Opinie o Pgnig Prąd I Ciepło (Pgnig Termika) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pgnig Termika. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pgnig Termika o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pgnig Termika w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Nik
Pracownik

Ludzie zatrudnieni w marcu dalej dostali 4000 brutto. To jest śmiech na sali co wy tu płacicie. Chłopaki się zwalniają idą do byle firmy i dużo większa kasa. I cały czas układy i układziki. Kasa podwyżki premie dla swoich.

.....
Były pracownik
@Nik

Maja rację takie śmieszne pieniądze to wszędzie dostaną.....za moment 3600 brutto....Dyrekcja wpadnie na blok dorobić im zawsze mało,po godzinach jak znalazl.....trzeba płacić a jak nie to podwijać rękawy i w Wielkanoc na służbę na 6 rano!!!!!!!

Kadra piętro 3
Pracownik
 Pytanie

Całe to (usunięte przez administratora)towarzystwo na produkcji powinno być wyprowadzone za bramę a potem podziękować jak sobie pójdą do domu. Wielcy roszczeniowi pracownicy. Wiecznie im mało pensji. Serio myślicie ,że na wasze miejsce nie ma ludzi do pracy? Poduszki, materace, koce pochowane do spania/ drzemek? Jak są specjaliści ,dyrekcja na obchodzie to pracujecie i u dajecie ,że pracujecie. My wszystko widzimy i wiemy więcej niż się szanownemu towarzystwu wydaje. 20% obniżyłbym pensje i się skończy wysuwanie żądań.

1
Nick
Pracownik
@Kadra piętro 3

SLUSZNIE ZOSTANICIE SAMI I ZARABIAJCIE 4300 BRUTTO,JESTEM NA TAK!!!!!! W pełni podzielam ten pogląd,zwolnienia grupowe i zarząd na blok!!! .....Bardzo ,bardzo dobry pomysł,jestem na już!!!!

Pozytywny
Pracownik

Witam, pierwszy raz czytam opinie o mojej firmie na GOWORK. Czytam niektóre negatywne ( nawet- wulgarne) komentarze i włosy "mi sie jeżą" bo na co dzień w pracy, nie czuję tych opinii. Wręcz przeciwnie atmosferę w pracy oceniam na bardzo dobrą, przyjazną. Miałem sposobność pracować na Żeraniu i na Siekierkach po kilka lat na stanowisku produkcyjnym i praca w obu Zakładach bardzo mi się podobała. Praca na produkcji nie jest łatwa bo jest głośno i pyłu węglowego dużo, nie mniej masz możliwość do systematycznego rozwoju, pod kontrolą Mistrza, DIR'a i Kierownika - dla mnie to było ważne . Cenię sobie pozytywną atmosferę wśród kolegów i przełożonych . Podoba mi się, że osoby decyzyjne, czyli: DIR, Specjaliści oraz Kierownik na Produkcji to osoby które znają się technice i posiadają długie doświadczenie produkcyjne, w związku z tym w pracy nie nie czuję chaosu i "rozdygotania" czy niepewności,......tutaj turbiny i kotły pracują 24/h na dobę - a to wymaga uwagi i zaangażowania i odpowiedzialności za która każdy z nas dostaje pensje. Podsumowując: jestem zadowolony z pracy na Siekierkach i dziękuje za podwyżkę;-)

1
edek
Pracownik
@xxxx

Naucz się pisać po polsku.

2
Kamil obszar węgla Ż
Pracownik

Potwierdzam opinie Czesia nie ma co narzekać. Jest mnóstwo dodatków. Jest możliwość rozwoju, awansu wystarczy chcieć. Większości na produkcji się po prosty nie chce podnosić kwalifikacji. Wolą przesiedzieć zmianę w telefonie lub zaczytując się superexpresem. Dodam ,że jest kasa za urodzenie dziecka , dopłata do studiów. Przestańcie narzekać i cieszmy się ,że mamy taka prace.

3
Zvx
Pracownik
@Kamil obszar węgla Ż

Wszystkie wnioski z prośbą o dofinansowanie studiów są odrzucane. Awansów nie ma, chyba że bez podwyżki pensji. Przestań kłamać!!

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Jakiego rzędu są zarobki jako specjalista w biurze oraz jakiej wysokości są premie.

blondas zwiazki
Pracownik

Będą podwyżki 15% do pensji Jednorazowy ekwiwalent osłonowy za wyższe ceny energii Premia na święta w postaci sodexo.

1
zibi
Pracownik
 Pytanie
@blondas zwiazki

Jakie 15% ?? Tyle to może dostaną nowi pracownicy razem z uznaniówką w lipcu. Stary pracownik dostanie 6 % no może 9 % jak dostanie uznaniówkę w lipcu , a jak znam realia to może 30% pracowników coś dostanie w lipcu. Kłamczuszek związkowy.

Ferment robisz Nowy wpis
Pracownik
@blondas zwiazki

Będzie 600zl podwyżki bez żadnych dodatków osłonowych za ceny energii i żadnego Sodexo na święta. Do tego będzie karta Orlen 700zl jednorazowo Karta kafeteryjna 200zl Po 2000zl brutto na święta i dzień energetyka więc nie pisz bzdur

Ostrożnie!
Były pracownik

W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalisty ds. Ubezpieczeń Majątkowych. Pojawiło się chwilę po tym jak 2 osoby z dzialu zostały wyrzucone z dnai na dzień bo podobno jest mniej pracy i wchodzi automatyka... Szukają kolejnego kozła do swoich wewnętrznych ustawek i gierek. Omijałbym ten dział szerokim łukiem. Zresztą cały departament ekonomiczny @Pracodawca z dyrekcją na czele to czyste zło. Niszczą ludzi bez powodu, wystarczy mieć inne zdanie na jakikolwiek temat albo poprostu udowodnić że się mylą w jakiejś kwestii. Polityka, układy, kolesiostwo. Nie polecam - dla zdrowia psychicznego.

1
zgadnij kto
Pracownik
 Pytanie
@Ostrożnie!

Szkoda, że nie napiszesz dlaczego te dwie osoby zostały zwolnione? Jak masz cywilną odwagę opisywać jak tu było źle, to może napisz dokładne fakty. Ja tam nie tęsknię za tymi zwolnionymi osobami gdyż najwidoczniej był powód, a jaki to zapewne wiesz :).

Ramir Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Ostrożnie!

To ciekawe co piszesz, choć zapala się światełko. W końcu nie wyrzuca się dwóch osób z dnia na dzień bez przyczyny... Może jakieś były? I dziwne, że na ten temat wypowiadają się w ten sam sposób akurat dwie osoby ;) Pocieszne to :)

broda miedzy palcami Nowy wpis
Pracownik
@Ramir

Właśnie nie było powodu do ich zwolnienia. Najłatwiej szeregowanych pracowników o coś posądzić i to bez możliwości obrony wyrzucić z wydziału elektrycznego. Potem udawać ,że się coś robi. Aby beszczelnie rozpowiadać ,że się posprzątało (usunięte przez administratora) 2 lata wcześniej inny elektryk był szykanowany i poniżany to sam się zwolnił bo miał dosyć pseudo przełożonych. Sprawa oparła się nawet o dyrektorek HR

Benek
Kandydat
 Pytanie

Cześć, chciałbym się zapytać czy pracuje ktoś na stanowisku młodszego elektroenergetyka elektrowni cieplnych? Chodzi mi o pracę EC Siekierki, jak wyglądają zarobki na tym stanowisku?

Wycie Ruch
Pracownik
@Benek

100% elektryków / elektroautomatyków zmianowych dorabia , a tak na prawdę zarabia prawdziwe pieniądze po godzinach pracy. Jeśli szukasz godziwej płacy to tu jej nie znajdziesz bez dorabiania na boku.

CR
Inne
@Wycie Ruch

Ale to chodzi o to, że nadgodziny są lepiej wypłacane i pracownicy na nie chętnie zostają, by dorobić? Czy ludzie pracują po tej pracy w innych miejscach? Którą z tych wersji miałeś na myśli?

JU
Inne

To ile firma oferuje na rękę dla elektryka? Ze trzeba na dwa etaty pracować? Nawet gdy robisz już trochę czasu w firmie, nie zarobisz porządnie?

Zzz
Pracownik
@JU

Teraz dają ponoć 5k brutto na start

Klaudka
Inne
@Zzz

To nie jest źle. A czy na jakieś premie albo dodatki można liczyć, czy nie? Jak myślisz, polecać firmę mężowi? Pomagam mu szukać pracy

Xzz
Pracownik
 Pytanie
@Klaudka

3,7000 na rękę w WARSZAWIE, gdzie najmy mieszkań są po 3,000 to nie jest źle?? Żartujesz sobie, czy jesteś trolem? W miastach 100 tys. typu Stalowa Wola mają więcej na start niż my w stolicy.

