Selgros
2 4

Opinie o Selgros

Selgros
pracodawca

Drodzy użytkownicy, Chcielibyśmy Was przywitać i podziękować Wam za dotychczas pozostawione komentarze. Wasze zdanie na temat pracy w naszej firmie jest dla nas ważne, dlatego zachęcamy do dalszego dzielenia się opiniami – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wpisy.

Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć na temat Selgros?

Jasiek

Pojawiło się wiele ciekawych ofert, mnie osobiści zainteresowała praca na stanowisku Pracownik Hali, oferują atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, szkolenia i kursy.

Jedna wielka masakra, jedyna motywacja do pracy jest strach, ze Cie zwolnia

SELGROS W SZCZECINIE TO NAJGORSZY MARKET POD WZGLĘDEM PŁAC ZAROBKI POŻAL SIĘ BOŻE,ŻADNYCH PREMII BO POCO WYSTARCZY ŻE KIEROWNICTWO ZBIJA KOKOSY ZA PRACOWNIKÓW,ŻADNEGO POSZANOWANIA SAME OBIECANKI I NIC WIĘCEJ .NOWI KTÓRZY ZATRUDNIAJĄ SIĘ PO TYGODNIU MOŻE DWÓCH ZWALNIAJĄ SIĘ BO JAK TU UTRZYMAĆ RODZINĘ ZA MARNE GROSZE

Zostaw opinię o Selgros - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros