Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. w Toruń Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 8/24

Relobus dno Nowy wpis

Przepracujesz 24 MSC nie oddajesz. Przepracujesz 23 MSC i się zwolnisz, znajdą na ciebie haka, zrobią redukcję etatu i oddajesz całość. ;) a idąc do nich już godzisz się na pracę poniżej średniej płacy kierowcom i to potrafi uśpić czujność. Czytajcie umowy, bo dadzą do przeczytania jedną do zaakceptowania, a potem podstępem do podpisania zupełnie inną. Reklamują się że ich stacje diagnostyczne wypuszcza cię w bezpieczna podróż na wiosnę. A autobusy z niesprawnymi fotelami, klimatyzacjami, hamulcami, skrzyniami biegów, drzwiami i pękniętymi szybami czołowymi lub kopcące wyjeżdżają codziennie z bazy nawet jak kierowcy zgłaszają i są interwencje policji i ryzyko mandatów. Autobus i tak puszczają bo kierowca mandat przyjmie

@monia Nowy wpis

Wrcalam dziś z Tczewa o godzinie 11:40. Zazwyczaj już przed wyznaczoną godzina autobus podjezdza w wyznaczone miejsce na dworcu gdzie wsiadają pasażerowie ale tego dnia tak nie było. Autobus podjechal dopiero po paru minutach dlatego że młoda kobieta, blondynka - siedziała jak było widać w telefonie i nie spieszyła się zbytnio. Podczas trasy np gdy wysadziła pasażerów zamiast ruszyć to jeszcze chwile pisała sobie coś na telefonie. Dodam jeszcze że podczas trwania całej jazdy rozmawiała przez telefon. Tragedia, nie polecam. Bede unikać.

pracownik 50 Nowy wpis
@@monia

Mamy telefony służbowe na których należy wpisywać przejechane kilometry, żebyśmy nie jeździli po sklepach, czas przyjazdu i odjazdu, mamy tam również numery kursów które należy wbić na kasę aby pokazywał się prawidłowy czas spóźnienia(każdy kierowca ma 6 swoich numerów, czasami codziennie inne, numerów w sumie jest ponad 100 więc nikt normalny z pamięci ich nie wpisuje, chyba że ktoś jest lepszy i ma od kilku lat cały czas takie same godziny odjazdów). Poza tym, jeżeli ktoś miał przyjechać z gdańska załóżmy o 15:45 i odjazd o 16:00, to mając 15 minut spóźnienia(gdy nie ma korków to WSZYSCY kierowcy jeżdżą o planowych godzinach) trzeba takie coś zrobić już po godzinie odjazdu. Porankiem 30 minut spóźnienia nie jest niczym niezwykłym, czasami jest to 1 godzina, gdzie najdłuższe przerwy dla porannej zmiany to od 45 do 55 minut, więc już z tczewa zdarza się jechać opóźnionym. I potem zabierasz ludzi z dwóch a czasem z trzech odjazdów, i po tobie jadą dwa puste autobusy. A gdzie jeszcze do łazienki pójść się(usunięte przez administratora) bo następnym razem będziemy tutaj za 3 godziny i trzeba lać na zapas, na galerii parter i 1 piętro łazienki sprzątane i trzeba windą na drugie piętro jechać, i kolejne 6 minut spóźnienia. Kobieta ma jeszcze gorzej bo mniej łazienek w galerii a co jak ma te dni. Między 14:00 a 15:00 też jesteśmy często opóźnieni bo kierowcy się zmieniają i mają na to według planu 15 minut. Rozłożenie pieniędzy, ustawienie kasy, porządne ustawienie fotela żeby w nocy się wyspać bez bolącego krzyża. Każda czynność zajmuje swoje sekundy. Jeśli zmiennik przyjedzie godzinę po czasie to też do pracy podchodzimy bardziej na luzie, fizyki nie przeskoczymy. Gdyby istniał buspas od różyn do samego gdańska to nie byłoby opóźnień. Lub zakaz osobówek.

