Nestle Polska

1 Dodaj opinię
Nestle Polska
1 5 18 5 1

Beata Burlińska – Marczuk <p align="justify"> Kierownik Działu Szkoleń, Rozwoju i Rekrutacji, HR Biznes Partner </p>, Nestle Polska S.A.

Manager HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, selekcji i oceny pracowników głównie w obszarze rozwoju osobistego. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębia możliwość wykorzystania psychologii w szkoleniach, warsztatach, coachingu i mentoringu w celu rozwoju managerów i pracowników. Jest coachem, absolwentem „Coach Biznesu” Akademii Norman Benett oraz „The Art and Science of Coaching” w Erickson College Inernational (ICF). Jej największym źródłem inspiracji i rozwoju są dwaj synowie. Od 6 lat związana zawodowo z Nestlé Polska.

Przeczytaj cały wywiad »

Administrator

Powiedzcie co się dzieje teraz w Nestle Polska? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o pracę?

Karol

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji o pracy w firmie? Interesuje mnie praca agenta handlowego ds, cateringu. Warto zaczynać tu pracę?

Karolina

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Lidera Zmiany Produkcyjnej w Nałęczowie - czy ktoś z forumowiczów może opisać warunki zatrudnienia proponowane na podobnym stanowisku? Czy pracodawca oprócz podstawowego wynagrodzenia, zapewnia też dodatkowe benefity/socjal? Te informacje będą cenne dla osób, które sa w trakcie poszukiwania pracy.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Nestle Polska