Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A., jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

11 lat minęło

po 11 latach pracy w Getinie dotrwałam momentu, w którym Bank zajmujący zaszczytne miejsca we wszelakich rankingach upokarza swoich pracowników zamiast ich zwyczajnie zwolnić... bardzo lubię swoją pracę i ludzi, z którymi pracuję... jednak to nie wszystko... a napewno za mało by mieć satysfakcję... Zaczynałam w bardzo małym zespole... wszyscy byli nowi i wspólnie uczyliśmy się wszystkiego... przez pierwsze kilka lat było naprawdę ok . Kompetentny dyrektor i kierownik... jasne zasady... kazde staranie i zaangazowanie było wynagrodzone... czlowiek byl zmotyowawany na 1000% i chciał więcej... co sie przekladalo na wszystkich... mijały lata ... zmienił się kierownik... potem dyrektor... nadeszly "lepsze" czasy... jak mówią, ze kazdy kolejny szef gorszy mają racje... zero wiedzy, kompetencji, mobbing... wnioski o podwyżkę konczą się na dziwnych rozmowach, gdzie kierownik na poczekaniu wymyśla kolejne wymówki... brak logicznych argumentow, brak motywacji... przychodzą nowi pracownicy z wyzszymi pensajmi od tych wieloletnich pracownikow... a ci jeszcze muszą ich szkolic bo firma szkoli chyba tylko nowych w sprzedaży napewno nie winnycj działach... Dziś oficjalnie oglosili, ze zadnych premii nie bedzie.. bo bank jest w trudnej sytuacji...(trudna sytuacja to jest w Syrii) prawdopodobnie obetną też pensje (jakby było jeszcze co obcinać) Nikomu nie polecam ! No chyba, że nie ma innego wyboru. Jezeli liczysz na możliwość rozwoju i awansu... to napewno nie tutaj ! Jezeli wystarcza Ci byle robota za głodową pensję... śmiało bierz!

Mala

Ile płacą w tym banku? Żenada, ani na pierwszej rozmowie ani na drugiej nie dowiedziałam się jakie jest wynagrodzenie. To jakaś tajemnica? Czy jest takie niskie, że wstyd im o tym mówić? Szukacie pracowników czy niewolników?

Abc

Cześć, napiszcie proszę ile zarabia się jako młodszy specjalista ds. obsługi korespondencji. I jak atmosfera panuje w tym dziale?

Najśmieszniejsze jest to, że tak każdy narzeka, odchodzi, a po paru miesiącach większość prosi swoich byłych kierowników żeby móc wrócić, bo jednak w tym GNB nie było tak źle jak mogło się wydawać. Później wielce zdziwieni, że nie ma dla nich miejsca, bo na ich miejsce przychodzą osoby z innych banków, gdzie o pracy zdalnej mogli pomarzyć. Wiele członków mojej rodziny straciło pracę i szuka do tej pory. Sam ubolewam nad stratą premii, bo jednak był to spory dodatek - ale trzeba robić swoje. Wierzę że sytuacja się poprawi.

