Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Abi

Akurat atmosfera jest bardzo dobra z planistami idzie się dogadać, dyspozytorzy pomocni no może oprócz jednego pana na Płochocinskiej, inni kierowcy też ci pomogą bez problemu atmosfera jest mocną stroną tej firmy

@Abi

Jeszcze wracając do dyspozytorów, bo widzę, że narzekasz na jednego, dasz znać co z atmosferą w biurze w takim razie? bywają konflikty?

Johny

Chciałem skorzystać z oferty i zrobić kurs na kat. D. Na październik 2022 warunki wyglądają tak, że po kursie trzeba odpracować 2 lata zarabiając do 2900 na ręke :D

Freddy
@Johny

spokojnie 5 zarobisz

@Freddy

5 netto? Już na więcej pespektywy by nie miał?

Kochliwy kochanek 7
@Urszula

Kocham Arrive - mój 2 dom A może i pierwszy

@Kochliwy kochanek 7

Z perspektywy klienta to piszesz czy źle etykietkę masz zaznaczoną? Kierowcy tutaj dużo jeżdżą?

Pytajnik
@Johny

W jakiej miejscowości ta stawka?

Pracuś

Piszę po raz kolejny. Jestem gotowy na obniżkę wynagrodzenia nawet o 30% patrząc na ciężką sytuację firmy . Trzeba zacisnąć pasa i tyle . Jazda autobusem ,relacjonowanie i wstawianie postów na fejsa z tych wydarzeń daje mi tyle satysfakcji ,że mogę mniej jeść albo taniej

Carmio

Przecież to sarkazmem napisane

Super firma

5netto do rączki jest co miesiąc, nie ma problemu wypłata, zawsze na czas. Brakuje fachowców planistów, kadrowych, dyspozytorów. Polecam

solo777
@Super firma

A te 5000 tysiączków to chyba przyv240 godzinach czyli chodzące ważyło

Super Firma
@solo777

Tak nie do końca za 240 ale za 260, pomimo tego bardzo polecam pracodawcę bo jest duża kasa i praca

Sajjjmon 5
@Super Firma

Kocham Arrive kocham Arrivie

Pankracccccy 7
@solo777

A mnie pasuje 3,5 koła - kasa nie jest najważniejsza .

@Pankracccccy 7

Ale to jest kwota na rękę tak? I naprawdę pracuje się około 260 godzin czy to żarty jakieś?

Bandziorek z wyrwaną 8
@Ilona

Bzdura - pracuje się 160 godz ( nominał ) a pieniądze to 4,5 tyś na rękę

Aaaa z konkurencji
@Bandziorek z wyrwaną 8

Ok dzięki to tylko zatrudnić się i cieszyć się pracą do emerytury a może i dłużej

Kierowca Autobusu

No co by tu napisać. Rozmowa była, myślę że nawet nieźle przeprowadzona. Kobieta nie miała parcia na szkła, pytania raczej standardowe. Brakowało mi konkretnego określenia zarobków tylko od do. Dostałem nawet czas na zastanowienie po rozmowie. Nie było jak tu piszą że zaraz głupiemu podsuwają umowę. Zostałem poinformowany o wszystkich warunkach umowy i mogłem w sumie zastanawiać się do woli, ale że byłem zdecydowany to na drugi dzień podpisywałem ją razem z innymi osobami.

Raczej standardowe pytania. Dlaczego? Czy jest pan gotowy na system dwuzmianowy i wczesne wstawanie w razie czego (oddział Tczew nie ma nocnych) Czy jest pan dyspozycyjny? Ile lat pan ma prawo jazdy? Chyba wszystko.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Michaleczek

W Arrivie zrzekłem się pensji na poczet miłości do komunikacji. Nie muszę jeść czy pić, ale najważniejsze aby jeździć

Kanciak bez grzywki z raną
@Michaleczek

Też tak mam ale w przeciwieństwie do Ciebie mnie wystarcza pensja minimalna .

ADAM

Jechałem niedawno z kobietą w Warszawie cały czas rożmawiała przez telefon- nie czułem się komfortowo. Powinni zakazać im rozmawiać - chyba nie mają tak podzielnej uwagi, stwarzają zagrożenie nagle hamując bo się zagadała.

@ADAM

Donoszenie masz we krwi? Może się do Platfusów zapisz?

Renata
@ADAM

a to nie mogłeś jej podczas jazdy powiedziec ze ci przeszkadza i ze jest to niezgodne z przepisami o ruchu drogowym ?

solo777
@ADAM

Chcesz mieć komfort jazdy idź do nich do roboty gwarant to pierwsza pensja i cię nie ma jak parę jobów dostaniesz od pasażerów

GP

Pytanie ile teraz trzeba dać Kucykowi lub Malari żeby dostać dobry grafik i zarabiać pieniądze?

@GP

Większą sztuką jest się do Kudłatego dodzwonić, lub go na zajezdni złapać

Wzorowy pracownik

Ja dostaje od pewnego czasu 450 zł premii co miesiąc. Jednak to wymaga poświęcenia. Skutecznie na kolanach donosze na kolegów oraz koleżanki z pracy. Po końcu zmiany zostaje około 40 minut i myje mój przypisany autobus. Nie preferuje żadnych wolnych dni. Pracuje cały miesiąc, dzień w dzień bez przerwy tak aby przełożeni byli zadowoleni. Polecam prace w tej firmie

Zauważyłem że niektórzy pracownicy, którzy pracowali w Mobilisie działają na nie korzyść firmy. Pozdro mordeczki

Rysiek z Bródna.

Spostrzegawczy jesteś mordeczko. Nie myślałeś o założeniu biura detektywistycznego? ;)

Tom

Też tak uważam. Ewidentnie komuś z firm konkurencyjnych zależy na tym, żeby o Arrivie zle mówiono. A prawda jest taka, że choc nie jest idealnie to nie można narzekać. Da się zarobić dobrze i atmosfera jest chyba najlepsza ze wszystkich firm.

@Tom

W Arrivie płacą jak płacą i stąd konkurencja się śmieje. Mobilis i PKS GM dali podwyżki i ludzie się znależli do pracy. Widocznie Arrivie łatwiej płacić kary za niezrealizowane kursy niż dać podwyżkę która zatrzyma exodus ucieczek Wrzesień za pasem, plan wróci 50+50+25 brygad i zweryfikuje to politykę firmy Krzak.

@Tom

O,widzę kolejny zaślepiony patriota firmowy z klapkami na oczach. Lojalka cię trzyma,czy masz wytarte spodnie na kolanach od wypraszania o wóz dla siebie? Dlatego musisz tak pisać widocznie.

Jokey

Witam. Może Szanowny Pan Kierownik łaskawy będzie zobaczyć co dzieje się na wieczornych zjazdach. INR i dyspozytor nogi na biurkach, jakaś muzyka łupie oglądanie jakichś filmików itp. I jeszcze źle że kierowca po 10 h pracy oddał dokumenty. Wielce zapracowani. Oczywiście Estrady.

@Jokey

Już myślałem że Płochocińska. Tam takie numery od lat...

Delikatny Paweł
@Rysiek z Bródna.

Koledzy i koleżanki czy wy też słyszycie w hotelu na zjeździe pojękiwania? Chodzi o Płochocińską rzecz jasna

ANONIM

Jak pracuje się w biurze na żwirki i wigury?? Jaka jest tam atmosfera i na jakie zarobki w administracji można liczyć?? Jak przełożony traktuje pracownika ?

@ANONIM

A co, jakaś oferta pracy się u nich pojawiła że pytasz?

?

Panowie z 210 jak tam? rozklad sie zmienia. Moze stala obsada zejdzie z linii. Juz nie pamietam kiedy mialem ta linie. Panie planista jak pan to czytasz to zamieszaj pan tymi liniami troche. Jeden jezdzi caly miesiac 190 i 186 w korkach a drugi sobie na lajcie smiga. Zeby nie bylo tez pracuje prawie od poczatku firmy

Laszlo
@?

Prawie robi wielką różnicę ????

Alosza
@?

To samo tyczy się osób mających ciągle w grafikach naprzemiennie 103 i 157. Może ktoś "zejdzie" z tych lepszych (kiedyś to było 326, które ciężko było dostać, z wiadomych względów...) linii na Płocho?

Andrzejek
@?

Dokładnie, jestem tutaj kawał czasu i jedyne co dostaje to 186 na zmianę ze 114 ewentualnie 190 czyli najbardziej wymagające linie. Nie pamietam kiedy miałem 140,193 czy nawet 210. Panie planista pomieszaj w końcu tymi liniami

Z Estrady 84

Porażka porażka ta firma obiecanki cacanki . Pensja głodowa lepiej do konkurencji na Targówek się przenieść .

Pumpernikiel

Hej. Widziałem ogłoszenie o pracę arrivy. Prawda że min. 4600-7200 jeżeli nie to czemu wprowadzają w błąd?

@Pumpernikiel

To są tzw: sidła na takich jak Ty Jak się nie dopytasz podczas rozmowy to juz Cię mają, a potem Zonk 3100 dostaniesz do rączki po odliczeniu wszelkich zobowiązań Zastanów się czy Ci to pasuje Jeszcze odlicz sobie dojazd do pracy ile Cię będzie kosztował i przypominam o godzinach urzędowania w tym ustrojstwie ( nie jest to z całą pewnością 8-16 i wolne weekendy)

@laszlo

To jakie w takim razie macie tam godziny pracy?

Kulomiot
@Pumpernikiel

Tyle płacą 7000 brutto wiem bo zawsze tyle mam a nawet ciut wiwcej. Dawaj do nas super robota.

KieroArriva

Odrobiłem już prawko z akademii Arrivy, czas pryskać do MZA. Mordęga 2 letnia się kończy. W końcu zobaczę 4,500netto za 168h. W Arrivie 2900netto z dwoma dniami z wolnego po 10h

@KieroArriva

Co to znaczy odrobiłeś? To miałeś podpisaną z firmą umowę lojalnościową? Za kurs czy szkolenie trzeba potem odrabiać dwa lata w firmie? Każdy tak ma?

@Marek

Każdy tak ma co przychodzi bez prawka i Arriva sponsoruje kurs, który trzeba w przeciągu dwóch lat odpracować. Stąd właśnie umowa tzw: lojalka o której sam wspomniałeś.

Męska decyzja

Tak tak
@KieroArriva

Dobry jesteś 2 lata na tak niskiej stawce wytrzymać. I tak podziwiam kierowców ze jeżdżą do pracy po 30-40 km i im się to kalkuluje w końcu paliwo po 8 zł. A wynajem kawalerki w Warszawie 2500 zł.

Gniewosz

Miałem aplikować do arrivy ale wybrałem mza. Na początek za 170h płacą 35zł/h netto. Tyle wychodzi że wszystkimi dodatkami i premiami. Arriva to porażka jest jakaś

Lover
@Gniewosz

Może i porażka, ale jakie dobre świnie tam są... Na gazowcach taka blondi, a na solówkach taka fajna czarna :-D Aż serduszko mi s,ybciej bije :-*

Laszlo
@Lover

I tak zapewne pojezdzą trochę i uciekną do MZA

DriverMZA
@Laszlo

Wcale się nie dziwię, w MZA to przynajmniej dobrze się zarabia i traktują cię po koleżeńsku i na poziomie

Faludża

Interesowałem się tematem ale kiepsko płacą, 25brutto na godzinę. Serwisant hulajnóg ma 30-35 brutto/h

Stefan

Witajcie zamierzam zapisać się na darmowy kurs w arriva tylko się zastanawiam co będzie jak nie zdam egzaminu czy muszę zwracać kasę ?

@Stefan

A jak myślisz, tak na zdrowy i logikę? To nie komuna,nic nie ma za darmo.

po akademii
@Stefan

Jak nie zdasz egzaminu, to po poprostu zapisaujesz się z na kolejny termin tylko płacisz sobie za niego sam (teoria - 30zł, praktyka - 200zł) i normalnie Cię przymują. Ze mną był koleś co za 4 razem dopiero zdał i normalnie się zatrudnił jak skończył więc bez paniki...

Kiero
@Stefan

Nie, musisz zapisać się na następny termin

Brat Kminka

Spokojnie do 5 razy możesz próbować

Bochenek
@po akademii

Pamiętaj przyjacielu żeby na egzamin przyjść z proteza nogi. Egzaminatorzy bardziej łaskawie patrzą na kalekich i z automatu im zaliczają. Kolegi matka jeździ już kilka lat a porusza się o kulach. Także jest to firma życzliwa zatrudniająca każdego w potrzebie

Paa

Witam mam pytanie czy Jak mam swoje prawo jazdy kategori D i przewóz osób. To na jaką stawkę mogę liczyć ? Nie biorę od nich kursu ani nic:). Warszawa

Mario6202
@Paa

Musisz Sam dopytać, słyszałem o zmianie stawek.

24 brutto

Bus Driver.
@Abi

To nie ten adres ;) Bardziej w Ursusie ;)

@Bus Driver.

Nie wiem ile zarabia się w Ursusie natomiast wiem że w Arriva dostajesz na stary 24 po roku 24,5 a po dwóch latach 25 brutto

Negocjator z lalką 5
@Abi

Teraz są takie braki że jak dobrze ponegociujesz to 30 zł możesz dostać - zacznij od 35

Pączuś z brzuszkiem 7

Na 100 % dostaniesz najwyższą stawkę plus ekstra bonusy przy każdej wypłacie

Wrona bez ogona
@Pączuś z brzuszkiem 7

A co to za bonusy ?

Wrona z podciętym skrzydłem
@Wrona bez ogona

Wiedzą tylko Ci co są zatrudnieni w spółce - bonusy są indywidualnie w zależności od ilości lat przepracowanych oraz nienagannej opini

@Wrona z podciętym skrzydłem

Bonusy to tzw. premie? Czy chodzi bardziej o benefity z socjala? Weź wyjaśnij bo to dla mnie ważne.

Piękny Pan 5
@Marek

Jak zwał tak zwał , ważne żeby kasa się zgadzała

Kogut baz jednego pazura
@Piękny Pan 5

Masz rację i oby kurki były

@Kogut baz jednego pazura

Lizon tez bym pyska nie pokazywał

Kierowca

Akcja rekrutacja w Mza. 5700 w pierwszym roku pracy.

Tylo
@Kierowca

Tiaa... 5 lat pracuje w tej firmie i nigdy tyle nie dostałem. Widze, ze zaczynaja robić zagrywki jak inni, byle by pozyskac kierowce. A jezeli nowy ma więcej niż doswiadczony to brawo dla Zarzadu. Sprawiedliwości za grosz nie ma

Wiesz co to jest brutto i netto? To jest brutto (podstawa plus dodatki za paliwo, godziny nocne i pracę w święta). Ja robię w MZA, mniej niż 4k na łapę nie dostaję, bez pójścia z wolnego. Tak, jest to i tak mało.

@Kierowca

No już kierowcy Arrivy skorzystali z kuszącej propozycji MZA. Odchodzą dużymi grupami, za chwilę w Arrivie zaczną się niezrealizowane kursy, co za tym idzie, umowne kary naliczane przez ZTM

Plastuś wąsaty
@laszlo

Co za problem - przebić MZA ( dać 6 tyś ) I i nikt nie ucieknie . Teraz ruch po stronie Arrivy

Lisek Jarka 6
@Plastuś wąsaty

Czy to prawda że ma być 13 od tego roku z wyrównaniem za poprzedni

Kratkowsniec
@Lisek Jarka 6

Coś jest na rzeczy - na dniach będzie informacja

Władca Much
@Kratkowsniec

Jakieś konkrety poproszę

Władca krów
@Władca Much

Kilka dni i będą konkrety

wojtek
@Tylo

Przecież to nie jest miesięczne wynagrodzenie brutto... oni piszą o średniej rocznej, czasami jak będziesz mieć pełno nadgodzin, w każdym miesiącu, to byłoby to możliwe, ale w obecnym czasie mało realne, teraz raczej są zamiany a nie nadgodziny, więc na obecną chwilę zarobki to ok 3700 z premią (netto) bez nadgodzin, więc jak ktoś chcę zatrudnić się w MZA to niech bierze to pod uwagę, że średnio z nominału zarobi ok 3700 netto (4600 podstawa +300 premia), a te 5700 to by było fajnie ale to raczej jakieś dziwne wyliczenia raczej propaganda..

Kakaratka
@wojtek

Jest jak (usunięte przez administratora) 5700 plus bonusy

Rudy
@laszlo

Nie odchodzą masowo, przynajmniej nie zauważyłem?

Połykacz żołędzi
@Rudy

W MZA podwyżka o 800 zł - czekamy na ruch Arrivy

@Połykacz żołędzi

Nie o 800 tylko o 300 brutto+1500 jednorazowo. co nie zmienia faktu że po Nowym Roku znów będzie fala zwolnień z Arrivy. Czyli zapowiada się ciekawie jeśli prezes Arrivy nie da podwyżek.

Lol
@laszlo

Fala zwolnień i fala zatrudnień. Przecież ciągle przychodzą nowi, po kilkanaście w miesiącu się szkoli. Więc czego wy się spodziewacie, dopóki autobusy wyjeżdżają?

aAa
@Lol

To jest firma, która szkoli sobie kierowców w Polsce za polskie pieniądze. Taniej, szybciej i solidniej. Później wyjeżdżają do niemiec

Kiedyś grzesznik 4
@aAa

Masz rację tylko że tam te same pieniądze tylko że w euro

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.