Nestle Waters Polska S.A.

3 Dodaj opinię
Nestle Waters Polska S.A.
3 6 33 5 1

Beata Burlińska – Marczuk <p align="justify"> Kierownik Działu Szkoleń, Rozwoju i Rekrutacji, HR Biznes Partner </p>, Nestle Polska S.A.

Manager HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, selekcji i oceny pracowników głównie w obszarze rozwoju osobistego. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębia możliwość wykorzystania psychologii w szkoleniach, warsztatach, coachingu i mentoringu w celu rozwoju managerów i pracowników. Jest coachem, absolwentem „Coach Biznesu” Akademii Norman Benett oraz „The Art and Science of Coaching” w Erickson College Inernational (ICF). Jej największym źródłem inspiracji i rozwoju są dwaj synowie. Od 6 lat związana zawodowo z Nestlé Polska.

Przeczytaj cały wywiad »

Kate12

Witam, Od jakiegoś czasu jestem zainteresowana pracą w firmie Nestle Waters w Nałęczowie. Czy ktoś zna dobrze to miejsce i mógłby powiedzieć czy warto ?Jestem świeżo po studiach i zależy mi na wyborze odpowiedniej drogi.

Lidia

Firma Nestle Waters Polska na swojej stronie internetowej stworzyła zakładkę: Nestle Mentorem Twojej Kariery. Znajdziecie tam porady dotyczące pierwszej pracy, naukę pisania CV oraz wiele innych wskazówek, dostępnych tutaj: https://www.nestle.pl/pl/jobs/nestle-twoim-mentorem-kariery Czy ktoś z Was korzystał z nich podczas rekrutacji do firmy?

?

Zmiany na gorsze. Nowy szef Produkcji, etc... zero zaangażowania ze strony kierownictwa, biuro czmycha w piątek bardzo wcześnie.

  • Nestle Waters Polska S.A.
  • Domaniewska 32
    02-672 Nałęczów
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Nestle Waters Polska S.A.