Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Fgr

Czy ktoś już dostal wypowiedzenia grupowe?

Maja
@Fgr

Chyba było wypowiedzenie grupowe? Słyszałam, że odeszło kilka osób. W sumie nic strasznego, czas od czasu ktoś się zwalnia

damiana

Z czego się składa proces rekrutacji do getin banku? Ile etapów ma rozmowa kwalifikacyjna?

kris
@damiana

Informację dotyczące procesu rekrutacji znajdziesz na stronie getin banku, ale w sumie ten proces się nie różni od procesu rekrutacji w innych firmach ;)

PIjjsj

czesc ktos pracuje w dział badania satysfakcji klienta ?? nie dawno bralem udział w rekrutacji i cisza .. mimo ze oceniam sie ze nie najgorzej wypadłem .. cos ktos moze wiecej powiedziec na temat pracy w call center

@PIjjsj

Tak pracuje tam ale w dziale obok. Korespondencja z klientami mailową i na Facebooku. Jest fajnie ludzie i kiero. mili i uprzejmi. Mi się podoba. nie martw się oddzwonią tylko dość długo trwa rekrutacja i dlatego czasami długo się czeka. Możesz też sam do nich zadzwonić i się przypomnieć.

Param
@PIjjsj

również brałem udzial w tej rekrutacji i musiałem sie dopytywać o wyniki .. 0 kontaktu od nich .. az do wczoraj niestey zdecydowali sie na innego kandydata .. porazka ... sobie pomyślałem gdyż wydawalo mi sie ze wypadłem bardzo dobrze podczas tej niezmiernie dlugiej rozmowie bo az 50 min / podsumowując na ----(minus) -czas trwania rekrutacji -pytania typu na co przeznaczasz swoje oszczędności ... (serio??) -deklaracje mi in. czy nie zostales zwolniony dyscyplinarnie -rekruter obiecuje dać znać w ciagu 3 dni - i cisza kończąc oczywiscie rozmowe tak jakby dajac do zroumienia ze sa jednak zaintersowani moja osoba - dalej prowadza rekrutacje na to stanowsko oglaszajac sie na roznych portalach -ciagle wstawianie przez nich ogloszen -rowzniez daje do myslenia czy aby nie jest tam az tak zle ze ludzie porostu uciekają -wynagrpdzenie ledwo wyzsze od minimalnej krajowej na +(plus) + fajnie sobie wpisac w CV i mówić znajomych ze sie pracuje dla banku ... Ogolnie nie polecę na pewno znajomym bo szkoda czasu ...

Ragus
@Param

W dużej mierze zależy chyba od rekrutera, bo ja też dostałem od nich info po ok. 2 tygodniach od rozmowy, gdzie już zakładałem, że zapewne jest negatywna i raczej nie będzie żadnej. Odezwali się z informacją pozytywną, a co do ogłoszeń na wielu portalach, to przecież wiele firm tak robi i to nie jest według mnie dziwne. W pracy panuje pozytywna atmosfera, jeśli masz więcej pytań to pisz.

param
@Ragus

nie mam pytan ... odmowa to odmowa .. czuje sie zawiedziony i tyle

Amika
@Param

W niektórych miejscach na odpowiedź czeka się nawet miesiąc. Chodzę po różnych rozmowach i nie raz człowiek wpadnie na listę rezerwową, a czasami od razu wiadomo że sie dostałeś, lub nie. Wydawało Ci się że wypadłeś dobrze? nie wszyscy nadają się na słuchawkę.Też byłam na rozmowie i dostałam odpowiedź negatywną. Słuchawka to nie moja bajka, ale rozmowę wspominam dobrze w porównaniu do innych rozmów w banku, tę będę wspominać najlepiej. Przeraża mnie podejście dzisiejszego pokolenia.... chcecie wszystko tu i teraz. Powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Gos

A jak z planami sprzedażowymi? ???? Bo w ogłoszeniu o pracę nie było o nich słowa? Są? W jakiej wysokości? Da się je wyrobić? Co jeśli nie? Kładą na to nacisk czy mają to gdzieś?

bylypracownik2107
@Gos

Są plany, raczej co miesiąc takie same - czy da się wyrobić? Różnie bywa :) zależy od bazy klientów i Twoich umiejętności. Pracowałam dość długo w CC Getin Banku na dziale sprzedaży kredytów i bywaly miesiące że target bez problemu realizowałam a bywało tak ze było ciężko. Natomiast, jesli targetu nie zrealizujesz to masz obcinę premii... Na OCC masz 3 targety do zrobienia więc tym samym możesz mieć łacznie 3 obciny premii :)

Marco

Łodzkie . Mam dwóch kobkurentow na rozmowie z regionalna .Co z robic zeby wypasc dobrze i dostac te robote w banku

Kogo zwolnili?

Podali komunikat o grupowym zwolnieniu. Kogo tym razem? Wie ktoś?

Marco
@Kogo zwolnili?

Wiecie jak wyglada rozmowa z regionalną? Przeszedlem juz rpzmowe z kierowniczka oddzialu i teraz 3 etap .