To bardzo smutne patrzeć jak miejsce Twojej pracy stacza się na (usunięte przez administratora) Miejsce które kiedyś było przyjazne, teraz staje się wrogiem pracowników. Wybiela się wśród klientów wygrywaniem rankingów jakościowych a wśród pracowników wmawianiem że zdobywa nagrody jako przyjazne środowisko pracy. Szkoda, że wg GNB przyjazne środowisko pracy to : 1. Zwalnianie pracowników z długoletnim stażem ze względu na utratę zaufania 2. Niekompetentna kadra menadżerska. Dyrektorzy Regionu zachowujący się jak dzieci w piaskownicy dla których sensem życia jest realizacja planów sprzedażowych. Dyrektorzy bez klasy, którzy nie mówią prawdy. 3. Nauka aktywnego słuchania klientów - szkoda że aktywnie nie słuchają głosów swoich pracowników 4. Braki kadrowe które powodują zmuszanie pracowników do obywania niechcianych delegacji. Tak ZMUSZANIE. 5. Pod kilku latach pracy odmawiają podwyżki w wysokości 200 zł brutto , w tym samym czasie zatrudniając nowego pracownika za postawę taką sama jak pracownika któremu podwyżki odmówiono 6. Brak komunikacji w oparciu o wartości jakie rzekomo bank reprezentuje 7. Składanie obietnic dotyczących zaplecza socjalnego które nie są dotrzymywane 8. Skonstruowanie mapy kariery której cele stanowią trudność nawet najlepszym doradcom. Spełnienie warunków do awansu może zająć nawet kilka-kilkanaście lat. 9. System premiowy. Nowy. Tak nowy i skomplikowany, że nawet jego twórcy nie potrafią w kilku zdaniach wyjaśnić na czym polega. 10.Brak współpracy na wielu płaszczyznach. Traktowanie kogoś z innej jednostki jak wroga, któremu trzeba zwrócić uwagę pisząc do wiadomości wszystkich przełożonych, i ciesząc się że zrobiło się komuś na złość. Zwłaszcza ludzie którzy zajmują się KONTROLOWANIEM. Bardzo mi przykro, że musiałem napisać opinie o GNB w negatywnym świetle, bo jeszcze jakiś czas temu milem szacunek do tego miejsca. W chwili kiedy pracownicy nie doświadczają szacunku od pracodawcy , ciężko żeby pracodawca wymagał szacunku od pracowników. Obudźcie się ! Bo za chwile Was już nie będzie. Pamiętajcie - praca to tylko praca. Można ich mieć setki w życiu. Honor i godność i człowieczeństwo to wartości które się reprezentuje tylko jednym swoim życiem.

@Pracownik

Podpisuje się pod tą opinią. Szczera i prawdziwa, najlepsze są wygórowane czekiwania wobec pracowników najniższego szczebla, tak jakby zarabiali po kilkanaście tysięcy miesięcznie...

@Xyz

@xyz starałem się być obiektywny, i napisać tak jak jest. Wygórowane oczekiwania- mocno wygórowane bo przecież trzeba zarobić na to aby bak mógł dalej funkcjonować. Tylko w obecnej sytuacji nie wiem czy to ma jakiś sens. Może czas najwyższy aby bank zmienił barwy z zielonych na niebieskie.

Patka
@Pracownik

We wszystkich bankach trwają zwolnienia. To się wiąże z tym, że banki stawiają na kanały zdalne. Zostały do tego zmuszone przez pandemię i klientom się to spodobało. Nawet nie tylko banki. Mój kolega pracuje w towarzystwie ubezpieczeniowym i tam też ogromna redukcja etatów.

Xyz Nowy wpis
@Patka

Chyba mowa o współpracującej z Getiniem Europie, a post dodał ktoś z HR? ????????????

Ola
Kandydat

Ile zarabia doradca ds. obsługi czatu? Ile wynoszą miesięczne premie?

Iza Nowy wpis
@Ola

Idź na rozmowę,wszystko Ci powiedzą. Zależy od doświadczenia. Jak nie masz doświadczenia to wiadomo że muszą Cię wszystkiego nauczyć i to przekłada się na zarobki.

Ola Nowy wpis
@Iza

Tylko, że nic nie powiedzieli na rozmowie;//. Ile tak około można zarobić z premiami na początek?

DD Nowy wpis
@Ola

Jeśli firma do której aplikujesz nie mówi Ci na rozmowie ile masz zarabiać,.to olej taką firmę. Kiedy Ci powiedzą? Jak umowę podpiszesz? Albo jak przejdziesz proces rekrutacji? Niestety ale w tej firmie zarabia się całe nic. Podejrzewam że na stanowiskach młodszego specjalisty dostaniesz 3000 brutto i tyle.

R

Pracowałem w oddziale na obsłudze. Nie polecam. Brak klasy u dyrektorów, (usunięte przez administratora) zastraszanie pracowników i to wszystko z uśmiechem na twarzy i udawaniem że w tej firmie rewelacyjnie się pracuje i wszyscy się lubią! Zarobki niskie, wysokie plany, ciężko z awansem

@R

Piszesz że jest ciężko z awansem, ale chyba nie jest to niemożliwe? Co konkretnie trzeba zrobić, żeby uzyskać tu awans? Opowiedz coś więcej...

