Archimedes Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 37 ocen.

Opinie o Archimedes Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archimedes Sp. z o.o.

ave

Ma ktoś jakieś szczegółowe info o pracy w tej firmie?

Wwwww

Może ktoś napisać jakieś konkrety na temat wynagrodzenia w tej firmie.

Paulina

@safa co konkretnie sprawia, że tak oceniasz tę pracę? Możesz powiedzieć na jakim stanowisku w Archimedes pracujesz? Takie dodatkowe informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

To nie jest istotne
@Paulina 08.08.2017 08:57
@safa co konkretnie sprawia, że tak oceniasz tę pracę? Możesz powiedzieć na jakim stanowisku w Archimedes pracujesz? Takie dod...

Odpowiem "Paulinie" - na każdym stanowisku w Archimedesie można się rozwijać. Rozwój osobisty to nie koniecznie musi być awans. To że ktoś nie dostrzega Twoich możliwości lub Cię nie awansuje nie musi oznaczać że się nie rozwijasz. To ty decydujesz o tym jak chcesz się rozwijać a to czy ktoś to dostrzeże to już inna sprawa. Archimedes umożliwia rozwój osobisty. "Safa" - bez komentarza. Chyba Cię u nas nie było. Obecnie szukamy brygadzisty do warsztatu taśm transportowych. Trudna praca, mnóstwo wyzwań ale rozwój gwarantowany. Zapraszamy odważne, ambitne osoby z doświadczeniem w nadzorowaniu produkcji.

Waldemar
@To nie jest istotne 09.09.2017 22:34
Odpowiem "Paulinie" - na każdym stanowisku w Archimedesie można się rozwijać. Rozwój osobisty to nie koniecznie mu...

Jakie warunki na stanowisu brygadzisty ? Jak płaca a jaka praca, może coś więcej? Jakieś szczegóły ?

safa

słaba biedna robota

Lucyna

Ja również jak przedmówca wyżej polecam. Pracowałam w firmie przez kilka lat i uważam ja za najlepszą jaką miałam dotychczas. Możliwość awansu, rozwoju, bardzo zróżnicowany asortyment, ciągle podnoszenie kwalifikacji dla chętnych , możliwość rozpoczęcia studiów z pomocą finansową pracodawcy. Firma oferuje również coroczne wyjazdy integracyjne oraz zapewnia komfortowe warunki pracy. Prezesi to ludzie chętni do pomocy nawet w sprawach prywatnych.

Marrio

A ja pracowałem w tej firmie, ale z racji przeprowadzki musiałem zmienić pracę. Ogólnie atmosfera bardzo fajna, szczególnie w dziale handlowym. Praca wymagająca dla ambitnych i chcących poświecić czas na naukę:) Co do kierownictwa to bardzo otwarci i pomocni ludzie. Firmę polecam!!!

Paulina

@To nie jest istotne, to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Czy uważasz, że pracę w Archimedes Sp.z o.o. można zaliczyć do ciekawych i przede wszystkim rozwojowych? Pracownicy w firmie mają otwartą ścieżkę kariery? I o warunkach na jakim stanowisku piszesz?

ajak
@Paulina 11.05.2017 09:18
@To nie jest istotne, to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Czy uważasz, że pracę w Archimedes Sp.z o.o. można zaliczyć do c...

Paulina po co te pytania - czytaj ze zrozumieniem - reklamę teraz będziesz robić?!!!!!!

To nie jest istotne

Pracuję od ładnych kilku lat i mogę powiedzieć tylko tyle że jest spoko. Jeżeli ktoś szuka ciekawej pracy, lubi wyzwania, nie lubi nudy, monotonii i rutyny to polecam. To nie jest praca dla osób które nie mają ambicji - chociaż część kolegów mimo tego, że już u nas nie pracują to osiągnęły spory sukces więc jest to też firma, która rozwija ambitne osoby ( pozdrawiam tych kolegów i koleżanki - wielki wkład w rozwój Archimedesa). Tutaj nie ma ograniczeń, nikt nikogo nie hamuje w rozwoju, jest pomoc i wsparcie a wynagrodzenie jest wprost proporcjonalne do zaangażowania w pracę (chociaż zawsze chcemy więcej- ale uważam że to dobrze)

Paulina

@Miriam, skąd taka opinia na temat przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej?

Miriam

Nie polecam -rozmowa rekrutacyjna żenada. Niedouczony dyrektor w Dąbrowie. Brak informacji zwrotnej po

Baca

Obecnie poszukują kandydatów do Dąbrowy, na stanowisko Doradcy Technicznego. Co możecie powiedzieć o pracy u nich ? atmosfera zarobki..? Nie chce sobie pogorszyć warunków pracy...

Paulina

@ajak są różne rodzaje blogów. Forum nie jest jednak odpowiednim miejscem na dyskusje na ten temat. Warto tutaj podzielić się opinią na temat przebiegu rekrutacji/warunków pracy itp.

ajak

Droga Paulino, faktycznie jest też zakres oferty. Poniżej definicja blog-a według WIKIPEDII" :) "Blog (ang. web log – dziennik sieciowy) – rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, zazwyczaj uporządkowane chronologicznie wpisy. Blogi umożliwiają zazwyczaj archiwizację oraz kategoryzację i tagowanie wpisów, a także komentowanie notatek przez czytelników danego dziennika sieciowego. Ogół blogów traktowany jako medium komunikacyjne nosi nazwę blogosfery. Blog od wielu innych stron internetowych różni się zawartością. Niegdyś weblogi utożsamiano ze stronami osobistymi (czy domowymi)[1]. Dziś ten pogląd jest nieaktualny, wciąż jednak od innych stron internetowych blogi odróżnia bardziej personalny charakter treści: częściej stosowana jest narracja pierwszoosobowa, a fakty nierzadko przeplatają się z opiniami autora[2]. Ponadto można spotkać się z definicją bloga jako sposobu komunikacji[3]. " Ja tu wpisów nie widzę..... pozdrawiam ajak :)-

Paulina

@ajak, na blogu nie tylko są zamieszczone zdjęcia produktów ;)

ajak

Rewelacja - zdjęcia produktów, nowy typ bloga.....

Paulina

Wiedzieliście, że Archimedes Sp.z o.o. prowadzi również własnego bloga? http://www.archimedes.pl/brando/nowy/blog/ Ciekawe? ;)

inny były

Wypłata w terminie, nadgodziny zapłacone, w styczniu podwyżki, umowa o pracę od pierwszego dnia, paczki na święta, wyjazd integracyjny - ale robota ciężka i szef wymagający. Tyle pamiętam bez narzekania na spowiedz w CRM, ludzi i atmosferę.

kamilos

@Baltazar Studziżur a kiedy w zasadzie pracowałeś w Archimedesie? Jestem ciekawy, czy jest szansa, że od tego czasu coś sie mogło zmienić. Słyszałem, że ludzie są bardzo w porządku, ale reszta z Twojej relacji może nie brzmieć bardzo zachęcająco. Ktoś wie?

anonim

(usunięte przez administratora)

były

nie jest to mało, jeżeli pracujesz 8h dziennie, co daje miesięcznie ok. 160 h, a jeśli robi się z tego 250-260h miesięczne (praca polega nie tylko na jeżdżeniu do klientów, ale również przygotowywaniu ofert, codziennej spowiedzi do CRM itp, itd), no to chyba już nie jest zbyt duzo

anonim

(usunięte przez administratora)

zainteresowany

a te 3000 pln to netto czy brutto ? i czy jest to pensja bazowa czy np. z już jakąś prowizją od sprzedaży ?

anonim

(usunięte przez administratora)

były

taa można zarobić oczywiście, o ile w międzyczasie szefostwo nie wpadnie na jakiś genialny pomysł z podziałem regionów i przyznawaniem premii (punkty, twój wyrób itp.), 3 tysie zarobisz jako RDTH, ale ile się przy tym narobisz (praca praktycznie 12-14 h na dobę), trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy warto, dla mnie nie było...

były

atmosfera w dąbrowie ok, pod warunkiem, że akurat nie ma prezesunia

furio

Witam. Jest ktoś kto może napisać jak wygląda atmosfera pracy w oddziale w Dąbrowie Górniczej?

dede

I ja rezygnuję...

MK

Miałem aplikować do tej firmy, po tym co tu przeczytałem - rezygnuje. Szukam dalej.... ech....

kandydat (?)

Maiłem pisać do nich ale po powyższych opiniach dam se spokój.

bax

O rany... aż takie złe opinie... :( A złożyłem tam aplikacje ;( i nawet odpisali, a teraz mnie sprowadziliście na ziemie ;//

były

nic dodać nic ująć!!

były

Piękna wypowiedź. Jak widać przełożeni wydali polecenie wystawienie pozytywnej i zachęcającej opinii do pracy w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej zawsze atmosfera jest dobra, gorzej później. Nie mniej jednak niedowiarkom proponuje iść na rozmowę i ewentualnie podjąć pracę ale to już jest Wasz wybór i później problem... życzę powodzenia.

PRACOWNIKK
@były 31.10.2014 11:19
Piękna wypowiedź. Jak widać przełożeni wydali polecenie wystawienie pozytywnej i zachęcającej opinii do pracy w tej firmie. Na...

ZDECYDOWANIE ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIRE,FAŁSZ I OBŁUDA WIECZNIE PANUJĄCA..

Pracownik

Wypowiem się jako relatywnie świeży pracownik ale już z rocznym doświadczeniem w tej firmie. Mogę spokojnie powiedzieć że powyższe opinie są zmyślone i powstały tylko i wyłącznie ze złośliwości niekompetentnych pracowników którzy zostali zwolnieni tylko i wyłącznie z własnej winy. Moje odczucia do tego miejsca pracy są niesamowicie pozytywne, ekipa jest zgrana i każdy na każdego może liczyć, szybko zintegrowałem się z tymi ludźmi a zarząd firmy nie szczędzi pieniędzy na rozwój pracowników oraz narzędzia. Proponuje każdemu niedowiarkowi przyjść na rozmowę kwalifikacyjną, a sam się przekona jak bardzo mylne świadectwo w tym miejscu wystawiają złośliwi ludzie lub konkurencyjne firmy z branży.

były były

Proponuje poszukać pracy gdzie indziej....

oj go

teraz szukaja do magazynu. jak tam wyglada sytuacja? Jaki jest sysytem pracy? Jaka umowa?

były były pracownik

Zatrudnij się a będziesz miał podobną opinie jak przedmówca. Pozdrawiam

Pillo

Archimedes szuka teraz pracowników w Dziale Utrzymania Ruchu i Infrastruktury - elektryków, może warto zgłosić swoją kandydaturę.

anonim

(usunięte przez administratora)

Archimedes fan

Chłopie jak nie masz co robić z czasem i jesteś gotowy na współpracę z nieomylnym i wszechwiedzącym prezesem, to jest to praca jak najbardziej dla ciebie

?

potwierdzam... lipa

anonim

niestety również muszę się zgodzić

Zostaw opinię o Archimedes Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archimedes Sp. z o.o.