Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Nigdy
Klient

Najgorszy dział w tym czymś to dział HR

COVID19

2600pln do ręki, a kierowcy nagrywają hot16 haha wszystkie zajezdnie w Warszawie się z was śmieją. Ludzie jak można się tak zbłaźnić.

kierowca

W Arrivie jeżdżę rok. Nie jest az tak źle bak tu niektórzy piszą . Nie jest to praca idealna ale takiej w żadnym zbiorkomie nie ma. Nawet za granicą . Przelewy około 3800 netto nominal i 2-3 dni z wolnego. W MZA to samo na początek tylko nominal ale umowa tylko na 3 miesiące tutaj do końca kontraktu. Potem 4200 max dla kierowcy. Wiec różnica nie jest az tak znaczna. W MZA po zjeździe w nocy jeszcze myjnia tankowanie oc a tutaj nic. Jest ekstrowka w MZA nie ma. Najważniejsze ze tu zawsze sie mozna dogadac jak potrzebuje sie dzien wolny czy jakąś zamianę w grafiku. Stosunki miedzy ludźmi do przeżycia jest paru upierdliwych dyspozytorow ale gdzie ich nie ma ? Robić swoje i nie przejmować się :)

Szymon

Dzień dobry. Zamierzam aplikować na darmowe uprawnienia kat D finansowane przez Arivva. Pytanie moje odnosi się do osób ktorzy z tego skorzystali. Jak to wygląda? Szczególnie jak długo trzeba te uprawnienia odpracowywac. Dziękuję. Pozdrawiam!

Kierowca

Akcja rekrutacja w Mza. 5700 w pierwszym roku pracy.

Tylo
@Kierowca

Tiaa... 5 lat pracuje w tej firmie i nigdy tyle nie dostałem. Widze, ze zaczynaja robić zagrywki jak inni, byle by pozyskac kierowce. A jezeli nowy ma więcej niż doswiadczony to brawo dla Zarzadu. Sprawiedliwości za grosz nie ma

Klient

Wiesz co to jest brutto i netto? To jest brutto (podstawa plus dodatki za paliwo, godziny nocne i pracę w święta). Ja robię w MZA, mniej niż 4k na łapę nie dostaję, bez pójścia z wolnego. Tak, jest to i tak mało.

@Kierowca

No już kierowcy Arrivy skorzystali z kuszącej propozycji MZA. Odchodzą dużymi grupami, za chwilę w Arrivie zaczną się niezrealizowane kursy, co za tym idzie, umowne kary naliczane przez ZTM

Plastuś wąsaty
@laszlo

Co za problem - przebić MZA ( dać 6 tyś ) I i nikt nie ucieknie . Teraz ruch po stronie Arrivy

Lisek Jarka 6
@Plastuś wąsaty

Czy to prawda że ma być 13 od tego roku z wyrównaniem za poprzedni

Kratkowsniec
@Lisek Jarka 6

Coś jest na rzeczy - na dniach będzie informacja

Władca Much
@Kratkowsniec

Jakieś konkrety poproszę

Władca krów
@Władca Much

Kilka dni i będą konkrety

wojtek
@Tylo

Przecież to nie jest miesięczne wynagrodzenie brutto... oni piszą o średniej rocznej, czasami jak będziesz mieć pełno nadgodzin, w każdym miesiącu, to byłoby to możliwe, ale w obecnym czasie mało realne, teraz raczej są zamiany a nie nadgodziny, więc na obecną chwilę zarobki to ok 3700 z premią (netto) bez nadgodzin, więc jak ktoś chcę zatrudnić się w MZA to niech bierze to pod uwagę, że średnio z nominału zarobi ok 3700 netto (4600 podstawa +300 premia), a te 5700 to by było fajnie ale to raczej jakieś dziwne wyliczenia raczej propaganda..

Kakaratka
@wojtek

Jest jak (usunięte przez administratora) 5700 plus bonusy

Rudy
@laszlo

Nie odchodzą masowo, przynajmniej nie zauważyłem?

Połykacz żołędzi
@Rudy

W MZA podwyżka o 800 zł - czekamy na ruch Arrivy

laszlo Nowy wpis
@Połykacz żołędzi

Nie o 800 tylko o 300 brutto+1500 jednorazowo. co nie zmienia faktu że po Nowym Roku znów będzie fala zwolnień z Arrivy. Czyli zapowiada się ciekawie jeśli prezes Arrivy nie da podwyżek.

Lol Nowy wpis
@laszlo

Fala zwolnień i fala zatrudnień. Przecież ciągle przychodzą nowi, po kilkanaście w miesiącu się szkoli. Więc czego wy się spodziewacie, dopóki autobusy wyjeżdżają?

Borys Nowy wpis
Klient

Kierowcy niemili mają pretensje do ludzi stojących na przystanku zamia mieć pretensje do ludzi którzy palą w autobusie .Ostatnim razem wsiadłem na przystanku gdzie indziej kierowca musiał zmienić pas i odjechał 20 metrów dalej nie dość że musiałem lecieć do autobusu choć stałem na przystanku dużo wcześniej to miał pretensje gdzie stoję nie wiem czy to jest w porządku że guwniaze na tylnych siedzeniach palą i bluzka a człowiek po pracy siedzi cicho i czega na przystanku i jeszcze ma naruszenia słuchać.

laszlo Nowy wpis
@Borys

Polszczyzny może warto się nauczyć? Czytać się tego nie daje. Do ZTMu ten tekst prześlij w ramach skargi, tylko nie zapomnij adresu podać i się podpisać. Jestem ciekaw co Ci odpiszą?

Mistrz86

Jeszcze jedno dodam Ariva bez AC !

Mistrz87
@Mistrz86

To tak jak MZA.

Mistrz87

Gdzie niby MZA ma AC? Chyba tylko na pojazdach wynajmowanych które serwisuje BTS. A nie sorry, te też już wykupili.

Pomarańskoczek
@Mistrz87

Potwierdzam twoja wina - lecą Ci zniżki , już kilku kierowców się zdziwiło przy kolejnej opłacie za OC swojego auta

Kierowca z Estrady
@Mistrz86

Jak wszędzie, żadna spółka autobusowa tego nie ma, bo z biznesowego punktu się to nie oplaca.

Wojas

Jestem po kursie w classic, samo szkolenie oceniam bardzo dobrze. Świetni instruktorzy i duża dawka wiedzy. Pracę rozpocząłem kilka miesięcy temu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze podoba mi się w tej firmie. Wiadomo, że są plusy i minusy jak wszedzie, ale mam porównanie z innymi firmami w których do tej pory pracowałem (kurierka,taxi) i tu przynajmniej mam spokój psychczny, przychodzę robie co do mnie należy, nikt się nie czepia. Atmosfera jest całkiem przyjemna. Oczywiście ile ludzi tyle opinii, ale ja póki co ja jestem zadowolony.

I tak trzymaj

@Wojas

Kpisz sobie gościu w żywe oczy. Jak ci nie wstyd? Cienia moralności tylko bezrefleksyjny bełkot. Pewnie Gazowca lub SU12 sobie na kolanach wyżebrałeś, masz w tym miejscu zapewne spodnie przetarte.Pewnie tak samo było z Grafikiem.

Kierowca z Estrady
@Wojas

Widzę, że nie można napisać pozytywnej opinii, bo Cię zjedzą heh. Ja też uważam, że praca spoko. Wcześniej jak pracowałem w kurierce było o wiele gorzej, wiecznie przekraczany czas pracy, najniższa krajowa na umowie, a reszta (usunięte przez administratora) i nie było żadnych dodatków itp., a ile sie człwoiek dziennie nadźwigał w dodatku... Tutaj mam spokój, zmiany tylko 2 tak, jak chciałem i kaska zawsze w terminie

logo firmy ZDALNY Key Account Manager
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Informatyk/grafik z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
(232 opinii)
logo firmy Elektryk Utrzymania Ruchu
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(336 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji - nie wymagamy doświadczenia
HR Partner Monika Pszuk
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Szkot (94.. .. )

Odradzam każdemu . Wyzysk ludzi . Kasa na czas ale tragedia . Każdy przewoźnik płaci kilka setek więcej niż tu !!!! Omijać z góry .

szamajama

Witam. Czy Arriva zatrudnia na stanowisko kierowcy osoby po kursie z kwalifikacją bez doświadczenia w pracy jako kierowca autobusu? Jakie są zarobki dla świeżo upieczonych kierowców?

Abi
@szamajama

Jeżeli mówisz i Warszawie do niedawna przyjmowali wszystkich jak leci teraz jest sytuacja jaka jest więc możesz poczekać z tydzień może dwa bo ludzie wypowiedzenia skladaja zarobki jak przychodzisz ze swoim prawkiem to do niedawna było 21 zł brutto teraz jest 18.90 brutto za 1h i 300 zł premii jak jesteś na całym etacie

Abi

Nie kolego bo premia też jest - 10% czyli 270

Ja nie moge

Ludzie Wy z tymi zarobkami to się cofneliscie do roku 1999 poprzedniego wieku, jeszcze wam humor dopisuje. Jak wy się możecie na to zgodzić ? To jest wstyd , hańba i dramat takie pieniądze za pracę w komunikacji.

Koniec wyzysku 5
@Ja nie moge

Masz rację cieć więcej zarabia niż wy - ręce opadają ( jak żyć )

Adam
@Ja nie moge

To zależy po co tu jesteś ! Jak tylko dla kasy to masz racje nie warto bo nie zarobisz. Ale sporo ludzi tu jest po doświadczenie wtedy kasa jest na drugim miejscu ????

kowicz75

Wszystkich jak leci.????

Mały lux
@szamajama

Tak zatrudnia bez doświadczenia - kilka dni pracy z patronem i śmigasz po mieście sam . Robota lux , pensja lux , wozy lux , atmosfera lux

@Mały lux

No niestety, ale to jest prawda i nic się nie zapowiada żeby miało być lepiej w tej firmie

Tu musi być lepiej

@szamajama

Firma zatrudnia ludzi bez doświadczenia, ponieważ osoby po " kursie" nie mogą mieć doświadczenia. :))

@Mario6202

Dlatego ludzie po kursie powinni być dłużej szkoleni już jako pracownicy Arrivy, zarówno z teorii, ale głównie z praktyki. Jazda z patronem powinna się odbywać około 2 tygodni, a nie po kilku dniach rzucani są na głęboką wodę np: pierwszy dzień samodzielnej pracy i linia 157 lub 743. Powinna być na początku taryfa ulgowa

@laszlo

157 taka straszna i trudna?? No nie, nie rozśmieszaj mnie!

@laszlo

Przede wszystkim "świeży" kierowca po kursie, nie ma kompletnie pojęcia o jeździe z prostej przyczyny - szkoli się i zdaje na kompletnie inny autobusie. Nie wiem jak odbywają się szkolenia ale o technice jazdy zapomnij. Piszesz o jeździe z patronem-jakie 2 tygodnie, jedynie tydzień i to każdego dnia z innym. O jakiej taryfie ulgowej piszesz.? Linnia157 ta wymaga nieco wprawy w jeździe, poruszaniu się po mieście ale 743.? - to linnia wycieczkowa - jest Super. Dlatego najważniejsze są tu predyspozycje - każdy może spróbować ale nie każdy może jeździć.

@Mario6202

Pisząc o 743 miałem na myśli bardziej topografię, aniżeli technikę jazdy i trudności z tym związane

@Filipek

Są linie łatwiejsze niż 157, mniej wymagające i bardziej przyjazne dla świeżo upieczonego kierowcy.

@laszlo

Dowcipny jesteś, nie przeczę. Może masz na myśli 176 lub 516? :)))

@laszlo

Ostatnimi czasy była jakaś "wycieczka krajoznawcza" w wykonaniu autobusu linii 743? Ktoś się zagubił w akcji? Nie przypominam sobie.

@Filipek

Chyba dalsza rozmowa z Tobą jest pozbawiona sensu, skoro Ty wiesz wszystko najlepiej o obsłudze poszczególnych linii. Zapewne przemawiają przez Ciebie długie lata praktyki za kierownicą w Komunikacji Miejskiej?

@laszlo

Zapewne. Co jest takiego trudnego w 157? Lewoskręt Wawelska-Grójecka w kierunku Gwiazdek-tu Cię pewnie boli. Ale to jest do opanowania po paru dniach jazdy. A może lewoskręt Stawki-Muranowska też w kierunku Gwiazdek? Zaczynałem ponad 2 lata temu na Płocho i takich problemów nie miałem.

@laszlo

Na 743 wystarczy zrobić kółko i wiesz wszystko. ????

Fan Madonny

157 to jedna tragedia - jeździsz jak gł....pek

Ggh
Klient

Portal wPolityce.pl przeanalizował postanowienie TSUE o nałożenie kar na Polskę ws. kopalni i elektrowni Turów. Okazuje się, że interes tysięcy mieszkańców tego dolnośląskiego regionu, sędzia wydająca decyzję, potraktowała zaledwie jednym zdaniem. Poważne wątpliwości budzi także osoba sędzi. Wielokrotnie opisywana przez media, także portal wPolityce.pl, sędzia Rosario Silve de Lapuerta jest powiązana z Europejską Partią Ludową. Jej decyzje pochwalali wcześniej prominentni politycy polskiej opozycji totalnej.

Jare

Bo tu pracują sami miłośnicy komunikacji miejskiej. To nawet za darmo, by pracowali .

Gerwazy
@Jare

Dokładnie!

Obserwator z Estrady
@Jare

A zwłaszcza ten co chodzi w kamizelce patrona G.N. gada głupoty na prawo i lewo. Wielki patron za 5groszy.