@Andrzej

A jest sens starania się o awans w tej firmie? Jaki sens jest tam pracować skoro jak można tu przeczytać zarobkami ta firma nie powala, stabilnością raczej też, benefitami również. Tyle że lokalizacja spoko przy Rondzie Daszyńskiego. Ile tam teraz młodszy specjalista zarabia?

Abc

Maja
@Abc

Zarabia się całkiem spoko, do tego jest możliwość wypłaty premii, więc w porządku. Atmosfera też ok :)

@Maja

Całkiem spoko to znaczy ile? Dla jednych spoko to do ręki 2300 dla innych 4000

wojtek
@Xyz

aplikuj i na rozmowie kwalifikacyjnej się dowiesz :)

@wojtek

Byłem na rozmowie i nie uzyskałem odpowiedzi na to pytanie. Zapytano ile bym chciał i tyle

amanda
@Abc

atmosfera super, uwielbiam to miejsce, tych ludzi

@wojtek

Nie kłam! Na rozmowie nie mówią jakie jest wynagrodzenie! Pytają tylko ile chciałbyś zarabiać, ale jak zapytasz ile to tajemnica przedsiębiorstwa. To chyba mówi wszystko o ludziach i pracy tam.

Olek
@Ja

No rzecz jasna, że na rozmowie tego się nie dowiesz, ale tak czy owak przed podpisaniem umowy będziesz wiedział o zarobkach

@Abc

Jeśli pytasz o zarobki w dziale operacji to nawet nie bierz tej pracy pod uwage rok temu zarobki były odrobinę wyższe niż minimalna krajowa. Właśnie z względu na bardzo niskie zarobki zmieniłam pracę.

beata
@Były pracownik

ile tam pracowałaś? wiadomo od pierwszego dnia pracy twoje zarobki nie będą składać się z liczby pięciocyfrowej, trzeba trochę czasu poświęcić na pracę

@beata

Nikt od 1 miesiąca nie wymaga podwyżki ale żyjemy w takich czasach, wszystko drożeje a w banku stawka na dzień dobry w takiej samej kwocie jak w 2013 roku. Życie coraz droższe a pensja stoi w miejscu, to jest po prostu oderwanie od rzeczywistości w tej firmie.

Pracuje tam
@Były pracownik

To nieprawda, jeśli się starasz i masz wyniki, to wynagrodzenie wzrasta. Nie są to kokosy ale w 2013 zarabislem 2300 a teraz dużo eyzej. A na tym portalu widać zdanie ludzi którzy przychodzą marudzą nie za bardzo się starają i jeszcze ci chwila na uż lub zwolnieniach siedzą . No i oczywiście czekają na podwyżki.

@Pracuje tam

Z tym się nie zgodzę tym bardziej nie mówię o podwyżkach tylko o stawce na dzień dobry... Iść do pracy za taką stawkę z nadzieją że w przyszłości dostanę podwyżkę... A w tym czasie rachunki same się oplacą. Ja osobiście pracy w operacjach nie polecam. Na tym zakończę dyskusje, miłego dnia ????

Wisnia

Mówią 4000 br

Nero
 Rekomendacja

W archiwum było 2900 brutto +premia raz na kwartał 900 brutto

LLM

Rzadko kto ma 3300 brutto podstawy plus brak premii albo w porywach 250 netto

@LLM

Ja po 9 latach miałam tam 3300 brutto, w ST we WROCŁAWIU, od 4 lat nie widziałam podwyżki. Premia wpadała ostatnio, ale dość niska, ponieważ obniżyli o 60%. Wstyd komuś było się przyznać, że tyle zarabiam. Nareszcie jestem poza tym bałaganem, brakiem poszanowania pracownika, początkami mobbingu i kierowniku rzucającym do pracowników k...

Natalia
@LLM

Dziwne, bo ja z kolei rzadko słyszałam, żeby ktoś miał tak niskie podstawy... w sumie więc się zgadzam :-)

Paula
@Abc

Atmosfera super :) zarabia się w zależności od tego ile pracujesz, czy masz doświadczenie, jak się starasz. Ja polecam :)

logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
Aplikuj na wiele ofert
Kandydatka
Kandydat

Aplikowałam do CC GNB w Wawie, dostałam ofertę pracy. Zaproponowali na start zawrotne 3200 brutto plus ewentualne premie do 1000zl, odmówiłam bo to wstyd za tyle pracować w Banku i to jeszcze w Wawie biorąc pod uwagę że wszystko drożeje. Za ta pensje nikt sam się w stolicy nie utrzyma.

Aleksander
Kandydat

Nie polecam! firma zaprasza na wieloetapową rozmowę kwalifikacyjną i zostawia kandydatów bez informacji zwrotnej.

rapid share
@Aleksander

Bo to (usunięte przez administratora) są. Z reszta rotacja o czymś swiadczy

@rapid share

Z czego wynika ta rotacja, podałbyś jakieś szczegóły? Chodzi o jakieś konkretne warunki zatrudnienia w Getin Noble Banku? Czy jesteś ich aktualnym pracownikiem?

Były prwcownik
@Aleksandra

Pracowałem tam w 2019. Rotacja wynika z kilku rzeczy 1.malej pensji. U mnie było ogromne 2900 brutto 2. Braku stabilności firmy - bank zaduluzony po uszy, na giełdzie albo zero albo sama czerwień. 3. Jak pisali już inni - braku perspektyw, benefitow, motywacji do pracy w tym banku. Tam się nie opłaca pracować, bo człowiek cały czas trzęsie się o przyszłość tego banku i czy nie wyleci w grupowych zwolnieniach w restrukturyzacji. Lepiej poszukać normalnego, stabilnego pracodawcy niż tu się męczyć. Gdzie każdego 10go czy kiedy tam jest pensja dostajesz w twarz z plaskacza.

@Były prwcownik

A czy ktoś mógłby się odnieść do wspomnianej wysokości pensji w Getin Noble Banku i napisać jak wygląda ona obecnie? Czy na przestrzeni lat uległa ona podważeniu? O ile i czy te podwyżki były przewidziane dla wszystkich?

Były prwcownik
@Aleksandra

W 2019 jako młodszy specjalista w archiwum zarabiałem 2900zl brutto na UoP. Na Warszawę są to śmieszne pieniądze.

@Aleksandra

Jako st. specjalista w dziale egzekucji, po 9 latach, zarabiałam 3300 zł brutto.

Patka
@Aleksander

Większość firm nie odpisuje nie oddzwania. Nawet jak się bardzo ładnie prosi. GNB nie jest wyjątkiem

skarbonka
@Były pracownik

Wstyd dla tego przybytku jako pracodawcy taka kwotę oferować.

Beata89
@Były prwcownik

Były prwcowniku vel Nero91, który napisałeś już z 10 tych samych postów o zarabianiu 2900 w archiwum - nie żal Ci czasu na takie powtarzanie się? ;) może czas skupić się na teraźniejszości poza archiwum... Chyba bardzo traumatyczne to musiało być doświadczenie, w piwnicy mieliście to archiwum, czy jak? Przeczytałam jedną stronę i to ciągłe jęczenie..

Były prwcownik vel Nero91
@Beata89

I o to chodziło. Trzeba ludzi przestrzegać przed takimi miejscami nie sądzisz? Wyzysk w naszym kraju jest dość popularny. Zwłaszcza przez polskich pracodawców. Po pracach w zagranicznych korporacjach śmiało stwierdzam że polskie małe jak i duże firmy to porażka. Ludzie łapią się na tym że praca w banku brzmi prestiżowo. A wystarczy przyjść do GNB. I widać ten prestiż. Przy wypłacie zwłaszcza. Ja sam się tak złapałem. Poczytałem negatywne opinie przed aplikowaniem ale stwierdziłem że co oni się tam znają, pewnie to konkurencja wypisuje. A prawda była zupełnie inna. Jestem zdania że takie lipne firmy czy też źle zarządzane i wyzyskujące pracowników nie powinny istnieć na rynku. Bo ludzie marnują tam swoje życie, czas, nerwy. Fakt każdy może ta pracę zmienić jednak czas, nerwy stracone przy pracy w podobnych firmach są nie do odzyskania. Powiem Ci szczerze że przychodząc do tej firmy, miałem bardzo fajne szkolenie wstępne, bardzo ładnie przedstawiona historię banku na prezentacji itd, i na prawdę liczyłem że zostanę tu X lat, ba! Że nawet wezmę kredyt i pracując tu, będę go sobie spłacał. Ale przy wypłacie 2100 netto i racie kredytu 1500, zbyt wiele nie ma do gadania. W dodatku kiedy otwierasz maila od Zarządu w którym czytasz że bank ma X milionów długu ale oni walczą żeby z tego wyjść...no to tak średnio nie sądzisz? Z perspektywy czasu zdecydowanie polecam iść do pracy w zagranicznej korporacji w której będzie porządny socjal, pracodawca za dobre wyniki da podwyżkę oraz benefity pozapłacowe, natomiast w mailach będzie mowa o sukcesach w biciu kolejnych rekordów zysków a nie w tym że mamy pełno długu no i waszymi rękami chcemy to odrobić i płacić wam jałmużnę.

Sławek
Klient

Mam już konto w tym banku. Zadanie polegało po prostu na otworzeniu konta w walucie USD. Aby otrzymać pensję w USD. Menedżer z kręconymi włosami musiał marzyć o pracy dla FBI. Przede wszystkim zapytał o cel otwarcia rachunku walutowego. Czy w ogóle ma prawo zadawać takie pytania? Wtedy nie spodobał mu się podpis. Poprosił o dodatkowy dokument. Nie ma problemu, oprócz paszportu otrzymał ukraiński dowód osobisty i dodatkowe prawo jazdy. Stwierdził, że podpisy na wszystkich dokumentach są różne. Zadzwonił i skonsultował się. Poprosił o pokazanie mu aplikacji getin bank. Nie ma problemu, pokazałem. Nie, niewiele wskazuje na to, że jestem sobą. Potrzebuje mnie do zalogowania się na moje konto na stronie. Tutaj skończyła mi się cierpliwość. Życzyłem mu więcej klientów z takim podejściem i poszedłem do innego działu. Zarządzanie bankiem. Proszę zwrócić uwagę na tego pracownika. Z takim z góry przyjętym podejściem wkrótce zabraknie Ci klientów.

Czy w Getin Noble Bank S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ds

PRACUJE jako doradca we franczyzie, dużo się pozmienialo, w moim odczuciu na gorsze. Ale ogólnie polecam, jak ktoś potrafi sprzedawać to się dorobi, jednak ciężko konkurować z bankami, gdzie mają tańsze kredyty bez obniżek niż nasz bez ubezpieczenia ;)

daniel
@Ds

wydaje mi się że na początek kariery praca w getinie - spoko

margo
@daniel

zgadzam się, masz rację

Ryszard

Aha.. no pewnie.. bycie zadowolonym z pracy jest czymś niemożliwym, że aż trudno uwierzyć, że komuś dobrze się pracuje

@Ryszard

W aktualnych warunkach przy ogłoszonych zwolnieniach grupowych, a to nie koniec zabraniu premii tak jest to dziwne.

@Ds

Też słyszałem, że w placówce franczyzowe jest super, bo można załatwiać dodatkowo kredyty w innych bankach jak klient jest chętny na zmianę banku i jest dodatkowa kasa. Tak sobie placowki dorabiają. W Getinie słabo płacą franczyzobiorcom więc załatwiają to w innych bankach a oni się z nimi rozliczają. Wy płaczenie, że mało zarabiacie a we franczyzach czysty biznes. Śmieją się, że trzeba umieć sobie radzić i jest super

Suarez
@Ja

a jak sie nazywaja te franczyzowe placowki tez gettinbank? pozdrawiam

@Ds

Co konkretnie się pozmieniało jeśli chodzi o pracę w Getin Noble Banku? Jak wyglądają prowizje od sprzedaży na stanowisku doradcy i jakie normy trzeba wypracowywać? Czy prócz prowizji są również jakieś premie?

@Suarez

To jest też Getin Bank tylko prywatną placówka . Logo nad wejściem to samo tylko w środku zasady inne.

