Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Kacper

to nie jest praca dla każdego, ale można być z niej zadowolonym i ją polubić.

a.b.c

mhm, no tak

©ezik
@Kacper

jak długo pracujesz w eltelu

Kacper
@©ezik

przeszło rok

Aneta
@Kacper

W Eltel Networks pracujesz od ponad roku, a więc na pewno zdążyłeś poznać wystarczająco dobrze tego pracodawcę. Wcześniej nadmieniłeś o czymś, co mnie szczególnie zaintrygowało. Napisałeś bowiem, iż praca w tej firmie nie jest odpowiednia dla każdego. Możesz mi zatem wyjaśnić, jakie osoby sprawdzą się tam, a jakie już niekoniecznie? Potrzebne są tu konkretne informacje.

Zenek

Jak wygląda tu proces rekrutacyjny? długo trwa?

Z10
@Zenek

bardzo standardowo wyglada, skladasz cv, masz rozmowe i jak sie nadajesz to zostajesz zatrudniony i tyle przynajmniej tak bylo jak jak skladalem

Z10
@Z10

a jak chodzi o czas trwania to tez nie odbiega od norm

@Z10

No dobra, dzięki chociaż jakieś bardziej szczegółowe info będzie w cenie

by
@Zenek

ale co ci ma więcej mowić? opowiadają o pracy, zadają pytania, odpowiadasz, pytasz jak ty masz jakieś tak wygląda rozmowa, mam nadzieje że pomogłem

@by

Taaa...dzięki :P nie no chodziło o przykładowe jakieś pytania np., albo czy dostajesz jakieś zadania do wykonania na rozmowie...bo to, że "o cos tam" pytają to sam doskonale wiem

Kebo
@Zenek

no to też od stanowiska raczej zależy, nie? cieżko tu wszystko opowiedziec

Iwona
@Zenek

Widzę, że jesteś żywo zainteresowany aplikowaniem do pracy w Eltel Networks. Zdecydowałeś się już to zrobić, a może byłeś już na rozmowie? Daj znać, jak wygląda Twoja sytuacja! Jeśli byłeś już na spotkaniu z tym pracodawcą to może mógłbyś napisać coś o tym, o co sam pytałeś innych użytkowników.

@Iwona

Nie byłem jeszcze na rozmowie, ale dam jak już będę po

Kazimierz
@Zenek

W takim razie trzymamy kciuki i czekamy na Twoje relacje i odczucia z rozmowy o pracę w firmie Eltel Networks. Co do Twoich poprzednich pytań to nie przejmuj się, ponieważ zawsze warto jest przed rozmową kwalifikacyjną dopytać o kilka szczegółów. Jest to całkiem normalne zjawisko. Kiedy w ogóle masz wyznaczoną rozmowę?

@Kazimierz

Nie mam wyznaczonego terminu, dopiero zacząłem cały proces, poza tym szczerze nie uważam, żeby to było istotne info dla kogokolwiek

były

(usunięte przez administratora)! Ktoś normalny tam jeszcze pracuje?

by
@były

ty żeś widział dziki zachód

Pafeu

Jak wygląda sprawa z jakimiś benefitami u was? można na coś liczyć?

KPK
@Pafeu

Można. Grusza, bony na święta, trzynastka

@KPK

Hmm, ok, dzięki

Iwona
@Pafeu

Pafeu, czy system socjalny w firmie Eltel Networks zachęcił Ciebie do złożenia tam swojej aplikacji? Jak sama firma o sobie wspomina, swój sukces zawdzięczają ludziom jakich zatrudniają, systemy wynagrodzeń w firmie świadczą o tym, że pracownicy są tu doceniani. Napisz, proszę czy odbyłeś już rozmowę rekrutacyjną.

@Iwona

Jeszcze nie aplikowałem, ale system socjalny wydaję się być w porządku.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

gubie sie w tych oddzialach eltelowskich, to tutaj w poznaniu szukaja kierowcy?