Czy w Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Pasażerka

Witam, w dniu dzisiejszym w autobusie na trasie Toruń-Grudziądz byłam świadkiem nieciekawych scen z udziałem kierowcy, autobus spóźnił się ponad 10 minut wsiadajaca przede mną starsza Pani zapytała o powód spóźnienia na w odpowiedzi usłyszała "Bo tak mi się podoba" odparła że ludzie spieszą się do pracy na co kierowca " A co mnie to obchodzi " po czym wyśmiał kobietę i dodał że, nic nie jest w stanie mu zrobić. Arogancja tego Pana jest delikatnie mówiąc niesmaczna. Kolejną sprawą jest to, że ów kierowca ponad połowę trasy którą miałam nieprzyjemność z nim przejechać prowadził autobus jedną ręką a w drugiej trzymał telefon komórkowy i prowadził żywiołową konwersacje, nawet podczas sprzedaży biletów na kolejnych przystankach. Wydaje mi się że takie zachowania są niedopuszczalne, nie bez powodu polskie prawo zabrania rozmów przez telefon w czasie jazdy. Kierowca stwarza zagrożenie w ruchu drogowym, a technika jego jazdy pozostawia wiele do życzenia być może spowodowane to było brakiem koncentracji bo skupiony był ewidentnie na czymś innym niż wykonywanie swoich obowiązków. Nr kursu 69/ szyfr 996E

Wkurwiony
@Pasażerka

Trzeba było zwrócić mu uwagę a nie siedzieć cicho.

Konfitura z buraka
@Pasażerka

Głupie pytanie pasażera głupia odpowiedź kierowcy

@Konfitura z buraka

czemu głupie pytanie? pytanie było zasadne.

Kierowca

Konfitura

kiero
@Pasażerka

Bo pasażerowie to myślą, że kierowca sam z siebie przyjeżdża sobie spóźniony. Co za różnica czy spóźnił się bo: był korek, miał problemy techniczne czy kłutnie z "oburzonym pasażerem" na innym przystanku. Spóźnienie nie wynika z kaprysu kierowcy, trzeba sobie to UŚWIDOMIĆ. Kolejna sprawa to polskie prawo nie zabrania rozmów przez tel jeżeli nie mamy go przy uchu, a na głośniku lub zestawie słuchawkowym....

lukasz
@kiero

o czym ty piszesz człowieku , a jak ludzie stoją po półtorej godziny w mrozie bo kierowcy się nie chciało przyjechać albo zapomniał kanapek z bazy i pojechał sobie po nie omijając kurs , kultura osobista kierowców też jest na poziomie krawężnika nic poza tym , o znajomości przepisów i wymuszaniu pierwszeństwa już nie wspomnę bo to już zupełnie debilizm ryzykowanie zdrowiem pasażerów

Kuba
@Pasażerka

Kiedy ludzie zrozumieją że to strona gdzie ocenia się pracodawcę, warunki pracy itp. a nie kierowców czy przewoźnika jeśli chodzi o jazdę...

Mario6202
@Pasażerka

Myślę, że tego typu zastrzeżenia, uwagi powinna Pani zgłosić bezpośrednio pracodawcy Pana kierowcy. Można zadzwonić pod numer telefonu - +48502444440 lub wysłać Maila - wzaufaniu@arrivabus.pl

Pluto
@Pasażerka

Skopiuj ten emaiil do oddziału firmy w Grudziądzu lub Toruniu. Da efekt, nie na tym portalu! Lub zadzwoń.

Danuta
@Kuba

Nie zrozumieją bo mają to gdzieś albo nie potrafią czytać albo im się nie chce...

ŚWIADEK
@Pasażerka

Tak się składa że jechałem tym samym busem i widziałem i słyszałem dokładnie całą sytuację. I po przeczytaniu tych wymyślonych, wziętych z pustej głowy kłamstw ręce mi opadły. Jak można tak wymyślać? Jak można być tak wredną osobą? (oboje dobrze wiemy co tam się wydarzyło) ale żeby w tak kłamliwy sposób się mścić? Żałosne a zarazem płytkie. Ja rozumiem że może pani być niezadowolona z życia bo w domu Z mężem nie wychodzi w łóżku Jest pani niezadowolona bo głowa bolała tego dnia bo okres bo w pracy ktoś (usunięte przez administratora) ale niech pani pamięta Trzeba być człowiekiem i należy ludzi traktować po ludzku. Co do kierowcy Jeżeli kierowca przyjeżdża opóźniony to nie dlatego że spał sobie na światłach czy palił papierosa i za późno ruszył więc nie jestem w stanie sobie wymyśleć głupiego pytania do kierowcy autobusu niż Czemu pan się spóźnił? Odpowiedź jest tylko i wyłącznie jedna Bo warunki na drodze Nie pozwoliły mi przyjechać o czasie. I koniec tematu.

Minister Arriv
@Pasażerka

Zgadzam się kierowcy niektórzy sa BEZCZELNI. Autobusy bardzo często się spóźniają i przejeżdżają gdzie oczekiwanie na następny powoduje spóźnienie do szkoły czy do pracy

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko kierowca kat b plus e bus z przyczepą poznań przyjmę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kamil

Witam niewiem czy ktoś nadtym czuwa jeździ kierowca na popołudniówce z nim była pani rewizor zbiera od pasarzerow bilety i daje kierowcy na kolejną sprzedaż.Jest to kierowca z gniewu i romansują że sobą..kierowca w czapce.Jade jednym kursem wracam innym i tak cie popołudnie z nim jeździ.Prosze wyciągnąć konsekwenje z tego że zabiera się bilety pasażerom. Pozdrawiam

Aleksander
@Kamil

Każdy sprzedany bilet powinien być nabity na kasę fiskalną. Za każdym razem proś o paragon to wtedy nie będzie można sprzedać dwa razy tego samego biletu. Zresztą jak masz obiekcje to zgłoś to do centrali firmy.

Czy w Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Good

Tak

Małgorzata

Może ktoś podpowie jak pracuje się w Arrivie na stanowisku Specjalisty ds. podatków? Możecie opisać swoje doświadczenia? W ogłoszeniu czytałam o możliwościach rozwoju i podnoszenia kompetencji osobistych. Jak to wygląda w praktyce? Jak firma umożliwia rozwój swoim pracownikom? :)

Lol
@Małgorzata

Może zapytasz u źródła, na rozmowie rekrutacyjnej?

Paulina
@Lol

Ciekawa teza, kto zgłasza się do procesu rekrutacyjnego, żeby tylko zapytać, czy są szkolenia, a następnie dziękuje za informacje i wychodzi z rozmowy? Niesamowite, jak niektórym ciężko zrozumieć, że strona jest po to, żeby sobie ludzie pomogli nawzajem, dzieląc się wiedzą o firmie. Może ktoś jednak rozumie i napisałby, czy faktycznie A. finansuje kierowcom uprawnienia kat. D?

Fff
@Małgorzata

Jako były pracownik radzę nie wpychać się w tą firmę. Jesteś małym trybikiem który jest nie wart. Arriva zwalnia pracowników (nie kierowców na ten zawód jest deficyt) po czym szuka ogłasza się na portalach typu olx że poszukuje na takie stanowisko. Żal i kompletny brak zrozumienia. Wizerunkowo- 0 płacowo-0 szacunek dla pracownika-0 ps. A tak na marginesie to nawet ich klienci mają o niech same negatywne opinie.

Pensja 11 brutto,stanie w korkach,zwłaszcza w Pruszczu Gdańskim ,użeranie się z agresywnymi pasażerami,bo się spóźniłeś. Starsi pracownicy mają 13 pensje i 3 tysiące do łapy,nawet i więcej.