@Obserwator z Estrady

Prawdziwy patron powinien mieć przynajmniej 5 lat stażu jako kierowca, przejść specjalne szkolenie na patrona zakończone egzaminem, oraz posiadać predyspozycje dydaktyczne niezbędne w odpowiednim przekazywaniu informacji nowemu kierowcy. Takie wymagania są w MZA, co prawda mało płacą za patronat (600zł do wypłaty) i mało ludzi się na to garnie, lub nie mają predyspozycji, a jak jest tu? Hmm.... (usunięte przez administratora)

Dureń

Na stronie mza jest ogłoszenie o pracy dla kierowcy autobusu. Średnia pensja 5700 brutto. Jak ja mogłem przepracować tutaj czternaście miesięcy. Na rozmowie kwalifikacyjnej zrobili mi straszne pranie mózgu. Zaraz dzwonię jeżeli to prawda. Jutro składam wypowiedzenie.

@Dureń

Następny co się obudził z letargu... Lepiej późno niż wcale

Adam 23

Co do zarobków w naszej firmie to dramat !!! Uciekam do MZA bo od pracowanym kursie . To już lepiej mają te dziady z PKS GRODZISK niż Ariva . Z daleka od tej firmy !

@Adam 23

Ale żeś Amerykę odkrył.... Ile ci to zajęło? I co cię zmusiło do robienia prawka przez tą "firmę"? To już lepiej w banku wziąć kredyt, a jak nie masz dochodów i jesteś na bezrobociu to przez UP da się załatwić za darmo kurs w MZA z gwarancją zatrudnienia. Tylko niezbyt mądrzy młodzi ludzie tu się garną, nie wiem, skuszeni gazowcami lub opowiadaniem bajek o super pracy.... Emerytów i innych starszych rozumiem, dorabiają sobie. Najlepsze te ich reklamy na niektórych wozach, że finansują prawko i szukają kierowców bua ha ha ha!!!! Nie skomentuję.

Latający Wicher
@Adam 23

3600 w MZA na dzień dobry plus bonusy a u nas ? . Czas najwyższy w końcu podjąć decyzję i dać tą długo wyczekiwaną podwyżkę . Może nie od razu 4 - 4,5 ale tyle co płaci konkurencja . Nasza cierpliwości z każdym dniem jest coraz ............

@Latający Wicher

W piątek jest zebranie ze Związkami przy M44, przyjdz i powiedz jaki masz plan aby Zarząd dał podwyżki.

marek
@laszlo

4600 plus 300 premii plus nocne i świąteczne 400 i 100 nadliczbowe to daje 5400.Jezeli masz mniej niz 26 lat 4240 jeżeli wiecej to 3895.Do tego dofinasowanie do wczasów dla ciebie i rodziny, premia roczna .Co dwa lata pszeszeregowanie na wyzsza stawkę do 5200 podstawy.

kierowca 157

Dlaczego 900 jeździ na stale 2óch kierowców mają tam po godzinie przerwy a inni muszą na stałe jeździć 157, gdzie przerw tam jak kot napłakał? Wieczne korki w centrum.

@kierowca 157

...albo 103 lub 134.

Zakrwawiony dzban
@kierowca 157

Będziesz miał tyle lat w firmie lat stażu to też będziesz miał najlepsze linie oraz wóz na stałe .

GP

Pytanie ile teraz trzeba dać Kucykowi lub Malari żeby dostać dobry grafik i zarabiać pieniądze?

@GP

Większą sztuką jest się do Kudłatego dodzwonić, lub go na zajezdni złapać

niezadowolony

Dlaczego niektórzy mają wybraną brygadę po 10h na linia 210 i jeżdżą to cały miesiąc, mają wszystkie weekendy wolne, a z wolnego dostaje najdłuższe 186? Gdzie tu sprawiedliwość???

Pracownik123

Moja "kariera" w firmie trwała kilka lat. Był to czas, który pozwolił i pokazał mi w jakiej firmie z pewnością nie chcę już pracować. Jeżeli lubi ktoś pracować po godzinach, oczywiście charytatywnie, spotykać się z ciągłym niezadowoleniem "góry", za marne pieniadze, to miejsce idelane dla niego. W kwestii wynagrodzenia przez pierwsze kilka lat, moja podwyzka wynikała tylko ze wzrostu najniższej krajowej. Pracy z roku na rok było coraz więcej, odpowiedzialność za to co się robiło coraz wyższa, nie przekładało się to jednak na podwyżki czy premie, no może od czasu do czasu wskoczyła premia w wysokości 200 zł brutto. Firma z roku na rok redukowała etaty, a obowiązki zwolnionych pracowników wpadały tym, którzy zostawali. Obowiązków i pracy było tyle, że 8 godzin nie starczyło na ogarnięcie wszystkiego, dlatego trzeba było zostawać na bezpłatnych nadgodzinach bądź zabierać pracę do domu. Nikt nie widziałam w tym problemu, a wręcz uważało się to za normalne. Wyrobionych godzin nikt nie zapisywał, więc wybrać ich również nie można było. Pracownik jest tam nikim,nie powinien niczego oczekiwać tylko cieszyć się, że może pracować w międzynarodowej firmie. Firma nie inwestuje w pracownika, jest bardzo mało szkoleń, wielu rzeczy trzeba uczyć się samemu, ponieważ nie ma kompetentnych osób, które przekażą swoją wiedzę. Stan floty daje dużo do życzenia, firma nie inwestuje w tabor, wszystko najlepiej, aby było robione po najmniejszych kosztach. Przez wiele lat pracy przez firmę przewinęło się wiele wartościowych osób, które uciekały widząc to co się tam dzieje. W mojej opinii cenieni są tam pracownicy, którzy ślepo podążają za wizją "góry", wchodząc w przysłowiowe cztery litery tym, którzy stoją tam najwyżej. Odchodząc z firmy po wielu latach uważam solidnej i oddanej pracy, nie słyszy się nawet dziękuje. Szczerze wszystkim osobom, które mają wiedzę i kompetencje do pracy w firmie transportowej odradzam to miejsce. Z zewnątrz firma, może wyglądać bardzo zachęcająco, ale wchodząc w to głębiej przekonujemy się, że jest to toksyczne miejsce, oparte na wielu toksycznych osobach.

@Pracownik123

UWAGA! to też jest jakiś gotowiec! Przeczytajcie to uważnie! Cytuję: " Obowiązków i pracy było tyle, że 8 godzin nie starczyło na ogarnięcie wszystkiego, dlatego trzeba było zostawać na bezpłatnych nadgodzinach bądź zabierać pracę do domu" No ludzie, szanujmy się trochę... Czy ja muszę to wyjaśniać? Gość to pewnie wkleja gdzie popadnie.... Swoją drogą ciekawe jak być kierowcą autobusu w domu hmm...

Termizol
@Haker

Ja rozkminiłem,to tak,że jest to kobieta i pracowała w kadrach ;)

Pracownik123
@Haker

Jak widać w Internecie nie można wyrazić swojej sczerej opinii, ponieważ jest się posądzonym o gotowce, no szkoda bo wydawało mi się, że takie portale mają pomóc kolejnym potencjalnym kandydatom...No i jeszcze jedna kwestia, w Arrive pracują nie tylko kierowcy ????????

Termistor
@Pracownik123

Nie płacz, nie płacz, bo się zapłaczesz, a że "A." to (usunięte przez administratora) i 10m mułu to każdy wie kto jest w temacie. Najgorszy płatnik z przewoźników w Wawie. Ludzie aby zarobić w miesiącu jakieś normalne pieniądze jeżdżą dodatkowo na jakiś Uberach czy innych Boltach, a potem skutki widać. Trzonem firmy przewozowej są kierowcy, to oni są najważniejsi i osoby zainteresowane tutaj pracą są kierowcami lub zamierzają nimi być, a nie np. księgowi, poczytaj wpisy.

Setra
@Pracownik123

A Ja w zupełności zgodzę się z twoim zdaniem. Też pracowałem kila lat w tej firmie ( dla nie wtajemniczonych w tej firmie są tez inne stanowiska poza stanowiskiem kierowcy ) i wszystkie nadgodziny ku chwale Arrivy. Miałeś zrobić, załatwić, uzdrowić itp. Podwyżki??? Zapomnij. Masz terać, aby " Góra " była zadowolona - tabelki, wyniki muszą grać, chociaż nikt do końca nie wie co było prawdą, a co fikcją. Decyzyjność ZEROWA. Kłamstwo goniło kłamstwo. Likwidacja rentownych Oddziałów na siłę, aby sprzedać czy wydzierżawić działki. Zakup starych zdezelowanych autobusów, które nie nadawały się do jazdy, a dodatkowo nasyłanie na Oddziały śmiesznego audytora, (usunięte przez administratora)mechaników za niesprawne autobusy. Nie wierzycie?? Zapytajcie się o przykład Torunia, Obornik czy Elbląga. Pracownicy tam po nocach nie spali, aby naprawiać te WRAKI. Wstyd i Hańba - autobusy Setra NF, Renault , czy najlepszy zakup niesprawnych autobusów VanHoll. Ludzie co w porę odeszli śmieją się z tego co pozostało. Jeszcze rok temu Setry ( wszystkie zgnite i zdezelowane ) miały być sprawne i miały przechodzić audyty, a dzisiaj są sprzedawane dla złomiarza.

Termistor
@Setra

O w pytkę jaka bieda ha ha ha! Tutaj jednak pisze się o Warszawie, nie o zaściankowych miejscowościach w których panuje patologiczny zbiorkom... Chociaż w Wawie jest trochę podobnie (jeżeli chodzi o kasę)

Kiero
@Termistor

Dlaczego niby pisze się o Warszawie pod oddziałem Toruń? ????. Ps. W Warszaffce tez pracują nie tylko kierowcy i kadry ale także dyspozytorzy, instruktorzy, mechanicy itd.

Laszlo

Co to za historia z kolejnym driverem po amfetaminie? TVN Warszawa o tym pisze. Ktoś wie coś więcej?

Tomek
@Laszlo

Każdy nabrał wody w usta, a ten wątek niedługo zostanie usunięty (niewygodne treści)

@Laszlo

To tylko kaczka dzienikarska - przypiekane kotlety

Cindino
@Aaaa

Dajcie sobie robic te " testy " co sa jeszcze mniej warte niz papajatesty na wiadomo co za g19 to takich kwiatuszków, podobnie jak z wywleczeniem zgreda, dziadka z wasem z r4 wcześniej bo "wstepne badanie wykazalo obecność" będzie tylko więcej.

Mistrz86

Firma (usunięte przez administratora) i muł przestrzegam . Jeżeli ktoś się zastanawia to pod względem zarobkowym tylko Mza ,Mobilis . Pod względem spokoju i względnych pieniążków PKS G. Ariva to porażka za nędzne pieniądze !!!!!!!!!!!!

Kandydat

Czy do Akademii biara tylko młode osoby tj. 20-30 lat, czy majac 40-50 tez można próbowac? A swoja droga już trochę się w tej branży rozruszał rynek pracy, czy wciaż nastroje pandemiczne? Dziekuję za odpowiedź.

Tysio
@Łukasz

Więcej zarobisz w biedronce.

@Tysio

Dzięki za odpowiedź, nawet jak nie na temat. O pieniądze nie pytałem, bo ta informacja jest powszechnie znana.

@Tysio

Teraz jak im się popsuły tureckie limuzyny to nie zdziwił bym się jak by obniżyli im pensję tymczasowo. Już raz im to zrobili "bo covid". Międzynarodowa firma i takie coś.... To nawet Michalczewski niczego wtedy nie obciął :D. I niech nikt nie pisze bo jeszcze inne miasta firma ma i do tego koleje... Wielka firma transportowa znana w całej Europie i nie stać ich było? Wątpię ;)

@Ten co wie

Jaka tam"wielka firma";) ? Znana od lat na rynku warszawskich przewozów pod różnymi nazwami, tylko się przefarbowała, zmieniła szyldzik. Kandydaci się na ten zmieniony szyldzik nabierają...

@BusDriver.

Zgadnij co np jeździ w Londynie.... Firma duża, a robi co robi...

@Ten co wie

Co mnie obchodzi Londyn?! Tutaj jeździ dawna Veolia,a jeszcze wcześniejszy Connex,-czyli tzw: ABP. A na samiuśkim początku gdy firma ta miała dwuczłonową nazwę śmigały w niej "Lambady" (Jelcze M 11), Ikarusy 260 i Jelcze PR 110 U - prawie wszystko z drugiej czy trzeciej ręki.

@BusDriver.

Czyli co, działają w Polsce na zasadzie franczyzy? Na to wychodzi z tego co mówisz, albo firmy pomyliłeś. Arriva była na początku firmą angielską.

@Ten co wie

"Gratuluję" poczucia humoru, niewiedzy bądź lub/i ignorancji oraz zaklinania rzeczywistości. Masz butę gościu i nie chcesz się z faktami pogodzić. Żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie. w pewnej dziedzinie nauki jest na to specjalistyczny termin.

Maki
@Łukasz

Do Akademii może się głosić każdy, nie mają górnej granicy wiekowej. Widzę po Kierowcach, którzy przychodzą po szkoleniu do pracy, ale pewnie najlepiej zapytać u źródła

ADER
@Łukasz

Biora wszystkich ale dobrze się zastanów czy chcesz tam pracować

Pudel
@Łukasz

Biorą wszystkich jak leci, z łapanki, mego psa ma kategorie D???? też chcieli zatrudnić. Za 20 kg krakowskiej miesięcznie. Zrezygnował????.

