hali Selgros w Katowicach, w szczególności działowi PT. Kierownik jest trochę upierdliwi, ale niepotrzebnie się nie czepia, jeśli widzi, że po prostu się pracuje. Zastępca kierownika jest nieco łagodniejszy i docenia pracę każdego, kto pracuje. Jeśli ma się jakieś doświadczenie w pracy na PT, z pewnością każdy da sobie radę, bo nie jest to trudne. Kierownicy mają doskonała organizację, jeśli chodzi o przyjmowanie dużych ilości spedycji. Ekipa jest przyjazna, uczynna i rzadko, naprawdę rzadko kto \\\"się obija\\\". Ekipa jest dość zgrana i każdy z niej wie co ma robić. Zatem, jeśli się chce, szybko można złapać sens w tej pracy i specyfikę PT. Zdecydowanie polecam.

Youngster

Słowa kojarzące się z Selgros Cash and Carry / Hipermarket (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Solidna praca , profesjonalne podejście do pracowników. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni i pomocni. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie można

Zostaw opinię o Selgros Cash&Carry - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry