Arriva

Watford

Opinie o Arriva

Paulina

Arriva prowadzi akademię kandydatów na kierowców Arriva, gdzie można zdobyć kwalifikacje i uprawnienia na kierowcę, a potem pracę w tej firmie. http://www.arrivabus.pl/pl/o-nas/praca/akademia-kandydatow-na-kierowcow-arriva

Paulina

Zapoznaliście się z wywiadem zamieszczonym na naszym serwisie? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,41210,wywiad-aleksander-sobieszek Firma prowadzi Program Stażowy Arriva!

jędrel

Nie masz co się martwić @shy bo benefity są jest też ubezpieczenie, także firma można powiedzieć, że w pełni dba o pracownika. Widziałem jakiś czas temu ogłoszenie na koordynatora ds. handlowych czy ktoś wie czy to jeszcze aktualne?

marata

ale przystojniak w Krapkowicach jezdzi dwa razy go widziałam

ona

mógłby ktoś powiedzieć coś o stanowisku pracownika stacji paliw? jakie tam są obowiązki oprócz tych, które zapewnia pracodawca? jak jest z płacą? chętni są na dłuższe umowy, czy wyrzucają po kilku miesiącach? w mojej miejscowości od grudnia szukają pracownika i do dziś już się kilku przewinęło, ale nie wiem czy z powodów pracownika czy pracodawcy. wiem, że co stacja to inny kierownik i sytuacja, ale pytam ogólnie, bo nie znam tej firmy i mało opinii o niej.

chmurka radości

jam również poważnie myslę nad wybraniem Arriva jako mojego pierwszego pracodawcy. jednak idę do pracy po coś, doświadczenie i kasę, a nie tak żeby jakoś czas zleciał. czy w takim razsie ta firma jest najlepszym wyborem jako pierwszy pracodawca? ile mogą początkującemu pracownikowi zapłacić na pierwszej umowie?

totoo2

Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Arriva opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Poszukujemy osób gotowych do podjęcia szkolenia jako:   KANDYDAT NA MASZYNISTĘ POJAZDÓW TRAKCYJNYCH... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5744941?keywords=&region=

tato

kolobrzeg [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bagno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

miklo

dzieki za opinie analfabeto

Bardzo ciezko sie dostac do arrivy w londynie samemu proponuje od innych miast miejszych a pozniej prosic o transfer

maciek
@anonim 05.06.2009 16:01
czy może ktoś się orientuje czy istnieje możliwość dostania pracy przyjeżdżając bezpośrednio samemu??...

jeżeli znacie angielski, to praca w komunikacji miejskiej w Anglii jest od ręki . Pracowałem w Manchester 7 lat i tygodniowo zwalniało się 25 kierowców itylu poszukiwali . Zarobki od 8do11 funtów na godz.

jest to jedna z angielskich firm ktura zrekrutowała znaczną ilośc polskich kierowców bez znajomości angielskiego wiec dali wam szanse a ci któży krytykują dlaczego nie wracają do kraju ????? JA SPEDZONY CZAS TAM WSPOMINAM DOBRZE ...

Pracuje tu 3 lata i jest ok

Byłem, jestem i pracuję w Arriva Watford czasami jako kierowca linii lokalnych a standartowo jako kierowca linii londynskich - moja opinia jest dobra dla firmy jako takiej, należy jednak pamiętać. że na zachodzie płacą Ci za to co robisz i jak chcesz mieć spokój to rób tylko to za co Ci płacą. Jeżeli chodzi o Polaków to niestety zawsze jest tak, że są niektórzy zbyt gorliwi na swój sposób aby kosztem innych więcej zarobić czasami nawet podkładając tzw. świnie. Ale taka jest już natura Polaka na emigracji!!!!!!!.

BYŁ

lepiej nie pakowac sie w bagno...mówia co innego a robią i płacą co innego...kłamstwo!!! Jesli ktos jedzis przez Wrocław TYM BARDZIEJ NIE POLECAM!(usunięte przez administratora)

najgorsza firma jaka istnieje w angli straszny syf miedzy polakami donosicielstwo (usunięte przez administratora)ogolnie ciezka atmosfera w firmie pracowalem tam dluzsza chwile wiec cos o tym wiem

solidna firma atmosfera dobra

kris
@anonim 26.11.2008 10:04
solidna firma atmosfera dobra

chyba jesteś chory jak tu ludzie po trupach idą i kłamią jeden na drugiego straszna atmosfera,szczególnie Grudziądz!

Zostaw opinię o Arriva - Watford

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arriva