Eltel Networks
2 941 1668 5 1
Reggi Nowy wpis

Gdzie mieści się biuro Eltela?

Potencjalny

Ile etapów ma rekrutacja do was?

chilli Nowy wpis
@Potencjalny

trwa szybko i zwięźle, składasz cefałkę, potem rozmowa i jak ci pójdzie to zatrudnienie.

Potencjalny Nowy wpis
@chilli

Czyli bez zbędnego pierdzielenia? Dobrze to słyszeć :D

chilli Nowy wpis

dokładnie tak, bez zbędnego

TakNie

Eltel deleguje tylko do pracy na terenie kraju, czy również za granicą?

sośnik

również za granicą

halohans
@sośnik

cześciej są projekty w Polsce, czy jednak poza granicami?

sośnik
@halohans

Polska chyba, ale nie wiem

Marcin

Czy w firmie Eltel Networks funkcjonuje fundusz socjalny?

frytek
@Marcin

tak funkcjonuje

Marcin
@frytek

Co wchodzi w jego skład?

frytek
@Marcin

grusza, bony świateczne, trzynastka

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Potencjalny

Czy na stanowisko kierownika budowy można dostać się z zewnątrz czy raczej przez awans?

Allo
@Potencjalny

Nie no, myślę, że jest szansa

Jakub

Jakie umowy zapewnia swoim pracownikom Eltel Networks?

backi

@trevor

Tak

trevor
@Backi

dzięki za odp, w takim razie

Backi
@trevor

Spoko, jak jeszcze masz jakieś pyt, to wal

Damian
@Backi

Od pierwszego dnia oferowane są umowy o pracę, czy może obowiązuje okres próbny na podstawie umowy zlecenie? Daj znać, jak pod tym kątem wyglądają pierwsze dni zatrudnienia.

Marta

Czy grafik jest elastyczny jeśli ktoś studiuje?

szalek
@Marta

Nie sądzę, raczej ciężko...wtedy to może lepiej praktyki rozważyć

Damian
@szalek

Dzięki, że napisałeś o tak istotnej sprawie. Nowo przyjęci pracownicy muszą mieć doświadczenie, czy mogą się przeszkolić w firmie przed objęciem stanowiska?

szalek
@Damian

Raczej tu są takie stanowiska, na których bez doświadczenia ciężko

Muody

Wie ktoś coś o stażach w Eltelu? Pozdrawiam :)

@Muody

Dobrze się składa, że pytasz o to akurat teraz. Eltel Networks studentom ostatniego roku / absolwentom kierunku elektrotechnika oferuje możliwość odbycia płatnych staży w ich Biurze Projektów w Olsztynie, Toruniu lub w Rzeszowie. Tutaj znajdziesz szczegóły: https://www.eltelnetworks.com/pl-pl/polska/kariera/kariera/oferty-pracy I jak? Spróbujesz tam swoich sił?

@Izabela

Najpierw się zorientuję co i jak, a potem pewnie będę próbował

bolo
@Muody

wiecie czy te staże to tylko w wakacje, czy w roku akademickim też można??

kwaku
@bolo

chyba można,z tego co widziałem w tym linku co masz wyżej, to jest napisane, że wraz ze zgłoszeniem wysyłasz termin kiedy chcesz zacząć, coś takiego ale to pewnie i tak jest zależne od wiecej czynnikow

Władysław
@bolo

Doczytaj sobie dokładnie na stronie, jak tam nie znajdziesz informacji, to są podane numery telefonów, pod którymi otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie

Panan
@Muody

Jaki staż w biurze chyba

@Panan

No w biurze

TakNie

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Eltel Networks?

rimembe
@Pytanie

kto by to wszystko spamiętał

pomocny?
@Pytanie

Zacznij od wysłania cv jak się odezwą to pogadamy

Violka

Słyszałam, że szukają u was młodszej księgowej. Jak duże trzeba mieć doświadczenie?

qwer
@Violka

nie jest określone, wykształcenie kierunkowe wystarczy

ZXZ
@qwer

ale pojęcie lepiej by było mieć, jakby nie było...

Artur
@ZXZ

Czy na stanowisko młodszej księgowej mogą aplikować tylko kobiety? Proszę o informację, czy również mężczyźni mają szansę otrzymać zatrudnienie na tym stanowisku.

Violka
@Artur

Oczywiście, ja pisałam przez mój pryzmat, przez to tak odmieniłam nazwę stanowiska, ale w ogłoszeniu nie jest określona płeć.

kenobi
@Artur

Skąd ten pomysł w ogóle, to byłoby z deka dyskryminujące :O

zeppy
@kenobi

No byłoby, ale nie jest tak w tym przypadku, więc po co roztrząsać.

Random

Dwa komentarze niżej padło pytanie o wyjazdy zagraniczne, chciałbym powrócić do tematu. Po pierwsze, gdzie są najczęściej kontrakty, co ile są zjazdy, stawka pewnie różna więc nie pytam o żadne konkrety tylko czy się w ogóle kalkuluje wyjeżdżać czy już lepiej dać sobie spokój i w kraju działać?

wit
@Random

moim zdaniem kalkuluje sie, ale to juz jak ty wolisz

Karlo190

Nawet stabilnie.

pigeon

eltel wysyla tez na zagraniczne kontrakty?

EMSIEMEF
@pigeon

tak

@EMSIEMEF

Na jaki okres wysyłani są pracownicy firmy Eltel Networks w ramach zagranicznych kontraktów? Czy w tej sytuacji wynagrodzenie znacznie się zwiększa? Proszę, rozwińcie ten wątek, gdyż jest on bardzo ciekawy, sama mam sporo pytań.

Apple
@Izabela

No nie mówi mi Izabela, że się wybierasz...

hałabala
@Apple

no wypytuje jakby miała w planach conajmniej :P

Tonim
@hałabala

A poza tym to wiecie że Jacek i Iza to moderatorzy?

hałabała
@Tonim

to by w sumie wiele wyjaśniało

martino

pracowalem tu kiedys, pozdrawiam chlopakow

Jacek
@martino

Jak wspominasz pracę w Eltel Networks, poleciłbyś tę firmę osobom które zastanawiają się czy warto tu aplikować? Jak kształtowała się pensja, były jakieś dodatki, benefity? Co możesz powiedzieć o podejściu przełożonych do pracowników oraz jaka panowała atmosfera w grupie? Jestem ciekaw tych kwestii, jako były pracownik na pewno możesz mi pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na te pytania.

goblin
@Jacek

a co ty Jacek, książkę o eltelu piszesz?

ollo
@goblin

A moze chce sie czegos dowiedziec po prostu?

Simon
@ollo

boze ogarnijcie sie, nie macie sie o co spierac? zadaje pytanie to zadaje i tyle zreszta mi wyglada na moderatora bo oni zadaja takie pytania ciagle

A.
@martino

pozdro też!

@A.

Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, że Eltel Networks poszukuje kandydatów na nastepujące stanowiska: HR/Payroll Specialists with English oraz PTP/OTC/RTR Accountants. Oba stanowiska wydają mi się bardzo ciekawe. Możecie mi zatem podpowiedzieć, bo to dla mnie istotna kwestia, czy pracodawca oferuje nowym pracownikom od razu umowę o pracę na czas nieokreślony?

mietek
@Izabela

jak to w jakiś hr'ach wyglada to nie mam pojecia.

Kajto
@Izabela

Nie widziałem, żeby się tu biurowi wypowiadali mówiąc szczerze nie wiem

F.L.Y

Cześć, potrzebuję się dowiedzieć na szybko jakie warunki premie benefity socjal wszystkie ogólniki o pracy. Dzięki z góry za odpowiedź

rriicckkii
@F.L.Y

jest poniżej wszystko wysatrczy sobie zjechac troche. socjal, bony, 13., zarobki min 3,7 mniej wiecej, premia 20%.

Jacek
@rriicckkii

Wymieniłeś sporo benefitów. Premia jest comiesięczna i wypłacana obligatoryjnie, czy uznaniowa i i tylko za dobre wyniki? Jeśli możesz napisz o zasadach jej przyznawania wtedy będzie to klarowne dla osób ubiegających się o zatrudnienie.

F.L.Y
@rriicckkii

Dzięki wielkie i sorry za zwracanie głowy.

krisz
@F.L.Y

przeciez to forum jest po to zeby pytac chyba nie?

kollumbus
@krisz

to żeś Ameryke odkrył chłopie...

??
@kollumbus

Czy wy się wszystkiego musicie uczepić?

