Eltel Networks
counter
5 200 324 5 1
Lupus
Kandydat

Gdzie najczęściej wysyłają? Niemcy?

Hagrid
@Lupus

hmm nigdy nie prowadziłem statystyk gdzie najczęściej jeżdzą do roboty, to zależy od projektów

Lupus Nowy wpis
@Hagrid

A teraz jak to wygląda?

Lewy Nowy wpis
@Lupus

Tzn pytasz w tym momencie jakie są projekty czy jak?

Lupus Nowy wpis
@Lewy

No tak mniej więcej jakie są teraz aktualne

Tolek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.
Kandydat

Ciężko się do biura dostać do pracy, czy nawet nie?

czy eltel prowadzi praktyki

@Miro

tak, można przyjść na staże i praktyki

@odp

o super w wiesz na ich temat coś więcej?

@Miro

tzn co konkretnie to może coś będę wiedział i uda mi się odpowiedzieć

@odp

jak się załapać, gdzie szukać więcej info na ten temat, gdzie konkretnie są organizowane, czego ewentualnie wymagają

@Miro

załapać się można tak, ze trzeba się zgłosić :D info albo na stronie albo najlepiej dzwonić prosto do biura a na 2 pozostałe pytania nie znam odpowiedzi bo nie byłem nigdy stazystą

Kandydat

o to już kolejne konkretne info wielkie dzięki ;>

Wasp

Na jakim poziomie trzeba znać fiński na PTP Accountant? Jest to jakoś określone? Czy to praca tylko i wyłącznie w tym języku?

?
@Wasp

Co to jest za stanowisko wgl? w sensie co się robi, bo nie bardzo mi to coś mówi

Nick
@?

to jest osoba, odpowiedzialna płatności, rachunki rozliczanie, faktury itp z dostawcami i ogólnie jest to osoba kontaktowa z tymi właśnie dostawcami, jako ze język fiński potrzebny, więc pewnie chodzi tylko o ten rynek dostawców

Herman
@Wasp

Kojarzę, że angielski też trzeba znać, więc raczej obstawiam, że w tych 2 jeżykach się operuje głównie

Nick
@Herman

język angielski to w zasadzie jest już podstawa w większości stanowisk biurowych i pochodnych, wiec raczej zawsze w stopniu komunikatywnym trzeba go znać

Ytr
@Wasp

To pytanie zadaj na eltel group shared service. To osobna spółka. Ale jak szukają z fińskim to musisz się dogadać po fińsku.

@Ytr

To shared service też ma swojego goworka? Nie mogłem znaleźć, więc zapytałem tam gdzie jest największy ruch

pom
@Wasp

Owszem ma, wystarczy wpisać nazwę i gowork w googlu i od razu Ci wyskoczy

@pom

O, faktycznie. Nie wiem w takim razie jak pokracznie szukałem, dziękuję.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fiodor

odnośnie pytania niżej - tak szukają do biura. są ogłoszenia na pracuj

@Fiodor

o serio? czyli jednak są rekrutacje i można coś próbować

Fiodor
@Andy

no tak właśnie powiedziałem, rozejrzyj się, może coś jest pod ciebie

@Fiodor

nie wiem czy w tym momencie powinienem zmieniać pracę, ale mój znajomy był zainteresowany tą firmą, także wszystko mu przekaże

Witkacy
@Andy

No zależy, czy zmieniasz na coś pewnego, co wiesz że kryzys go nie dopadnie czy nie, to już Twoja decyzja ;)

@Witkacy

na razie tylko myślę, ciężko stwierdzić tak naprawdę jak to będzie, bo kryzys może dotknąć każdego

Witkacy
@Andy

A no co racja to racja, ciężko być teraz pewnym czegokolwiek, jak uważasz że tak będzie lepiej to przeczekaj tak jak mówisz

Apdi

Nie szukają może do biura?

