Adiutor Magdalena Pietrzak

Opinie o Adiutor Magdalena Pietrzak

kiki

to prawda, dlatego to tylko potwierdza fakt, że dobrze jest zostawić swoje namiary i cv bezpośrednio w firmie, ponieważ wtedy nawet jak kogoś szukają to już mogą do kogoś dzwonić

Iza

Nie korzystajcie z tego biura . Wlasciciel nie dotrzymuje terminów . Porażka masakra . Ogrom nerwów kosztowało mnie czekanie na rozliczenie i tak nie dostałam w terminie .

Gosia

Zgadzam się z poprzedniczką - miła atmosfera pracy, fajny kontakt z Szefową. Zawsze z uśmiechem na twarzy wspominam spędzone lata w Adiutorze :) Polecam i pozdrawiam serdecznie całą załogę :)

Ewa P.

Pracowałam u [usunięte przez moderatora] przez 3 lata i było fajnie. Każdy chce się rozwijać więc zmieniłam pracę jednak z sentymentem i uśmiechem na twarzy wspominam tamten okres. Ktoś napisał humorzasta szefowa - wg mnie nie bardziej niż każda kobieta, najważniejsze że można się z nią w każdej kwestii dogadać.

M

fajna atmosfera pracy

Anna

Chumorzasta szefowa

Zostaw opinię o Adiutor Magdalena Pietrzak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adiutor Magdalena Pietrzak