Opinie o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Getin Noble Bank S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Getin Noble Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Getin Noble Bank S.A. w Warszawa

Sławek

Mam już konto w tym banku. Zadanie polegało po prostu na otworzeniu konta w walucie USD. Aby otrzymać pensję w USD. Menedżer z kręconymi włosami musiał marzyć o pracy dla FBI. Przede wszystkim zapytał o cel otwarcia rachunku walutowego. Czy w ogóle ma prawo zadawać takie pytania? Wtedy nie spodobał mu się podpis. Poprosił o dodatkowy dokument. Nie ma problemu, oprócz paszportu otrzymał ukraiński dowód osobisty i dodatkowe prawo jazdy. Stwierdził, że podpisy na wszystkich dokumentach są różne. Zadzwonił i skonsultował się. Poprosił o pokazanie mu aplikacji getin bank. Nie ma problemu, pokazałem. Nie, niewiele wskazuje na to, że jestem sobą. Potrzebuje mnie do zalogowania się na moje konto na stronie. Tutaj skończyła mi się cierpliwość. Życzyłem mu więcej klientów z takim podejściem i poszedłem do innego działu. Zarządzanie bankiem. Proszę zwrócić uwagę na tego pracownika. Z takim z góry przyjętym podejściem wkrótce zabraknie Ci klientów.

@Sławek

Tak, pracownik Banku ma nawet obowiązek, nie tylko prawo zapytać przed zawarciem umowy o cel stosunków gospodarczych. Bank musi wiecieć czy będziesz prał pieniądze czy przelewał wypłatę. To tak w uproszczeniu.

Arni
@Sławek

Prawda jest taka, że obywatele Ukrainy nigdzie nie potrafią podpisać się dwa razy tak samo. Stawiaja milion szlaczków, których nie umieją powtórzyć, a potem to my jesteśmy ci źli.

Pracowałam w obsłudze klienta w Warszawie. Dyrektorzy regionalni bez klasy . Realizacja planów ponad wszystko. Obsadzanie stanowisk dyrektorów swoimi pupilkami.

R

Pracowałem w oddziale na obsłudze. Nie polecam. Brak klasy u dyrektorów, (usunięte przez administratora) zastraszanie pracowników i to wszystko z uśmiechem na twarzy i udawaniem że w tej firmie rewelacyjnie się pracuje i wszyscy się lubią! Zarobki niskie, wysokie plany, ciężko z awansem

@R

Piszesz że jest ciężko z awansem, ale chyba nie jest to niemożliwe? Co konkretnie trzeba zrobić, żeby uzyskać tu awans? Opowiedz coś więcej...

@Andrzej

A jest sens starania się o awans w tej firmie? Jaki sens jest tam pracować skoro jak można tu przeczytać zarobkami ta firma nie powala, stabilnością raczej też, benefitami również. Tyle że lokalizacja spoko przy Rondzie Daszyńskiego. Ile tam teraz młodszy specjalista zarabia?

Kandydatka

Aplikowałam do CC GNB w Wawie, dostałam ofertę pracy. Zaproponowali na start zawrotne 3200 brutto plus ewentualne premie do 1000zl, odmówiłam bo to wstyd za tyle pracować w Banku i to jeszcze w Wawie biorąc pod uwagę że wszystko drożeje. Za ta pensje nikt sam się w stolicy nie utrzyma.

Aleksander

Nie polecam! firma zaprasza na wieloetapową rozmowę kwalifikacyjną i zostawia kandydatów bez informacji zwrotnej.

rapid share
@Aleksander

Bo to (usunięte przez administratora) są. Z reszta rotacja o czymś swiadczy

Aleksandra
@rapid share

Z czego wynika ta rotacja, podałbyś jakieś szczegóły? Chodzi o jakieś konkretne warunki zatrudnienia w Getin Noble Banku? Czy jesteś ich aktualnym pracownikiem?

Były prwcownik
@Aleksandra

Pracowałem tam w 2019. Rotacja wynika z kilku rzeczy 1.malej pensji. U mnie było ogromne 2900 brutto 2. Braku stabilności firmy - bank zaduluzony po uszy, na giełdzie albo zero albo sama czerwień. 3. Jak pisali już inni - braku perspektyw, benefitow, motywacji do pracy w tym banku. Tam się nie opłaca pracować, bo człowiek cały czas trzęsie się o przyszłość tego banku i czy nie wyleci w grupowych zwolnieniach w restrukturyzacji. Lepiej poszukać normalnego, stabilnego pracodawcy niż tu się męczyć. Gdzie każdego 10go czy kiedy tam jest pensja dostajesz w twarz z plaskacza.