Placek

Ja polecam prace w centrali, u mnie w dziale jest wszystko jest jak należy, oprócz może zaniżonych płac, ale pracuje się w bardzo miłej atmosferze i robi się ciekawe rzeczy.

aaa

Do 650 osób do zwolnienia w Getinie.. Tu nie ma przyszłości i perspektyw

bbb
@aaa

Okręt tonie, im szybciej zatonie tym lepiej. Tylko szeregowych pracowników zal

Na jakie benefity można liczyć w Getin Noble Bank S.A.?

mrowkojad
@Pytanie

Kop w du.pe ewentualnie na nieprzedłużenie umowy, bo oszczędności!!! To śmietnik a nie pracodawca

Benefit ów brak
@Pytanie

Benefity to medicover i ubezpieczenie na życie na kiepskich warunkach. Nie ma innych, bo bank nie ma pieniędzy, zaprzestali odpisow na zfśs do końca 2021.

Młodszy doradca

Pracuję w tym banku i szczerze czuję się przez mojego pracodawcę wyrolowany. Zgodziłem się przez swoją naiwność na płacę 2900 zł brutto przez okres próbny, w czasie rozmowy o pracę jak i w czasie okresu próbnego kierownik zapewniał mnie, że jeśli zrobię wysokie wyniki sprzedażowe on postara się mi załatwić stanowisko doradcy z płaca 3500 zł brutto. Jasne ktoś powie, że to i tak mało jak za pracę w Warszawie, ale zawsze lepiej niż płaca minimalna. Wyniki sprzedażowe zrobiłem bardzo wysokie a po okresie próbnym zaproponowano mi przedłużenie umowy oczywiście na najniższym stanowisku. Premia tez bez żadnych podstaw została mi obcięta. Umowę przedłużyłem, gdyż jeszcze nie znalazłem innego pracodawcy, jednak przestrzegam przed podejmowaniem pracy w getinie. Zerowe szanse na rozwój.

@Młodszy doradca

Czego beczysz na publicznym forum dorosły człowieku? Nie czytasz i nie widzisz co się dzieje z GB i do czego to zmierza? Nie dotarło po tylu wpisach że jesteś zwykłym akwizytorem który ma zasuwać na pobory i premie kadry nad Tobą. Nie pasi to się zwolnij i tyle

@Askier

Nie beczę i już złożyłem wypowiedzenie. Po prostu przestrzegam innych. Naucz się żyć bez agresji. Wszystkim będzie łatwiej. Jeśli masz taki pomysł na siebie, że nic nie znaczysz dla innych bo o tym może świadczyć Twój wpis proponuję udaj się na terapię. Pozdrawiam

@Młodszy doradca

Jaka terapia.. Dzieciaku to jest życie.. Nie dałeś rady wyrolowali Cię na pensji a ty dalej skomlesz. Getin się zwija i tyle w temacie

@Młodszy doradca

Hej, dziękuję bardzo, że podzieliłeś się swoją opinią, bo takie wpisy pomagają też innym kandydatom/zainteresowanym pracą w Getin Banku. Rozumiem, że zostałeś zatrudniony na umowę o pracę na okres próbny, a po okresie próbnym stawka miała zostać podwyższona do 3500 zł brutto, jednak tak się nie stało? Jak myślisz, z czego to wynika? Wiesz dlaczego premia została obcięta? Napisz proszę jeśli dowiedziałeś się czegoś więcej.

@Askier

Stary Dziadku - po pierwsze nie skamlę. Po drugie nie mam mentalności niewolnika Stary Człowieku. Po prostu na podstawie własnego doświadczenia postanowiłem szybko rozwiązać współpracę z Getinem i przestrzegam przed podjęciem pracy innych. Naprawdę określenia skamlesz to określenia w stosunku do zwierzęcia. Jeśli Ty Stary Człowieku, który niby wiesz na czym polega życie to, używasz określenia przeznaczonego dla zwierząt w stosunku do ludzi to naprawdę idź na jakąś terapię. Życie nie polega na tym, żeby dać się oszukiwać i nie protestować jak masz taką mentalność to współczuję.

Texx
@Askier

Zbastuj kowboju, bo nikogo z tutaj obecnych nie ruszają twoje jałowe posty. Rżniesz twardziela w sieci, a sam pewnie pokornie wypinasz włochatą (usunięte przez administratora) swojemu pracodawcy.

@Texx

Co komu wypinasz to twoja sprawa. Idąc do banku masz pracować i robić wyniki oczywiście zgodnie z procedurami Wybacz ale będę robił to co ja uważam za stosowne i nic ci do tego.

@Młodszy doradca

To ja miałem podobnie. Na rozmowie też było 2900brutto które po podpisaniu umowy na rok ma się nieznacznie ale podnieść. Po przepracowaniu pół roku i podpisaniu już umowy na rok, nagle okazało się że to podwyżka jest przy umowie na czas nieokreślony. I tym sposobem zanim zaczęła się moja nowa umowa podpisana na rok za tą samą stawkę, zdążyłem złożyć wypowiedzenie i przejść do innej firmy

@Nero91

Właśnie o to w tym chodzi. Jesteśmy dorośli umawiamy się na coś z przełożonym (w końcu też osobą dorosłą) spełniamy wszystkie kryteria i realizujemy postawione przed nami zadania na końcu okazuje się jednak, że na podwyżkę mamy czekać do wiecznego nigdy. Dlatego zmieniłem pracodawcę dość szybko.

Kandydant
Kandydat

Cześć, aplikuje na doradcę i chciałbym się dowiedzieć czy warto od osób które tu pracują. Wiem z rozmowy i ogłoszeń ze podstawowa pensja to 4000 brutto plus podstawa, ale jakie są realne zarobki? Jak wyglada normalny dzień pracy i jaki klimat panuje w firmie?

Zainteresowana
Kandydat

Jsk wygląda sytuacja z szkoleniem dla nowych pracownikow? Czy odbywają sie testy? I jak wygląda sytuacja z planami

HR działa
@Pracownik

Widać, że HR działa, getin jako ostatni wszystkich banków komercyjnych wprowadził Ho i to z podziałem na wybrańców i ulubieńców kierowników. Nie ważne czy ktoś dojeżdżał do pracy w czasie epidemii i narażał siebie i rodzinę za niewiele więcej niż najniższa krajowa.

Pracownik windykacji
@Pracownik

Czyżby to pisał były pan wielki kierownik w GNB, który obecnie jest już tylko pracownikiem w tym banku, a i tak nadal uważa, że tylko ten pracodawca jest najlepszy?

Szkoda gadac
@Pracownik

Jak ktoś nie ma honoru to będzie prosił się o powrót..żenada.Przepracowalam 10lat w tym (usunięte przez administratora) i nigdy, przenigdy bym tam nie wróciła!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Getin Noble Bank S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Auta nowe są
@Pytanie

Ale stoją i rdzewieją, bo nie ma pieniędzy na paliwo, ludzie z windykacji, pojechali w delegację i musieli zapłacić ze swoich, bo poszli do kasy a tam na karcie flotowej zero. Dają losowo auto służbowe, takie w którym akurat jeszcze jest paliwo.

@Auta nowe są

Tak, to prawda. Wstyd dla takiego pracodawcy, to już nawet nie jest żenujące. Chyba już najlepiej będzie jak ten bank zostanie "sprzedany" za złotówkę.

Jak długo trwa proces awansu w Getin Noble Bank S.A.?

@Pytanie

Jakiego awansu? Tu jeszcze trochę i nie będzie czego zbierać.

Bbb
@aaa

Proces czego?!????????????????

Realnie 5-12 lat
@Pytanie

Nigdy nie wiesz kiedy, bo czasami 5 a czasami 12 lat bez względu na wynik pracy, podejście do pracy mówię o awansie na specjalistę lub starszego specjalistę

Michał

Można u was prosic o zaliczkę z wypłaty ?

Spytaj na rozmowie
@Michał

Dobry pomysł! To nie budowlanka ale dobrze by było wziąć i pójść a l4 ????

Mala

Asia
@Mala

Przecież zależy od stanowiska na które się aplikujesz. Może się nie dowiedziałaś, bo nie pytałaś? Mnie od razu powiedzieli jak się zapytałam i nie robiliśmy problemów nawzajem

@Mala

Pewnie płacą najniższa krajową ;)

Franek
@Mala

Od maja 2019 zmieniono system wynagrodzeń w banku. Każdy pracownik banku na start otrzymuje 4000 brutto czyli 2800 z groszami netto. Zmiana została wprowadzona po to, by pracownicy zarabiali niższe premie. Czyli wcześniej miałeś podstawę na poziomie 2500 netto ale premii mogłeś zarobić drugie tyle. Aktualnie możliwość wyrobienia premii nadal istnieje ale jest ona na dużo niższym poziomie np. 300-700zł netto. Z tego co wiadomo po Nowym Roku premie mają być incydentalne.

df
@Franek

pytanie tylko w ktorym dziale, bo twoje netto to tu jest brutto

@@!!
@Franek

Owszem zgadza się premie incydentalne... nawey jak zrobisz indywidualny target to nie dostaniesz bo inni nie zrobili.... wynagrodzenie 4000? Można pomarzyć... (usunięte przez administratora)

mal
@Mala

Jak nie mówią na rozmowach to sama masz odpowiedź

@Franek

Akurat to jest nieprawda zaczynałam pracę w lutym 2019 r. i tak jak wspomniałam wyżej stawka jaka oferowali była minimalnie wyższa niż płaca minimalna....

Ilonka
@Franek

Czwórka jako minimum tak, ale dotyczy tylko pracowników oddziałów

@Ilonka

Oznacza to, że można zarobić więcej, bo piszesz, że to minimum. Czy premie mogą być wyższe niż pisze Franek? Będę wdzięczny za informacje.

Wiola
@Andrzej

Wiadomo, premie zależą wyłącznie od osobistego sukcesu lub osiągnięć całego oddziałuю Jeśli chcesz zarobić więcej, musisz podjąć wysiłek - tak działa świat

ignat
@Wiola

masz rację, jak w każdej pracy musisz się wykazać aby dostać podwyżkę albo premię

@ignat

Nie ma szans na podwyżki... nowi mają wyższe pensje od wieloletnich pracowników....

lukasz
@pracownik

czytam i nie mogę w to uwierzyć, pracuję w getinie od kilku lat i wszystko jest kompletnie nie tak jak opowiadacie..

18L

ja miałem 2900 brutto w dziale archiwum

Tom

W zależności od stanowiska, ale większość specjalistów to 2700-2900 brutto

Anatol
@Tom

To chyba bardzo duże zróżnicowanie jest na przestrzeni różnych departamentów, bo osobiście nigdy ostatnimi czasy nie słyszałem o takich zarobkach...

Konsultant
@Mala

Hmmm osób którzy spłacają regularnie swoje kredyty, aby godnie funkcjonować

@Anatol

Ja w archiwum miałem śmieszne 2900 brutto

Anatol
@Nero91

Jest wiele czynników, miasto, staż pracy, stanowisko. Ale twierdzenie, że większość tyle zarabia jest imo nadużyciem albo wypowiadają się wszyscy z jednego zespołu

@Anatol

Ja nie pisałem tego że wszyscy tyle mają. Napisałem ile ja miałem w dziale Archiwum. 2900 brutto +premia kwartalna 900 brutto o ile ją się wyrobiło

Monia
@Andrzej

Pracowałam w gnb w 2019, nie wspominam najgorzej. Pracowałam jako doradca klienta w Warszawie. Na początek dostałam 3800 brutto, po kilku mc 4500. Premie wtedy były. Dodam że nie realizowałam planów w całości, a premie różne 500-1100 netto miesięcznie, ale to nie były premie tylko sprzedażowe. Pracy było dużo, często nadgodziny- na to nie narzekałam, bo były albo do odbioru, albo płatne. Plusem na pewno było miesięczne szkolenie wyjazdowe na początku, a później zdarzały się co jakiś czas 2-3dniowe produktowe. Dla porównania z aliorem- tu praktycznie szkoleń brak. I odnośnie telefonów na wsparcie- w gnb nigdy nie czekałam żeby się dodzwonić i uzyskiwałam wsparcie. W aliorze czekasz, czekasz i czekasz...często odbiera nowy pracownik. Na pewno bywalo stresowi i pod presją, ale to myślę że akurat jest w każdym banku.

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Warszawa

Getin Noble Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 187 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Getin Noble Bank S.A.