Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Opinie o Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Beznadzieja. Szukają kogoś do pracy a jak nie można się stawić w wyznaczonym terminie na rozmowę to oświadczają, że na razie dziękują. Zero elastyczności, zrozumienia.

Buniek

No wymagania są wysokie bo i firma porządna @serwor. Jednak teraz można się zatrudnić jako inspektor nadzoru robót elektrycznych. Taka praca to głównie reprezentowanie spółki na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z umową, projektem technicznym i przepisami prawa, pozwoleniem na budowę czy konsultowanie kwestii budzących wątpliwości z zespołem prawnym i bezpośrednim przełożonym.

Dobrze pracuje Ci się w firmie Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o. czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

Zostaw opinię o Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.