Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.

Toruń

Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.

Nick

PKS Grodzisk oferuję 3400na ręke nowym przetargiem, umowe do 31.12.2024, nie obciazanie za przepaly z czego do tej pory byli slynni a nawet premie za oszczędnosci paliwa, masz umowe tutaj na czas okreslony bądź dopiero co sie przyjales? nawet sie nie zastanawiaj, skladaj papiery do Grodziska, nie sluchaj(ewentualnie zapomnij jesli juz tam pracowales) co to sie tam dzialo do tej porybo nowym kontraktem nie będzie to mialo zadnego znaczenia.

Monia
@zyggi 06.10.2017 09:40
http://www.arrivabus.pl/pl/o-nas/praca/akademia-kandydatow-na-kierowcow-arriva jak widac tak, lojalka zdaje sie na 3 lata be...

nie prawda, mąż dzwonił i finansują połowę a drugą połowę spłacasz w pensji

zyggi
@Monia 14.12.2017 12:08
nie prawda, mąż dzwonił i finansują połowę a drugą połowę spłacasz w pensji

no splacasz...za 11zl brutto/h duzo mozna splacic hehehe

Pracownik Arriva Bus Transport Polska

Oddział poza Warszawą to płaca bez nadgodzin prawie 1900,- netto. Praca na starych autobusach, najstarsze Mercedesy liczą ponad 30 lat , natomiast najnowsze ponad cztery. Stan techniczny to liczne problemy , ale jak zgłosisz uwagę co do usterki to w nagrodę otrzymasz pojazd zdecydowanie gorszy. Ludzie młodzi nie chcą w takiej firmie pracować, więc brakuje pracowników. FIRMY NIE POLECAM!

nik
@Pracownik Arriva Bus Transport Polska 22.07.2017 14:01

1900 to brutto ale z nadgodzinami :) na łapkę to raczej blisko minimalnej dostaniesz

Rewind

Chcesz przyjść bo marzy ci się sława,masz parcie na szkło?

Daniel

witajcie,mam zamiar zatrudnić się w Arrivie albo Grodziu( z nowym kontraktem dają dobrą stawkę),a jak wygląda stawka w Ariivie za godzinę pracy,i ile się realnie godzin wyjeżdża w miesiącu?

Pracownik : )

Pracuje w Arrivie od 1 Grudnia.Generalnie nie jest zle.Spokój nowe wozy o wszystko idzie się dogadać lecz brak AUTOCASCO na wozy to jakaś totalna głupota.Tak autobusy mają samo OC jak przyładujesz - płacisz nie wiem jak to rozliczają bo nie miałem kolizji ale coś tam zabierają z pensji.Ludzi im z tego co wiem brakuje jak wszędzie ale Panowie za taką robotę za te skrajne godziny za tą odpowiedzialność 4 powinna być z przodu za nominał robimy za śmieszne pieniądze ten zawód staje się już nieopłacalny młodych ludzi nie stać na prawo jazdy które kosztuje 7 czy 8 tysięcy żeby potem użerać się z ludzmi za 2700 o 5 rano.Wracając do tematu nie wieżę że najwięksi złodzieje zrobią się nagle najlepszymi płatnikami z tego co słyszałem bo nie pracowałem W PKS ie to tam jakieś średniowiecze było kierowcy myli autobusu sprzątali salony a te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tak ich okradali za przepały i jakieś tam cuda.W życiu bym tam nie poszedł.Arriva u mnie osobiście na 10 daje 7 z plusem bo może coś z czasem jeszcze się poprawi.

Al bundy

Z tego co wiem to na zasilanie nie przyjmują ,żadnych zleceń nie ma , tylko na etat ,chociaż na chwile obecna to chyba nawet komplet jest i nie ma wogole przyjęć .

biegający po zajezdniach

Jak płacą na zasilaniu

Red

Za grudzień nie wypłacono nadgodzin ,co jest dziwne ponieważ jest to koniec kwartału a twierdzili na początku wszystko będzie zgodnie z kodeksem pracy a tu na dzień dobry taki brzydki bak,system rozliczenia tez bez porozumienia z załoga ,co jest uważam niedopuszczalne,ponieważ trzymiesięczny system rozliczenia można wprowadzać tylko w wyjątkowych sytuacjach a gdzie tu wyjątkowa sytuacja ,zobaczymy co będzie dalej .

Qrczak

Ktos z Was moze sie orientuje jaka wyplate oferuja w warszawie na miejskich?

Stefan
@Qrczak 01.12.2016 18:40
Ktos z Was moze sie orientuje jaka wyplate oferuja w warszawie na miejskich?

Za nominał godzin wyciągniesz na rękę 2 500 (bez ewentualnych wydatków)

Qrczak
@Stefan 09.12.2016 11:40
Za nominał godzin wyciągniesz na rękę 2 500 (bez ewentualnych wydatków)

To chyba mza placi najwiecej za jazde "wokół komina"

Wiesz coś o firmie Arriva Polska Sp. z o.o. czego nie wiedzą inni? Czekamy na Twoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.