Opinie o Selgros Cash&Carry w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Selgros Cash&Carry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Katowice

Wiertarka Chydrauliczna

Fajnie fajnie ale wszystko w tym sklepie porozrzucane

ROzczarowana i była klientka

Pani przedstawiciel odwiedziła mnie po 3 letniej przerwie obiecując cuda wianki. Buzia się tej pani nie zamykała od achów i echów na temat tego marketu... Fajnie się rozmawiało i słuchało o promocjach to pojechaliśmy z mężem zobaczyć te cuda. Nawet z 5 % rabatem jaki zaoferowała mi przedstawicielka nie opłaca mi się tam kupować. Ceny w Selgros są wyższe niż ja mam na półkach. Nie wspomnę ,że gdy pojechałam tam na zakupy to spotkałam moich klientów... Obsługa klienta to jakaś kpina.Ludzie pracuja tam chyba za karę. Pracownicy nie mają za grosz kultury. Na pytanie o jakiś produkt odpowiadają ,że jak nie widać to nie ma . Nie polecam...

Jeśli kogoś interesuje firma to zdobywa informacje w różnych miejscach. Może to z naszymi chęciami do pracy jest problem?

Grzegorz

Selgros Cash&Carry ma opinię dobrego pracodawcy a to z pewnością jest wskazówka dla nowych!

fch
@Grzegorz

ha ha ha ha skąd masz takie informacje???

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Jaro

Podejmując pracę handlowca każdy powinien mieć świadomość, że kasa zależy od wyników!!!

Paulina

@Były handlowiec - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Selgros Cash&Carry? Czy na stanowisku handlowca podpisuje się umowę o pracę? Jakie dodatkowe benefity są gwarantowane przez pracodawcę?

Były handlowiec

Zgadzając się na podjęcie pracy negocjujcie wysoko stawkę podstawową i nie wierzcie, że otrzymacie premię lub podwyżkę. Na stanowisko handlowca można kandydować mając klientów "ukradzionych" z poprzedniej firmy, inaczej nie ma szans na wypracowanie narzuconego planu i uzyskanie premii sprzedażowej.

Paulina

Myślicie o podjęciu pracy w firmie Selgros Cash&Carry? Na ich głównej stronie internetowej możecie zobaczyć, kogo obecnie firma poszukuje do swojego zespołu: http://www.selgros.pl/oferty-pracy Jak oceniacie Selgros Cash&Carry jako pracodawcę?

kaludia

ah no tak czyli w sumie najlepiej to będzie ich stronke odwiedziec prawda i tam posuzkwac jakos ofert pracy..bo akurat ja to tutaj w sumie najzensiej zaglądam zbo wiem ze aktualne się pojawiają aczkolwiek na chwile obecna to raczej nic nie ma nowego

ktosik

na stronce selgrosa mają tę ofertę pracy

Ktosik

pracownik komplementacji zamówień - opisze ktoś coś więcej? Jak wygląda praca i jakie zarobki, w ofercie pracy brak jakichkolwiek konkretów

pracujący

@wiedzący inaczej. Nie zwolnili a sama sobie poszła na dyrektora.

wiedzacy

jest miejsce w katowicach na kh tam zwolnili jednego maja miejsce.

klijent

Dział reklamacji klienta fatalny!!! Oddałem do reklamacji niesprawną kamerę zakupioną dzień wcześniej.Miała być do odbioru za 2 tygodnie, później za 3 tygodnie,minął miesiąc kamery nadal nie ma.Panie w reklamacji przerzucają winę na serwis, są bezczelne i niekompetentne.

abc

Nie wiem skąd wieści o zatrudnianiu przez adeco. rekrutacje na stanowiska szeregowe były i są z poziomu marketu. rekrutacja do działu personalnego,lub jeśli ma się ciekawe cv i doświadczenie,bezpośrednio do kierownika hali.

DJ

witam obecnie do selgrosa zatrudnia Adecco,.czy ktoś z magazynierów może napisać warunki pracy? jaka atmosfera ? dostałam propozycję tylko na nocki,.na magazyn,.

Cóż mogę powiedzieć.. pracowałam tam przez parę lat i postanowiłam się zwolnić ,brak szacunku dla pracownika.Bardzo wysokie wymagania za najniższą płacę. Jesteś zdany tylko na siebie,problemy z urlopami(grafikiem). Spóźnisz się 2 min,2 min będziesz musiał odpracować.. Obóz pracy , odradzam prace w Selgros Katowice..

malpa

Selgros Katowice musze napisać o pozytywnej ocenie marketu. Pracowałem 13 lat za dyrektorów ak i rs tak wiec dziekujem wam panowie. Jak się chce pracować to selgros was nauczy a leserow to do mopsu.

klient

W informacji bardzo ładne dziewczyny pracują, chyba mi któraś skradła trochę serducha ;))

paluszek

To pikuś z tym co dzieje się odkad zmieniomo derektora. nawet kierzy zasuwają aż milo.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Katowice

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros Cash&Carry?

Kandydaci do pracy w Selgros Cash&Carry napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros Cash&Carry