Radkow

Miło wspominam pracę tam. Przyszedłem i myślałem, że popracuję z 3 miesiące, bo traktowałem to jako przystanek. :) Finalnie popracowałem ponad rok, bo szkoda było odejść przez ludzi i przyjazną atmosferę. Zarobki za moich czasów były ok.

No name
@Radkow

Mialam tak samo! Też myśl o zaczepieniu sie, a później ponad rok w Getinie. Mialam pracować na infolinii ale dostałam się na maile i facebooka. Wspominam dobrze te prace. Ludzie mega fajni, kierowniczka ambitna ale pomocy nie odmówiła nigdy i jak trzeba stanęła po mojej stronie. Odeszłam ale znajomi i doświadczenie zostało.

Patryks

Cześć. Mogę się wypowiedzieć jako były pracownik. W sumie pozytywnie wspominam pracę w banku. Bardzo dobra atmosfera i dobra kultura pracy.

olaf
@Patryks

na jakim stanowisku pracowałeś?

Patryks
@olaf

Pracowałem jako doradca klienta, spoko praca

@Patryks

Potwierdzam opinię, ja również i dalej pracuję jako doradca klienta i jestem zadowolona. To moja pierwsza praca, przyszłam bez doświadczenia i nie myślę obecnie o zmianie. Atmosfera jest ok, zarobki też, czasem trafi się niemiła sytuacja z klientem, ale taki urok tej pracy. ;)

paulina

Praca w tej firmie to bardzo dobra możliwość rozwoju, warto aplikować, polecam

@paulina

Czym konkretnie zajmujesz się w Getin Noble Bank? To Twoja pierwsza praca, czy zdobyłaś już doświadczenie w innej firmie? Ciekawi mnie jak zapatrują się tu na pracownika bez doświadczenia, wiesz może czy są tu jakieś szkolenia przygotowujące do pracy?

@Andrzej

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz oczywiście, ale na te "na niższym szczeblu" oczywiście ;) Sama aplikowałam i nie miałam wcześniej doświadczenia w zawodzie, jedynie studia. Są szkolenia.

maccc

Nie warto. Zniszvzyć sobie moźna tylko nerwy za małe pieniądze

Lina
@maccc

A ja jestem zdania, że warto. Bezcenne doświadczenie

mazur
@Lina

zgadzam się z tobą, bardzo przydatne doświadczenie

Gregiz
@maccc

Pracuję w getinie nie cały rok - zero problemów, żadnych nerwów. Oczywiście są różni klienci, ale jeśli chodzi o pracodawcę, to getin ze swojej strony ma wszystko ok

Martitaa

Gdzie odbywa sie szkolenie przed rozpoczeciem pracy?

Oleg
@Martitaa

Warszawa/ Katowice albo Wrocław. Jeśli nie zdasz testu z całego materiału na dzień dobry to wracasz do domu :) Takze radzę 5 razy się zastanowić przed rozpoczęciem pracy

adam
@Oleg

ale jeśli zdasz to zdobędziesz bezcenne doświadczenie w rozwijającej firmie!

Magbeth
@adam

Czy możesz powiedzieć mniej więcej czego dotyczą te testy? Pytania typowo z bankowości i finansów? Pytam bo zastanawiam się czy aplikować a nie miałam nigdy styczności z tym tematem. Czy szkolenie jest płatne? I czy jeśli jest poza miejscem zamieszkania to trzeba organizować wszystko na swój koszt?

Qwerty

Firme należy omijać szerokim łukiem. Szczególnie jeśli chodzi franczyze. Szefostwo nie kompetentne. Na dzień dobry test z całego materialu, nie rozumiem tej idei. Jak można robić test z czegoś co ma być na szkoleniu - przed szkoleniem?! Nie zdasz? Wracasz do domu i nic nie dostajesz zadnych zwrotow za dojazd, nic ! Porażka totalna. Centrala w Katowicach to jakiś żart. Komputery które mają chyba z 20 lat, klawiatury oblepione brudem, zepsute myszki. Szkoda słów. Poziom poniżej krytyki.

przyszły pracownik ?

Witam, Chciałam się dowiedzieć czy ktoś pracował w centrali w kancelarii do rejestrowania poczty, wysyłania jej i archiwizowania dokumentów? Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda ta praca, czy jest mega duże cisnienie czy raczej jest to spokojna praca.

Md

Tak masz racje dokładnie tam jest dramat! Ciśnienie i ciśnienie na sprzedaż do tego stopnia ze pracownicy wychodzą z sali i płaczą. Moim zdaniem wynikiem tego jest niedoświadczony dyrektor oddziału który nie potrafi rozmawiać w sposób normalny z pracownikami.

Inna
@Md

Rozumiem, że to sytuacja z konkretnego oddziału. Jeżeli jest ona tak trudna dla pracowników, warto skontaktować się z HR. Wspólnie na pewno uda się znaleźć dobre wyjście z takiej sytuacji

ms
@Inna

Dziękuje. Proszę podać jakieś namiary na HR

Tytuss
@ms

Cześć, czy ktoś posiada namiary na dział HR? Będę wdzięczna za odpowiedź

Judyta
@Tytuss

Hej, a jakiego działu w HR szukasz?

Bankowiec2137

Praca w oddziale nie narzekam aż tak plany spore ale do realizacji, w inynch bankach to samo podstawa 4koła premia hmm udało mi sie niedawno zrobić premie 4 tys także tez nie nagorzej ale tak to srednio 700-2000, jak ktos przychodzi do sprzedży musi sie liczyć z tym ze musi sprzedawać i realizować plany

Szymon
@Bankowiec2137

Trudno jest osiągnąć premię na najwyższym pułapie? Napisałeś, że udało Ci się ją osiągnąć, dlatego chciałbym ocenić, czy musiałeś bardzo wykazywać się i angażować w pracę, aby osiągnąć tak wysoki dodatek do pensji. Jest to dla mnie dosyć ważna informacja.

Franek
@Bankowiec2137

Hmmm 4000 podstawa na stanowisku doradcy klienta? Nie sądzę chyba że jesteś doradcą Noble.

@Franek

Doradca klienta m. in. w Poznaniu tyle ma napisane w ogłoszeniu tj. 4000 brutto +premia

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Getin Noble Bank S.A.?

Peter

Oczywiście, że tak. Bank oferuje dużo szkoleń, więc od Ciebie wymagana jest tylko chęć do rozwoju

@Peter

Fajnie, że mona uczyć się nowych rzeczy i brać udział w szkoleniach. Pracodawca wspiera także rozwój kariery i możliwość awansu?

Peter
@Andrzej

Nie ma z tym żadnych problemów :)

igor

Oczywiście że tak. Nikt tam nie chce pracować więc nie mają wyboru. Użeranie się z klientami za śmieszne pieniądzę

Ola

Nie martw się o to :) Przyszłam bez doświadczenia, miałam szkolenia na początku, szybko mi poszło

ONA
@igor

Właśnie!

marta
@Ola

no tak, na szkolenia właśnie nie narzekam

lola
@marta

ja też, dzięki szkoleniom wielu rzeczy się nauczyłam i teraz wykorzystuję je w swojej obecnej pracy,

Pieniądz

Ile podstawy na telefonicznej obsłudze klienta?

BR
@Pieniądz

Tego nie dowiesz się NAWET na rozmowie kwalifikacyjnej.

Serio
@Pieniądz

1800 netto

@Serio

Powiedz, że to żart.

Zart
@Serio

Pracuje na infolinii i mam dużo wiecej

miau
@Zart

no właśnie, nie wiem skąd bierzesz te cyfry

@miau

Zarobki to raczej kabaret, operacje w Warszawie mają stawki nierynkowe, pracując tam z biedą wystarczy na spłatę kredytu czy też wynajmu, atmosfera w porządku, premia uznaniowa jak wszedzi średnio sprawiedliwa, jeżeli ktoś nastawia się na super zarobki to radzę gnb omijać szerokim łukiem.

mateusz

zależy co dla Ciebie "super zarobki", każdy na ten temat ma swoje zdanie

Ivaho
@Zart

Ile się zarabia na infolini to przyvhodzaca?

Czy łatwo jest dostać prace w banku po rozmowie?

ola
@Kasia

wszystko zależy od Twojego doświadczenia i wiedzy

nik
@Kasia

nie jest ciężko, bo szkolą na początku

kornelia
@Kasia

luz, jak czegoś bardzo chcesz - dostaniesz. Praca w getin to wielka przyjemność

karolina
@kornelia

jak zarobki na początku?

wiola
@karolina

zależy na jakim stanowisku

@Kasia

Nie jest to trudne, jak czegoś nie będziesz wiedziała to zaoferują Ci szkolenia

marcin
@Kasia

Ile trwają? Czy szkolenia wliczone w czas pracy?

Aga

Chcę aplikować do tego banku. Jaka jest atmosfera w pracy?

Judyta
@Aga

Ludzie bardzo przyjaźni, atmosfera fajna. Warto aplikować!

paulina
@Judyta

zgadzam się, warto, nie pożałujesz tego

Lala
@Aga

Praca w oddziale stresująca, klienci nie zawsze ładnie pachną i zdarzają się roszczeniowi. Kasa ok

marta
@Lala

Każda praca jest stresująca czasami, wszystko zależy od twoich umiejętności i motywacji do pracy

adam
@marta

masz rację, a w getinie nauczyć się można szybko bo obok ciebie zawsze prawdziwi profesjonaliści

damian
@adam

jak długo trwają szkolenia?

jozef
@damian

zależy od Ciebie, ale z tego co wiem, około mies

Wojtek

Fajne miejsce, dzięki gnb zdobyłem dużo doświadczenia, poznałem wielu fajnych ludzi, ogólnie mam tylko dobre wrażenia.

jacek
@Wojtek

ja też, w getinie spędziłem dwa lata swojego życia, i był to bardzo owocny i ciekawy czas.

przemek
@jacek

racja! wielu rzeczy się nauczyłem, dzięki bardzo dobrym specjalistom których poznałem pod czas pracy w getinie

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Getin Noble Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Getin Noble Bank S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Getin Noble Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 195 ocen.

Getin Noble Bank S.A.