Aleksandra
@Były prwcownik

A czy ktoś mógłby się odnieść do wspomnianej wysokości pensji w Getin Noble Banku i napisać jak wygląda ona obecnie? Czy na przestrzeni lat uległa ona podważeniu? O ile i czy te podwyżki były przewidziane dla wszystkich?

Były prwcownik
@Aleksandra

W 2019 jako młodszy specjalista w archiwum zarabiałem 2900zl brutto na UoP. Na Warszawę są to śmieszne pieniądze.

@Aleksandra

Jako st. specjalista w dziale egzekucji, po 9 latach, zarabiałam 3300 zł brutto.

Patka
@Aleksander

Większość firm nie odpisuje nie oddzwania. Nawet jak się bardzo ładnie prosi. GNB nie jest wyjątkiem

skarbonka

Wstyd dla tego przybytku jako pracodawcy taka kwotę oferować.

Beata89
@Były prwcownik

Były prwcowniku vel Nero91, który napisałeś już z 10 tych samych postów o zarabianiu 2900 w archiwum - nie żal Ci czasu na takie powtarzanie się? ;) może czas skupić się na teraźniejszości poza archiwum... Chyba bardzo traumatyczne to musiało być doświadczenie, w piwnicy mieliście to archiwum, czy jak? Przeczytałam jedną stronę i to ciągłe jęczenie..

Były prwcownik vel Nero91
@Beata89

I o to chodziło. Trzeba ludzi przestrzegać przed takimi miejscami nie sądzisz? Wyzysk w naszym kraju jest dość popularny. Zwłaszcza przez polskich pracodawców. Po pracach w zagranicznych korporacjach śmiało stwierdzam że polskie małe jak i duże firmy to porażka. Ludzie łapią się na tym że praca w banku brzmi prestiżowo. A wystarczy przyjść do GNB. I widać ten prestiż. Przy wypłacie zwłaszcza. Ja sam się tak złapałem. Poczytałem negatywne opinie przed aplikowaniem ale stwierdziłem że co oni się tam znają, pewnie to konkurencja wypisuje. A prawda była zupełnie inna. Jestem zdania że takie lipne firmy czy też źle zarządzane i wyzyskujące pracowników nie powinny istnieć na rynku. Bo ludzie marnują tam swoje życie, czas, nerwy. Fakt każdy może ta pracę zmienić jednak czas, nerwy stracone przy pracy w podobnych firmach są nie do odzyskania. Powiem Ci szczerze że przychodząc do tej firmy, miałem bardzo fajne szkolenie wstępne, bardzo ładnie przedstawiona historię banku na prezentacji itd, i na prawdę liczyłem że zostanę tu X lat, ba! Że nawet wezmę kredyt i pracując tu, będę go sobie spłacał. Ale przy wypłacie 2100 netto i racie kredytu 1500, zbyt wiele nie ma do gadania. W dodatku kiedy otwierasz maila od Zarządu w którym czytasz że bank ma X milionów długu ale oni walczą żeby z tego wyjść...no to tak średnio nie sądzisz? Z perspektywy czasu zdecydowanie polecam iść do pracy w zagranicznej korporacji w której będzie porządny socjal, pracodawca za dobre wyniki da podwyżkę oraz benefity pozapłacowe, natomiast w mailach będzie mowa o sukcesach w biciu kolejnych rekordów zysków a nie w tym że mamy pełno długu no i waszymi rękami chcemy to odrobić i płacić wam jałmużnę.

Placek

Ja polecam prace w centrali, u mnie w dziale jest wszystko jest jak należy, oprócz może zaniżonych płac, ale pracuje się w bardzo miłej atmosferze i robi się ciekawe rzeczy.

aaa

Do 650 osób do zwolnienia w Getinie.. Tu nie ma przyszłości i perspektyw

bbb
@aaa

Okręt tonie, im szybciej zatonie tym lepiej. Tylko szeregowych pracowników zal

Na jakie benefity można liczyć w Getin Noble Bank S.A.?

mrowkojad

Kop w du.pe ewentualnie na nieprzedłużenie umowy, bo oszczędności!!! To śmietnik a nie pracodawca

Benefit ów brak

Benefity to medicover i ubezpieczenie na życie na kiepskich warunkach. Nie ma innych, bo bank nie ma pieniędzy, zaprzestali odpisow na zfśs do końca 2021.