Przemysław

Wiesz może, po jakim czasie pracy w firmie Arriva Bus Transport Polska jako kierowca można osiągnąć warunki zatrudnienia, takie jak przedstawiłeś, że rzekomo otrzymują starsi pracownicy? Jestem ciekaw, czy pracodawca docenia odpowiednio zaangażowanych kierowców, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz.

@Przemysław

Też chętnie się dowiem bo nic nie wiem o żadnych trzynastkach ani wyzszych stawkach. Wszyscy robimy na jednym i tym samym.

@Kjerownik

takie warunki pracy w arrivie nie dostanie nigdy nikt nowy, w tczewie inne warunki pracy mają osoby które przeszły z zkm, później pks, a cała reszta robi za 11 plus 3,50 dodatek jezdny

Paulina

Witam, spotkałam się dzisiejszego dnia 07.01.2021 roku w Chełmnie o godzinie 6.25 miał jechać autobus w kierunku Torunia. Kierowca przyjechał o godzinie 6.27 po czym zawrócił sobie na Dworcu Autobusowym nie zabierając mnie z niego. Pan nawet nie otworzył drzwi.

@Paulina

To proszę pisać zazalenia do odpowiednich organów, a nie komentarz na forum dyskusyjnym o pracodawcy xD

Jak wygląda ścieżka awansu w Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.?

nik

Najpierw dostajesz H9 (wcześniej kariera zaczynała się od Jelcza ale z racji dziur w podwoziu nie do zaklejenia w końcu wycofali), potem H10, Potem może Autolidera, jak zabłyśniesz to dostaniesz sporadycznie po pół roku ciężkiej męczarni skansenem zabytkowym Integro. W zasadzie tyle. Resztę dostają stali kierowcy którzy pracują od lat. Raczej tak długo nie wytrzymasz nerwowo więc też nie wspominam o tej części rozwoju.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.?

Konduktor arriva

Musisz brać amfetaminę żeby szoku nie dostać jak wypłatę dostaniesz

@Konduktor arriva

albo wcześniej łyknąć flaszkę (zanim otworzysz tajemnicę bolesną wiary w wypłatę)

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. na pozycji Kierowca? 23 lipca widziałam ich ogłoszenia na Lento.pl.

Bez nadgodzin 2000 netto

Krzysztof
@kierowca

To jaka jest teraz stawka?

kiero
@Krzysztof

Nie łatwiej zadzwonić i zapytać?

Krzysztof
@kiero

Tak też zrobiłem. Ale w Toruniu na ten moment nie ma przyjęć

Kierowca

Powiedzcie mi jedną rzecz ostatnio w spółce są zwolnienia ,,,,najpierw były cięcia pensji i godzin a teraz ludzie podostawali zwolnienia z pracy w oddziale Grudziądz ,,powodem zwolnień są chorobowe powyżej 50 dni liczone od stycznia 2019 do marca 2020 ,,Powiedzcie mi czy to jest wymysł naszego kierowniczka rode czy to jest odgórnie bo próbujemy to ustalić z chłopakami

Anita

@Pasażerka To jest forum pracownicze a uwagi dla firmy nie tu powinny się znaleźć.

Urszula
@Anita

Na forum można pisać też o usługach danej firmy. Chociaż przyznam, że chętnie poczytałabym coś o pracy w Arriva. Ile godzin dziennie się tam pracuje?

@Urszula

Tyle ile pozwala ustawa o czasie pracy kierowców, średnio do 10 godzin dziennie

Kris
@Kjerownik

Jakie są obecnie zarobki, gdy posiadam już prawo jazdy ?

@Kjerownik

oczywiście o ile masz trasę do 50 km ;/ czyli bez tarczki jak to mówią...

