Opinie o Open Direct (Open Finance S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Open Finance S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Open Finance S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Open Finance S.A. w Warszawa

Teresa Nowy wpis
Inne

Też przyznam, że pomyliłam firmy jak poprzedniczka, bo widziałam ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta ale od firmy o podobnej nazwie. A w tym przypadku pokazały mi się w sieci jakieś raporty odnośnie upadłości… jaka jest taka ostateczna rzeczywista przyczyna? ciekawi mnie tez sprawa osób wcześniej zatrudnionych… co się z nimi stało?

Iza Nowy wpis
Inne

Z racji tego, że puścili ofertę pracy na telefonicznego opiekuna Klienta, chciałam spytać o wypłaty. Czy są jakieś problemy z wypłacalnością czy wszystko jest okej? I jak płacą, ma ktoś aktualne info? Mam nadzieję, że dowiem się czegoś.

Tom Nowy wpis
Pracownik
@Iza

Przecież nie ma firmy..

1
Krzysiek
Były pracownik

Pracowałem w firmie 6 lat, przychody jakie wygenerowałem przez te lata dla firmy spokojnie można liczyć w setkach tysięcy złotych, ja oczywiście też zarabiałem dobrze bo były to kwoty między 10000 a 30000 PLN ale nigdy jednak nie usłyszałem żadnego dobrego słowa od nikogo po za kierownikiem na poziomie oddziału... Przeżyłem w firmie dwa zarządy kilku regionalnych i potężne zmiany struktrluralne, jednak zawsze byłem oddany i lojalny Firmie. Od kąd w zarządzie Panią prezes została Pani Tomicka mam wrażenie że jej głównym celem jest zniszczenie firmy i doprowadzenie do zwolnienia się wszystkich, bo ile można zrzucać na pracownika, który robi na wynagrodzenia w kwotach 1,3mln do 1,8mln rocznie dla Pani Tomickiej... Rozumiem kryzys ale co miesiąc ucinanie 12% na rzecz firmy, czy zmniejszenie etatu na UWAGA 1/128, czy zabieranie Asystentki, ekspresu, firmy sprzątającej i wiele wiele innych rzeczy jest po prostu śmieszne. Co miesiąc przychodzący właściciel kiedy będzie zaległy czynsz, wyłączanie drukarek za brak płatności czy kurier nie odbierający przesyłki bo firma nie opłaciła faktury, to po prostu żałosne. Szale przelały opóźnienia w wypłacaniu należnych faktur (i tak opłacane już z dwu miesięcznym opóźnieniem ze względu na rozliczenie). Szkoda ze Pan Czarnecki ma teraz tyle problemów bo może zobaczyłby co dzieje się w jego spółce. Reasumując omijajcie firmę bo wystawić da się duże faktury, tylko czy ktoś je opłaci...

Meg
Były pracownik
@Krzysiek

Zapraszam do wspolpracy Tel. 791 393 101

POL
Pracownik
@Krzysiek

KŁAMIESZ JAK NAJĘTY

Justyna
Inne
@POL

No aż teraz jestem ciekawa, o którą konkretnie część wypowiedzi Ci chodzi, że tak impulsywna reakcja. Co uznajesz za nieprawdę i czemu niby?

POL
Inne
@Krzysiek

opowiadasz bzdury

Justyna Nowy wpis
Inne
@POL

Tylko, że on pisał to z rok temu. Pzt., do teraz nie wyjaśniłeś czemu się z tym nie zgadzasz. Dlaczego?

Seb
Były pracownik

Jak można w tak bezczelny sposób oszukać ludzi, dzięki którym ta firma zarabiała. Leszek Czarnecki to po prostu ZŁODZIEJ, Przez grube przekręty wyprowadził z Opena kilkadziesiąt milionów złotych. Były to pieniądze które miał zapłacić ludziom za ich uczciwą pracę. Poszkodowanych jest ponad 1000 osób. Ostrzegam omijajcie szeroki, łukiem wszystkie oszukańcze biznesy Leszka Czarneckiego.

Leszek
Inne
@Seb

Tobie też nie zapłacił że tak piszesz? Ile ci zalega? Poszedłeś z tym w ogóle do sądu?

Opiekun Klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa Kwalifikacyjna, Szkolenie + scenki zaliczeniowe i testy

Pytania

Jak namówić klienta, żeby przyszedł do oddziału, co wiesz o firmie, Twoje mocne strony, czego oczekujesz od pracodawcy, dotychczasowe doświadczenie zawodowe

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
(10 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Ekspert
Inne

Nawiążemy współpracę z pracownikami Open Finance z całego kraju. Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w prawie finansowym. Zajmujemy się pomocą osobom zadłużonym, mającym kłopoty z instytucjami finansowymi. Oferujemy oddłużanie w oparciu o przepisy prawa, odzyskujemy dla Klientów opłaty i prowizje od kredytów konsumenckich, w tym także nienależnie pobrane składki ubezpieczeniowe, prowadzimy sprawy frankowe. Oferujemy • Indywidualnie ustalaną, atrakcyjną prowizja wypłacaną miesięcznie • Różne formy współpracy - zlecenie, umowa biznesowa • Możliwość stosowania własnych stawek prowizji dla Klienta • Pomoc w pracy z Klientem - szkolimy / przekazujemy gotowe skrypty rozmów/ materiały reklamowe. Więcej o nas na stronie www.kfreddo.pl Napisz na mail: kontakt@kfreddo.pl

Piotr
Były pracownik

Zatrudnię pracowników Opena. Teren Warszawa i okolice. Atrakcyjne prowizje, brak planów i parcia na ubezpieczenia ( wiem, trudno w to uwierzyć). Płatność na czas! Zawsze. Napisz lub prześlij cv: piotr.dabrowski@finanse-plus.pl

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może, czy w Open Finance S.A. szukają chętnych na staż?

Tom
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Żartujesz czy pytasz poważnie? Firma w upadłości, pracowników zero, nikomu nie płacą zaległości a ty pytasz o staż?

Cześć
Pracownik

Wiecie co się dzieje więc szkoda bić piany. Ostatni gwizdek żeby kasę swoją odzyskać. Już ten numer tutaj się przewijał ale podam raz jeszcze: 536396221 do Pana Konrada sprawy wpływają na odzyskanie wiec proponuje się podłączyć póki jest możliwość

Mirosława Ząbek
Pracownik
@Cześć

Świetny człowiek, pomógł mi i wielu innym osobom! Polecam

Askier
Kandydat

Firma złożyła do Sądu wniosek o ogłoszenie upadłości. Smutny koniec jednego z biznesów Leszka Cz.

Ekspert finansowy
Pracownik

Open wraca na dobre tory, zmiana zarządu idzie na plus

Prawdziwy ekspert finansowy
Pracownik
@Ekspert finansowy

Dobre tory, dobre sobie haha. Widać, że kompletnie nie masz pojęcia co się dzieje w Openie. Po końcu HB można było tylko odliczać kiedy z Openem zrobią to samo

Anna
Pracownik

W sprawie płatności 733.168.801

Pracownik 007
Pracownik

Po kilku latach pracy w Open Finance pozytywnie oceniam firmę. Pomocni współpracownicy, miła atmosfera, możliwość rozwoju, wypłata zawsze na czas.

żegnam
Były pracownik
@Pracownik 007

no właśnie nie zawsze na czas. Inne firmy płacą 2 dni po wystawieniu faktury. Tutaj od kwietnia były wielkie zawirowania, płatności po 3 miesiącach bez słowa wytłumaczenia. Teraz już lepiej tylko nie wiadomo czy się znowu coś nie posypie

lech
Kandydat
 Pytanie
@żegnam

Podnieśli Wam prowizje?

Koordynator
Pracownik

Zdecydowanie polecam Contact Center Open Finance. Z firmą związana jestem od wielu lat. Świetna atmosfera, którą tworzą współpracownicy. :)

Marta34
Kandydat
 Pytanie
@Koordynator

Powiedz jakie są obecnie zarobki na infolinii, czy możliwa jest praca zdalna i elastyczny grafik?

Mariusz
Inne

Hej, czy mógłbym poprosić o krótką wypowiedź na temat zarobków w Open Finance? W jakich granicach waha się wynagrodzenia dla nowo zatrudnionej osoby i czy można liczyć na świadczenia pozapłacowe/premię? Dzięki.

No ładnie...
Kandydat
 Pytanie

A jakie warunki/atmosfera w siedzibie firmy, czy warto próbować czy jednak odpuścić?

Krzysiek
Były pracownik
@No ładnie...

Odpuść, lada moment się zawiną. Brak ludzi w centrali szkoda czasu

Dorota
Inne
@Krzysiek

Jak to Open Finance się zawinie lada moment? To sprawdzone informacje?? Mógłbyś napisać coś więcej na ten temat? Co dokładnie na to wskazuje i co jest tego powodem?

Luc
Były pracownik
@Mariusz

Nie ma zarobków bo nie płacą :)

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Luc

Pracujesz w centrali czy jako doradca? Czy osobom z centrali, biura regularnie wypłacają?

EwaK6
Pracownik
@Mariusz

Od maja nie płacą wcale

Bogdan
Inne
@EwaK6

A jaki jest rodzaj umowy w Open Finance? Można od razu liczyć na umowę o pracę? Ile wynosi podstawa w tej firmie i jakie są ewentualne premie? :) Fajnie jeśli mi coś powiesz na ten temat! :)

Pracownik
Pracownik
@EwaK6

Nie wiem skąd takie opinie, przelewy z wynagrodzeniem wpływają regularnie.

Maciek
Były pracownik

Pracowałem kilka mcy, oceniam pzytywnie.

AGATA
Pracownik
 Pytanie

Kochani, czy ktoś z Was wie jak poradzić sobie z odzyskaniem płatności zaległych przez ponad trzy miesiące przez Open Partners ? Zero odpowiedzi z ich strony i brak reakcji na cokolwiek. Ma ktoś z Was może numer do kogokolwiek ?

Maja
Były pracownik
 Pytanie
@AGATA

Nie bardzo będziesz mieć do kogo zadzwonić.Dyrektor sprzedaży zwolniony, regionalni zwolnieni..Kto zgasi światło?

MANIA
Pracownik
 Pytanie
@AGATA

Od kiedy czekasz na płatności?

Ada
Pracownik
@AGATA

Ja czekam od maja na swoje pieniądze, za kwietniowa fakturę mi wypłacili.

Piotr
Pracownik
@AGATA

Niestety ja także nie otrzymałem jeszcze pieniędzy za fakturę za kwiecień. Codziennie dzwonię na infolinię odnośnie płatności, która jest ściemą bo niby się interesują już piszą do księgowości a dalej cisza. Księgowość nie odp, nowy regionalny nie odp, nawet prezes pisałem... masakra

EwaK
Pracownik
@AGATA

Najlepiej chyba z pomocą firmy windykacyjnej.

EwaK
Pracownik

Od maja nie płacą. Sprawa zgłoszona na zewnętrzną windykację.

Ekspert finansowy
Pracownik
 Pytanie

Open stracił płynność. Dziś powinna być kasa z prowizji i jej nie ma. Nie pozwalają wystawić samodzielnie faktury tylko poprzez ich system crm. Dzięki temu nie można naliczać odsetek czy w ostateczności wysłać im wezwania do zapłaty. Moim pośrednikom którzy podpisali z nimi umowę marketingową wiszą z płatnościami po kilka miesięcy. Boję się złożyć wypowiedzenie bo skąd mam wiedzieć czy mi potem zapłacą?

Współpraca
Kandydat
@Ekspert finansowy

Zapraszam do współpracy z firmą wypłacalną. Pracujemy we Wrocławiu. Szukamy doświadczonych doradców klienta biznesowego. Więcej pod nr 575033670.

Piotr
Pracownik
 Pytanie
@Ekspert finansowy

Dlaczego za fakturę wystawioną przez CRM nie da się wystawić nakazu zapłaty w przypadku braku płatności?

Bogdan
Inne
@Piotr

Pracujesz lub pracowałeś w Open Finance, Piotrze? Zastanawiam się czy warto się tu przyjąć świeżo po studiach... To dobre miejsce do rozwoju? Liczę na jakieś wskazówki.

info
Pracownik
@Piotr

Faktura to faktura, można

Jakub
Pracownik

W sprawie płatności można dzwonić pod 733.168.801

2
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Hans

Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Open Finance S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Open Finance S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Open Finance S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Open Finance S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Open Finance S.A.?

  Kandydaci do pracy w Open Finance S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Open Finance S.A.
Przejdź do nowych opinii