Wasa - Barilla Poland

Opinie o Wasa - Barilla Poland

ilka

powiem ci ze zaley o jakim stanwoisku mowisz, bo jak na poczatek naa przyklad na produkcje bys tyle dosatal to uwazam ze to rozsadna i dosyc duza kwota wynagrodzenia, fajnie że tyle sa w staie zaoferowac pracownikom ale zatsanwiam sie czy na stale szukaja ludzi

Anonim

Pracowałam w tej firmie ponad rok. Ogólnie nie polecam z racji warunków oferowanych pracownikom działu sprzedaży - PH. Zarobki: podstawa w granicach 1800 - 2000 zł. netto m-c, słaby system premiowy. Targety nie jak mają się do rzeczywistej sprzedaży, są grubo przesadzone. System premiowy: bardzo słabe premie, których prawie nikt nie dostaje. Auto: Skoda Fabia obklejona od góry do dołu, z limitem km (tankowanie od wtorku do piątku). Duże tereny, zero wsparcia ze strony przełożonych, firmy. Wszystko trzeba załatwiać samemu bo RKS nawet nie przyjedzie podpisać papierka. Firma nie daje żadnego wsparcia marketingowego, a produkty same się nie sprzedają (klasa premium). Praktycznie zero nowości, zero inwestowania w rynek, człowieka. Jedynie można polecić dział KA, ale tam jest dużo więcej pracy niżeli na tradycji. Z tego co słyszałam to ludzie pracują tam po parę lat i mają rzeczowego dyrektora.

Zostaw opinię o Wasa - Barilla Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasa - Barilla Poland