Opinie o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. w Toruń

kierowca 157

Dlaczego 900 jeździ na stale 2óch kierowców mają tam po godzinie przerwy a inni muszą na stałe jeździć 157, gdzie przerw tam jak kot napłakał? Wieczne korki w centrum.

@kierowca 157

...albo 103 lub 134.

Zakrwawiony dzban
@kierowca 157

Będziesz miał tyle lat w firmie lat stażu to też będziesz miał najlepsze linie oraz wóz na stałe .

niezadowolony

Dlaczego niektórzy mają wybraną brygadę po 10h na linia 210 i jeżdżą to cały miesiąc, mają wszystkie weekendy wolne, a z wolnego dostaje najdłuższe 186? Gdzie tu sprawiedliwość???

Laszlo

Co to za historia z kolejnym driverem po amfetaminie? TVN Warszawa o tym pisze. Ktoś wie coś więcej?

@Laszlo

Każdy nabrał wody w usta, a ten wątek niedługo zostanie usunięty (niewygodne treści)

@Laszlo

To tylko kaczka dzienikarska - przypiekane kotlety

Cindino
@Aaaa

Dajcie sobie robic te " testy " co sa jeszcze mniej warte niz papajatesty na wiadomo co za g19 to takich kwiatuszków, podobnie jak z wywleczeniem zgreda, dziadka z wasem z r4 wcześniej bo "wstepne badanie wykazalo obecność" będzie tylko więcej.

Mistrz86

Firma (usunięte przez administratora) i muł przestrzegam . Jeżeli ktoś się zastanawia to pod względem zarobkowym tylko Mza ,Mobilis . Pod względem spokoju i względnych pieniążków PKS G. Ariva to porażka za nędzne pieniądze !!!!!!!!!!!!

Kierowca Autobusu

No co by tu napisać. Rozmowa była, myślę że nawet nieźle przeprowadzona. Kobieta nie miała parcia na szkła, pytania raczej standardowe. Brakowało mi konkretnego określenia zarobków tylko od do. Dostałem nawet czas na zastanowienie po rozmowie. Nie było jak tu piszą że zaraz głupiemu podsuwają umowę. Zostałem poinformowany o wszystkich warunkach umowy i mogłem w sumie zastanawiać się do woli, ale że byłem zdecydowany to na drugi dzień podpisywałem ją razem z innymi osobami.

Raczej standardowe pytania. Dlaczego? Czy jest pan gotowy na system dwuzmianowy i wczesne wstawanie w razie czego (oddział Tczew nie ma nocnych) Czy jest pan dyspozycyjny? Ile lat pan ma prawo jazdy? Chyba wszystko.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
Łukasz

Czy do Akademii biara tylko młode osoby tj. 20-30 lat, czy majac 40-50 tez można próbowac? A swoja droga już trochę się w tej branży rozruszał rynek pracy, czy wciaż nastroje pandemiczne? Dziekuję za odpowiedź.

Tysio
@Łukasz

Więcej zarobisz w biedronce.

@Tysio

Dzięki za odpowiedź, nawet jak nie na temat. O pieniądze nie pytałem, bo ta informacja jest powszechnie znana.

@Tysio

Teraz jak im się popsuły tureckie limuzyny to nie zdziwił bym się jak by obniżyli im pensję tymczasowo. Już raz im to zrobili "bo covid". Międzynarodowa firma i takie coś.... To nawet Michalczewski niczego wtedy nie obciął :D. I niech nikt nie pisze bo jeszcze inne miasta firma ma i do tego koleje... Wielka firma transportowa znana w całej Europie i nie stać ich było? Wątpię ;)

@Ten co wie

Jaka tam"wielka firma";) ? Znana od lat na rynku warszawskich przewozów pod różnymi nazwami, tylko się przefarbowała, zmieniła szyldzik. Kandydaci się na ten zmieniony szyldzik nabierają...

@BusDriver.

Zgadnij co np jeździ w Londynie.... Firma duża, a robi co robi...

@Ten co wie

Co mnie obchodzi Londyn?! Tutaj jeździ dawna Veolia,a jeszcze wcześniejszy Connex,-czyli tzw: ABP. A na samiuśkim początku gdy firma ta miała dwuczłonową nazwę śmigały w niej "Lambady" (Jelcze M 11), Ikarusy 260 i Jelcze PR 110 U - prawie wszystko z drugiej czy trzeciej ręki.

@BusDriver.

Czyli co, działają w Polsce na zasadzie franczyzy? Na to wychodzi z tego co mówisz, albo firmy pomyliłeś. Arriva była na początku firmą angielską.

@Ten co wie

"Gratuluję" poczucia humoru, niewiedzy bądź lub/i ignorancji oraz zaklinania rzeczywistości. Masz butę gościu i nie chcesz się z faktami pogodzić. Żyj sobie w swoim wyimaginowanym świecie. w pewnej dziedzinie nauki jest na to specjalistyczny termin.

Maki
@Łukasz

Do Akademii może się głosić każdy, nie mają górnej granicy wiekowej. Widzę po Kierowcach, którzy przychodzą po szkoleniu do pracy, ale pewnie najlepiej zapytać u źródła

ADER
@Łukasz

Biora wszystkich ale dobrze się zastanów czy chcesz tam pracować

Pudel
@Łukasz

Biorą wszystkich jak leci, z łapanki, mego psa ma kategorie D???? też chcieli zatrudnić. Za 20 kg krakowskiej miesięcznie. Zrezygnował????.

Aro
@Łukasz

Chodzili ze mną na kurs z akademii chłopaki po 40-50 , możesz próbować . Co do zarobków to wiadomo , trochę mają chaos w kadrach . Grafik w miarę elastyczny , można przyjść z wolnego i jeśli będzie możliwość planista ustali co jedną zmianę . Pozdrawiam

@Aro

Dzieki za merytoryczną odpowiedz.

@BusDriver.

Czemu nagle zrobiłeś się agresywny? Niczego to chyba ty nie wiesz, albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Co mnie obchodzą firmy sprzed nie wiem, 15 lat? Skoro jak twierdzisz to "ci sami ludzie" to musieli się jakoś z Arrivą dogadać aby używać jej nazwy, loga itp. Nie mogli od tak sobie zmienić nazwy na Arriva. Uważasz że ci ludzie mają powiązania z ratuszem, w sensie że "było posmarowane" aby do tej pory utrzymywać się w Warszawskim zbiorkomie? Mocne słowa, mam nadzieję że masz dowody. Przypominam, że Arriva jest firmą ANGIELSKĄ (wykupioną przez Niemców), a nie firemką stworzoną od tak aby zmienić image z podejrzanymi gośćmi z Warszawy.

@Ten co wie

A to że Arriva płaci skandalicznie i żenująco, wręcz urągając zawodowi kierowcy, to inna bajka.

@Łukasz

Ja mam 63 i właśnie jestem po akademii - biorą wszystkich ( nawet emerytów )

Heniek
@Aaaa

Ja mam 68 i jestem po udarze, mam niedowład lewej ręki i nogi oraz problemy z samodzielnym myśleniem, ale mnie wzieli.

Brawo Ty

@taki
@Heniek

To ciekawe jak przeszedłeś badania lekarskie/psychologiczne przed kursem.. Takie bajki to wnukom mozesz opowiadać. Ludzie ogarnijcie się bo znajdzie się nie jedna osoba, która w to uwierzy

CG
@Heniek

(usunięte przez administratora) Nie wierzę w to. Po drugie nawet żeby takie sytuacja miała miejsce to byłaby to wina osoby wykonujące i psychotechnikę i lekarza firma przyjmuje pracowników na podstawie wyników badań danej psychotechniki.

@CG

Wiesz kto to jest (usunięte przez administratora) Właśnie mu odpowiedziałeś. Nie jesteś zbyt rozgarnięty.

Maja
@Ten co wie

Czyli ile płaci Arriva? Czy wysokość wynagrodzenia się jakoś zmienia wraz ze stażem pracy? Są podwyżki? Czy to jest stała pensja i wynosi zawsze tyle samo? Może obowiązują jakieś dodatki płacowe?

Prezesunnio
@Maja

Najlepszy pracodawca w KM w Warszawie . Ludzie zapraszam - oj będzie się działo

@Prezesunnio

Odpowiadasz BOTOWI! Nie wstyd ci? Maja to bot, przeczytałeś dobrze jej pytanie? To gotowiec. Jednak coś jest w tych historyjkach o kierowcach z firmy a.

@Łukasz

Jest oficjalne pismo - podwyżka od września .

Tomi
@Aaaa

I okres rozliczeniowy MIESIĘCZNY wchodzi od sierpnia! wreszcie

Banioka z Supraśla
@Aaaa

Czekałem czekałem i się doczekałem - Brawo ( wiadomo ile ,będzie tej kasy ? )

@Banioka z Supraśla

Na paczkę cipsów Ci wystarczy

Pasażer

Czy w waszych gazowcach można przewozić rower i wózek dziecięcy jednocześnie? Chyba nie. Skaega poszła. Jesteście niekompetentni

Pasażerka 7

A sam obrażasz - pasażer może przewozić co chce i kiedy chce i gdzie chce .

Pasażer
@Pasażerka 7

Nie może i nie trolluj. Regulamin przewozu i przepisy porządkowe wtp/ZTM, poczytaj sobie

CG
@Pasażer

To czy kierowca pozwoli na rower i wózek to jest aktualna ocena sytuacji. Tj. ilość pasażerów. Jeżeli jest pusto to proszę bardzo ale gdy są osoby stojące nie ma takiej opcji. Po pierwsze w autobusie jest 1 lub 2 miejsca na wózki. Rower zajmuje 1,5 takiego miejsca. I TO KIEROWCA ODPOWIADA ZA KAŻDY WYPADEK W KTÓRYM BIERZE UDZIAŁ ROWER. WYSTARCZY ŻE KTOŚ SIĘ PRZEWRÓCI NA PODLOGE NIC MU SIĘ NIE STANIE A PRZY UPADKU NA ROWER MOŻE SIĘ TO SKOŃCZYĆ CIEZKIMI USZKODZENIAMI CIAŁA. MOŻE NIECH PASAŻER PODPISZE OŚWIADCZENIE ŻE TYLKO ON PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SZKODY NA CIELE SPOWODOWANE KONTAKTEM Z JEGO ROWEREM I PROSZĘ BARDZO MOŻESZ WOZIC. Po drugie gdy jest wózek czy z dzieckiem czy inwalidzki nie ma miejsca na rower. Po trzecie zgodnie z tabliczka znamionową nic nie jest napisane o przewozie ROWERÓW.

Prawnik
@CG

Pasażer odpowiedzialność za rower podpisał kupując bilet, bo ta jest określona w regulaminie przewozu i ustawie Kodeks Cywilny. Więc moze ty kierowcy przeczytaj co podpisujesz jak pryzjmujesz się do roboty.

Michał 0499

Bez typowego narzekactwa: poważna firma z szacunkiem dla pracowników. Pracuję trzy lata i ani razu nie zostałem (usunięte przez administratora) Widziały gały co brały, a ja to zaakceptowałem i jestem zadowolony. Spotkało mnie przyjazne traktowanie przez przełożonych, bardzo elastyczne i kulturalne kadry. Jedyny minus to problem parkingowy. Nie cierpię narzekactwa, dlatego piszę jak jest, chociaż pewnie zaraz ktoś szczeknie że wazelina. Nieprawda - jest OK. Oby tak było we wszystkich firmach.

@Michał 0499

"poważna firma z szacunkiem dla pracowników"- masz ty poczucie humoru lub/i za długo ostatnio w intensywnie nasłonecznionym miejscu przebywałeś. I jeżeli w podpisie to jest twój numer służbowy, to nie ściemniaj że "pracujesz trzy lata", numery sł: 420-450 były wydawane na początku roku 2019, więc kity tu wstawiasz gościu.

Podskoczek z Pienin
@Michał 0499

Masz rację najlepsza firma komunikacyjna w mieście - brak wad A zalety wszystko wiedzą jakie są .

@Rysiek z Bródna.

Masz rację Kolego. Pracowałem 2.5 roku. Dodałem sobie z rozpędu, nie rozmysłu. Nie zmienia to jednak mojej dobrej oceny dla Arriva. Pozdrawiam.

Bronisław
@Michał 0499

A możesz powiedzieć ile można zarobić na rękę w Arriva Busie? I czy oprócz podstawy są też jakieś dodatki i bonusy, może jakieś premie? To ważna kwestia, mam nadzieję że to wyjaśnisz. :)

@Bronisław

Ponad 3 jak na Warszawę to nie ma tragedii - tylko jest DRAMAT

@Bronisław

UWAGA! Bronisław też jest BOTEM!

Były po akademii
@Michał 0499

A ile masz za godzinę netto? Popracuj dalej za tą stawkę to problem parkingu zniknie bo zabraknie ci na paliwo. Chyba że jesteś na garnuszku u mamy a pensja to twoje kieszonkowe

Prawda i tylko prawda

Witam, nie mogę podać linku bo admin usunie mi post, więc robię inaczej. Wejdźcie na google i wpiszcie "arriva warszawa zarobki" i wybierzcie pierwszy wynik, powinien być to artykuł z portalu money. Możecie się jakoś odnieść do treści tego artykułu? Jest z zeszłego roku, czy coś się zmieniło, czy nadal taka beznadzieja?

Tomi
@Prawda i tylko prawda

hej, po tym artykule były juz podwyzki. Poza tym nie wiem skad te stawki wzieli, w Arrivie nie jest wspaniale, ale 3tyś na rękę to bez problemu mozna zarobic

Mamrot
@Tomi

Za wożenie pasażerów w Warszawie autobusem Arrivy , można zarobić 3 tyś zł na rękę. Brawo Ty :):) Szczyt marzeń . Dobre czym się szczycie. Tyle to już zarabia emeryt na szkole w Koziegłowach pracując po 4-5 godzin dziennie.

Były po akademii
@Tomi

Hahaha.... 3000 na rękę to ma moja nieletnia córka dorabiając w spozywczaku podczas wakacji. I też ma wielka odpowiedzialność.... Zagoiła się i straciła z półki dżem. Dla przykładu musiała za niego zapłacić pół ceny sklepowej. Ty jak się zagapisz za kółkiem to w najlepszym wypadku zapłacisz parę tysi za naprawę autobusu bo AC wozy nie mają. W gorszej opcji będziesz miał prokuratora na głowie. Ale 3000 weźmiesz

Big Lover

Hej, fajną macie panią kierowczynię :). Taka młoda z czarnymi włosami, ostatnio ją widziałem na linii 102 :D. Muszę ją zaprosić na jakąś kawę :* bo jak ją widziałem to strasznie była smutna :/

Kawoszek 6
@Big Lover

Jak byś zarabiał takie pieniądze to też byś był smutny - kawa nie pomoże ( jedynie porządna podwyżka)

Zszokowany

To prawda że wy pracujecie w warszawie za 2.800 zł miesięcznie? Ty racię od 3 rano lub kończycie drugą zmianę 0 1 w nocy??? Ciagly stres i brak szacunku i ogromną odpowiedzialność 2,800??? Napiszcie że się mylę bo jeśli nie to jesteście wykorzystywani jak dawni (usunięte przez administratora).

Detektyw Tomek z MZA
@Zszokowany

O, widzę że "elita" forum MZA tu przylazła... Typowy styl pisania jednego z byłych pracowników. Sorry panowie, jedna me. nda mi uciekła. E, ty, Zszokowany, niemyty siu. siaku, targaj kapucyna u siebie zwyrodniały luźny sto lcu z Bangladeszu! Już sio mi stąd!

Poważny Alfi 5
@Zszokowany

Tak to prawda - jestem miłośnikiem KM .To jest prestiż pracować tu gdzie pracuje - wiele wyrzeczeń mnie to kosztowało bym był w tym miejscu gdzie teraz jestem . Zarobki schodzą na 2 plan w tym momencie . Ja tym żyję i tylko to się w tym momencie liczy

Bombardier 3
@Zszokowany

Tak to prawda - kręci mnie ta robota ( za 1,5 tyś też bym pracował )

Kanapowiec xxxxx

Oby się sprawdził - sny czasami się sprawdzają

Paw

Nie mylisz się dlatego odszedłem 2800 to prawda

Maja

Cześć, wcześniej w wątku czytałam coś o premiach i dodatkach w Arrivie - możecie trochę rozwinąć ten temat? Czy są one przeznaczone dla wszystkich już od momentu zatrudnienia czy może dopiero po jakimś czasie np. na umowie na czas nieokreślony? :P

@Maja

Przyjrzyjcie się dokładnie pytaniu Mai. To następny BOT obok Joanny. Gotowe pytania... W arrivie nie ma przecież pracy na czas nieokreślony, tylko max na czas kontraktu, mylę się? I jeszcze ta buźka na końcu dla zmyłki, ha ha ha

@Haker

Sorry za post pod postem, ale sami widzicie. Gdyby Maja była prawdziwa, to by już dawno mi odpowiedziała "ej nie jestem botem" czy cokolwiek innego, a tu cisza :D

janik

Najsmieszniejszy z tej bandy jest kiero Arturek, chodzi i sie użala jak to jest źle i kasy nie ma, a zarząd powinien dac wiecej :D ten to jest udany, jak go widze, to sie ze smiechu opanowac nie moge :D

Marta7098

Witam. Jak obecnie wygląda i ile trwa proces rekrutacji do Akademii Kierowców Arriva?

Irek
@Marta7098

zadzwoń do biura na ul.Żwirki i Wigury 16 i zapewne uzyskasz odpowiedz..

Joanna

Czy jest tutaj ktoś z kierowców w Arriva? W jakich godzinach pracujecie i czy grafik jest elastyczny? Nie mogę znaleźć nigdzie indziej informacji o pracy w firmie- liczę na Gowork.

@Joanna

"Grafik elastyczny"-haha! Jakie godziny pracy? Takie jak w pozostałych firmach-podwykonawcach pracujących na zlecenie ZTM-u. Do której jeżdżą dzienne linie, wystarczy wyjść na przystanek i popatrzeć w rozkłady, lub na stronie WTP. Przychodzi się do pracy, a nie do "atmosfery".

Prezes
@Joanna

W jakich godzinach się pracuje w Toruniu, od rana do wieczora zmiana od 4 do 17, albo od 12-13 do 1 w nocy, jak sie autobus popsuje w nocy to trzeba czekać, po kilka kilkanaście godzin bo kierowca holownika mieszka daleko, autobusy niesprawne,, polecenie dyspozytora, masz jechać i tyle, autobus się popsuł to lecą (usunięte przez administratora) Żadnej pomocy tylko hejt ze strony niektórych dyspozytorów, oraz kierowców

Greg
@Joanna

Praca jak to w komunikacji miejskiej. Od 7 do 15 kasa calkiem przyzwoita okolo 4500 netto. Premie, dodatki, karta mulitsport. Zapraszamy. Siedz dalej na kasie w markecie tam zarobisz duzo lepiej i nawet najgorszy klient bedzie lepszy niz praca w tej firmie.

@Prezes

O kurczę, to zupełnie jak w warszawskim oddziale arrivy!

@Rysiek z Bródna.

CZY DO WAS NIE DOCIERA, ŻE ODPOWIADACIE BOTOWI? Joanna to BOT!!!!

@Greg

Nie pomyliło ci się brutto z netto? 4500 do ręki, serio? ;-) NIE WIERZĘ.

Witam, czy ktoś może się odnieść do tych artykułów? Wiem że są sprzed roku, ale są niezwykle niepokojące... Proszę o komentarz. Aha, trzeba pousuwać spację żeby linki działały (usunięte przez administratora)

Laszlo
@ja

No niestety , niewygodne linki juz administrator usunął.

Tictac

10.05.2021 godzina 15:25 a wypłaty jak nie było tak nie ma. MZA miała w piątek. Super

@Tictac

A jak w końcu dojdzie, to szokiem będzie kwota na koncie.

Snickers
@BusDriver.

Weźcie z tymi wypłatami idźcie do telewizji, może wreszcie coś się zmieni

Chłop
@Tictac

I jak tam Wielka Rodzino Korporacji Arriva z wypłat zadowoleni :) ?

Zszokowany
@Chłop

Pewnie ze zadowoleni, przecież typy by jeździli nawet za 1500 zeta miesięcznie. Żal mi was biedaki.

@Zszokowany

Przez grzeczność i ciekawość zapytam gdzie Kolega pracuje, skoro takie ma zdanie o nas?

Eee
@laszlo

Dobrze wiesz gdzie

Wszechwiedzący
@Eee

Pewnie chodzi o pewną spółkę należącą do miasta, też tam pracuję i uważam że u was wypłata jest skandalicznie niska

Nigdy

Najgorszy dział w tym czymś to dział HR

@Nigdy

Dlaczego? Na rozmowie rekrutacyjnej przyjęła mnie miła pani i wszystko dokladnie mi przedstawiła.

@Kandydat

@KANDYDAT, a Ty to wszystko przyjmujesz do wiadomości, pewnie za kilka dni podpiszesz papiery i niebawem podejmiesz szkolenie?

E-zdrada

Przecież tam sami stachanowcy i kołchoźnicy pracują, miłośniki dla których zabrakło miejsca na Płocho-ot, cała Estrady.

Rrrr
@E-zdrada

Masz rację, ale nie pisz w ten sposób, zdradza to twój wiek. Za używanie takich określeń jesteś dla mnie zwykłym Januszem z wąsem.

@Nigdy

Masz na myśli względem pracy w tym dziale w Arriva, czy też brałeś/łaś udział w procesie rekrutacyjnym? Fajnie, że dzielisz się swoją opinią, ale byłaby dla mnie bardziej pomocna, jeżeli podasz więcej szczegółów, bo trudno mi wyciągnąć jakieś wnioski.

@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałeś @Kandydat? Czy zdecydowałeś się na podjęcie współpracy z Arriva? Byłoby super, gdybyś zdradził szczegóły z warunków jakie Ci zaproponowano.

@E-zdrada

Cześć @E-zdrada, nie rozumiem zwrotów "stachanowcy" i "kołchoźnicy". W jaki sposób odnosi się to do pracowników Arriva? Masz jakieś informacje dotyczące atmosfery w zespole?

@Joanna

Na Kierowcę, warunki mają slabe więc się nie zdecydowałem, ale rekrutacja moim zdaniem była ok. Pani zadzwoniła do mnie na następny dzień po wyslaniu cv, zaprosiła do ładnego biura i na wszystkie pytania mi rzeczowo odpowiedziała. Szukam jednak lepszych zarobów więc podziękowałem, ale nie powiem złego słowa o wspomnianym wyżej "najgorszym dziale HR".

Walo

Mam marytoryczne i retoryczne pytanie. Dlaczego administrator tego profilu (w domysle Arriva) notorycznie usuwa komentarze? Brudy wyciekają na wierzch? Robi sie zbyt publicznie? Sami na siebie bata krecicie. Bierzecie najgorszy sort, to co Wam Wisła wyrzuci, z paragrafem, zatrudniacie kogo popadnie, sami szkolicie mlodych szczurkow, ktorzy potem rozbijaja wam autobusy, skaczą z estakady, a na to wszystko płacicie NAJMNIEJ w Warszawie. Na czas pandemii obcieliscie jako jedyni kase, zeby uniknac zwolnien, a i tak byly zwolnienia grupowe w biurach. Regularnie zamykacie inne oddzialy w kraju od lat...Wasz koniec nadchodzi na własne życzenie. Kwestia kontraktów. A moze tak ma byc? Odprawy dostanie kazdy poza nami. Prawie rok z wami wytrzymalem, nikomu nie polecam. Ten komentarz tez usuniecie? Napisze kolejny.

Panteleon
@Walo

To firma zaistnieje pod inną nazwą...Oni mają bogatą historię na rynku warszawskiej komunikacji miejskiej. Była Sokratesa-teraz jest Płochocińska i Estrady. Firma ta jest w Warszawie (z małymi przerwami) cały czas obecna. A że czasami przejdzie metamorfozę i zmieni nazwę...

Prawda zwycięży
@Walo

Nie wiesz jak to jest? Aby tylko wygrać kontrakt, walnąć śmieszną cenę za wozokilometr, a murzynów i tak się znajdzie. Firma na kontrakcie zarobi, a to, że ma płacone najmniej za wozokilometr to odbija sobie na mat.ttołach, których sama wyhodowała (akademia, szkolenia itp.,). Złoty interes, a mat.ttoły z uśmiechem na ustach zap.ppiep.pprzają gazowcami i jeszcze się tym chwalą... I piszą że kasa to nie wszystko... 2,500 przecież starczy...

Haker

UWAGA!!!! Pani Joanna to prawdopodobnie BOT!!! Jej pytania są charakterystyczne, ma jakiś algorytm na którym są oparte. A poza tym uważam, że ta angielska firma pod niemieckim panowaniem powinna zostać zniszczona.

Brak

Nie polecam, najgorzej płatny przewoźnik w Warszawie, praca jest ciezka, w przetargach nie startują, firma upada od kilku lat. Wygasnie Warszawa i tyle po Was bedzie. Duzo wiecej na kasie w biedrze zarobisz.

Alex
@Brak

Dokładnie: R-B>C.>V>Arr Cała chronologia Nie piszę pełnych nazw, bo kto wie o co chodzi-to wie.

@Brak

Napisałeś, że praca w Arriva jest ciężka. Pod jakim względem? Zaciekawił mnie też fragment o wyższych zarobkach w Biedronce- jaka jest w takim razie stawka godzinowa i za nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 23 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arriva Bus Transport Polska Sp z o.o.