Młodszy doradca

Pracuję w tym banku i szczerze czuję się przez mojego pracodawcę wyrolowany. Zgodziłem się przez swoją naiwność na płacę 2900 zł brutto przez okres próbny, w czasie rozmowy o pracę jak i w czasie okresu próbnego kierownik zapewniał mnie, że jeśli zrobię wysokie wyniki sprzedażowe on postara się mi załatwić stanowisko doradcy z płaca 3500 zł brutto. Jasne ktoś powie, że to i tak mało jak za pracę w Warszawie, ale zawsze lepiej niż płaca minimalna. Wyniki sprzedażowe zrobiłem bardzo wysokie a po okresie próbnym zaproponowano mi przedłużenie umowy oczywiście na najniższym stanowisku. Premia tez bez żadnych podstaw została mi obcięta. Umowę przedłużyłem, gdyż jeszcze nie znalazłem innego pracodawcy, jednak przestrzegam przed podejmowaniem pracy w getinie. Zerowe szanse na rozwój.

@Młodszy doradca

Czego beczysz na publicznym forum dorosły człowieku? Nie czytasz i nie widzisz co się dzieje z GB i do czego to zmierza? Nie dotarło po tylu wpisach że jesteś zwykłym akwizytorem który ma zasuwać na pobory i premie kadry nad Tobą. Nie pasi to się zwolnij i tyle

@Askier

Nie beczę i już złożyłem wypowiedzenie. Po prostu przestrzegam innych. Naucz się żyć bez agresji. Wszystkim będzie łatwiej. Jeśli masz taki pomysł na siebie, że nic nie znaczysz dla innych bo o tym może świadczyć Twój wpis proponuję udaj się na terapię. Pozdrawiam

@Młodszy doradca

Jaka terapia.. Dzieciaku to jest życie.. Nie dałeś rady wyrolowali Cię na pensji a ty dalej skomlesz. Getin się zwija i tyle w temacie

@Młodszy doradca

Hej, dziękuję bardzo, że podzieliłeś się swoją opinią, bo takie wpisy pomagają też innym kandydatom/zainteresowanym pracą w Getin Banku. Rozumiem, że zostałeś zatrudniony na umowę o pracę na okres próbny, a po okresie próbnym stawka miała zostać podwyższona do 3500 zł brutto, jednak tak się nie stało? Jak myślisz, z czego to wynika? Wiesz dlaczego premia została obcięta? Napisz proszę jeśli dowiedziałeś się czegoś więcej.

@Askier

Stary Dziadku - po pierwsze nie skamlę. Po drugie nie mam mentalności niewolnika Stary Człowieku. Po prostu na podstawie własnego doświadczenia postanowiłem szybko rozwiązać współpracę z Getinem i przestrzegam przed podjęciem pracy innych. Naprawdę określenia skamlesz to określenia w stosunku do zwierzęcia. Jeśli Ty Stary Człowieku, który niby wiesz na czym polega życie to, używasz określenia przeznaczonego dla zwierząt w stosunku do ludzi to naprawdę idź na jakąś terapię. Życie nie polega na tym, żeby dać się oszukiwać i nie protestować jak masz taką mentalność to współczuję.

Texx
@Askier

Zbastuj kowboju, bo nikogo z tutaj obecnych nie ruszają twoje jałowe posty. Rżniesz twardziela w sieci, a sam pewnie pokornie wypinasz włochatą (usunięte przez administratora) swojemu pracodawcy.

@Texx

Co komu wypinasz to twoja sprawa. Idąc do banku masz pracować i robić wyniki oczywiście zgodnie z procedurami Wybacz ale będę robił to co ja uważam za stosowne i nic ci do tego.

@Młodszy doradca

To ja miałem podobnie. Na rozmowie też było 2900brutto które po podpisaniu umowy na rok ma się nieznacznie ale podnieść. Po przepracowaniu pół roku i podpisaniu już umowy na rok, nagle okazało się że to podwyżka jest przy umowie na czas nieokreślony. I tym sposobem zanim zaczęła się moja nowa umowa podpisana na rok za tą samą stawkę, zdążyłem złożyć wypowiedzenie i przejść do innej firmy

@Nero91

Właśnie o to w tym chodzi. Jesteśmy dorośli umawiamy się na coś z przełożonym (w końcu też osobą dorosłą) spełniamy wszystkie kryteria i realizujemy postawione przed nami zadania na końcu okazuje się jednak, że na podwyżkę mamy czekać do wiecznego nigdy. Dlatego zmieniłem pracodawcę dość szybko.

Kandydant

Cześć, aplikuje na doradcę i chciałbym się dowiedzieć czy warto od osób które tu pracują. Wiem z rozmowy i ogłoszeń ze podstawowa pensja to 4000 brutto plus podstawa, ale jakie są realne zarobki? Jak wyglada normalny dzień pracy i jaki klimat panuje w firmie?

Zainteresowana

Jsk wygląda sytuacja z szkoleniem dla nowych pracownikow? Czy odbywają sie testy? I jak wygląda sytuacja z planami

Najśmieszniejsze jest to, że tak każdy narzeka, odchodzi, a po paru miesiącach większość prosi swoich byłych kierowników żeby móc wrócić, bo jednak w tym GNB nie było tak źle jak mogło się wydawać. Później wielce zdziwieni, że nie ma dla nich miejsca, bo na ich miejsce przychodzą osoby z innych banków, gdzie o pracy zdalnej mogli pomarzyć. Wiele członków mojej rodziny straciło pracę i szuka do tej pory. Sam ubolewam nad stratą premii, bo jednak był to spory dodatek - ale trzeba robić swoje. Wierzę że sytuacja się poprawi.

HR działa

Widać, że HR działa, getin jako ostatni wszystkich banków komercyjnych wprowadził Ho i to z podziałem na wybrańców i ulubieńców kierowników. Nie ważne czy ktoś dojeżdżał do pracy w czasie epidemii i narażał siebie i rodzinę za niewiele więcej niż najniższa krajowa.

Pracownik windykacji

Czyżby to pisał były pan wielki kierownik w GNB, który obecnie jest już tylko pracownikiem w tym banku, a i tak nadal uważa, że tylko ten pracodawca jest najlepszy?

Szkoda gadac

Jak ktoś nie ma honoru to będzie prosił się o powrót..żenada.Przepracowalam 10lat w tym (usunięte przez administratora) i nigdy, przenigdy bym tam nie wróciła!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Getin Noble Bank S.A.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Auta nowe są

Ale stoją i rdzewieją, bo nie ma pieniędzy na paliwo, ludzie z windykacji, pojechali w delegację i musieli zapłacić ze swoich, bo poszli do kasy a tam na karcie flotowej zero. Dają losowo auto służbowe, takie w którym akurat jeszcze jest paliwo.

@Auta nowe są

Tak, to prawda. Wstyd dla takiego pracodawcy, to już nawet nie jest żenujące. Chyba już najlepiej będzie jak ten bank zostanie "sprzedany" za złotówkę.

Jak długo trwa proces awansu w Getin Noble Bank S.A.?

aaa

Jakiego awansu? Tu jeszcze trochę i nie będzie czego zbierać.

Bbb

Proces czego?!????????????????

Realnie 5-12 lat

Nigdy nie wiesz kiedy, bo czasami 5 a czasami 12 lat bez względu na wynik pracy, podejście do pracy mówię o awansie na specjalistę lub starszego specjalistę

Można u was prosic o zaliczkę z wypłaty ?

Spytaj na rozmowie
@Michał

Dobry pomysł! To nie budowlanka ale dobrze by było wziąć i pójść a l4 ????

Mala

Ile płacą w tym banku? Żenada, ani na pierwszej rozmowie ani na drugiej nie dowiedziałam się jakie jest wynagrodzenie. To jakaś tajemnica? Czy jest takie niskie, że wstyd im o tym mówić? Szukacie pracowników czy niewolników?

