Eltel Networks

Opinie o Eltel Networks

Anonim

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie? Czas pracy, zarobki, atmosfera? Jak traktuje się pracownika oraz jakie podejście? Jak wygląda praca w Centrum Badawczo-Rozwojowym?

Ewelina

Czy polecacie pracę w oddziale w Gutkowie, jaka jest atmosfera pracy i,czy jest uczciwe traktowanie i dobra płaca?

Anonimowy
@Ewelina 22.11.2018 17:47

Atmosfera coraz gorsza... O uczciwym traktowaniu możesz zapomnieć, chyba, że podlizujesz się komu trzeba... Płaca dobra, ale zależy w jakim dziale.

Koralowa
@Anonimowy 03.12.2018 17:45

A coś więcej? Może orientujesz sie jakie są zarobki na miejscu a w delegacji?

Kokos

Zatrudniani są pracownicy w biurze za stawki zauważone względem pracowników terenowych. Drugim problemem jest "pracowitość" starych pracowników wykorzystujących swoje zakorzenione znajomości do scedowania własnych obowiązków na młodych pracowników.

Ktosik
@Kokos 06.01.2019 11:53

Akurat uważam, że nowozatrudnieni są leniwi i nic nie robią... Panoszą się po firmie, jakby się im wszystko należało. Może dlatego "starzy pracownicy" cedują na nich zadania, żeby się czegoś nauczyli i zaczęli coś robić.

Edyta

@Anonimowy, co masz na myśli pisząc "atmosfera coraz gorsza"? Ten wątek poświęcony jest Eltel Networks, jeżeli posiadasz informacje na temat pracy w tej firmie, warto się nimi podzielić z innymi użytkownikami forum. Pamiętaj jednak o przestrzeganiu regulaminu serwisu.

Igor
@Edyta 13.12.2018 20:23

Edytko a może wiesz coś na temat wolnych miejsc pracy. Na jakie stanowiska teraz szukają pracowników?

Eltelowiec

Kiedyś to była fajna firma. Teraz nikomu nie polecam, delikatnie mówiąc...

Edyta

@eltelowiec To, co piszesz, to są poważne zarzuty. Zależy nam, aby wszystkie informacje umieszczane na forum były jak najbardziej rzetelne i zgodne z prawdą. Czy możesz opisać szerzej sytuację, która spotkała Cię w firmie Eltel Networks podczas współpracy? Twoja opinia może pomóc osobom chętnym na podjęcie tam zatrudnienia.

eltelowiec

Jeszcze takiej firmy nie było Polsce już mam spokój bo się zwolniłem soboty wolne i niedziele to Żydowska firma cały rok praca od rana do wieczora i soboty i niedziele 13 zł na godzinę powinni usunąć tę firmę z polski nie przestrzegane prawa pracownicze godziny nadliczbowe nie są uwidocznione na kwitku dojazdy nie do pracy nie płatne z Widełki do Szczecina i wiele innych rzeczy powiedziałem dość

Monter

Nie polecam pracy w tej firmie. Z roku na rok zarobki są coraz mniejsze, a wymagania względem pracy radną. Nigdy nie wiadomo ile się zarobi. Nie wypłacają za nadgodziny tylko wstawiają wolne nie płatne. Nie można się porozumieć z kierownictwem. Pracownicy traktowani są jak zło konieczne.

Monter

Jedna wielka porażka 2500 zł za pracę w delegacje? Śmiech na sali.

Zostaw opinię o Eltel Networks - Olsztyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks