Opinie o IMI Consulting Sp. z o.o.

Iza

@niezadowolona, nadgodziny były płatne czy są w formie odbioru dni wolnych? Narzekasz na atmosferę, dlaczego? W każdym dziale panuje jednakowa? Nie ma zgrania wsród pracowników?

asia

olka' serio? mialam nadzieję, że wszystko jest ok, pracowala tam moja znajoma nie slyszlama nigdy zadnych jakis negatwynych opinii ani opowiesci, a masz wogole umowe?

mowa

myslę że wystarczy @italiano - angielski teraz to podstwa

italiano

ale akurat IMI Consulting utworzono w 1992 roku celem zapewnienia jak najlepszych usług doradczych dla przedsiębiorców. wiec juz troche dluzej istnieje na rynku i zdazylo sobie opinie wyrobic. a co do poprzednikow znajac wloski to raczej masz gwarantowana posadke. ja osobiscie biegle wladam ang ale nie wiem czy tylko ten jezyk wystarczy aby tam pracowac?

konsult

sporo teraz takich firm konsultingowych powstało, bo jest na to zapotrzebowanie. nie ma sie co temu dziwic bo biznesmeni korystaja z uslug takich firm. tak wlasciwie to tutaj sie pojawilem dlatego ze chcialbym rozpcozac przygode z taka firma i uszkam opinii na temat dzialania takiej firmy jak IMI consulting

Bodzio

IMI Consulting świadczy usługi doradcze dla przedsiębiorców w Warszawie. Odnoszę wrażenie, że coraz częściej tego typu świadczenia są potrzebne osobom prowadzącym biznes, aby nie wprowadzać zbyt dużej jednostkowej nerwowości, która mogłaby się skończyć tylko zamknięciem działalności. Swoją drogą ciekawe ile pracownicy IMI wyciągają miesięcznie?

robercik78

no a tak ogólnie to jakie najlepiej mieć wykształcenie albo doświadczenie zawodowe żeby zdobyć zatrudnienie w IMI Consulting sp. z o.o.? bo jestem szczerze bardzo zainteresowany. drogi panie kalkul;atorze, chyba ten twój angielski to wydaje mi się że fajnie ale nie do tej branży, liczy są uniwersalne

pan kalkulator

jestem po księgowości, właśnie skończyłam uniwerek, znam dość dobrze język włoski, z angielskim trochę słabiej ale o drogę się dogadam, czy aktualnie mam szansę dostać jakiekolwiek zatrudnienie w IMI Consulting? i ewentualnie oczywiście napiszcie tez prosze na jakie mogę liczyć stanowisko na początku i jakie warunki

kujawiak

jeśli chodzi o sposób ich działania to tłumaczą dokumenty księgowe przedsiębiorców działających w Polsce na język włoski i angielski, dostarczamją bieżących informacji dotyczących zmian w obowiązującym prawie - każda taka wiadomość w odpowiedniej wersji językowej jest dostarczana bezpośrednio klientów wybranym kanałem komunikacji.

pati

Ja osobiście bym zaryzykowała... Mam doświadczenie, kursy i szkolenia w tej dziedzinie. Nie jestem konfliktowa, zawsze robie co do mnie należy i nie interesuję się jakie zachodzą relecje między resztą pracowników. Ewentualnie można zaproponować mediatora, może współpraca wyglądała by inaczej po spotkaniu z taką osobą??? Jeśli zarobki są w porządku to może warto postarac się o etat? Co o tym myślicie?

ona

Nie wiem dlaczego taka debata na temat nadgodzin niepłatnych, przeciez w dzisiejszych czasach to norma. W każdej firmie pracy jest więcej niż czasu, a w biurze rachunkowym to już norma. Poza tym trzeba pamiętać ze w pracy księgowej jest taki goracy okres i wtedy trzeba trochę więcej poświęcić czasu na te wszystkie zamknięcia roku.

weronika

to chyba raczej jest na plus, jeśli osoby odpowiedzialnie podchodzą do swoich obowiązków i utrzymują porządek w swoich papierach i ogólnie w dokumentacji, prawda? Zastanawiam się jak płaca, bo jestem chętny do podjęcia u nich pracy, więc jak coś wiecie o dacie mi znać? będę bardzo wdzięczny za to wszystkim.

ola

Pracowałam w firmie w 2014r. Potwierdzam, praca po godzinach (usunięte przez administratora)Atmosfera okropna.

Nikto

Mialalam nieprzyjemnosc pracowac w tej firmie kilka lat temu. Smutne, ze nic sie nie zmienilo... Nadal kable w biurze i praca na akord. Nikt problemow nie zglasza bo wlascicielka wie jak miec porzadek kadrowy w papierach ... I pupilkow po swojej stronie... A dziewczyny przychodzily i odchodzily szybko bo mlode to i pewnie nie chcialy bic sie z (usunięte przez administratora). Nie polecam ani pracownikom ani klientom. Ci ostatni naiwni i nieswiadomi bo obcokrajowcy...

andzia

Powiem tak jeśli ktoś planuje współpracę z tą firmą niech się mocno zastanowi. Niestety i ja miałam nieprzyjemność pracy w tej firmie między 2011 a 2012 rokiem i wszystkie powyższe opinie są prawdziwe. Nie boję się odpowiedzialności karnej za jakiekolwiek negatywne opinie o tej firmie gdyż są one jak najbardziej prawdziwe. (usunięte przez administratora)

operator

Nie mam w zwyczaju podszywac się pod kogoś a także nie muszę tłumaczyć się czy jestem moderatorem czy operatorem sieci.znam firmę od wielu lat i zdegustowany to jestem wypowiedziami. Dalej uważam że są nie rzetelnie.

operator

Dlaczego nie wpisów dotyczących pozytywnej sytuacji w firmie? natomiast pojawiają się negatywne opinie, szukanie winnych, opisywanie o niestosownym zachowaniu. Odpowiedź jest bardzo prosta. Osoby dokonujące wpisów czują się bezkarne i uważają, że jeżeli napiszą nieprawdę i oszkalują innych, to nikt i nic im nie zrobi - pamiętajcie, że jest to mylne wyobrażenie.

ttttt

Wszystkie opinie napisane wyżej to "święta" prawda, nie polecam nikomu pracować w takiej firmie, Pani myśli że jest pępkiem świata, człowiek się dla niej nie liczy. atmosfera w pracy jest ciężka, nie do zniesienia, nikt tam dłużej nie wytrzymuje, dlatego odradzam podejmować tam pracy.

i_tak_zgadniecie_kto

Niestety, w pełni zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Mnie osobiście zależało głównie na epizodzie doświadczenia w biurze rachunkowym, a nie na płacy i stabilności zatrudnienia, dlatego mogłam traktować humory przełożonych (usunięte przez administratora) z przymrużeniem oka. Nie polecam natomiast tej firmy nikomu, komu zależy na godziwych zarobkach, "normalnej" atmosferze pracy oraz wzajemnym szacunku.

anne

Nie polecam tego pracodawcy, na początku jest miło, ale później czar pryska, praca w nadgodzinach, nie masz rodziny to siedzisz i klepiesz, pracy jest więcej niż osób tam pracujących. Pani jest miła ale tylko na początku, (usunięte przez administratora), mówi jedno a później zmienia zdanie.

eve

z przerwami bywało różnie, raczej nie były dobrze widziane, lepiej natomiast praca w nadgodzinach niepłatnych.

nie zaproponowano żadnej stawki, tylko zapytano o oczekiwania finansowe, a o premii w ogóle nie było tematu....

ph02

Witam. Dziś byłam na rozmowie o pracę. Co prawda atmosfera było miła. Szybka, treściwa rozmowa... Jednak to co przeczytałam tutaj zaszokowało mnie i dało dużo do myślenia :/

Nici

Ja się dziwie, ze ta firma jeszcze funkcjonuje.... Nie polecam nikomu.

andzia1

złóz tam swoją aplikację a wtedy sama się zapewne przekonasz,

ANDZIA

Czytając wasze opinie włosy jeżą mi się na głowie. Mam pytanie czy rzeczywiście jest tam tak źle.

Mc

Wszystkim niezadowolonym z pracy w IMI dziuniom poprzewracało się w głowach. Fakt, że do swoich obowiązków należy przywiązywać wagę i się do nich przykładać - niestety nie do wszystkich trafia. Współpracuję z IMI od ponad 10-ciu lat. Atmosfera pracy bywała różna, jednak kiedy wykonuje się swoją pracę profesjonalnie i z zaangażowaniem - wysiłki są doceniane. A atmosfera w robocie = humory pracowników. Z szefową można się dogadać w każdej praktycznie sprawie i problemie. Negocjuje się trudno ale mając odpowiednie argumenty i nie kombinując wychodzi się na swoje. Praca zdecydowanie nie dla leserek, amatorek, lawirantek i leni.

Aaa

Nie polecam tej firmy, wszystkie powyższe wpisy są prawdziwe. ( usunięte przez administratora ) Przy tym atmosfera fatalna!!!

AG

Zdecydowanie potwierdzam - firma bardzo( usunięte przez administratora ) Co prawda nie pracowałam tam, ale współpracowałam z nimi i sposób w jaki traktuje się klientów jest nie do zaakceptowania. Widać, że pracowników traktuje się tak samo.

kkkkkkkkk

Witam Jestem pracownikiem tej Spółki od kilku lat. Nie zauważyłam, by opisane wyżej zachowania i sytuacje miały miejsce.W przeciwnym razie już dawno bym tutaj nie pracowała. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze dni, ale wiadomo pracować trzeba. Nikt za siedzenie przy kawie całymi dniami nie będzie przecież płacił.W firmie pracują w większości młode osoby, atmosfera w pracy zależy od każdego z nas.

1ksiegowa

Witam prosilabym o wiecej opini na temat tej firmy, wlasnie dali ogloszenie,iz poszujuja pracownika do biura .Mialam wielka ochote wyslac CV , ale powyzsze opinie lekko mnie przerazily.Prosze czy ktos jeszcze pracowal w tej spolce, bede wdzieczna za rzetelne opinie. pozdrawiam

ona

ja również nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora) nic nikomu niemożna było zrobić najlepiej siedzieć przy biurku i zasuwać 8 godz., (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o IMI Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMI Consulting Sp. z o.o.