Asia
@Mala

Przecież zależy od stanowiska na które się aplikujesz. Może się nie dowiedziałaś, bo nie pytałaś? Mnie od razu powiedzieli jak się zapytałam i nie robiliśmy problemów nawzajem

@Mala

Pewnie płacą najniższa krajową ;)

Franek
@Mala

Od maja 2019 zmieniono system wynagrodzeń w banku. Każdy pracownik banku na start otrzymuje 4000 brutto czyli 2800 z groszami netto. Zmiana została wprowadzona po to, by pracownicy zarabiali niższe premie. Czyli wcześniej miałeś podstawę na poziomie 2500 netto ale premii mogłeś zarobić drugie tyle. Aktualnie możliwość wyrobienia premii nadal istnieje ale jest ona na dużo niższym poziomie np. 300-700zł netto. Z tego co wiadomo po Nowym Roku premie mają być incydentalne.

df
@Franek

pytanie tylko w ktorym dziale, bo twoje netto to tu jest brutto

@@!!
@Franek

Owszem zgadza się premie incydentalne... nawey jak zrobisz indywidualny target to nie dostaniesz bo inni nie zrobili.... wynagrodzenie 4000? Można pomarzyć... (usunięte przez administratora)

mal
@Mala

Jak nie mówią na rozmowach to sama masz odpowiedź

@Franek

Akurat to jest nieprawda zaczynałam pracę w lutym 2019 r. i tak jak wspomniałam wyżej stawka jaka oferowali była minimalnie wyższa niż płaca minimalna....

Ilonka
@Franek

Czwórka jako minimum tak, ale dotyczy tylko pracowników oddziałów

@Ilonka

Oznacza to, że można zarobić więcej, bo piszesz, że to minimum. Czy premie mogą być wyższe niż pisze Franek? Będę wdzięczny za informacje.

Wiola
@Andrzej

Wiadomo, premie zależą wyłącznie od osobistego sukcesu lub osiągnięć całego oddziałuю Jeśli chcesz zarobić więcej, musisz podjąć wysiłek - tak działa świat

ignat
@Wiola

masz rację, jak w każdej pracy musisz się wykazać aby dostać podwyżkę albo premię

@ignat

Nie ma szans na podwyżki... nowi mają wyższe pensje od wieloletnich pracowników....

lukasz
@pracownik

czytam i nie mogę w to uwierzyć, pracuję w getinie od kilku lat i wszystko jest kompletnie nie tak jak opowiadacie..

18L

ja miałem 2900 brutto w dziale archiwum

Tom

W zależności od stanowiska, ale większość specjalistów to 2700-2900 brutto

Anatol
@Tom

To chyba bardzo duże zróżnicowanie jest na przestrzeni różnych departamentów, bo osobiście nigdy ostatnimi czasy nie słyszałem o takich zarobkach...

Konsultant
@Mala

Hmmm osób którzy spłacają regularnie swoje kredyty, aby godnie funkcjonować

@Anatol

Ja w archiwum miałem śmieszne 2900 brutto

Anatol
@Nero91

Jest wiele czynników, miasto, staż pracy, stanowisko. Ale twierdzenie, że większość tyle zarabia jest imo nadużyciem albo wypowiadają się wszyscy z jednego zespołu

@Anatol

Ja nie pisałem tego że wszyscy tyle mają. Napisałem ile ja miałem w dziale Archiwum. 2900 brutto +premia kwartalna 900 brutto o ile ją się wyrobiło

Monia
@Andrzej

Pracowałam w gnb w 2019, nie wspominam najgorzej. Pracowałam jako doradca klienta w Warszawie. Na początek dostałam 3800 brutto, po kilku mc 4500. Premie wtedy były. Dodam że nie realizowałam planów w całości, a premie różne 500-1100 netto miesięcznie, ale to nie były premie tylko sprzedażowe. Pracy było dużo, często nadgodziny- na to nie narzekałam, bo były albo do odbioru, albo płatne. Plusem na pewno było miesięczne szkolenie wyjazdowe na początku, a później zdarzały się co jakiś czas 2-3dniowe produktowe. Dla porównania z aliorem- tu praktycznie szkoleń brak. I odnośnie telefonów na wsparcie- w gnb nigdy nie czekałam żeby się dodzwonić i uzyskiwałam wsparcie. W aliorze czekasz, czekasz i czekasz...często odbiera nowy pracownik. Na pewno bywalo stresowi i pod presją, ale to myślę że akurat jest w każdym banku.