Wicek
@Paweł

z tego co widzę na stronie to szukają na Olsztyn i Rzeszów, ale sam sobei najlepiej poprzeglądaj ogłoszenia

sss
@Wicek

I jeszcze Toruń, na Poznań akurat nie, z tego co widzę

Quasi

Słuchajcie, trochę mnie już wkurza to wszystko. Biernie sobie obserwowałem profil, z częścią rzeczy się zgadzam z częścią nie, normalka. Nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że na jakiekolwiek pytanie o potencjalną pracę, zaraz wylewa się masa komentarzy "omijać szerokim łukiem", "tragedia, uciekaj jak najszybciej, nie popełniaj tego błędu" i tak dalej i tak dalej... już jedno, ze pracownicy wychodzą na malkontentów, którym nic nie pasuje, a to trochę krzywdzące wobec tych, którzy mają inne podejście, ale nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłę, chroniąc ich przed tym "złem wcielonym" jakim rzekomo jest Eltel...No normalnie ojcowskie instynkty się w was budzą. Dajcie ludziom przekonać się na własnej skórze, nie każdy ma takie samo podejście jak Ty! Wiadomo, ktoś mimo tych opinii nadal może spróbować swoich sił i samemu ocenić, jednak większość osób po takiej litanii pomyj i werbalnej gnojówki straci totalnie zainteresowanie i się zwyczajnie spłoszy. Na co to komu? Może to akurat będzie osoba, która byłaby w stanie wprowadzić jakąś zmianę? To już brzmi trochę szumnie, ale kto wie. Ja nie mówię, że jest idealnie, że nie ma rzeczy, które powinno się zmienić w ogóle cud miód i orzeszki. Ale nadal nie uważam, żeby usilne zniechęcanie innych miało jakikolwiek sens. Już pomijając kulturę wypowiedzi, której w większosci brak...niektórym anonimowość dodaje za dużo mocy w gębie. Krytyka? Czemu nie, jest często potrzebna, ale na Boga, merytoryczna i uzasadniona (oczywiście są tu i takie), a nie zwykłe pierdu pierdu, w dodatku wulgarne. Tak do nikogo się nie dotrze, normalnie porywanie się z motyką na słońce. Pisząc na goworku jeszcze nikt nic nie zwojował. Nie chcę, zeby ktokolwiek odebrał to jako osobisty przytyk, bo nikogo personalnie nie obrażam, ale po prostu jest mi zwyczajnie wstyd jak to wszystko czytam, bo wiele z komentarzy jest noo jakby to ująć...ponizej poziomu. Wszyscy, których ten komentarz wkurzy -spokojnie, zaraz pewnie wrócę do cichej obserwacji, chciałem tylko raz wywalić swoje smutki i żale, jak reszta. Trzymajcie się.

Dingo
@Quasi

brawo stary, serio szacun man

Mobi

Mądrze mówisz

tytus
@Quasi

Niezależnie od prywatnego zdania na temat pracy tutaj, akurat zgadzam się z tobą

Irek
@Quasi

Ja tam pracowałem i wiem co mówię ,NEVER . Szkoda czasu i nerwów o pieniądzach nie wspomnę !!!

Diego Suarez

Jaki jest najniższy próg zarobków w Eltelu?

kacpro
@Diego Suarez

dokladnie nie powiem, ale ponad 3k, w zasadzie blizej 4 no i oprocz zasadniczej jest premia

Diego

Diego
@.

O, spoko, zazwyczaj wszędzie jest 10% dzięki

@Diego

A jakie są godziny pracy, jaki tryb?

Zaba
@Kę

zjazdy raz na 10 dni

Znak Zapytania

Witam, jak wygląda praca montera światłowodów? Czy warto rozpoczynać pracę w tej firmie? Pozdrawiam

cudak
@Znak Zapytania

Podpinam się pod pytanie, też bym się dowiedział conieco

ryzykfizyk

no dobra przekonales mnie moim zdaniem jest...spoko

Karpio
@ryzykfizyk

Jak dla mnie tez jest ok

Ryszard

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Eltel Networks widnieje informacja o tym, że nie tak dawno firma podpisała duży kontrakt na budowę linii wysokiego napięcia. Czy w związku z podpisaniem tego kontraktu firma poszukuje nowych pracowników, którzy będą mogli go zrealizować zgodnie z wytycznymi zamawiającego? Proszę o informację, jak to dokładnie wygląda.

Podpowiedzcie czy warto starać się o prace w firmie?

Komornik
@Zainteresowany

Za te piniondze znajdziesz mniej stresujące zajęcie

@Zainteresowany

(usunięte przez administratora)Wybór należy do Ciebie. Poczytaj dokładnie komentarze !!! Ja osobiście odradzam i najgorszrmu wrogowi nie życzę tam pracy .Pracowałem tam wiele długich lat i żałuję każdego dnia ,każdej godziny i minuty !

Derektor

Oszywiscie ze tak

nick

OCZY- WIŚCIE

J23

NEVER !

NICK

(usunięte przez administratora) I co z tego że podnieśli. Za to będziecie robić więcej na pewno się opłaca ???.

AA

Ostatnio podnieśli pensje części monterów na Pd. Polski do 3500 brutto .

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Były i szczęśliwy
@Jerzy

A no nie !!!

@Jerzy

Ostatnio monterzy na południu Polski dostali podwyżki do wysokości 3500 PLN brutto. Nie dotyczy to wszystkich ale najlepszych i tych którzy zostali zatrudnieni ponownie .

Jorg

Ostatnio monterzy w (usunięte przez administratora) w strefach na południu Polski m.in Katowice ,Bielsko dostali podwyżki pensji do około (usunięte przez administratora)brutto . Nie wszyscy ale tylko ci co zostali zatrudnieni ponownie i cyfrowcy .

majkel

Ci którzy jeszcze pracują zapraszam do grupy . (usunięte przez administratora)

@majkel

owszem zarobki są marne, ale nikt sie nie przepracowuje, rzekłbym efektywnie pracuje się 3-4 godziny ...plusy pracy w tzw terenie, mozna spkojnie pozałatwiać swoje sprawy ( zakupy, dziecko ze szkoły itp )

@majkel

Może ty się nie przepracowujesz ja robię od 8-16 plus dodatkową prace, której nikt nie chciał się podjąć. Licząc uszkodzenie od 5 do 10 na rejonie o nazwie wszędzie. Na szczęście za 2 miesiące mnie już nie ma.:)

Nikt

Ciekawe gdzie i kiedy pozałatwiasz sprawy Jak ja pojechałem samochodem na dodatkową prace zleconą z firmy to następnego dnia miałem spowiedź, dlaczego wykorzystuje samochód do celów prywatnych?

Nikt

Znalazła by się nie jedna szopka w tej firmie. :). A tak poza tym to radze ci nie ważne ile masz lat. Dla dobra dzieci zmień prace. Dużo ludzi odejdzie. Rynek pracy wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś. Polecam rekrutacje zamknięte. Czyli firmy gdzie nie ogłaszają, że poszukują pracownika a w rzeczywistości jest na odwrót.

Nemo

Również zrezygnowałem z eltela w zeszłym roku i zastanawiam się tylko dlaczego tak późno. Można przecież normalnie i godnie żyć.

exmonter

Uciekłem 3 lata temu za granicę. Ciągle w branży. Polecam każdemu niech sprawdzi jak należy dbać o pracownika i wszystkie zasady zaczynając od bhp przez godziny pracy a na godnym wynagrodzeniu kończąc!

Z ostatnich działań kierownictwa można wyczytać jedno , albo za mocna dawka albo doktor nie od tego..zachowanie jak by ludzi było tak dwa razy więcej niż na liście płac a podejście jak by przed drzwiami kadr stał tłum do pracy. Kogo przyjmują na dziś do tej firmy?? Tylko osoby bez pomysłu na siebie albo spadochrony z ORANGE..

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Energetyka SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA