*GoWork nie weryfikuje każdej opinii przed publikacją, jednak analizujemy zgłoszenia i usuwamy wszystkie treści naruszające regulamin.
Nowy wpis
eka
12.12.2015 19:40
Inne
@anonim a jak sprawa wygląda dokładnie jeśli chodzi o kwestie zarobów i premii, bo słyszałem, ze z tym jest właśnie dosyć kiepsko, bo na premii max. 300 zł zarobisz.
Nowy wpis
anonim
27.07.2009 20:28
Inne
Ja dostałam szansę i jestem wdzięczna, już nigdy nie będę miała tak ciekawej i rozwojowej pracy.
anonim
10.04.2009 17:29
Inne
Najbardziej podobało mi się w GETIN RATY :możliwość rozwoju, miła atmosfera