Getin Leasing

Poznań

Opinie o Getin Leasing

Agnieszka

Zainteresowani podjęciem pracy w Getin Leasing? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.getinleasing.pl/kariera/oferty-pracy.html Jak oceniacie Getin Leasing jako pracodawcę?

nedis

Teraz to już chyba jest za późno @biano, ale jeśli nie będzie Ci to robić problemu to możesz na Specjalistę w Departamencie Windykacji iść, tu również dają umowę o pracę, jak i jest możliwość udziału w szkoleniach

Papa

Odpowiedź - Nie oraz Nie :)

mm

Już na starcie miałem z nimi problem, aż się boje co będzie dalej skoro ich opieszałość sięga zenitu. Od kogoś wymagać to potrafią, ale od siebie nic nie dają!!!! NAWET SWOJEMU WROGOWI BYM NIE POLECIŁ WSPÓŁPRACY Z NIMI!

adax

Powiem krótko - nigdy więcej Getin Leasing

Tomasz

Do czasu podpisania umowy wszystko idzie jak w zegarku - potem maja totalny olew klienta. Nie polecam tej firmu nikomu.

Zostaw opinię o Getin Leasing - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Getin Leasing