koobecaf
Pracownik
@Klaudka

Na zmianach premie i to tylko kwartalne kwartalne mają Mistrzowie i DiR. Zwykły pracownik może liczyć na okazjonalna kasę z funduszu mistrzowskiego z naciskiem na słowo okazjonalnie. Jedynymi dodatkami na zmianach są za prace w sobota , niedziela, święto i noc 20% za każdą godzinę. Taki dodatek przy pensji brutto 5000 zł w zależności od miesiąca to 500-700 zł brutto. Co do pracowników jednozmianowych to też są premie kwartale , ale to tylko dla ścisłego kierownictwa i dyrekcji. Ponadto wszyscy pracownicy otrzymują w marcu dodatkową pensje z zysku rocznego firmy , parę groszy na święta ( okolice 1000 zł ) i dzień energetyka (okolice 1000 zł).

xyz
Pracownik
@koobecaf

Dodał bym jeszcze do tego dofinansowanie do kart miejskich 50%, i grusze dla dzieci i pracownika....w sumie to tyle co do namacalnej kasy która można dostać...Generalnie fakt na początku nie jest za różowo jeśli chodzi o pensje, ale po zdaniu 2 -3 egzaminów ( co trwa ok roku w zależności predyspozycji, chęci do nauki) trochę lepiej do wygląda.

Arek
Pracownik
 Pytanie
@koobecaf

A ile wynosi taka premia kwartalna Dira czy Mistrza ? To jest goła pensja miesięczna brutto czy inna kwota ?

koobecaf
Pracownik
@xyz

Napisz jeszcze że od dofinansowań trzeba odprowadzić podatek i z 50% robi się 40%. Gruszka na dziecko to max 800 zł raz do roku. Pracownik max 1600 zł raz do roku. Są też karty zniżkowe na paliwo Orlen 17-20 groszy na 1l i jakieś symboliczne zniżki na papu z Orlenu. Każdy pracownik może otrzymać 2 karty przypisane do numeru auta. Można też wykupić pakiet LUXMED , ale od tego roku ceny pakietów to kosmos. Karta LUXMED dla członka rodziny kosztuje 259 zł bez stomatologa i rehabilitacji , a z stomatologiem i rehabilitacją okolice 450 zł miesięcznie.

koobecaf
Pracownik
@Arek

Ja szeregowy pracownik więc nie wiem ile , a ci co dostają premie kwartalne nie ujawniają tej tajemnicy szarakom.

Sam wiesz kto KFB
Inne
@koobecaf

Premia roczna w marcu dochodzi do tego

Pracuś
Pracownik

Ty też, dając ten komentarz. Ktoś się pyta jakie są dodatki to warto wymienić premie roczną 12%

 Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pgnig Termika. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Warszawa
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
(18 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Warszawa
Fixit Polska Sp. z o.o.
(6 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Account Manager
Warszawa
IQFM Sp. z o.o.
(169 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Plaj
Pracownik
 Pytanie

Wiadomo coś co szykują na obiecane podwyżki? Jakiego rzędu kasa i czy dla wszystkich czy znowu lepiej dla kolesiów gorzej dla szarych?

Sernik
Pracownik
@Plaj

Podobno 600 PLN + 150 PLN uznaniowe Karta na paliwo 700 PLN na rok Jakaś karta ala sodexo 150 PLN Takie info chidzi po zakładzie

Ciekawa
Inne

A od kiedy ta podwyżka ma wejść? W wielu zakładach były od stycznia, temu pytam, bo Wy w lutym piszecie czyli od stycznia jej nie mieliście..

Dzwonnik Z Notre Dame
Pracownik

Arek Słyszy że dzwonią , ale nie wiesz w którym kościele. Jest tak jak napisano wcześniej 600 zł brutto podwyżki dla każdego pracownika od 1.01.2024 , czy to obchodowy , czy to dozorowiec. Dodatkowa kasa na podwyżki uznaniowe w przeliczeniu na jednego pracownika w wysokości 150 zł brutto od 1.07.2024. - z wypłatą lipcową otrzymasz JEDNORAZOWO 2000 zł na Dzień Energetyka. - na "Mikołajki" JEDNORAZOWO 2000 zł. - karta paliwowa na Orlen za 700 zł JEDNORAZOWO w 2024. - karta "kafeteryjna" na papu JEDNORAZOWO 200 zł w 2024. I to tyle co do Kasy. PS: Tak na przyszłość Arek zamiast siać zamęt i powielać PLOTY weź się do roboty :D

Dzwonnik Z Notre Dame
Pracownik
@Ciekawa

Piszesz i Masz :D

Arek
Pracownik
@Dzwonnik Z Notre Dame

To samo co w Orlenie w styczniu. Wielkie halo. Paru Nas z Żerania opuści te śmieszne związki.

Arek
Pracownik
 Pytanie
@Dzwonnik Z Notre Dame

Przecież jest 600 podwyżki i dołożyli 100 do dozorowe go na 600 to co źle napisałem ?

Xyz
Pracownik
@Dzwonnik Z Notre Dame

Toż to jest raptem 5% podwyżki ....granda....w biały dzień.....

Sprawiedliwy
Inne
 Pytanie

na wstępie chciałem opisać po skrócie rozmowę kwalifikacyjną ,sam Pan z kadr lekko zakręcony już na wstępie , jak zapraszał na rozmowę online ,sama rozmowa to typowy wywiad ,dlaczego ta firma ?. Oni doskonale wiedzą że podczas rozmowy są emocje u kandydata ,jeszcze zadają durne pytania jak by to była szkoła ,śmiech na sali, Podczas rozmowy poprosiłem Pana elektryka o powtórzenie pytania bo było słychać nie wyrażnie zaczął unosić głos nie wiem po co ? oczywiście zwróciłem uwagę na to ,czepiali się do mnie 3 razy iż ma kłopoty techniczne ze sprzętem a sami mieli te problemy podczas rozmowy.

koobecaf
Pracownik
@Sprawiedliwy

Oczywiście wspomnieli ,że uprawnień zewnętrznych nie honorują i czeka cię kilka egzaminów. Każdy egzamin to dwa etapy wewnętrzny i komisyjny. Na wewnętrznym zwiedzisz okolice 12 specjalistów , a na komisyjnym też paru mądrali będzie udowadniać , że twój poziom wiedzy jest mizerny i jesteś garbatym wielbłądem.

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Pgnig Termika mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Arek
Pracownik

Podwyżki w Orlenie już ogłoszone , 600 na łba a u Nas na Zeraniu jak zwykle cisza

NY
Inne

Widzę, że jest rekrutacja zewnętrzna ogłaszana na kierowce, wiadomo jak długie trasy i jak to ogółem wygląda? Najlepiej jakby napisał ktoś, kto z nimi jeździł już. to moja pierwsza styczność z tą firmą.

FA
Inne

W internecie znalazłem ofertę pracy na stanowisko kosztorysanta w zespole zakupów. Firma oferuje możliwość pracy zdalnej, choć w górnej części napisano, że jest to praca stacjonarna. W takim razie, czy można w 100% pracować zdalnie? I czy ta opcja jest możliwa od pierwszych dni? :) Jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną, to wszystko jest sponsorowane przez firmę? :)

Pracownik
Pracownik
@FA

Zasadniczo w firmie pracujemy stacjonarnie , ale możesz rocznie przepracować 24 dni zdalnie , czyli 2 dni na miesiąc. W przypadku stomatologii masz praktycznie wszystko darmowe oprócz ortodoncji i protetyki. Pozdrawiam

Kamilek i kotlo
Inne

I dwóch elektryków na Żeraniu wyleciało. Nie dokońca w jasnych okolicznościach. Dostał jeden dyscyplinarke jeden zmuszony do odejścia

Ptak
Pracownik

Chodzą słuchy ,że u elektryków na Żeraniu był znowu (usunięte przez administratora) i teraz firma na poważnie się ma zabrać za to. Kiedyś jak jednego (usunięte przez administratora) i to zgłosił wyżej to go olalil i się zwolnił. A teraz mają polecieć głowy.

ECSiCP
Pracownik
@Ptak

Pracownicy ECS i CP też są traktowani jako zło konieczne i są centralnie wyśmiewani przez Michała i Pawła. Jak im wspomnisz o (usunięte przez administratora) to przypomną tobie , że zostaniesz trafiony zatopiony podczas podwyżek lub na egzaminie.

IZ
Inne
@ECSiCP

A nie da się tego bezpośrednio gdzieś wyżej zgłosić, żeby problem rozwiązać raz a dobrze? I co rzeczywiście później przy podwyżkach ktoś jest pomijany?

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Czytam tak te wszystkie bzdury, ile to zarabiają obchodowi w tym zakładzie. Czy mogę prosić kogoś obiektywnego, aby się wypowiedział, na ile tak naprawdę może liczyć obchodowy, z kilkuletnim stażem, którego życie rzuciło do stolicy? Tylko bez takich bzdur rzędu, 4, czy 5tysiecy złotych, kiedy w "Polsce B" się więcej na takim stanowisku zarabia, a wiadomo ile kosztują mieszkania w Warszawie. Czy mogę liczyć na 7 tysięcy na rękę na początek? I jeszcze raz, proszę o niewypowiadania się trolli, którzy twierdzą, że ktoś w Warszawie zarabia poniżej 5000zł. Tak nawiasem, to dlaczego tak kłamiecie? Te wszystkie opinie, aby zniechęcić do pracy tutaj? Załosne. Dobrze wiecie, że nikt by się nie zgodził w Warszawie na stawkę poniżej 6000zł.

1
xxx
Pracownik
 Pytanie
@Kamil

Pójdź na rozmowę (usunięte przez administratora)i się przekonaj sam. Nie ma tutaj 7 000 na rękę tylko poniżej 5 tys...Czemu nie pójdziesz na rozmowę tylko bzdury wypisujesz? Co ma praca do cen w Warszawie? Dlatego ludzie dorabiają na 2 etaty, bo z jednego trudno wyżyć....

Korek
Pracownik
@Kamil

Osoby które ubiegają się o zatrudnienie muszą sobie zdać sprawę że dla pracodawcy osoba z ulicy na dzień dobry jest bezwartościowa. Nie ujmując nikomu, możesz być świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Problem polega na tym, żeby dotknąć się do jakiegokolwiek urządzenia na terenie elektrociepłowni musisz posiadać uprawnienia. Wszystkie zdobyte poza zakładem nie są honorowane. Zaczynasz od zera. Nikt tobie nie da na dzień dobry 5-6 tys. na rękę. Zaczynasz jako maszynista urządzeń pomocniczych z podstawą 4300-4500 brutto do tego dolicz około 12% za szkodliwe, pracę w niedzielę, dodatek nocny. Uczysz się na poszczególnych obszarach, gdzie po 3-6 miesiącach przystępujesz do egzaminów. Za każdy egzamin masz 300 PLN brutto. Masz np. Dół..po 2-3 egzaminach dostaniesz maszynistę urządzeń technologicznych i o kilka stów więcej. Co roku są jakieś podwyżki. Pierwsze dwa lata są trudne finansowo, ale po trochu ta podstawa idzie w górę. Pod warunkiem że chcesz się szkolić i zaliczać egzaminy - które do łatwych nie należą. Po 2 latach pracy i kilku egzaminach możesz liczyć na wynagrodzenie rzędu 5-6 netto. Początki są trudne, podstawa zniechęca, ale później jest już lepiej. Wraz z większą podstawą jest większa 13. Do tego dodatki, dzień energetyka, mikołaj, wczasy pod gruszą, dodatek energetyczny na okres zimowy. Podliczając masz z dwie pensje więcej w roku. Fizycznie się nie narobisz.

xyz
Pracownik
@Korek

W końcu jakaś sensowna odpowiedz. Każdy że na początku nie wiadomo jakie kokosy się zarabia, ale prawda jest inna, nie ma pracy w której od razu wskakuje się na jakiś poziom zarobków, a dopiero potem udowadnia swoje kwalifikacje. Nawet w często tu przywoływanym Lidlu bądź biedrze że dojść do jakiś zarobków (dla mnie nawet pensja kierownika sklepu by mnie nie zachęciła do pracy tam), potrzeba czasu i pokazania chęci i jakiś zdolność , kompetencji.

Jabłko
Były pracownik
@Korek

Pięknie opisane !!!!!! ....EGZAMINY nie są łatwe!!!! .....I mamy całe Pana 7 tys.zl!!!!! ...kolega Panu opisał ok.4,3-4,5 BRUTTO!!!!....ile nocek tyle dodatku za nocki,ile Świat tyle dodatku za święta, ile niedziel tyle za niedzielę....I masz 7 tys,netto!!!!! ...ZAPRASZAMY I CZEKAMY NA NASTEPNYCH po 7 tys .zl

Eh
Kandydat
@Jabłko

Teraz na start jest 5 tys brutto

Korek
Pracownik
@Eh

Możliwe.. Minimalna idzie w górę to na dzień dobry podstawa pewnie też. Jak wspomniałem, egzaminy, egzaminy i jeszcze raz egzaminy. Uzbroić się w cierpliwość i zaliczać egzaminy

Jabłko
Były pracownik
@Eh

Bo Komisją Trojstronna DAWAC MA MINIMALNA OD NOWEGO ROKU POW.4200 BRUTTO.... więc jakiś ochłap muszą dać....NIE PRZEWIDUJE SZTURMU CV ...TO jest Warszawa i koszty ,koszty,koszty....no ale po chyba 15 czerwca będzie już na bank wiadomo ile minimalna ....BO PODOBNO BCC,PRACODAWCY RP,LEWIATTAN ....proponują żeby ROBOL dopłacał do wypłaty....BO ONI JUZ LATAMI DOKLADAJA to twierdzą że teraz NIE TYLKO najniższa na konto I koperta ..ale i dopłacać NIE WIEM ILE %..ha,ha,ha

Korek
Pracownik

Egzaminy, niestety jak w szkole a raczej na studiach. Dużo materiału z których trzeba wyodrębnić esencję, wkuć. Do tego bhp, ppoż, kilka instrukcji do ogarnięcia. Przed egzaminem zbierasz podpisy od specjalistów z poszczególnych działów. Na egzaminie mogą zapytać o pierdołe której nie ma na papierze więc dużo wiedzy jest przekazywana przez bardziej doświadczonych pracowników. Egzaminy są naprawdę trudne, ale do zdania. Nie zdasz za pierwszym podejściem, trudno. Podchodzisz kolejny raz. Niestety jak to egzaminy stres

.....
Były pracownik
@Korek

No i bardzo Panu dziękuję za rozszerzenie jak wygląda ścieżka awansu .Zreszto tam ktoś na forum opisał jaki materiał i zakres trzeba ogarnąć.Wiec droga przed naszym kandydatem dość długa ale nie niemożliwa. Zapraszamy po 7 e po egzaminach to może i 8 tys.zl..Nikt nikomu nie żałuję. Masz wiedzę zarabiaj.Milego dnia

Robol
Inne
@Kamil

To prawda że 4-5 tys. brutto jest realną stawką jaką dostają nowi pracownicy firmy. Do tego wszelakie uprawnienia jakie miałeś nie mają żadnego znaczenia bo musisz je jeszcze raz zdobyć na egzaminach wewnętrznych i mieć je wydane przez wewnętrzną komisję. Staż nie ma w takim wypadku żadnego wpływu na zarobki.

Adka
Inne
@Korek

Dzięki za super opisaną ścieżkę rozwoju, a możesz jeszcze rozwinąć o tych dodatkach? Dostajecie pieniądze np. na wakacje, Mikołaja? Dzień energetyka jest wolny czy macie w firmie jakąś imprezę z tej okazji? Zmiany są po 12 godzin czy po 8? Jak to wygląda grafikowo?

Ogier
Kandydat
@Jabłko

TO W AUTOBUSACH 2 LATA LOJALKA I KAT.D robią + badania ...za darmo ....I 120 kierowców BRAK NA JUZ ..... jak ktoś szuka to zero problemu w TRAMWAJACH ...chyba na już 60 osób.....TO szoku finansowego nie ma ....A socjal podobny.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Ada
Inne

Ta premia jest raz do roku u was czy częściej? Za co ją dają? Zawsze jest to związane z wyborami czy nie? Poza tym, te 6 k to już kwota na rękę czy brutto?

Arek
Były pracownik
@Ada

Drugi raz w historii firmy i pewnie ostatni ( przynajmniej przez ostatnie 8 lat)

Coś się pomyliło
Pracownik

Ma być 6k do końca listopada

Arek
Pracownik
 Pytanie
@Coś się pomyliło

A będą jakieś karty przedpłacone Sodexo , jak co roku na święta ?

Marta
Inne
 Pytanie

Cześć :) jak oceniacie pracę w PGNIG po przejęciu przez Orlen? Czy zauważyliście jakieś zmiany, jeśli tak to na plus czy minus?

Biedak
Pracownik
@Marta

Minus sytuacje które masz opisane poniżej. Jak była bieda to teraz jest jeszcze większą, co odważniejszy i rozgarnięty uciekł już z tego tonącego okrętu

