DSA Financial Group

Opinie o DSA Financial Group

Agata

@eryk a o jakim stanowisku konkretnie piszesz? I jak wygląda ścieżka awansu w DSA Financial Group? Na każdym stanowisku jest możliwość rozwoju/szkoleń? Wiesz coś może o aktualnych ofertach pracy?

eryk

Firma solidna i rzetelna. Ja zaczynałem tutaj swoją karierę od najniższego szczebla. Po 3 latach zostałem kierownikiem. Mogłem i nadal mogę się tutaj rozwijać, gdyż firma organizuje wiele szkoleń i oferuje ciekawą ścieżkę kariery. Oferta produktowa jest również ciekawa więc mamy co oferować klientom. DSA jest również coraz lepiej rozpoznawalną marką na rynku usług finansowych. Jeżeli ktoś szuka tutaj pracy a jest otwarty na nowości i naukę to z pewnością będzie zadowolony.

kontro

Wiecie jednak jakich średnich zarobków może się spodziewać przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży prasy? Dobrze, że jest zapewnione wynagrodzenie oparte o system premiowy, a jak są jeszcze narzędzia pracy, to jeszcze lepiej się opłaca wykonywać ich obowiązki.

wiktor

Zrób tak jak napisał ktoś w poście o nicku @biały. Zawsze warto próbować i wysyłać CV niezależnie od tego czy jest rekrutacja czy nie

biały

Pewnie masz rację. Niemniej myślę, że każda firma jest zainteresowana nowymi ludźmi, którzy są zmotywowani do pracy. Dlatego moim zdaniem jeżeli jest się zainteresowanym pracą w jakiejś konkretnej firmie to zawsze warto wysłać CV mimo tego, że nie ma rekrutacji.

justa

Wypłata jest jak najbardziej terminowa. W moim przypadku nigdy nie zdarzyło się, żeby był nawet 1 dzień spóźnienia.

icom

Premia naliczana jest w zależności od wyników sprzedażowych. Złóż CV i przejdź proces rekrutacji to wtedy wszystkiego się dowiesz. Często w firmie trafiają się ludzie, którzy są na indywidualnych warunkach płacowych więc trudno jednoznacznie określić stawki.

Lenart

Nie słyszałem o rekrutacji ale wyślij swoje CV na firmowego maila. Kilku moich kolegów w ten właśnie sposób dostało się do firmy.

Lenart

Wypłaty zawsze są na czas. Pracuję od 5 lat i nigdy się nie zdarzyło, żeby była jakakolwiek obsuwa w wypłacie.

ania

Jak zaczynałam pracę w DSA to byłam zupełnie zielona. Nie miałam żadnego doświadczenia. Wszystkiego nauczono mnie w firmie. Bałam się, że sobie nie poradzę. Jednak dzięki licznym szkoleniom i wsparciu przełożonych zaczęłam tutaj przyzwoicie zarabiać. Biorąc po uwagę powyższe myślę, że warto z nimi współpracować i każdemu polecam.

polecam

Konkurs polega na tym, że masz do realizacji plan sprzedażowy określony w konkursie. Jak go zrealizujesz to otrzymujesz nagrodę. Przyznam szczerze, że mnie to bardzo motywuje.

polecam

DSA to świetna firma. Ja się tu odnalazłem. Cieszę się, że mogę zarabiać w końcu przyzwoite pieniądze. Nie jest to łatwa praca, ale mi przypadła do gustu. Wiem, że pomagam swoim klientom. Dzięki produktom, które oferuję mogą oni już dziś zadbać o swoją przyszłą emeryturę. Ponadto chcę pochwalić atmosferę, która panuje w biurze i system motywacyjny, który jest dobrze zrobiony. Dla najlepszych pracowników firma przewidziała bonusy. Są również konkursy, gdzie można wygrać wyjazd zagraniczny. Mi jeszcze się to nie udało, ale już niewiele mi brakuje.

nikodem

Niestety nie powstała jeszcze firma, która miałaby tylko zadowolonych pracowników. Zawsze jest ktoś zadowolony. Bardziej podejrzana jest dla mnie sytuacja kiedy nie ma żadnych negatywnych komentarzy tylko same pozytywy :) - to jest dopiero niemożliwe :). Ja jestem pracownikiem DSA i ze swojej strony nie dam złego słowa o tej firmie powiedzieć. Jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił to szczerze polecam.

miro

Dziwi mnie podejście osoby @niepolecam. Rozumiem, że można mieć swoje zdanie. Rozumiem, że można nie odnaleźć się w tej pracy. Ale po co ciągle rozpaczać i rozpisywać się nad tematem jako to firma DSA jest niedobra. W ogłoszeniu były podane widełki zarobków. W firmie są plany sprzedażowe. Żeby otrzymać wynagrodzenie trzeba zrealizować pewien plan. W firmach sprzedażowych to całkiem normalne. Czy jak widzisz w telewizji reklamę samochodu, że np. nowy VW Golf już od 13000 zł to lecisz i kupujesz? I w salonie też masz pretensje że nie chcą sprzedać za 13 tylko za 52 tys bo od 13 tys można kupić w ofercie kredytu 4x0%. Też wtedy napiszesz że kłamią w ogłoszeniach? Nie udało Ci się to trudno. Szukaj innego zajęcia. Na pewno w czymś się odnajdziesz. Ale pamiętaj, że w DSA pracują ludzie którym się udało i lubią tą pracę. Szkoda, że zniechęcasz innych, którzy mogą coś tutaj osiągnąć. A na swoje doświadczenie w DSA powinieneś patrzeć inaczej. Zrobiłeś krok do przodu idąc tam do pracy. Mogłeś to olać ale teraz wiesz jaki typ pracy nie jest dla Ciebie. Ale traktuj to subiektywnie bo dla innych będzie zupełnie odwrotnie.

nickodem

Ta firma to

maciek
@#niepolecam 10.08.2016 11:03
watpie czy to cos da. Chyba ze ktos lubi spoufalac sie z mlodymi bo ten dyrektorek z warszawki to gowniarz...

Młody czy stary to jakie to ma znaczenie. Ktoś miał wyniki i mu się udało dojść do pewnego stanowiska. Jakie znaczenie ma w tym wiek. Nie rozumiem takiego podejścia. Zaprzyjaźnić nie warto, miłym być nie warto, biuro - nic nie warte itd itp. Szczerze - z takim podejściem to człowiek nawet kartofli nie sprzeda... Jak widać rotacji faktycznie nie ma. Szkoda, że internet stał się takim miejscem do anonimowego wylewania frustracji.

#niepolecam

atmosfera? calkiem niezla na pozor, ale nie pozwalaja narzekac i obgadywac innych ludzi. No sorry, ja dzieckiem nie jestem i wiem jak to wyglada, niby jest zakaz ale i tak jak przychodzi co do czego to kazdy kazdemu d*pe obrabia rowno. takie życie... przede wszystkim ta ekipa ktora jest jest bardzo zgrana i hermetyczna, niezbyt chetnie odnosza sie do nowych osob. maja po prostu swoja 'ekipe' mowia do siebie zdrobnieniami imion i nazwisk i tak tak jest, sobie nawzajem liza d*py a niektorzy nawet na dzien dobry nie odpowiedza nowym osobom tylko sie gapia na nich jak sroki w gnat NIE POLECAM !!!

aga_995
@#niepolecam 04.08.2016 11:07
w odpowiedzi na wasze pytanie.. mialem okazję tam 'być" (bo praca bym tego nie nazwal)... podstawy nie ma zadnej, no...

potwierdzam w całości , też tam byłam bo pracowałam to za dużo powiedziane ..!

@aga_995 10.08.2016 15:28
potwierdzam w całości , też tam byłam bo pracowałam to za dużo powiedziane ..!

dobrze ze ktos wreszcie sie zgodził ze mna, bo tak każdy zachwala i zachwala a rzeczywistosc w tej firmie jest zupelnie inna ! i wcale nie jestem z konkurencji, czy ktos od razu musi byc z konkurencji zeby krytykowac? kazdy ma swoje zdanie no ja np. uwazam ze ta firma nie jest do konca uczciwa skoro nie mowia ile i jak sie tam zarabia naprawde na wstepie tylko czlowiek jest wprowadzany w blad juz w ogloszeniu ! po co pisac ze jest STALA podstawa i prowizja skoro jej nie ma ? o to glownie chodzi juz nawet nie o to jak to wszystko wyglada. no i w ogole czy na pewno to wszystko tak rozowo wyglada jezeli chodzi o ich produkty??? czy naprawde jest az taki zysk??? a gdzie jest haczyk?? ciekawy jestem co mowia klientom jak zadaje jakies niewygodne pytanie.. na szczecie to moj problem bo nie podpisywalem zadnej umowy z nimi... no bo jak inaczej przyciagnac ludzi jak ktos czyta ze nie wmagaja doswiadczenia ani skonczonych studiow a daja wynagrodzenia od 1700 zl do 3500 i szybko mozna awansowac to sie nie dziwie ze ludzie mlodzi chca tam pracowac . a jeszcze jak jakis manager czy dyrektor naopowiada ile tam sie da zarobic to czesc osob albo zostaje i sie jara ale i tak potem wypala albo od razu uciekaja stamtad no ja za pozno ucieklem i teraz zaluje straconego czasu chociaz i tak dobrze ze umowy nie podpisalem bo pewnie by byl problem ... i jak to wyglada??? "bylem biedny... ale teraz jestm bogaty, bo pracuje w dsa!!! jezdze sobie super furą i na super wycieczki bo pracuje w dsa!! tak to mozna tylko w dsa!!!" LUDZIE CZY WASZYM ZDANIEM TO JEST UCZCIWE OSZUKIWANIE W OGLOSZENIU?? CZEMU TO MA SLUZYC???

PAblo

Witam, piszecie, że jest podstawa, czy w DSA Investment otrzymujecie podstawę czy tylko prowizje? Bo widzę, że opinie są różne i niektórzy piszą tak a inni inaczej, czy to zależy od oddziału? Czy są to ogólne zasady?

miłosz

To moja praca dodatkowa. Chciałem zmienić coś w życiu i podjąć dodatkową pracę o elastycznych godzinach. Pracuję średnio 3-4h dziennie. Bardzo mi to odpowiada bo udaje mi się w ten sposób wypracowac dodatkowy dochód. Może nie tak duży jak pisze @trader ale mi to odpowiada i odkładam kasę na swój cel. Podoba mi się ta firma bo wiele mnie tutaj nauczyli. Może z czasem rzucę etat i podejmę się pracy w DSA w pełnym wymiarze. To jednak jak będę miał już odpowiednią grupę klientów.

rico

Bardzo dobre zarobki. To jest ogromny plus tej pracy. Myślę, że dobra premia w tym zawodzie to podstawa. DSA to na szczęście zapewnia. Poza tym pracuje się tutaj całkiem sympatycznie ze względu na dobrą atmosferę.

rico
@trader 16.03.2016 13:24
@rico bardzo dobre zarobki czyli ile można tam wyciągnąć np na miesiąc???

Jako początkująca osoba możesz zarobić między 2500-3000 zł do ręki. Jak sie przyłożysz to spokojnie zamkniesz się w 5000 zł. Mam doświadczonych kolegów, którzy potrafią w tej pracy zarobić nawet 12.000 zł.

nikodem
@rico 29.03.2016 15:15

To niezłe zarobki. 5000 zł to moje marzenie. Do takich zarobków chciałbym dojść w przeciągu 2 lat. Myślisz że w DSA to realne?

wojtas

Zarobki w DSA Investment są bardzo przyzwoite. Tak jak zauważyłeś firma się mocno rozwija. Jednak w kwestii zarobków najwięcej zależy od Ciebie i Twojego zaanagażowania czyli jesteś pracowity i uczysz się - zarabiasz dużo. Nie ma tutaj żadnych układów i grup wzajemnego uwielbienia. To mi się właśnie w tej pracy podoba.

karolina

Ja pracę w DSA bardzo sobie chwalę. Oczwywiście mówię tutaj o DSA FG bo tu pracuję. Są jeszcze inne firmy o nazwie DSA np DSA Sp zoo lub DSA Polska, o których to słyszałam wiele złych opinii. jeżeli chodzi o DSA FG to jest to bardzo uczciwa i rzetelna firma, która dba o swoich pracowników.

Kucharski

No niestety w tym co pisze @gringo jest dużo prawdy. Dzisiaj firmy zamiast konkurować ze sobą w sposób uczciwy i godny, na zasadzie lepszej oferty lub obsługi lub lepszej jakości produktu to uciekają do nieuczciwych metod. Internet jest dobrym medium do takiej złej gry. Można tu napisać wszystko i nakłamać do woli. Dlatego radzę podchodzić do opinii w internecie z dystansem. Konkurencja niestety korzysta z takich metod. Widzę to chociażby w tym wątku. Ja pracowałem w DSA kilka lat io wiem, że to dobra i uczciwa firma. Każdemu z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce pracy. Dla mnie zarobki i atmosfera było dobre. Fakt była to moja dodakowa praca ale wiem jak było i niektóre powyższe komentarze są dla mnie zadziwiające a nawet fałszywe.

kuba

Ciekawe rzeczy tutaj są opisywane powyżej. Konkurencja naprawdę bardzo się stara, żeby znikształcić dobrą opinię o firmie DSA. Szkoda, że w dzisiejszych czasach konkurenci uciekają do takich metod. Ja mam zupełnie inne zdanie. Dla mnie DSA to świetna firma. Pracuję już 2,5 roku i jestem bardzo zadowolony. Oczywiście nie każdy się sprawdzi bo to dość trudna praca, jednak jak już ktoś przeszkoli się odpowienio i będzie pracował rzetelnie to z pewnością odczuje to w swoim portfelu. Poza tym firma bardzo pomaga w rozwoju osobistym. Często są organizowane szkolenia, spotkania i ćwiczenia sprzedażowe. To bardzo pomaga osiągnąć porządne rezulataty. Dla mnie dużym plusem jest również to, że pracuje się tutaj w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

mont

DSA to najbardziej uczciwa firma, w której pracowałem. Wiele się dzięki nim nauczyłem, gdyż firma nieustannie inwestuje w szkolenia. I to dobre szkolenia, które prowadzone są przez najlepszych specjalistów i ich wynajęcie kosztuje naprawdę sporo. Niestety największe głosy zadowolenia płyną zawsze od tych, którzy się nie sprawdzili, którzy chcieli siedzieć za biurkiem i czekać na klienta. Jak widać ich strategia się nie sprawdziła tylko szkoda, że tak oczerniają dobrą firmę. Ja jestem bardzo zadowolony z zarobków, atmosfery pracy oraz programu motywacyjnego. Jednak przyznam szczerze, że pracuję dużo, czesto trochę kosztem wolnego czasu. Ale jak się chce coś osiągnąć to czasem trzeba coś poświęcić

sajmoon

Jak czytam powyższe komentarze to nóż w kieszeni mi się otwiera. Łamanie procedur bankowych, namawianie do łamania prawa itd.??? I to w DSA? Nie wierzę. Pracuję tutaj już 5 lat i nigdy nikt mnie do takich praktyk nie namawiał. Szkoda, że w dzisiejszych czasach konkurencja może wypisywać co chce bez większych konsekwencji. Ja jestem bardzo wyczulony na etykę sprzedaży i uczciwą praktykę. Dlatego współpracuje z DSA bo wiem, że w tej firmie dba się o te aspekty i jest to bardzo uczciwa spółka. Ale niestety na rynku warszawskim jest tak duża konkurencja na rynku finansowym, że konkurencja próbuje zniechęcić potencjlnych agentów do nawiązania współpracy z DSA. Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.

władek

A ja powiem coś od siebie. Firma płaci na czas, pozwala na indywidualny czas pracy. To od Ciebie zależy ile pracujesz, jeśli masz wyniki to możesz pracować nawet i dwa dni nikt nie będzie stał nad Tobą z zegarkiem w ręku. Bardzo dobry system szkoleń - nie tylko dla nowych pracowników, ale także dla tych bardziej doświadczonych, aby cały czas mogli poszerzać wiedzę. Wysokie prowizje. Dla mnie atmosfera w pracy jest super. Nie wiem skąd wzięły się niektóre nieprzychylne opinie, ale najprawdopodobniej jest to robota konkurencji.

Luiz

DSA oferuje usługi wsparcia, doradztwa przy oszczędzaniu i inwestowaniu. Piszą z nutką pewności, że ich propozycje minimalizują ryzyko, jednak nie wiadomo na podstawie czego wyciągane są takie wnioski, bo podejrzewam, że gro klientów inwestuje w miejsca daleko ryzykowne. Np. rynki wschodnie i co wówczas?

adeo

Dno to nie firma tylko banda i.......… w szkoda czasu w nowej firmie na dzień dobry dostałem narzędzia pracy bo pracuje dla nich kom samochód i prowizja że takich pieniędzy nie zobaczę gdzie indziej

kkk

Wit, mialam watpliwa przyjemnosc pracy w tej firmie. Jak ktos umie i chce, to da rade wyrobic plany i cos tam zarobic. Niestety pseudomanager to kompletne dno. Namawia a nawet wymaga lamania procedur bankowych, co niestety moze sie skonczyc nawet pozbawieniem wolnosci do lat 8. A tak boi sie o swoja ciepla posadke, ze jest w stanie zwolnic najlepszych doradcow, najlepszych trenerow i kazdego, kto uswiadomi innych o odpowiedzialnosci karnej za takie praktyki. Ale doradczynie, ktore by mu wskoczyly do lozka, maja nawet 5 platnych urlopow dwutygodniowych w roku. Dyrektorka to postac rownie zenujaca. Nie zna produktu, ktorym pracuje, a raptem byl to az jeden produkt, jakim jest karta kredytowa...za to swietnie wychodzil jej czarny PR, mobbingowanie pracownikow, mieszanie ich z blotem. Szkoda firmy, bo gdy byla prowadzona przez normalnych i rzetelnych ludzi, dzialala sprawnie i dobrze zarabiala, a doradcy mieli komfort pracy. Teraz to titanic, ktory trafil na gore lodowa i idzie na dno...

byly prac

Ja osobiscie mogę duzo powiedziec o tej firmie,o standach na ktorych traktowalo się pracowników, jak tania sile roboczą, o braku profesjonalizmu o mobbingu, o Pani dyrektor, ktora nie zna się kompletnie na niczym , a swoj autorytet potrafi wzbudzac jedynie poprzez zastraszanie, a sama nie potrafilaby sprzedać nawet cheesburgera w Mc Donald, czesto nie wiedziala nawet jakie produkty mamy w swojej ofercie. Zastraszanie, knucie za plecami i zwalnianie pracownikow pod wplywem impulsu, calodzienne przesiadywanie przed komputerem na pudelku i straszenie pakowaniem w pudełko. Ale tu głowne skrzypce gra jeden z managerów, ktory tak naprawdę rządził w tej firmie, zawsze uważał sie za dyrektora, stosował przedziwne praktyki sprzedaży, tj. tzw. nabijanie ludzi w butelkę, oby tylko byl wynik, a jesli ktos byl dla niego niewygodny, nie zgadzał sie na nieetyczna sprzedaż, lub za dużo widział,zaraz wymyslał barwna historię o nierzetelnosci danego pracownika, a ten błyskawicznie zostawał zwalniany. Dno. Mysle,ze wiekszosc bylych pracownikow dsa ma takie samo zdanie. oby jak najdalej od tej firmy!

aaa

Czy jest podstawa godzinowa czy tylko prowizja? Czy samemu trzeba tworzyc baze klientow?

MO

DSA partner Banku Handlowego- Citi

Grażka
@MO 11.02.2014 01:09
DSA partner Banku Handlowego- Citi

Kiedyś był Alior Bank. Świetnie się w tej firmie pracowało, jak były OFE.

MO

Firma krzak. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

molly1230

Witam, pracuję w DSA od pół roku. Jak na razie,pracując 5godzin dziennie wyrabiałam znacznie ponad plan, więc i premia była w miarę ok, patrząc na ilość przepracowanych godzin... Podchodzą do pracownika OK, jeśli ma jakieś problemy, to starają się mu pomóc...ja taką pomoc otrzymałam... Jeśli widzą, że jesteś sumienny i robisz swoje, to nie ma z nimi ŻADNEGO problemu, a wręcz przeciwnie... Nie mogę złego słowa na nich powiedzieć, choć, jak w każdej firmie, znajdą się minusy...ale to zależy od ludzi, z którymi pracujesz...

były pracownik 2

Ja też miałam tę nieprzyjemność pracować w DSA. Na szczęście niedługo. Otóż, po kolei. Zaczyna się od szkoleń, moje szkolenia prowadziła Agnieszka R.,osoba sympatyczna ale nieco "pustakowata" i ślepo wierząca w to, że bank, który reprezentuje jest najlepszy (hahahaha, nic bardziej mylnego) Po szkoleniach stwierdziłam, że aby móc piąć się wyżej trzeba dać sobie wyprać mózg, trzeba nie myśleć samodzielnie tylko uwierzyć w puste frazesy i powtarzać je na okrągło. Co do pracy menadżerowie też inteligencją nie grzeszą, za to miło się na nich patrzy (wszyscy zadbani, fajnie ubrani, lans itp., pytanie czy tu o wygląd chodzi), nie umiejący często odpowiedziec na proste pytania. Sama praca- krótko: wciskanie ludziom kitu. Progi, od których otrzymywane są prowizje ustalone w taki sposób aby jedynie starzy wyjadacze mający tam znajomości mogli wyrobić normę. Reszta- ok 900 zł na rękę miesięcznie. Podsumowując: nie polecam, ba, nawet odradzam pracę w tej firmie. Te moje 3 miesiące uważam za czas stracony i bardzo żałuję, że tam pracowałam. pozdrawiam

były pracownik

Ta firma to zwykłą ściema podstawa 1400 brutto mnustwo szkoleń choń one są tak naprawde najciekawsze z tej całej smiesznej pracy praca polega na wciskaniu ludziom na siłe kart kredytowych np na stacjach bp pracownicy wmawiaja ludziom ze to karty na punkty klient niewie ze podpisuje wniosek o karte kredytową wszystko jest pieknie i ładnie tyle tylko ze pracodawcy niewykonują planów sprzedazowych i cały czas zarabają niecałego tysiaka pracowałem tam 3 dni po szkoleniu i to tak naprawde zwykła akwizycjia tyle tylko ,ze na stacjiach bp lub w punktach plusa poprostu koszmar i dramat naprawde niepolecam najbardzej zdesperowanym ludziom tej pracy

Bardzo male zarobki , auta nie dostaniesz bo juz wiekszosc zostalo sprzedane albo sa zajezdzone przez bylych pracownikow( takich jak ja) . plan niemozliwy do zrobienia. auto jak nawet sie dostanie to za paliwo trzeba placic ze swoich . Praca dobra dla kogos kto jest sam i zaczyna przygode z praca . Fajna sprawa jest taka ze pierwszy miesiac sa szkolenia w dodatku platne . Szkolenia sa z technik sprzedazy i ogolnie wciskania kitu a szkolenia z wciskania kitu przydadza sie zawsze.Fajna sprawa wpisac sobie to pozniej w CV jako mily dodatek .Wiec jesli potrzebujesz kasy i nie chche ci sie pracowac to idz do dsa na miesiac posiedz na szkoleniach wypij 4 kawki poznaj pare laseczek bo naprawde dziewczyny tam sa ZDrowe :)Zgarnij kase za miesiac ukradnij troche sprzetow biurowych i szukaj lepszej roboty ;) Pozdrawiam

Paula

Witam.Dzieki wam wiem co sie tam dzieje i nie dolącze do tej grupy

ja

właśnie ostatnio doznałem/łam takiej przyjemności w tej firmie ta rekrutacja to śmieszna sprawa, kierownicy jacyś nie rozgarnięci, grzeją swoje stołeczki przy biureczkach, a pracownikom proponują dostarczenie zaś. o niekaralności jeśli trafiłeś bezpośrednio a nie przez biuro to szkolenie gratis(a normalnie ok.1000) umowę zlecenie na miesiąc bez podstawy, a po miesiącu może umowa o pracę z podst. hihihhihihihi 1200pln-to śmieszne chodzisz bo nie dadzą samochodu o komórce zapomnij wszystko sam radzą zawsze zaczynać od znajomych a potem szukaj wiatru w poluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu życzę wszystkim dobrze zastanówcie się zanim podejmiecie decyzję (błędną i stracicie swój cenny czas)

olek

Akwizycja, akwizycja i jeszce razakwizycja

o DSA

Słowa kojarzące się z DSA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): profesjonalna/rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok. Najbardziej podobało mi się w DSA : zarobki, system motywacji pracowników Najbardziej nie podobało mi się w DSA : Jak dla mnie wszystko było ok.

jak poprzednio

Zgodzę się z poprzednikiem, praca specyficzna, ale nie różni się niczym od innych tego typu firm, które opieraja się na podobnych zasadach. Przejrzysta droga kariery, premie, wycieczki i duże zarobki w przypadku intensywnej pracy.

monika

bardzo cię proszę o kontakt . właśnie zaczęłam wojnę z dsa mimo że pracowałam tam prawie sześć lat . sprawa trafiła do sądu i prokuratury . potrzebuję wsparcia świadków na to , że firma oszukuje swoich "pracowników." bo nigdy według prawa tym pracownikiem nie byłaś jeżeli byłaś zatrudniona na umowę zlecenie. nie ma się wtedy statusu pracownika . jeżeli chcesz mi pomóc to proszę Cię o kontakt (usunięte przez administratora)

Słowa kojarzące się z DSA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobre Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .pozytywni Od jakiej stawki można negocjować pensję?1400 Najbardziej podobało mi się w DSA : Najbardziej nie podobało mi się w DSA :

Praca specyficzna - nie nazwał bym tego akwizycją. Praca polega na umawianiu spotkań i prezentacji kart głownie brandowych. Sprzedać kartę - (jezeli ktoś chce słuchać prezentacji) nie jest trudno - bo nie ma tam chaczyków i drobnych druczków do tego dochodzi oręż argumentów kart brandowych. Praca jest pod ciśnieniem - jak każda w branzy handlowej - ale to nieliczny "zakład pracy" który płaci uczciwie i proporcjonalnie do efektów. O stawkach nie będę pisał ale stwierdzam że da się wyjść poza podany wcześniej górny próg - nie słyszałem o tym ja to wiem.

aaa
@anonim 21.01.2009 11:59

Witam, mam dwa pytania czy w firmie DSA jest podstawa godzinowa czy tylko i wyłącznie prowizja i czy baze klientow trzeba tworzyc samemu ?

Zostaw opinię o DSA Financial Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSA Financial Group