Opinie o Mash Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mash Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mash Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mash Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Mash Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

były pracownik Nowy wpis

Mash dawno zbankrutował, nic już nie ma więc nie ma i studentów.

Czy można liczyć w Mash Poland Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

lingo

jest Luxmed

Arab Nowy wpis
@lingo

Za luxa sciagaja pieniadze z pensji pracownika :)

Nowy wpis

@Arab

Za korzystanie z opieki medycznej w Lux Medzie pracownik nie ponosi kosztów , z wynagrodzenia pracownika odprowadzany jest jedynie podatek.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Mash Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Arab

Po polsku i hiszpańsku

MP

Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi na temat mash. Nie jestem już pracownikiem ale z przyczyn osobistych. Praca super, dobre warunki, dba się o pracownika. Kierownik to najlepszy szef jakiego miałem w życiu, cierpliwy, uważny, spokojny i zawsze skory do pomocy. Zawsze wsparcie HR. Wszyscy sobie równi, nikt się nie wywyższa. Mile wspominam. Napewno wrócę jak uporządkuje swoje prywatne sprawy. Polecam wszystkim

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mash Poland Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kari

Jestem byłym pracownikiem firmy Mash i po przeczytaniu kilku wpisów ja również pragnę wypowiedzieć się w pewnych kwestiach. Chociaż moja przygoda z Mash nie trwała długo, jest to czas, który będę wspominać bardzo bardzo bardzo pozytywnie. Od samego początku wszystkie moje uwagi o ile jakieś występowały były brane na poważnie nie tylko przez kierownika działu, w którym miałam przyjemność pracować ale też pozostałych współpracowników z zespołu, jak również przez innych pracowników. Wszyscy zawsze bardzo pomocni i serdeczni zwłaszcza pracownicy z najdłuższym stażem. Nigdy nie poczułam się mobbingowana tłamszona terroryzowana czy jakkolwiek inaczej. Wręcz przeciwnie, od początku czułam się częścią zespołu i jest mi przykro, że w ogóle musiałam zrezygnować. Pracy jest dużo, owszem i jest to praca wymagająca ogromnej wiedzy ale nikt nie owija tam w bawełnę i mówi od początku jasno i wyraźnie jak jest i to się tyczy także kwestii wynagrodzenia. Ja z czystym sumieniem poleciłabym pracę

koko

Pracuję aktualnie i firmę oceniam bardzo pozytywnie. Trochę szkoda, że wypowiadają się tutaj najczęściej osoby, które z różnych przyczyn ze spółką się rozstały. Atmosfera jest fajna, ludzie są serdeczni. Nie ma problemu żeby porozmawiać sobie w międzynarodowym towarzystwie. Jest sporo dodatków i widać że wielu ludziom zależy żeby nam się tu dobrze pracowało.

Miron

Dobrze się pracuje to ludzie nie zmieniają pracy i stąd taki spokój na forum?

@Miron

dokladnie, pracuje sie super

Były i pracownik
@Miron

Raczej wszyscy uciekają i żal się wypowiadać..

Edyta

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy. Napisz jednak bardziej szczegółowo, co wpłynęło na Twoją pozytywną opinię? Chodzi o dobrą atmosferę, wysokie zarobki?Czekam na odpowiedź.

Były i pracownik

Moja opinia jest niestety bardzo negatywna. Obgadywania, mobbing,terror w wychodzeniu na przerwy, w szybszej i bezbłędnej pracy. Mobbingowanie na oczach całej firmy i pozostałych współpracowników. Wytykanie błędów. Marne premie, uzależnione od humorków szefów. Nijaka Klaudia B. która nie mając matury chwali się że awansowała w ciągu kilku miesięcy i czuje się w sali bogiem.(usunięte przez administratora) Dla farsy ustawiona maszyna w korytarzu, żeby kliknąć jak się czujesz w firmie. Brak perspektyw. Nie polecam.

Ex

Firma dość dobra, dbają o pracownika, dość duże wymagania jeżeli chodzi o wiedzę. Zawsze mogłam polegać na zawsze milym kierowniku i kilku kolegach. Pani manager stronnicza i niemiła ale nie robi wiele problemów.

Sylwia

A szukają obecnie ludzi do pracy? Powiedzcie!

Dominika
@Sylwia

A w jakim charakterze interesuje Cię praca w Mash Poland? W Internecie nie znalazłam niestety odpowiedzi na Twoje pytanie, ale może jeszcze jakaś osoba zatrudniona w tym miejscu Ci odpowie. Pytałaś w sumie już tydzień temu, więc może przez ten czas zdecydowałaś się wysłać CV do pracy w Mash Poland?

Dorcia
@Sylwia

Sylwia, a jakie stanowisko Cię interesuje?

Nie polecam. Firma na początku stwarza wrażenie fajnej i oferującej dobra posadę. Na wrażeniu się kończy. Zaczynajac od „starszych” pracowników- zamknięta grupa wzajemnej adoracji. Obgadywanie i szepty są na porządku dziennym, w dodatku z kierownikiem. Kierowniczka CC bardzo stronnicza nie ukrywająca braku sympatii do poszczególnych pracowników. Atmosfera napięta i nieprzyjemna. Sama praca jest ok, jest dużo wiadomości do przyswojenia i dużo pracy ale to plus- czas szybciej mija i można uciekać. Warunki zatrudnienia również ok, chyba tym chcą skusić pracownika. Nie polecam, chyba ze chcecie później odwiedzać psychologa i leczyć się z efektów codziennego stresu.

Dominika

Wiele piszesz o współpracownikach i atmosferze panującej w Mash Poland. Może warto byłoby podjąć jakieś kroki ku uzdrowieniu relacji? Choć widzę po Twoim nicku, że już nie pracujesz w tym miejscu. Piszesz, że warunki zatrudnienia są OK - czy możesz napisać coś więcej na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Mash Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Mash Poland Sp. z o.o.