anonim
Były pracownik

Pracowałem w PGNiG TERMIKA SA w departamencie ekonomicznym rok. Najpierw okres próbny 3 miesiące, następnie 9 miesięcy. Miesiąc przed końcem umowy zapytałem dyrekcji czy mają zamiar kontynuować ze mną współpracę. Otrzymałem feedback, że są bardzo zadowoleni, że zatrudnienie mnie to strzał w 10, że nie ma uwag i że oczywiście jak najbardziej umowa będzie podpisana na czas nieokreślony. Opinia kierownika i współpracowników również była bardzo dobra. Nie ukrywam, że faktycznie bardzo się starałem, dzieliłem pomysłami na usprawnienie procesów itd. Jak wielkie było moje zdziwienie kiedy 2 DNI!!! przed końcem umowy otrzymałem telefonicznie informacje od Pani dyrektor departamentu finansowego, że jednak nie zostanie przedłużona ze mną umowa. Nie otrzymałem żadnego uzasadnienia - poprostu nie i tyle. Wewnątrz spółki istnieją zapisy regulujące te kwestie ustalone przed wydział personalny, że pracownik ma być poinformowany najpóźniej 2 tygodnie przed końcem okresu umowy co do dalszych losów - jednak jak widać nie są przestrzegane. Trzeba spodziewać się wszystkiego. Totalny brak profesjonalizmu. Pracownik traktowany jest przed dyrekcję przedmiotowo. Kierownictwo wręcz przeciwnie, ale niestety ma związane ręce. Generalnie firma mocno pachnie PRLem, a dyrekcja departamentu ekonomicznego kieruję się osobistymi sympatiami i odgrywa się na pracownikach rzucając im kłody pod nogi na każdym kroku, mszcząc się wyrażenie negatywnej opinii co do jakichkolwiek często nie trafionych decyzji. Nie można mieć własnego zdania nawet będąc profesjonalistą w danej dziedzinie działalności firmy. Podlegli pracownicy boją się często odezwać i wykonują wszystko pod dyktando. Niektórzy dyrektorzy niższego szczebla są tylko bezdecyzyjmymi miarionetkami przełożonych, nie potrafiący zająć jakiegokolwiek samodzielnego stanowiska. Szkoda bo firma ma potencjał i pracują tam bardzo dobrzy specjaliści, jednak przez takie zachowania i niepewne jutro atmosfera jest bardzo napięta i wywołuje niepotrzebne konflikty. Szkolenia również są blokowane bez podania powodów. Nie bo nie to najczęstszy argument... Z przykrością stwierdzam, że nie polecam tu pracy, jeśli chodzi o departament ekonomiczny i jego dyrekcję.

QI
Inne
@anonim

A czy ta trzecia umowa miała być już na czas nieokreślony? Czy znowu przedlużona np. o rok? Rzeczywiście dostać taką informację 2 dni przed to zostanie nieco na lodzie... Wiadomo czy Twój przypadek był wyjątkiem czy takie praktyki w firmie są często stosowane? I co masz na myśli przez "blokowane szkolenia"? Brzmi jakby budżetu brakło, ale może się mylę.

POSZKODOWANY
Były pracownik
@QI

Podobno to nie odosobniony przypadek. Tak, umowa miała być już na czas nieokreślony i tak też byłem zapewniany - nawet na miesiąc przed końcem. A co do szkoleń - czysta złośliwość - budżet był.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Jaszczomp
Pracownik
 Pytanie

Przecież inflacyjnie została wymieniona flota samochodów na toyotki po 200 tys. każda. Czego jeszcze chcesz?

Xvz
Inne
@Jaszczomp

i samochody służbowe oraz taxi dla specjalistów zabrane. Teraz trzeba jechać komunikacją 2 godziny w jedną stronę do Pruszkowa na naradę :D ale co tam, mogę tracić czas w taki sposób.

Majka
Inne
@Xvz

Czemu zabrali? Przez cięcia kosztów czy co? A czy jest chociaż jakies dofinansowanie do dojazdów komunikacją miejską do pracy?

Pytanie
 Pytanie

Czy Pgnig Termika ma ściśle ustalone godziny pracy?

xyz
Pracownik
@Pytanie

Zależy gdzie: na produkcji na 3 zmiany 6-14, 14-22, 22-6 ( niepisana zasada jest taka że przychodzi się pół godz wcześniej, i wychodzi pól godz wcześniej),,,, na biurowcu przychodzą na 7 do 15

Barbara
Inne
@xyz

Z czego wynika ta niepisana zasada? A co do zmian, to grafiki są w miarę ok układane? Jak to wygląda, tydzień chodzicie na jedną zmianę? Czy jakiś inny tryb jest?

xyz
Pracownik
@Barbara

hmm to jest i tyle (aby zmianę przekazać, dowiedzieć się co i jak) w listopadzie rozdają grafik na następny rok, także także z góry wiadomo jak się pracuje. Jak dla mnie grafik jest idealny 112233wwww.

Aaa
Kandydat
 Pytanie
@xyz

A jak ksztaltujs się wstępne zarobki na ,,pracownik produkcji,, w Pruszkowie ? Bo widziałem ogłoszenie ,ciekaw jestem jak ksztslujs się zarobki po szczeblach rozwoju ....bo na początku to się domyślam....Mało ludzi wogole było na bloku energetycznym.Zreszt jest to normalne ,za wszystkie cenne rady z perspektywy pracownika , góry b.dziekuje!

Ogier
Kandydat
@Aaa

Witam również chciałem dopytać o zarobki,rozwój....itd...Bo JUZ MAM DOSC MZA -KIEROWCA AUTOBUSU ... KASA między 5-6 tys,zł...netto ....non stop cały rok!!!! ....Ale zawsze byłem ciekawy pracy na bloku ,a szczególnie że jestem z Pruszkowa.Pare zdań,zarobków.

xyz
Pracownik
@Ogier

Nie wiem skąd pomysł że przychodząc "z ulicy" pójdziesz na blok. na każdym z działów i tak będziesz zaczynał od niskiego pułapu. i dopiero po PARU Latach i zdaniu paru egzaminów będziesz mógł iść na blok. Nie piszę tego aby powiedzieć że jest to jakieś wyróżnienie, po prostu taka jest specyfika pracy że zaczynasz od samego "dołu"....

Robol
Pracownik
@xyz

Jak @xyz napisał zaczynasz od dołu. Zanim dojdziesz do 5-6 tys. netto to z 2-3 lata Ci zejdzie. Dodatkowo u nas też jest praca świątek piątek i niedziela. Jak Ci zmiana wypada tak pracujesz. No i oczywiście egzaminy. Nie wyrobisz się w pierwotnym terminie przewidzianym na egzamin a jesteś dodatkowo nie rokującym pracownikiem to umowy nie przedłużą. Dużo zależy od tego jak Ci się chce uczyć i jak pojętny jesteś + na kogo trafisz na zmianie bo nie każdy jest w stanie przekazać wiedzę.

Ogier
Kandydat
@Robol

Bardzo Panstwu dziękuję za informację jak to z grubsza wygląda. Bo szczerze mówiąc nie mam kogo się podpytać OD STRONY PRACOWNIKA A TE INFORMACJE UWAZAM ZA NAJCENNIEJSZE ,DZIEKUJE !

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy pracodawca podniósł już stawki dla nowego pracownika na 5500 brutto ? Czy ma to nastąpić w późniejszym terminie i w dalszym ciągu jest 4800 ?

.....
Kandydat
 Pytanie
@Kandydat

Witam również jestem ciekawy jak wyglądają wstępne zarobki na pracownika produkcji...jeżeli ktoś by się podzielił informacja będzie miło....miłej pracy

.....
Były pracownik
 Pytanie
@Kandydat

JEDNO JEST PEWNE OD 1 STYCZNIA ,A WIEC ZA PARE MIESIECY......PLACA MINIMALNA BEDZIE ok.4300 brutto .....A firma ponoć proponuję 4800 brutto .Nie będę komentował, po opłaceniu kosztów życia...Nadwagą ci nie grozi.....MASZ TO W UMOWIE ZBIOROWEJ!!!!!!!! ..... A Zarzad też dietka finansowa ....CZY TRADYCYJNIE JEST CIEZKO?????

Jas
Pracownik
@Kandydat

Na tą chwilę Zarzad wstrzymał podwyżki, czekamy aż minimalna będzie 5500 brutto.Mysle że doinformowalem Państwa o podwyżkach.

Pruszków
Były pracownik

Jako wieloletni już prawie były pracownik mogę śmiało pisać jaka jest prawda o zakładzie PGNiG w Pruszkowie. Rządzi tutaj układ koleżeńsko rodzinny. Pierwsze miejsca po kierownictwu ma rodzina K.C której syn odsiaduje morderstwo za zabicie człowieka nożem za zabicie człowieka na miesięcznicy tzw. smoleńskiej. Drugi tzw. klan chlopak pracuje 3-4 lata dostał funkcję po ojcu emerycie bez doświadczenia egzaminy zdaje teoretycznie żeby tylko brać z firmy kasę mimo zupełnego braku wiedzy i doświadczenia. Układ pogania układ.

6
.....
Były pracownik
@Pruszków

jakaś nowość NEPOTYZM I UKLAD =kasa I przywileje !!! YTez mi nowość opisałeś we firmie .Przecierz to jest standard ,norma ect.

Zostaw merytoryczną opinię o Pgnig Termika - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Pgnig Termika?

    Zobacz opinie na temat firmy Pgnig Termika tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pgnig Termika?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 8 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Pgnig Termika
Przejdź do nowych opinii