@Kris

2200 na rękę

@kierowca

2200 na rękę ale to z nadgodzinami

Pasażerka

Witam wszystkich mam pytanie co teraz mamy zrobić z dziećmi którzy dojeżdżają do szkoły w Wąbrzeźna w Toruniu lub w Grudziądzu... Czy już was wszystkich do końca powaliło

Dorota
@Pasażerka

@Pasażerka Takie sugestie należy kierować bezpośrednio do Arriva Bus. Obecnie ta firma ma kilka ofert pracy https://www.arrivabus.pl/pl. Napiszcie proszę jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Z góry dzięki.

@Dorota

pewnie coś takiego - przychodzisz pada pytanie - jesteś jeleń? odpowiadasz - oczywiście. To masz pracę. :/ i po temacie

Adek
@Pasażerka

A to już Pani zmartwienie proszę pisać dobsoltysa, burmistrza radnych i innych włodarzy Pani terenu.

zyggi

a czemu mialyby byc inne? przeciez to nie tajemnica...na poczatek masz 9zl brutto za 1h pracy + 3,50zl brutto za 1h jazdy..czyli jak jedziesz masz 12,50...z tym ze jazdy to jest okolo 66% w ramach calego czasu "spedzonego w pracy"..czasami przychodzisz na 6h czy 8h, a czesciej na 12h czy nawet 15h..oczywiscie z przerwami ktore sa liczone za polowe stawki..przykladowo jestes 200h w pracy..z tego masz okolo 130h jezdnych x 12,50 to wychodzi jakies 1650 brutto + inne pierodolki wiec dobijasz w porywach do 2000-2100 brutto

Kpina !
@zyggi

To już wolę pizzę za 13zł netto dostarczać xD

Adrian
@Kpina !

Odnosisz się do wypowiedzi użytkownika @zyggi z 2016 roku. Od tamtego czasu sprawa związana z wynagrodzeniem w firmie mogła ulec zmianie. Stawki mogły pójść w górę. Czy ktoś z osób tu obecnych mógłby napisać coś więcej na temat obecnej sytuacji związanej z wynagrodzeniem w Arriva Bus Transport Polska?

@Adrian

No i się zmieniły. 11.10 za godzinę pracy / 14.60 za godziny jezdne. To jest jakiś żart żeby ludziom dawać 14.60 brutto podczas kiedy nawet minimalna wynosi 14.70. Praca po 200 godzin w miesiącu, z czego około 130 to jazda. Sami możecie policzyć czy warto.

Przemysław

Ktoś z was pracował w Arriva Bus? Jak wgląda proces rekrutacji i rozmowa z pracodawcą? Firma szuka nowych pracowników https://www.arrivabus.pl/pl i wasze komentarze będą pomocne.

Właśnie jedziemy z koleżanką na szkolenie do Gdyni, koleżanka jest w bardzo klopotliwej sytuacji bo musi się wysikac a kabina WC jest zamknięta. Masakra. Czy kierowca musi udostępnić toaletę?

Ula

Jestem mocno zażenowana, gdyż w sobotę jechałam z daleka aby w końcu z Międzyzdroji dostać się do Wisełki, nie dość że na tym przystanku nie ma rozkładu jazdy Arriva Bus, to czekałam na niego 20 minut (bilet kupiłam wcześniej przez internet) i w końcu wsiadłam do innego przewoźnika płacąc kolejne pieniądze. Jak będziecie Państwo tak olewać ludzi to nikt nie będzie chciał skorzystać z waszych usług.

Andrjejjj

To wina kierowcy, że dali taki autobus? To kierownictwa to zgłaszaj, a nie swoje żale tu wylewasz na kierowcę. Zapewne mu też było gorąco i spocił się jak świnia jadąc pod słońce.. brak słów.

@Andrjejjj

Nie do kieronictwa bo to ono decyduje że tak jest. Do Wielkiej Brytanii zgłaszać - Spółki matki Arriva, przyjadą i zrobią porządek.

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 18 ocen.

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.