Eltel Networks
2 25 92 5 1

Opinie o Eltel Networks

Filtruj opinie po kryteriach:

Karolo12

długo trwa rekrutacja? ciężko się dostać?

Bleu
@Karolo12

Trwa standardowo

gogol
@Karolo12

jak sie znasz na fachu to nie ale musisz byc dobry i miec pojecie o tym co robisz

Zidani
@gogol

nie no, to oczywiste dosyć

majk
@Zidani

a umowa jest o prace, czy jakas inna?

gogol
@majk

oczywiscie, ze o prace

watson

nie jest źle

SZERLOK
@watson

To pewnie zależy jak dla kogo, ale dla mnie tez nie jest źle.

Heh
@SZERLOK

no to faktycznie Szerlok z ciebie..

Ryszard

Atmosfera jest dobra w pracy? Jaką umowę podpisuje firma na początek?

ołdipi.
@Ryszard

często w trasie, specyficzna praca ale do atmosfery samej w sobie nie mam zarzutów i umowa o pracę

yetiu
@Ryszard

Chłopaki są w porządku ale nie wszyscy jak w życiu

Majro
@yetiu

no tak, nie ze wszystkimi sie dogaduje, ale atmosfera spoko, zlego słowa na chłopaków nie powiem

Przyszły nowy

Poczytałem trochę o warunkach i gdzie szukać ofert panowie?

proste
@Przyszły nowy

na str eltela ???

Henek
@proste

to akurat nie takie oczywiste, nieraz spotkałem się z tym, ze na stronie wisiały jakieś nieaktualne, a te aktualne firma wrzucała na jakieś pracuj.pl olxy czy inne tego typu

gon
@Przyszły nowy

prosze o linka do ofert

Cepelin
@gon

Może wejdź sobie na stronę i sam zobacz...naprawdę nietrudno się tam dostać...

misz

OK

marko
@misz

aleś się rozgadał

Gienek
@marko

No a co ma mówić, chyba jasno się wyraził mimo wszystko ??

Jack

Zatrudniłem sie w Eltelu jakiś czas temu i jestem zadowolony, wynagrodzenie podstawowe jest całkiem niezłe. Może dlatego, że nie pamietam innych czasów w tej firmie. Dlatego ze swojej perspektywy nie narzekam i nigdzie sie nie wybieram

TakNie2
@Jack

jakie jest minimum dla nowozatrudnionych?

ponad 3k

@.

ponad, czyli bliżej 4, czy jednak 3?

3 brutto

@>

dzięki a jak wygląda sprawa z dodatkami? są jakieś benefity, swiadczenia?

felek

grusza, bony na święta

Qubek
@felek

Podobno jest też 13tka, prawda to?

quechua
@Qubek

tak

@Wert

dobra, dzieki wszystkim za info

@.

A jakieś premie do tego? Chyba są, nie?

fiszer
@2a2o

Tak

@fiszer

A zdradzisz mi jak to procentowo wygląda?

fiszer
@2a2o

zdradzę, 20%

@fiszer

Max 20 ale to nie jest pewne

@Monter

Nie no, wiadomka. Ale chyba i tak wyżej niż w niektórych, dotychczas u mnie maxymalnie było 10, więc i tak spoko

@Qubek

Nie ma czegoś takiego jak 13 w tej firmie i powtarzam to już od dłuższego czasu, jeżeli 1000 zł brutto w skali całego roku to jest 13?

2700 zł brutto

bin

ile w ogóle jest tych wszystkich oddziałów eltelowskich w Polsce?

zzz
@bin

Nie jestem pewien w sumie, 4?

jackiechan
@bin

a po co ci to info tak w ogóle w sumie??

Jeżeli chodzi o oddziały budowlano/liniowe to są Olsztyn, Rzeszów i Toruń

Witek

kogo szukają na Olsztyn aktualnie?

Quasi
@Witek

Przeglądnij sobie oferty na stronie to się dowiesz

@Quasi

ale właśnie w ofertach nie widziałem, zeby było wyszczególnione na jakie miasto dane ogłoszenie

Quasi
@Witek

Bo źle patrzyłeś, przecież stoi jak byk po ukośniku przy danej ofercie

jakjest

Znalazłeś?

@jakjest

tak

hehe
@Witek

Brawo, to musiało być trudne

@hehe

Oj tam nie szydź

@Witek

(usunięte przez administratora)chcących robić za 3800 brutto :)

Felek

Nie wiem czemu, ale nie mogę dodać odpowiedzi do poprzedniego komentarza... W każdym razie chciałem się zgodzić z @Jack. Nie pracuję tu zbyt długo, ale na tyle, żeby móc się wypowiedzieć odrobinę. Ja osobiście nie mam większych problemów z firmą, wręcz mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Nie mówię, że jest idealnie, bo znalazłoby się coś do poprawki, ale mi odpowiada, jednak nie każdy musi się ze mną zgodzić.

Tak5Nie2
porsz
@Felek

ja tam sie nawet z toba zgadzam

pq
@Felek

mysle, ze jest więcej takich jak ty, ale z reguły wypowiadają się ci, którym coś nie pasuje standard

@Felek

Ja tam mam problem taki że po wszystkich zmianach (pensja +delegacja) straciliśmy 2 tysiace

Piotr
Nazwa działu: Finanse
@Monter

Zapewne ta obniżka wynagrodzenia zostanie zrekompensowana premią roczną.

Tak1Nie4
@Piotr

Haha, najważniejsze że dobry humor nie opuszcza.

Perkoz

To chyba dobrze?

@Perkoz

No tak A na poważnie to premie rekompensuje jeden miesiąc A co z pozostałymi

Antykorpo

Korpoludki... całe szczęście że Zarząd lubi tenisa , a nie np koszykówkę bo wtedy (usunięte przez administratora)miały by problem. Jesli zarzad to czyta , ma ostatnią szansę się opamietać. Jest dla kogo, tu jest wszystko, lojalni pracownicy z wiedzą i doświadczeniem.

antylogika
@Antykorpo

tacy lojalni wspaniali pracownicy który cisną po nich na goworku. (usunięte przez administratora)

@antylogika

Lojalność jest w pracy każdy zawsze dawał z siebie 100% jak trzeba było zostać dłużej też się dogadywaliśmy. Teraz po tych nowych stawkach pensja w dół o 1 tyś drugi tysiąc straty na przeprowadzce z baraków na hotel. Nie narzekał byś?

Monter

Nic tylko zwolnić się i przyjąć na nowo

Tak5Nie1

Monte
@Monter

Czasy sie zmieniły nie mowie ze mnie cieszy że zarabiam tyle co nowy ale takie czasy. Żeby wyciągnąć z domu jednego z drugim trzeba mieć przebitkę na rynku i tak to wygląda nie tylko w Eltelu tylko wszędzie. Przynajmniej naszym dzieciom jest lepiej. A skoro mówisz, że nic tylko zatrudnić się jeszcze raz to chyba nie jest tak źle

Monter

A już szczytem chamstwa jest ogłoszenie o pracę z podanymi wyższymi zarobkami niż dali starym pracownikom.

Tak7Nie1
monter
@Monter

(usunięte przez administratora) Jak w reklamie nowi maja lepiej.

oioik
Nazwa działu: Produkcja

no i już wiadomo. Eltel w polsce na sprzedaż.

Tak13Nie1

@oioik

Może, ktoś wreszcie zauważy przesyt w stanowiskach dyrektorskich. (usunięte przez administratora)

Tak13Nie
zzz
@anonim

dokładnie tak, byle by skorzystać na pracowniku, mam nadzieję, że nowy nabywca zacznie od audytu(usunięte przez administratora)

Tak7Nie
Rex
@oioik

Skąd to wiesz? Jaka sprzedaż? Kiedy?

TakNie5

Yyy
@Rex

na intranecie są wiadomości, ale też np. puls biznesu o tym pisze. pytanie tylko kto nas kupi i kiedy - Luboń sprzedali z dnia na dzień.

Monter

Nie rozumiem tego co tu sie dzieje, "rynek pracownika" ludzie walczą o podwyżki a w tej firmie drastyczne obniżki zarobków. Nowe stawki wzięte z kapelusza. STRAJK!!!

Tak4Nie2

on
@Monter

Niech roboty staną na wszystkich liniach i stacjach - do dzieła Panowie.

Tak10Nie2

@Monter

Pracownicy połączmy siły i walczmy o swoje prawa.

Tak5Nie1

Zażenowany
Nazwa działu: Produkcja

Masakra jakaś. Pensje tak niskie, że się w głowie nie mieści. Zamiast wypłacania nadgodzin wystawiane jest wolne nie płatne. Nowy system płacowy śmiech na sali. Pracownicy wyjeżdżający w teren zarabiają 2500 zł czyli mniej niż przed zmianą. Za to dyrektorzy będą dostawali więcej. Jak można płacić pracownikom ryzykujacym życiem, pracującym na wysokościach 100 m takie pieniądze? Nie będę wspominac jak liczone są awarię bo od tego można dostać zawału. Jak tak dalej pójdzie to zostaną tylko Ci, którym zostalo nie dużo do emerytury i muszą przeczekać, a młodzi pracownicy odejdą. Ciekawe jak sobie poradzi firma bez pracowników. Z dyrekcja nie można się dogadać. Ta firma niszczy sama siebie.

Tak14Nie1
pracownik terenowy
Nazwa działu: Produkcja

Firma przechodzi obecnie transformacje. Pod przykrywką zmian, obniżane są pensje pracowników (usunięte przez administratora) a pracownicy terenowi dwa tysiące. Nie polecam nawet wrogom tej firmy. (usunięte przez administratora) tylko on myślał o firmie i pracownikach, a nie napchaniu swojej kabzy.

Tak15Nie1

Ytr
@pracownik terenowy

cała prawda obcinanie nagdodzin, zmuszanie do pracy ponad godziny. jakoś sama się praca nie zrobi sama. chyba tylko 'stara gwardia' się dobrze trzyma.

Tak4Nie

Elektromonter
@pracownik terenowy

Niestety masz rację. Taka transformacja, że proponowane nowe wynagrodzenie brutto jest mniejsze niż stare netto.

Kokos

Zatrudniani są pracownicy w biurze za stawki zauważone względem pracowników terenowych. Drugim problemem jest "pracowitość" starych pracowników wykorzystujących swoje zakorzenione znajomości do scedowania własnych obowiązków na młodych pracowników.

Ktosik
@Kokos

Akurat uważam, że nowozatrudnieni są leniwi i nic nie robią... Panoszą się po firmie, jakby się im wszystko należało. Może dlatego "starzy pracownicy" cedują na nich zadania, żeby się czegoś nauczyli i zaczęli coś robić.

Yyy
Nazwa działu: Finanse
@Ktosik

no i właśnie to jest podejście 'starej' gwardii Eltela - stara gwardia to sami swoi - powiązania rodzinne, znajomości ect. a jak jesteś nowy to od razu masz opinie lenia - ktoś musi w końcu robic na tych "starych"

Tak8Nie

Anonim

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie? Czas pracy, zarobki, atmosfera? Jak traktuje się pracownika oraz jakie podejście? Jak wygląda praca w Centrum Badawczo-Rozwojowym?

Ewelina

Czy polecacie pracę w oddziale w Gutkowie, jaka jest atmosfera pracy i,czy jest uczciwe traktowanie i dobra płaca?

Anonimowy
@Ewelina

Atmosfera coraz gorsza...(usunięte przez administratora) Płaca dobra, ale zależy w jakim dziale.

Koralowa
@Anonimowy

A coś więcej? Może orientujesz sie jakie są zarobki na miejscu a w delegacji?

Edyta

@Anonimowy, co masz na myśli pisząc "atmosfera coraz gorsza"? Ten wątek poświęcony jest Eltel Networks, jeżeli posiadasz informacje na temat pracy w tej firmie, warto się nimi podzielić z innymi użytkownikami forum. Pamiętaj jednak o przestrzeganiu regulaminu serwisu.

Igor
@Edyta

Edytko a może wiesz coś na temat wolnych miejsc pracy. Na jakie stanowiska teraz szukają pracowników?

Eltelowiec

Kiedyś to była fajna firma. Teraz nikomu nie polecam, delikatnie mówiąc...

Tak5Nie
Edyta

@eltelowiec To, co piszesz, to są poważne zarzuty. Zależy nam, aby wszystkie informacje umieszczane na forum były jak najbardziej rzetelne i zgodne z prawdą. Czy możesz opisać szerzej sytuację, która spotkała Cię w firmie Eltel Networks podczas współpracy? Twoja opinia może pomóc osobom chętnym na podjęcie tam zatrudnienia.

eltelowiec

Jeszcze takiej firmy nie było Polsce już mam spokój bo się zwolniłem soboty wolne i niedziele(usunięte przez administratora)

Monter

Nie polecam pracy w tej firmie. Z roku na rok zarobki są coraz mniejsze, a wymagania względem pracy radną. Nigdy nie wiadomo ile się zarobi. Nie wypłacają za nadgodziny tylko wstawiają wolne nie płatne. Nie można się porozumieć z kierownictwem. Pracownicy traktowani są jak zło konieczne.

Zostaw opinię o Eltel Networks - Olsztyn

Chcę opublikować: