CORAB-ELECTRONIC

Olsztyn

Opinie o CORAB-ELECTRONIC

Fto

To prawda @34567 że firma posiada bardzo fajny jakościowo sprzęt i to nie w takich złych cenach do tego.

olo

Wysokie normy,nie do wyrobienia. Niskie stawki na akordzie. Nie szanowanie pracownika. Zarobki ok. 1200-1600 na rękę.

lysek

co można bliżej dowiedzieć się o pracy Przedstawiciela Handlowego w waszej firmie????????

MIŁA ATMOSFERA STAWKA TROCHĘ MAŁA DOBRA PRACA DLA LUDZI ZACZYNAJĄCY KARIERE MOGĄ SIĘ BARDZO DUŻO NAUCZY OD KOLEGÓW W PRACY I WYKAZAC SIE SAMODZIELNOSCIĄ

Zostaw opinię o CORAB-ELECTRONIC - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORAB-ELECTRONIC