Aro
@Łukasz

Chodzili ze mną na kurs z akademii chłopaki po 40-50 , możesz próbować . Co do zarobków to wiadomo , trochę mają chaos w kadrach . Grafik w miarę elastyczny , można przyjść z wolnego i jeśli będzie możliwość planista ustali co jedną zmianę . Pozdrawiam

@Aro

Dzieki za merytoryczną odpowiedz.

@BusDriver.

Czemu nagle zrobiłeś się agresywny? Niczego to chyba ty nie wiesz, albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Co mnie obchodzą firmy sprzed nie wiem, 15 lat? Skoro jak twierdzisz to "ci sami ludzie" to musieli się jakoś z Arrivą dogadać aby używać jej nazwy, loga itp. Nie mogli od tak sobie zmienić nazwy na Arriva. Uważasz że ci ludzie mają powiązania z ratuszem, w sensie że "było posmarowane" aby do tej pory utrzymywać się w Warszawskim zbiorkomie? Mocne słowa, mam nadzieję że masz dowody. Przypominam, że Arriva jest firmą ANGIELSKĄ (wykupioną przez Niemców), a nie firemką stworzoną od tak aby zmienić image z podejrzanymi gośćmi z Warszawy.

@Ten co wie

A to że Arriva płaci skandalicznie i żenująco, wręcz urągając zawodowi kierowcy, to inna bajka.

@Łukasz

Ja mam 63 i właśnie jestem po akademii - biorą wszystkich ( nawet emerytów )

Heniek
@Aaaa

Ja mam 68 i jestem po udarze, mam niedowład lewej ręki i nogi oraz problemy z samodzielnym myśleniem, ale mnie wzieli.

Brawo Ty

@taki
@Heniek

To ciekawe jak przeszedłeś badania lekarskie/psychologiczne przed kursem.. Takie bajki to wnukom mozesz opowiadać. Ludzie ogarnijcie się bo znajdzie się nie jedna osoba, która w to uwierzy

CG
@Heniek

(usunięte przez administratora) Nie wierzę w to. Po drugie nawet żeby takie sytuacja miała miejsce to byłaby to wina osoby wykonujące i psychotechnikę i lekarza firma przyjmuje pracowników na podstawie wyników badań danej psychotechniki.

@CG

Wiesz kto to jest (usunięte przez administratora) Właśnie mu odpowiedziałeś. Nie jesteś zbyt rozgarnięty.

Maja
@Ten co wie

Czyli ile płaci Arriva? Czy wysokość wynagrodzenia się jakoś zmienia wraz ze stażem pracy? Są podwyżki? Czy to jest stała pensja i wynosi zawsze tyle samo? Może obowiązują jakieś dodatki płacowe?

Prezesunnio
@Maja

Najlepszy pracodawca w KM w Warszawie . Ludzie zapraszam - oj będzie się działo

@Prezesunnio

Odpowiadasz BOTOWI! Nie wstyd ci? Maja to bot, przeczytałeś dobrze jej pytanie? To gotowiec. Jednak coś jest w tych historyjkach o kierowcach z firmy a.

@Łukasz

Jest oficjalne pismo - podwyżka od września .

Tomi
@Aaaa

I okres rozliczeniowy MIESIĘCZNY wchodzi od sierpnia! wreszcie

Banioka z Supraśla
@Aaaa

Czekałem czekałem i się doczekałem - Brawo ( wiadomo ile ,będzie tej kasy ? )

@Banioka z Supraśla

Na paczkę cipsów Ci wystarczy

Pasażer
Klient

Czy w waszych gazowcach można przewozić rower i wózek dziecięcy jednocześnie? Chyba nie. Skaega poszła. Jesteście niekompetentni

Pasażerka 7
Klient

A sam obrażasz - pasażer może przewozić co chce i kiedy chce i gdzie chce .

Pasażer
@Pasażerka 7

Nie może i nie trolluj. Regulamin przewozu i przepisy porządkowe wtp/ZTM, poczytaj sobie

CG
@Pasażer

To czy kierowca pozwoli na rower i wózek to jest aktualna ocena sytuacji. Tj. ilość pasażerów. Jeżeli jest pusto to proszę bardzo ale gdy są osoby stojące nie ma takiej opcji. Po pierwsze w autobusie jest 1 lub 2 miejsca na wózki. Rower zajmuje 1,5 takiego miejsca. I TO KIEROWCA ODPOWIADA ZA KAŻDY WYPADEK W KTÓRYM BIERZE UDZIAŁ ROWER. WYSTARCZY ŻE KTOŚ SIĘ PRZEWRÓCI NA PODLOGE NIC MU SIĘ NIE STANIE A PRZY UPADKU NA ROWER MOŻE SIĘ TO SKOŃCZYĆ CIEZKIMI USZKODZENIAMI CIAŁA. MOŻE NIECH PASAŻER PODPISZE OŚWIADCZENIE ŻE TYLKO ON PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SZKODY NA CIELE SPOWODOWANE KONTAKTEM Z JEGO ROWEREM I PROSZĘ BARDZO MOŻESZ WOZIC. Po drugie gdy jest wózek czy z dzieckiem czy inwalidzki nie ma miejsca na rower. Po trzecie zgodnie z tabliczka znamionową nic nie jest napisane o przewozie ROWERÓW.

Prawnik
@CG

Pasażer odpowiedzialność za rower podpisał kupując bilet, bo ta jest określona w regulaminie przewozu i ustawie Kodeks Cywilny. Więc moze ty kierowcy przeczytaj co podpisujesz jak pryzjmujesz się do roboty.

Michał 0499

Bez typowego narzekactwa: poważna firma z szacunkiem dla pracowników. Pracuję trzy lata i ani razu nie zostałem (usunięte przez administratora) Widziały gały co brały, a ja to zaakceptowałem i jestem zadowolony. Spotkało mnie przyjazne traktowanie przez przełożonych, bardzo elastyczne i kulturalne kadry. Jedyny minus to problem parkingowy. Nie cierpię narzekactwa, dlatego piszę jak jest, chociaż pewnie zaraz ktoś szczeknie że wazelina. Nieprawda - jest OK. Oby tak było we wszystkich firmach.

@Michał 0499

"poważna firma z szacunkiem dla pracowników"- masz ty poczucie humoru lub/i za długo ostatnio w intensywnie nasłonecznionym miejscu przebywałeś. I jeżeli w podpisie to jest twój numer służbowy, to nie ściemniaj że "pracujesz trzy lata", numery sł: 420-450 były wydawane na początku roku 2019, więc kity tu wstawiasz gościu.

Podskoczek z Pienin
@Michał 0499

Masz rację najlepsza firma komunikacyjna w mieście - brak wad A zalety wszystko wiedzą jakie są .

@Rysiek z Bródna.

Masz rację Kolego. Pracowałem 2.5 roku. Dodałem sobie z rozpędu, nie rozmysłu. Nie zmienia to jednak mojej dobrej oceny dla Arriva. Pozdrawiam.

Bronisław
@Michał 0499

A możesz powiedzieć ile można zarobić na rękę w Arriva Busie? I czy oprócz podstawy są też jakieś dodatki i bonusy, może jakieś premie? To ważna kwestia, mam nadzieję że to wyjaśnisz. :)

@Bronisław

Ponad 3 jak na Warszawę to nie ma tragedii - tylko jest DRAMAT

@Bronisław

UWAGA! Bronisław też jest BOTEM!

Były po akademii
@Michał 0499

A ile masz za godzinę netto? Popracuj dalej za tą stawkę to problem parkingu zniknie bo zabraknie ci na paliwo. Chyba że jesteś na garnuszku u mamy a pensja to twoje kieszonkowe

Prawda i tylko prawda

Witam, nie mogę podać linku bo admin usunie mi post, więc robię inaczej. Wejdźcie na google i wpiszcie "arriva warszawa zarobki" i wybierzcie pierwszy wynik, powinien być to artykuł z portalu money. Możecie się jakoś odnieść do treści tego artykułu? Jest z zeszłego roku, czy coś się zmieniło, czy nadal taka beznadzieja?

Tomi
@Prawda i tylko prawda

hej, po tym artykule były juz podwyzki. Poza tym nie wiem skad te stawki wzieli, w Arrivie nie jest wspaniale, ale 3tyś na rękę to bez problemu mozna zarobic

Mamrot
@Tomi

Za wożenie pasażerów w Warszawie autobusem Arrivy , można zarobić 3 tyś zł na rękę. Brawo Ty :):) Szczyt marzeń . Dobre czym się szczycie. Tyle to już zarabia emeryt na szkole w Koziegłowach pracując po 4-5 godzin dziennie.

Były po akademii
@Tomi

Hahaha.... 3000 na rękę to ma moja nieletnia córka dorabiając w spozywczaku podczas wakacji. I też ma wielka odpowiedzialność.... Zagoiła się i straciła z półki dżem. Dla przykładu musiała za niego zapłacić pół ceny sklepowej. Ty jak się zagapisz za kółkiem to w najlepszym wypadku zapłacisz parę tysi za naprawę autobusu bo AC wozy nie mają. W gorszej opcji będziesz miał prokuratora na głowie. Ale 3000 weźmiesz

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.