P&C Paweł Widawski

Opinie o P&C Paweł Widawski

sokołów podlaski

Normalna praca na umowie zlecenie zamiast na umowie o pracę, "zatrudniają" tylko samych studentów, aby nie płacić zusów, na umowach śmieciowych, nie bojąc się ani zus ani inspekcji pracy. Płaca strasznie marna, warunki pracy także i ciągłe pretensje za zbyt niską sprzedaż.

pracownica

Pieniążki są na czas. Nie ma żadnego problemu z wolnym, ponieważ sam ustalasz sobie grafik ze zmniennikiem. Niestety musisz mieć status ucznia i wlasne ubezpieczenie. praca typowo dla studentów, którzy chca dorobic, aczkolwiek etat tez można wyrobić. Pozdrawiam serdecznie szefostwo i kierowniczki ;)

Zostaw opinię o P&C Paweł Widawski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&C Paweł Widawski