Czarli
@Apdi

nie wiadomo mi nic o ofertach, a co Cię ineteresuje? coś konkretnego czy zwykłe biurowe prace

Apdi
@Czarli

Zwykłe biurowe, administracja, obsługa klienta, takie tematy

Czarli
@Apdi

no to niestety cisza w temacie, raczej nie ma nic takiego

Ela
@Czarli

czyli ja zwykle, tak jest ciężko o prace biurowe a szczególnie teraz

@Ela

a coś innego się pojawia czy też nie ma na co liczyć jak już tak mówicie o biurowych

@Ela

Werner
@Lelo

wystarczyło raz napisać :D są 4 oferty pracy na stronie, jak sobie wpiszesz eltel praca w google to Ci wyskoczy wszystko

@Werner

musiało mi się coś przyciąć bo dodawałem tylko raz komentarz.. po co miałbym dwa razy to robić, bez sensu

Werner
@Lelo

nie no spokojnie tak się tylko śmieje, znalazłeś te oferty?

@Werner

No coś tam znalazłem, 4 są na stronie z tego co widzę

King
@Lelo

Cały czas ludzie mówili, że nie ma pracy, a tu nagle oferty nie stąd ni zowąd? Trochę mnie to dziwi, ale nie narzekam, dzięki chłopaki, że daliście cynka na ten temat, bo sam z siebie bym pewnie nie sprawdził, bo porzuciłem nadzieję, na to, że w niedługim czasie się coś pojawi, a tu proszę

@King

Też mnie to dziwi, ale nie wnikam bo wsiąkne czy jak to się tam mówi, widzę ze są to mówię

Młody elektromonter

Witam to prawda że jedna z osób która pracuje w Gutkowie mająca kontakt z wieloma osobami ma koronawirusa?

Tak15Nie
pf
@Młody elektromonter

nie siej zamętu jeśli nie masz pewnych informacji, plotki to najgorsze co może być, a szczególnie w internecie i anonimowe

Rr

Widziałem na pracuj pl ogloszenie na elektromontera dziwne bo jak wiem to zwolnili paru a teraz przyjmowac na to samo stanowisko to bezprawne posuniecie ....

Logo
@Rr

po co wszedzie piszesz to samo?? na dodatek wymyslajac takie bzdury. co jest bezprawnego w zatrudnianiu pracownikow?

Tak2Nie

Pracował ktoś jako elektromonter?

@Pytanie

Kolega chyba już wszystko wie i się wystraszył :-)

Radzik

to pracował ktoś jako ten elektromonter czy nie?

@Radzik

Przecież już było kilka odpowiedzi że tak. Ja również pracuje w tej firmie jako elektromonter. Masz jakieś pytania? To dawaj :)

@Pytanie

Ja pracuje nadal, może w czymś pomóc?

Janek
@Młody elektromonter

ja bym w sumie przy okazji chciał wiedzieć jak praca, warunki itp ogólnie jak to wygląda

@Janek

Generalnie pracujesz w systemie 10/4 Ale bywa różnie bo są wyłączenia na liniach i trzeba wtedy pracować. Toaleta przeważnie w lesie. Nadgodziny na razie niepłatne idziesz na wolne w stosunku 1:1. Zarobki - generalnie jak w biedronce. Noclegi w średniej jakości hotelach lub agroturystyka.

X
@Tak

Takiej firmy nie stać żeby sracz postawić dla robotników ?

@X

Firmę stać, jednakże brygadzista czy kierownik nie widzą takiej potrzeby, tylko robota i robota byle do przodu...

Tak2Nie1
iggi

olsztyn to głowna siedziba eltela w polsce?

Franklin
@iggi

hmm.. biura są w różnych miastach więc ciężko powiedzieć?? bo ja nie jestem pracownikiem wiec nie wiem az tyle ile bym chcial

Essen
@iggi

@Essen

To tam jest jakby główne biuro a reszta to takie poboczne?

Mikson

Jaki jest system pracy? Co ile zjazdy?

@Mikson

10 na 4 Poniedziałek przejazd następny czwartek powrót

@Młody elektromonter

i jak Ci się pracuje w takim systemie?

Starszy elektromonter
@hm

Byłoby ok gdyby firma nie oszukiwała na nadgodzinach (50 i 100)

Mikson

Dzięki wielkie za odp

@Starszy elektromonter

to w koncu jesteś młody czy starszy ;p

hm

no niby żadna, ale nie wiadomo do czego się ustosunkować.. no nie ważne

m.e.s.s.i

A nie przyszło wam to głowy, że to dwie różne osoby???

Gabe
@m.e.s.s.i

a przyszło przyszło i to było raczej w kategorii żartu, czekałem po prostu na odpowiedź ;P

m.e.s.s.i
@Gabe

A no dobra, może ja wszystko za bardzo na poważnie biore

Gabe
@m.e.s.s.i

no jest taka szansa, ale kto by się tym przejmował

TakNie

Jaki jest uśredniony wiek pracowników Eltel Networks? Jest przewaga, którejś grupy wiekowej, czy wiek mnie więcej się rozkłada?

@Pytanie

jeśli chodzi o teren to raczej różnorodnie są młodzi i są też bardziej doświadczeni :-) ale sytuacja jest teraz taka (zwolnienia z obu stron) że nie wiadomo jak będzie niedługo.

Man
@Monter

Dziwi Cię to? bo mnie ani trochę.. wszędzie teraz są zwolnienia, firmy się zamykają, przerażające ale niestety prawdziwe i trzeba czekać co będzie dalej

@Man

a mnie jednak dziwi, bo firma jest w takiej sytuacji przez działania zarządu a nie przez sytuację epidemiologiczną.

Lolek

Przeprowadzam się z Poznania do Olna pracowałem też w Eltelu jako technik. W ofertach nie widzę nic ale może się wam co obiło o uszy?

@Lolek

Jak na razie to albo ludzi zwalniają albo pracownicy sami odchodzą. Nikt za 2500 nie chce pracować w delegacji!

eric
@Lolek

nie bardzo, z tego co wiem to nikogo nie szukaja

@eric

no to średnia sprawa, jak nikogo nie szukają :/ ale może w niedalekiej przyszłosci

eric
@Lolek

no to już kwestia czekania i badania co jakiś czas sprawy, ale no w najbliższej przyszłości nie ma się co nastawiać

@eric

no właśnie tego się obawiam, że na razie może być dłuższy czas lipa z tym wszystkim

xxx
@Lolek

Firma na chwilę obecną zmierza ku upadłości,masowe zwolnienia,zero wygranych przetargów.Koniec już bliski.W dodatku firma jest wystawiona na sprzedaż ale ze względu na złą kondycję firmy,wszyscy inwestorzy rezygnują i prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest upadłość tej firmy.

Tak3Nie

Czy Eltel Networks prowadzi obecnie rekrutację w trybie zdalnym?

Raczej zwolnienia.

bip
@Monter

no ciężka sytuacja jest na rynku pracy nie ma co ukryć

@bip

wątpię że koronawirus jest powodem dla którego zarząd firmy rezygnuje z przetargów i firmę prowadzi na (usunięte przez administratora) Polityka zarządu jest taka, że zwalnia się kadra kierownicza oraz monterzy.

Tak1Nie

Ile jest zmian w Eltel Networks?

@Pytanie

Jesli chodzi o teren 1 zmiana . Generalnie pn-pt 7-17. sb-nd 7-15.

spinozaur
@Tak

To spoko, dzięki za wrzucenie info

Mig
@Tak

ale te weekendy to chyba jakoś wymiennie nie ;P

@Mig

Nadgodziny wymienne na wolne 1:1

Mig

dzieki za rozjasnienie

Jakub
@Tak

no to całkiem spoko i fair opcja ;) chyba że już wcześniej coś o tym było, ja tu dopiero od niedawna zaglądam co się dzieje itd także fajnie że o tym piszecie

@Jakub

O czym myślisz pisząc fair opcja?

Ponita

Pojawia się czasem coś do centrali?

Kazek
@Ponita

ja nie widziałem dawno ofert, ale może z czasem się pojawi

Rum
@Ponita

Raczej rzadko, z parę miesięcy ostatnio cos widzałem

Seneka
@Ponita

na razie to się raczej niestety nic nie pojawia

Ponita
@Seneka

Dobra, to 3 prawie takie same odpowiedzi przekonały mnie, że nie mam się czego spodziewać :)

Rum
@Ponita

ale to dobry znak, że wszyscy chcieli pomóc :P

Monter

O czym wy tu piszecie jakie oferty pracy. Tylko zwolnienia i obniżki. Były nowe umowy - obniżka, delegacje dla monterów - obniżka nadgodzin brak - obniżka, premia - obniżka a do tego jeszcze mają czelność mówić, że to przez epidemię.

Yeti
@Monter

Skąd mają to wiedzieć, tylko pytają, także bez pretensji, a obniżka ze względu na epidemię, to akurat dosyć naturalne i powszechne zjawisko.

TakNie2
Antek
@Yeti

dokładnie.. wszędzie są teraz zwolnienia, firmy mogą bankrutować nie wiadomo czy się podniosą.. obniżka to i tak jest jedna z lepszych opcji, które mogą spotkać pracowników

TakNie2
Yeti
@Antek

No prawda. Nie ma letko, czasy ciężkie.

@Yeti

W tej firmie nie ma na razie żadnych kosztów związanych z epidemią poza zakupem środków dezynfekujących i maseczek. Każdy pracuje normalnie. Te cięcia to tylko i wylacznie chęć wyzysku tych co są na samym dole. Wykorzystuja sytuację na rynku pracy i tyle.

Tak3Nie
Ten
@Monter

a może nie o wszystkim jesteś poinformowany? czy już uważasz że pozjadałeś wszystkie rozumy

@Ten

wszystkie nie, wyrażam tylko swoje odczucia - chyba mogę mieć inne zdanie a teraz mam wrażenie jakby odpisywały tu ludzie "zarządu"

Ten
@Monter

ależ oczywiście że mozesz mieć swoje zdanie, tylko że w tym wypadku jest ono całkowicie bez sensu ;p snujesz po prostu teorie spiskowe, a nie masz żadnych argumentów na to

monter
@Ten

ładnie zaczynając - moim zdaniem żadne teorie tylko fakty poparte tym co mi co miesiąc na konto wpływa

Kacper

@wushu a ja nie widziałem żadnych, gdzie można szukać ?

gandalf
@Kacper

wpisz eltel oferty pracy w google może coś bedzie (ja nie szukalem, tak tylko rzucam propozycje)

andy

nie ma się co dziwić, aktualnie dużo firm zawiesiło rekrutacje

Trex
@andy

No też fakt

@Trex

ale czuwać trzeba, bo w każdej chwili może się to zmienić

Kojot

Dokładnie, nie ma się co spinać na razie. Wszystko wróci do normy, to i oferty pracy się pojawią, a trzeba będzie czuwać bo może być ciężko z pracą.

@Kojot

a no może być ciężko, ale też wolę być optymistą

Tara
@andy

teraz to chyba tylko optymizm zostaje i dobre myśli ;)

@Tara

no otóż to. Pozdrawiam :)!

wushu

Coś mało tych ofert ostatnio

Nick22
@wushu

a no mało mało na kazdym oddziale o tym piszą

migi

mało, bo nie pora teraz na rekrutacje to chyba zrozumiale

migi

trzeba przeczekać ;)

wushu
@migi

No nie ma innej opcji

Goro

Jak zyl Prezes to jakos to spinal i sie krecilo.

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks - Olsztyn