Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.

PKESIAK

Praca dla emerytów lub młodych panienek, co potrzebują drobnych na waciki. Jeśli ktoś liczy na jakieś godne zarobki to słono się rozczaruje. Wymagania ogromne, a zarobki to śmiech.

Włodek Kłodek

Firma to "śmiech na sali", wypłaty na poziomie 1500 zł, brud, smród, chamstwo. Oszczędzanie na wszystkim. Brak części, narzędzi, ubrań roboczych. Szukają białych murzynów do jeżdżenia za darmo. Póki macie co jeść to nie myślcie o pracy w tym (usunięte przez administratora). Szkoda zdrowia i nerwów.

Zadowolony klient

W (usunięte przez administratora) sobie wsadź tą piedzisiatke pajacu (usunięte przez administratora)

zyggi

to nie polary tylko kawalki koca poliestrowego a koszule to sie nawet do mycia podlogi nie nadaja ;]

nik

Bo na polar trzeba sobie zasłużyć! Premii nie dostajecie a polary byśta chcieli. Tam zawsze były problemy z ubraniami, nie jeden kierowca (nie wiem jak kierowniczki) czekał miesiacami latem na koszule i się doczekał, jak się lato skończyło. Zachodnia firma ale polski zarząd, więcej nie trzeba dodawać, tam gdzie polak się do stołka dobierze tam nic dobrego z tego dla pracownika najniższego nie wyniknie.

Mamucia

Zachodnia nazwa, wschodni kierowcy, palące się autobusy, wielkie plakaty, brak informacji... Okręt który już zatonął a teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zapada się w muł administracji

Marcin

Nie tylko wschodnia mentalność , pracownicy również.

movenpick

Poranny kurs -6.10 Prudnik - Niemodlin (Opolskie) zostaje zlikwidowany od 1 września 2017 r. bez wcześniejszego powiadomienia. Informacja o likwidacji pojawiła się dopiero 29 .08.2017, wielu z nas dowiedziało się o tym przy kupnie biletu miesięcznego. Tym samym zostaliśmy niemal z dnia na dzień pozbawieni możliwości dojazdu do pracy i szkół. Nawet nie wiem,jak takie postępowanie określić.Na usta cisną się jak najgorsze słowa.. Skoro autobus kursował w sezonie urlopowym, nikt nie spodziewał się zawieszenia kursu wraz z zakończeniem wakacji. Zwróciliśmy się o pomoc do Zarządu w Toruniu,ale do tej pory nie mamy odpowiedzi. Gdyby informacja o likwidacji pojawiła się wcześniej,mielibyśmy czas na podjęcie decyzji-wynajęcie mieszkania,zmianę szkoły lub organizację transportu prywatnego, a nawet przejście na wcześniejszą emeryturę.

Weronika

Czy ktoś jeszcze tak samo uważa, że w firma Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. nie daje polaru ani nawigacji? Warto porozmawiać o tym z pracodawcą, może ten problem zostałby rozwiązany w jakiś sposób. Czy pozostawicie opinie na temat pracy w firmie?

Weronika

@Marcin czy Ty pracujesz w firmie Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.? Skąd takie informacje? Czy kierowcy nie dostali GPSÓW? A może zdarzyło się tak, że GPS przestał działać? Pozostawiając takie informacje pomagacie osobom zastanawiającym się nad aplikacją do firmy.

@Weronika 01.09.2017 15:44

Może pracuje może nie. Mam dobre kontakty to wiem co tam się dzieje. Kierowca nie może doprosić się polaru na chłodne dni, a co dopiero nawigacji. ;)

Marcin

Haha Kierowcy do końca nie wiedzieli czy linia Gdynia-Ustrzyki będzie otwarta. Do tego dostali instrukcje dojazdu wydrukowaną z google maps. Śmiech na sali. Skąd kierowca ma wiedzieć jak dojechać jak kierownictwo miało do w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kazali jechać , a że nie znali drogi to szukali . :D To co się dzieje w tej firmie powinno zostać zgłoszone do odpowiednich ludzi aby mogli to rzetelnie opisać. Cyrk i tyle.

Ewka

Początkiem lipca autobus relacji Sanok - Gdynia do Tarnowa zamiast o 22:30, dotarł z opóźnieniem 40stu minut. Na grzeczne pytanie starszej kobiety o powód spóźnienia kierowca burknął : " to tylko 40 minut" . Ponadto na terenie Krakowa kierowcy błądzili nie mogąc trafić na dworzec. Dodatkowo pytali pasażerów o drogę. ŻENADA ...

gotowork
@Ewka 23.07.2017 15:00

w nowoczesnej i mądrze zarządzanej firmie kierowcy tacy na pierwszych trasach dostali by nawigacje z wyznaczonymi trasami i przystankami i by śmigali profesjonalnie no ale to arriva ;)

Pasażerka

Do dnia dzisiejszego moja opinia o firmie była bardzo dobra,nawet bym powiedziała,że celująca.Jednak jak dowiedziałam się ,że autobus relacji Chełmno-Toruń o godzinie 5.00 został najzwyklej w świecie wycofany,a ludzie dojeżdżający nim do pracy zostali na lodzie to moja ocena firmy bardzo zmalała.Trzeba nie mieć serca,żeby ludzi pozbawiać możliwości dojazdu do pracy.Jestem bardzo wzburzona i wściekła na władze Arrivy nie liczą się w ogóle z pasażerami ,którzy płacą ciężkie pieniądze za przejazd.Fajnie jest wypisywać jak to wychodzą naprzeciw pasażerom,a w efekcie wycofują kursy na potęgę.WSTYD,WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD. ,

Weronika

@Marcin dlaczego? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.? Uargumentuj swoją wypowiedź.

Weronika

Jak oceniacie Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. jako pracodawcę?

@Weronika 07.04.2017 13:39
Jak oceniacie Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. jako pracodawcę?

Bardzo słabo.

Andriej

Za takie pieniadzę jakie zarabiają kierowcy nie oczekuj, że kierowca dla Ciebie będzie miły. Hehe szefostwo nie ma kim kursów obstawić, więc tak jest dobrze i ruszaj swoją d.. szybciej. ;)

Pasażer

Polecam co drugi przejazd, co drugi kierowca jest nie miły, jeden z nich gdy wychodzilem ( normalnnym tempem bo wkoncu siedzialem w drugim rzedzie wiec daleko nie mialem) powiedział ' ruszaj dupe ' co drugi nie potrafi zatrzymać się na przystanku, dziś przez takiego olewatora marzłem na dworzu 1.5 godziny, infolinia porażka, 2zl za minute, chcialem zlozyc skarge na kierowce ktory powiedzial do mnie ' ruszaj dupe' ale gdy dzwonilem sekretarka zjadla mi 15zl i sie rozlaczylem bo nie chcialem tracic wiecej na tak beznadziejnej firmie, NIE POLECAM, a szefostwu radze coś z tym zrobić, bo hamów zatrudniacie.

Pasażer

sw

ale kierowy chyba teraz nie szukaja..za to ejst oferta na stanowisko specjalsity systemow informatycznych w komunikacji w Warszawie oferuja umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, zakres narzędzi niezbędnych do wykonywanej pracy

zyggi

tak jest na stanowisku kierowcy..stawka podstawowa + dodatek za jazde daje lacznie 12,50 brutto za 1h pracy wiec teoretycznie wszystko gra...jak jest na innych stanowiskach - nie wiem

zyggi

a czemu mialyby byc inne? przeciez to nie tajemnica...na poczatek masz 9zl brutto za 1h pracy + 3,50zl brutto za 1h jazdy..czyli jak jedziesz masz 12,50...z tym ze jazdy to jest okolo 66% w ramach calego czasu "spedzonego w pracy"..czasami przychodzisz na 6h czy 8h, a czesciej na 12h czy nawet 15h..oczywiscie z przerwami ktore sa liczone za polowe stawki..przykladowo jestes 200h w pracy..z tego masz okolo 130h jezdnych x 12,50 to wychodzi jakies 1650 brutto + inne pierodolki wiec dobijasz w porywach do 2000-2100 brutto

zyggi

zapomniales dodac info o stawkach czy uprawiasz propagande? stawki ponizej 10zl brutto za godzine pracy dla kierowcy, wyplaty dla mechanikow w granicach 1500zl..dlatego jest duzo ofert bo kto ma glowe czy wybor to spada stamtad...lizanie niemcom dupki w polsce za takie stawki to zenada pelnom gebom(tak celowo z bledem po polskiemu) ;]

Zostaw opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.