ING Usługi Finansowe S.A.

Opinie o ING Usługi Finansowe S.A.

Mikołaj

Czy firma ma jeszcze takie staże? Dlaczego taka cisza jest na tym forum? Może ktoś coś podpowie nowemu chętnemu do pracy?

Hanna

@mikołaj staż na jakim konkretnie stanowisku Cię interesuje? Sprecyzuj swoje pytanie. Pamiętajmy, że ogólne warunki zależne są od stanowiska, gdzie zatrudniony jest pracownik.

mikołaj

nie wiecie czy można do nich załapać się na płatny staż @langust?? Jakie wiesz warunki należy spełnić??

gość

ING usługi finansowe, sprzedaż produktów inwestycje/hipoteki/konta i więcej- własna działalność gospodarcza, wynagrodzenie prowizyjne

Zostaw opinię o ING Usługi Finansowe S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ING Usługi Finansowe S.A.