11 lat minęło

po 11 latach pracy w Getinie dotrwałam momentu, w którym Bank zajmujący zaszczytne miejsca we wszelakich rankingach upokarza swoich pracowników zamiast ich zwyczajnie zwolnić... bardzo lubię swoją pracę i ludzi, z którymi pracuję... jednak to nie wszystko... a napewno za mało by mieć satysfakcję... Zaczynałam w bardzo małym zespole... wszyscy byli nowi i wspólnie uczyliśmy się wszystkiego... przez pierwsze kilka lat było naprawdę ok . Kompetentny dyrektor i kierownik... jasne zasady... kazde staranie i zaangazowanie było wynagrodzone... czlowiek byl zmotyowawany na 1000% i chciał więcej... co sie przekladalo na wszystkich... mijały lata ... zmienił się kierownik... potem dyrektor... nadeszly "lepsze" czasy... jak mówią, ze kazdy kolejny szef gorszy mają racje... zero wiedzy, kompetencji, mobbing... wnioski o podwyżkę konczą się na dziwnych rozmowach, gdzie kierownik na poczekaniu wymyśla kolejne wymówki... brak logicznych argumentow, brak motywacji... przychodzą nowi pracownicy z wyzszymi pensajmi od tych wieloletnich pracownikow... a ci jeszcze muszą ich szkolic bo firma szkoli chyba tylko nowych w sprzedaży napewno nie winnycj działach... Dziś oficjalnie oglosili, ze zadnych premii nie bedzie.. bo bank jest w trudnej sytuacji...(trudna sytuacja to jest w Syrii) prawdopodobnie obetną też pensje (jakby było jeszcze co obcinać) Nikomu nie polecam ! No chyba, że nie ma innego wyboru. Jezeli liczysz na możliwość rozwoju i awansu... to napewno nie tutaj ! Jezeli wystarcza Ci byle robota za głodową pensję... śmiało bierz!

Sara
@11 lat minęło

Dokladnie. Dotarliśmy do etapu gdzie pracownicy modlą się aby dostać zwolnienia grupowe. Zwalniają się ale też są zwalniani pracownicy bardzo kompetentni, z ogromną wiedzą po wielu latach pracy... tego się już nie nadrobi.

Pracownik getinu
@11 lat minęło

Dokładnie tak, to że zabrali premie da się przeżyć. Najgorsze jak oni mówią, że powinniśmy się cieszyć, że zabrali tylko to, że w tej "trudnej sytuacji" bank o nas dba. Koronowirus jest następnym pretekstem, sprzedaż jaka była taka jest. Nadgodziny, mobbing na porządku dziennym.

Pracownik windykacji
@Pracownik getinu

Po 9 latach mam serdecznie dość tego wszystkiego. Zgadzam się, większość chce zwolnienia grupowego, a nie tak jak pewnie kombinują, żeby poczekać parę miesięcy i zwolnią, płacąc mniejsze odprawy. A podstawy są śmieszne 3300-3400 brutto, wstyd, a zakres obowiązków ogromny. Nowi, którzy nie mają pojęcia o niczym zarabiają więcej, a i tak uciekają po miesiącu pracy.... Nie myślałam, że ten Bank tak skończy... Nie są nawet ładnie się rozstać z pracownikami, najlepiej poniżyć ich...a później zrobią pewnie szopkę ze zwolnieniami, jak to zrobili w COB GNB....

Rozczarowanie
@Pracownik windykacji

3400 brutto? Standard to 2700 brutto. Bez premii w mieście wojewódzkim to poniżej minimum egzystencjalnego. Praca w banku z Klientem, w stresie... Nie ma to dalej sensu.

amelia
@11 lat minęło

niestety nie znam ani jednej firmy, która nie obniżyłaby pensji w tych trudnych czasach...

@amelia

Nie pisz bzdur. Który z banków obniżył pensje pracownikom? Chyba że Getin porównujesz do firmy Pana Henia

Ogn
@Rozczarowanie

Gdzie płacą 2700? pierwsze słyszę

Doradca
@Ogn

Zarobki doradcy w warszawie to 4500 brutto + premie (obecnie obciete)

Agata
@11 lat minęło

Noo nie do końca się zgodzę bo moja Szwagierka pracuje w tym banku 10lat i w dziale IT i bardzo sobie chwali.Tez miała farta że hoho zwolnienie były grupowe to ona w ciąży Ale jest zadowolona chociaż pewnie się boki jak każdy no Bank się łączy z innym. No ale przez tyle lat to były premie w centralach duże ciekawe za co bo doradcy to tak bo kontakt z klientem ciężka praca w w centralach siedzieli i lajt. Marka ten co ma za dobrze bo nie docenia się jak jest w innych bankach czy firmach tu umowa dobra i premie . Więc jak czytam że ludzie narzekają to o co siedzą tyle lat no się pewnie boją zmiany.

Daol

Czytam te wasze komentarze, bo sam aplikuje do Getina i wydaje mi się ludzie że żyjecie w jakiejś bańce. Rynek leży, wszędzie jak już są jakieś zatrudnienia to na zlecenie, bo jak wróci druga fala, to mogą Cię wyp!@#$ na zbity pysk od razu. Od 3 miesięcy miałem z 4 rozmowy kwalifikacyjne, gdzie kiedyś płaca była 2 razy wyższa, a teraz najchętniej wszędzie zatrudnialiby na staż. Płaczecie że zabrali wam parę złoty, a inni ludzie nie maja co do gara włożyć. Myślcie tak dalej, to będę miał większe szanse żeby dostać u was prace. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

Radse
@Daol

Bardzo dobrze powiedziane . Ja mam podobnie , mam 21 lat za 3 miesiące córeczka przychodzi na świat , mam mature , duże doświadczenie jak na swój wiek , aktualnie pracuje w PZU jako Specjalista ds. Konsultacji , ale zmieniam pracę z powodu obniżania wszystkim etatów do 3/4 a nawet 2/4 przy umowie zlecenie . Wysłałem CV do GNB na infolinie i czat i liczę , że sie uda , ponieważ słyszałem bardzo dużo dobrego o tej firmie . Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wesołych oraz Spokojnych świąt :)

@Daol

To żeś du.. a to nie powód do chwały na publicznym forum. Pracuj sobie za miskę ryżu ale nie wymagaj tego od innych. Tu takich potrzebują. Bez potrzeb za kiepską kasę ale co kto lubi

Natu
@aaa

Zaraz czego ja wymagam od innych oraz czym sie chwale hahaha . Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;) A odnośnie pracy za miskę ryżu ... Jestem studentem na trzecim z ośmiu semestrów , więc w moim przypadku pensja brutto=netto , nie będę już mówił jaka to kwota żeby ponownie nie było , że sie chwale , ale akurat o pensji na moim stanowisku w centrali przy ul. Konstruktorskiej mówimy o pensji zadowalającej chyba każdego zresztą wszystko jest w Internecie :) Życzę szczęścia :)

@Natu

Czytam Waszą dyskusję i nie ukrywam, że potrzebuję się dowiedzieć, jak dokładnie wynagradzani są nowo przyjęci pracodawcy do Getin Noble Bank? Nie wiem nic w tym zakresie a Wasze opinie na ten temat nie są precyzyjne, dlatego może znajdzie się osoba, która w tym właśnie zakresie mogłaby coś napisać?

K.

Już nie pracuję i Bogu dzięki. Zła organizacja. Niska płaca jak na to, że trzeba pracować w weekendy, święta. Bo jak wiadomo to bank więc praca 24 h na dobę. Co chwile połączenia. O wszystko trzeba się prosić. Ja miałam fajnego kierownika ale to nie wszystko. W ostatnim etapie wysłali mi świadectwo pracy na adres pod, którym mnie nie ma. ( wiem bo dzwoniła Pani z kadr i to potwierdziała.. Mówiła też, że wyśle ponownie tak się stało ale w skrzynce nie było Awiza. List polecony ale bez awiza.. Gratulacje .. jeśli chodzi o dane klientów to tak uważają bo RODO a ja to co ? moje dane gorsze? dobrze, że w świadectwie nie ma peselu ale są innego dane. Tego tak nie zostawię . Reklamacja będzie na 100%. Co do samej pracy jeszcze to przyjmuje niemal każdego. Duża rotacja. Nie polecam . Pozdrawiam.

kandydat

Pytanie: Jak kształtują się zarobki Doradcy Klienta w oddziale? Jak wyglądają podstawy oraz prowizje?

Zostaw merytoryczną opinię o Getin Noble Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Getin Noble Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Getin Noble Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Getin Noble Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Getin Noble Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Getin Noble Bank S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Getin Noble Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 195 ocen.

Getin Noble Bank S.A.