Moby

Czy moze mi ktos przedstawic mniej wiecej na jakim poziomie plasuja sie zarobki, czy macie socjal itd widzialem juz ze sa premie 20% wiec spoko

Moby
@Moby

Tylko zalezy mi na konkretach bez osobistych wybiegow

Eryk
@Moby

było już kilka razy koło 3+ tak mniej więcej

Kazimierz
@Eryk

Czy według Ciebie taka pensja jest atrakcyjna? Moby mówił o premiach i benefitach. Czy mógłbyś wyszczególnić co zawiera pakiet socjalny i na jakie jeszcze dodatki można liczyć, żeby podwyższyć wynagrodzenie. Napisz proszę, bo to interesujący temat.

Eryk
@Kazimierz

no spoko jest a co do reszty to wszystko już było tu pisane

Mark
@Kazimierz

Zarobki na dobrym poziomie.

Kacper

to nie jest praca dla każdego, ale można być z niej zadowolonym i ją polubić.

Tak1Nie2
a.b.c

mhm, no tak

©ezik
@Kacper

jak długo pracujesz w eltelu

Kacper
@©ezik

przeszło rok

Aneta
@Kacper

W Eltel Networks pracujesz od ponad roku, a więc na pewno zdążyłeś poznać wystarczająco dobrze tego pracodawcę. Wcześniej nadmieniłeś o czymś, co mnie szczególnie zaintrygowało. Napisałeś bowiem, iż praca w tej firmie nie jest odpowiednia dla każdego. Możesz mi zatem wyjaśnić, jakie osoby sprawdzą się tam, a jakie już niekoniecznie? Potrzebne są tu konkretne informacje.

Zenek

Jak wygląda tu proces rekrutacyjny? długo trwa?

Z10
@Zenek

bardzo standardowo wyglada, skladasz cv, masz rozmowe i jak sie nadajesz to zostajesz zatrudniony i tyle przynajmniej tak bylo jak jak skladalem

Z10
@Z10

a jak chodzi o czas trwania to tez nie odbiega od norm

@Z10

No dobra, dzięki chociaż jakieś bardziej szczegółowe info będzie w cenie

by
@Zenek

ale co ci ma więcej mowić? opowiadają o pracy, zadają pytania, odpowiadasz, pytasz jak ty masz jakieś tak wygląda rozmowa, mam nadzieje że pomogłem

@by

Taaa...dzięki :P nie no chodziło o przykładowe jakieś pytania np., albo czy dostajesz jakieś zadania do wykonania na rozmowie...bo to, że "o cos tam" pytają to sam doskonale wiem

Kebo
@Zenek

no to też od stanowiska raczej zależy, nie? cieżko tu wszystko opowiedziec

Iwona
@Zenek

Widzę, że jesteś żywo zainteresowany aplikowaniem do pracy w Eltel Networks. Zdecydowałeś się już to zrobić, a może byłeś już na rozmowie? Daj znać, jak wygląda Twoja sytuacja! Jeśli byłeś już na spotkaniu z tym pracodawcą to może mógłbyś napisać coś o tym, o co sam pytałeś innych użytkowników.

@Kebo

No dobra, chyba za bardzo zespinany jestem tym szukaniem pracy i rozmowami wam głowę zawracam bezsensownie dzięki za odpowiedzi wszystkim

@Iwona

Nie byłem jeszcze na rozmowie, ale dam jak już będę po

Kazimierz
@Zenek

W takim razie trzymamy kciuki i czekamy na Twoje relacje i odczucia z rozmowy o pracę w firmie Eltel Networks. Co do Twoich poprzednich pytań to nie przejmuj się, ponieważ zawsze warto jest przed rozmową kwalifikacyjną dopytać o kilka szczegółów. Jest to całkiem normalne zjawisko. Kiedy w ogóle masz wyznaczoną rozmowę?

@Kazimierz

Nie mam wyznaczonego terminu, dopiero zacząłem cały proces, poza tym szczerze nie uważam, żeby to było istotne info dla kogokolwiek

były

Dziki zachód!! Ktoś normalny tam jeszcze pracuje?

Tak3Nie
by
@były

ty żeś widział dziki zachód

Pafeu

Jak wygląda sprawa z jakimiś benefitami u was? można na coś liczyć?

TakNie2
KPK
@Pafeu

Można. Grusza, bony na święta, trzynastka

TakNie3
@KPK

Hmm, ok, dzięki

Iwona
@Pafeu

Pafeu, czy system socjalny w firmie Eltel Networks zachęcił Ciebie do złożenia tam swojej aplikacji? Jak sama firma o sobie wspomina, swój sukces zawdzięczają ludziom jakich zatrudniają, systemy wynagrodzeń w firmie świadczą o tym, że pracownicy są tu doceniani. Napisz, proszę czy odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną.

@Iwona

Jeszcze nie aplikowałem, ale system socjalny wydaję się być w porządku.

Paweł

gubie sie w tych oddzialach eltelowskich, to tutaj w poznaniu szukaja kierowcy?

Wicek
@Paweł

z tego co widzę na stronie to szukają na Olsztyn i Rzeszów, ale sam sobei najlepiej poprzeglądaj ogłoszenia

sss
@Wicek

I jeszcze Toruń, na Poznań akurat nie, z tego co widzę

Paweł
@sss

No dobra, dzięki

Quasi

Słuchajcie, trochę mnie już wkurza to wszystko. Biernie sobie obserwowałem profil, z częścią rzeczy się zgadzam z częścią nie, normalka. Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że na jakiekolwiek pytanie o potencjalną pracę, zaraz wylewa się masa komentarzy "omijać szerokim łukiem", "tragedia, uciekaj jak najszybciej, nie popełniaj tego błędu" i tak dalej i tak dalej... już jedno, ze pracownicy wychodzą na malkontentów, którym nic nie pasuje, a to trochę krzywdzące wobec tych, którzy mają inne podejście, ale nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłę, chroniąc ich przed tym "złem wcielonym" jakim rzekomo jest Eltel...No normalnie ojcowskie instynkty się w was budzą. Dajcie ludziom przekonać się na własnej skórze, nie każdy ma takie samo podejście jak Ty! Wiadomo, ktoś mimo tych opinii nadal może spróbować swoich sił i samemu ocenić, jednak większość osób po takiej litanii pomyj i werbalnej gnojówki straci totalnie zainteresowanie i się zwyczajnie spłoszy. Na co to komu? Może to akurat będzie osoba, która byłaby w stanie wprowadzić jakąś zmianę? To już brzmi trochę szumnie, ale kto wie. Ja nie mówię, że jest idealnie, że nie ma rzeczy, które powinno się zmienić w ogóle cud miód i orzeszki. Ale nadal nie uważam, żeby usilne zniechęcanie innych miało jakikolwiek sens. Już pomijając kulturę wypowiedzi, której w większosci brak...niektórym anonimowość dodaje za dużo mocy w gębie. Krytyka? Czemu nie, jest często potrzebna, ale na Boga, merytoryczna i uzasadniona (oczywiście są tu i takie), a nie zwykłe pierdu pierdu, w dodatku wulgarne. Tak do nikogo się nie dotrze, normalnie porywanie się z motyką na słońce. Pisząc na goworku jeszcze nikt nic nie zwojował. Nie chcę, zeby ktokolwiek odebrał to jako osobisty przytyk, bo nikogo personalnie nie obrażam, ale po prostu jest mi zwyczajnie wstyd jak to wszystko czytam, bo wiele z komentarzy jest noo jakby to ująć...ponizej poziomu. Wszyscy, których ten komentarz wkurzy -spokojnie, zaraz pewnie wrócę do cichej obserwacji, chciałem tylko raz wywalić swoje smutki i żale, jak reszta. Trzymajcie się.

Tak2Nie3
Dingo
@Quasi

brawo stary, serio szacun man

Mobi

Mądrze mówisz

tytus
@Quasi

Niezależnie od prywatnego zdania na temat pracy tutaj, akurat zgadzam się z tobą

Irek
Nazwa działu: IT
@Quasi

Ja tam pracowałem i wiem co mówię ,NEVER . Szkoda czasu i nerwów o pieniądzach nie wspomnę !!!

Tak2Nie
Znak Zapytania
Nazwa działu: IT

Witam, jak wygląda praca montera światłowodów? Czy warto rozpoczynać pracę w tej firmie? Pozdrawiam

cudak
@Znak Zapytania

Podpinam się pod pytanie, też bym się dowiedział conieco

cudak
@cudak

Podbijam ??

Diego Suarez

Jaki jest najniższy próg zarobków w Eltelu?

kacpro
@Diego Suarez

dokladnie nie powiem, ale ponad 3k, w zasadzie blizej 4 no i oprocz zasadniczej jest premia

TakNie2

Diego
@.

O, spoko, zazwyczaj wszędzie jest 10% dzięki

@Diego

A jakie są godziny pracy, jaki tryb?

Zaba
@Kę

zjazdy raz na 10 dni

Tak1Nie1
Przemowa

Omijać ta firmę szerokim łukiem,kiepskie wynagrodzenie oraz warunki pracy Unikać.

Tak8Nie1
Wan
@Przemowa

ale przemówiłeś, no wszystko wyjaśniłeś erudyto

przesadzacie
@Wan

krasomówca normalnie tutaj to aż strach napisać neutralną opinie, a wrzuć pozytywną nie daj boże, to chyba zjedzą do kości ryzykować?

dran
@przesadzacie

ryzykuj, adrenalinka i te sprawy

ryzykfizyk
@dran

no dobra przekonales mnie moim zdaniem jest...spoko

Karpio
@ryzykfizyk

Jak dla mnie tez jest ok

Ryszard

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Eltel Networks widnieje informacja o tym, że nie tak dawno firma podpisała duży kontrakt na budowę linii wysokiego napięcia. Czy w związku z podpisaniem tego kontraktu firma poszukuje nowych pracowników, którzy będą mogli go zrealizować zgodnie z wytycznymi zamawiającego? Proszę o informację, jak to dokładnie wygląda.

Irek b. Wrocław

Jestem na urlopie nad naszym polskim pięknym morzem ,a co jest najważniejsze ? Że urlopu nie daje ni żaden Eltel(usunięte przez administratora)

Tak41Nie

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy warto starać się o prace w firmie?

Tak12Nie

Hb

Nie

Tak10Nie

Komornik
@Zainteresowany

Za te piniondze znajdziesz mniej stresujące zajęcie

Tak4Nie

@Zainteresowany

(usunięte przez administratora)Wybór należy do Ciebie. Poczytaj dokładnie komentarze !!! Ja osobiście odradzam i najgorszrmu wrogowi nie życzę tam pracy .Pracowałem tam wiele długich lat i żałuję każdego dnia ,każdej godziny i minuty !

Tak22Nie

J23

NEVER !

Tak25Nie

serwisant

Jak ktoś walczy brutalnie to odpowiedz też musi być brutalna. Pamiętajcie w jedności siła. Nie dajmy złu rosnąć w siłę .Samo się nie zrobi . Komuna ołowiem straszyła i jest nadal? A szkoda bo mnie polityka nie obchodziła .Gdy przyszedłem do pracy w PRL to jako uczeń dostałem komplet narzędzi do tego premie ,szkodliwe, bony na mleko a w Eltelu lepiej nie mówić firma z ISO. A teraz w epoce wtórnego analfabetyzmu im głupszy to ma wysokie stanowisko. Historia pokazała wielokrotnie że nieraz są potrzebne rozwiązania siłowe. Ostatni raz wysyłamy pismo o podwyższę do dyrekcji. Wystarczy że serwisant zacznie przestrzegać procedur. Mi wychodzi że jak 2 uszkodzenia zrobię to będzie bezpiecznie dla mnie , mniej pomyłek i jakość której żąda Eltel i TP. Mało kar mniej tłumaczenia będę miał czas na notowanie wszystkiego .Wszystkich nie zwolnią .Nas jest tak mało że jest zwolnienie kogoś doprowadzi do autodestrukcji firmy. Są wśród nas też lizusy oni się sami wykończą .(usunięte przez administratora) szcze jedno każdy z nas ma certyfikat nawet kierownikowi nie wolno odpisywać uszkodzeń. Ja powiedziałem kieratowi jeśli ktoś odpisze na mnie uszkodzenia to pozwie go do sądu nie o 2 zł

Kierofnik
@serwisant

Jusz sie boje

Były J018

Kategoria A doskonała znajomość sieci na kilku grupach technicznych ,2400 było po ostatnich podwyzkach. Praca 12h -- jestem szczęśliwy bo już były eltelowiec. Normalna praca inna branża ale szybko się zaaklimatyzowałem super klimat w pracy, wspaniali współpracownicy. Do pani Admin chce pani kopie SMS od kierownika (mobilizujące do pracy?) Mam w głębokim poważaniu pociąganie Jego i wielu mu podobnych do odpowiedzialności, pomimo że straciłem trochę zdrowia przez nich. Życie ich rozliczy. Ledy Pank o nich już dawno śpiewało taką piosenkę.

Tak18Nie

Zostaw opinię o Eltel Networks - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie