Opinie o Carserwis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carserwis Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carserwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carserwis Sp. z o.o. w Warszawa

anonim Nowy wpis
Inne

Po ofertach już widzę, że młodszy księgowy jest poszukiwany i to na kwotę od 5 do 5,5 tys. piszą także o rozwoju zawodowym w kierunku księgowości. Czy to oznacza, że na dziale można awansować?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jakie warunki pracy są w Carserwis Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku doradca serwisowy?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Szatnia jest, stołówka jest. Co masz na myśli organizowany dojazd do pracy? Czy ktoś z firmy przyjedzie po Ciebie na dworzec? Albo do domu? I po skończonej pracy odwiezie do domu? To nie fabryka.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Nie wiem skąd takie opinie, z (usunięte przez administratora)wyjęte. Praca jak praca jestem tu od 8 lat. Pracuje w sprzedaży samochodów nowych. Ile dasz od siebie tyle dostaniesz. Ludzie pracują tu latami, to chyba o czymś to świadczy. Wypłata zawsze na czas, nigdy się nie spóźnili. Kierownictwo bardzo w porządku. Wolne możesz wziąć kiedy chcesz i nikt nie będzie Ci z tego powodu robił problemów. Jedyna z prac, w której możesz mieć kolegów a nie znajome twarze z pracy. Nie wiem skąd wysyp takich negatywnych komentarzy.

Danuta
Inne

Z tego co widziałam w jednym wątku na forum, podobno nie trzeba tutaj doświadczenia wodą wszystkiego przyuczą. Jak więc oceniacie te wdrożeniowe przeszkolenia? Obecnie szukają do siebie doradcy serwisowego. Widziałam, że gwarantują tutaj ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego. Jaka więc tutaj jest struktura i na co będę mogła awansować i po jakim czasie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Carserwis Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mistrz warsztatu.
logo firmy Referent ds. Technicznych
Warszawa
Mennica Polska S.A.
Wyślij CV
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(450 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Rozbieracz
Ostrołęka
Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.
(31 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Administrator

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Carserwis Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Zbrojarz. Może ktoś planuje aplikować?

anonim
Pracownik
@Administrator

Dobra robota. Na powietrzu przeważnie.. Dosiwadczenia bardzo nie trzeba - koledzy szybko naucza pracy - byleby skręcić szybko zbrojenie i uciec zanim beton będą zalewać. Robota może nie czysta - ale daje satysfakcję.

Klient
Inne

Nie polecam nikomu tego serwisu, swoje naprawy wykonują nie rzetelnie, naciągają klientów na kasę , używają samochodów do prywatnych celów . Jak już się u nich samochód znajdzie , to potrafią go trzymać miesiąc i ściemniać ze coś tam robią , ale jeszcze zostało tylko się przejechać w celu weryfikacji i na tym się kończy rozmowa. Próbujesz kolejny dzięki dowiedzieć się o stan samochodu, następna ściema , ze cos innego się zepsuło i tak dalej.

Renata
Inne

Znalazłam ogłoszenie o pracę dla mechanika samochodowego i chciałabym dowiedzieć się więcej o tej pracy. W ogłoszeniu tym są informacje, takie jak forma zatrudnienia (umowa o pracę), godziny pracy zmianowej, opieka medyczna. Ciężko jednak wywnioskować, jaka panuje w tym miejscu atmosfera między pracownikami i przełożonymi - czy może ktoś napisać coś aktualnego w tej konkretnej kwestii?

Człowieku nie idź tam
Pracownik
@Renata

Oni potrzebują (usunięte przez administratora) pensja 2000 i żadnej podwyżki się nie spodziewaj tak jak inni od dwudziestu lat, to jest do likwdacij

1
Anatol
Inne

Firma , która jest dobrym pracodawcą nie pozwala sobie na takie zachowania o których piszesz, a może były podstawy?

Xyz
Pracownik

(usunięte przez administratora)Uważa się za lepszego od innych a tak naprawdę w rozmowie wychodzi ze jest po prostu burakiem. Nie wypłacają tego co jest ustalane z pracownikiem. Nie ma możliwości rozwoju. Zatrudniają nie wiedza po co, obiecują złote góry a po miesiącu zwalniają i stawiają Cię w złym świetle mimo ze dajesz z siebie 200%. Jedyna ścieżka kariery przez wiadomo co.

Mateusz
Inne

A premia ile? Bo nikt nic nie napisał

były pracownik

Tak jak pisał Pan dnia 27.10.2018, tak nic się nie zmieniło. Płaca marna, bo 3000 brutto + premia. Zarząd gburowaty, liczy się kolesiostwo, a nie dobro pracownika przez co jest dużo wypowiedzeń. Jeśli ktoś szuka pracy w której mógłby się rozwijać i dobrze zarobić to CARSERWISU nie polecam.

Sylwia
Inne
@były pracownik

@były pracownik Przez rok nie było żadnej podwyżki? To przykre dla obecnych pracowników. Od jakiego czasu nie pracujesz już w Carserwis Sp. z o.o.? A czy ta premia była do zdobycia? Na jakiej zasadzie była ona uznawana? Będę wdzięczna za odpowiedź.

były pracownik
@Sylwia

Była, bo tak obiecywano na samym początku, że sukcesyfnie bedzie zwiększana. Na pierwszej rozmowie o rezygnacji z pracy, zaoferowano mi podwyżkę o 300 zł. Pod koniec następnego miesiąca doszło do wypowiedzenia za porozumieniem stron i wypłacono mi podstawę, bez ustalanej na wcześniejszej rozmowie podwyżki. Nie polecam.

Były pracownik

nie mają szacunku do pracownika. Oczekują od ludzi a sami nic od siebie...

Jawor
@Były pracownik

Masz rację wielcy panowie

Kazimierz
Inne
@Były pracownik

Uważasz, że relacje z przełożonymi nie są najlepsze. Czy myślałeś jak można by poprawić atmosferę, żeby stosunki były bardziej przyjazne?

Mariola i Adam

Wzorowy serwis w 100% godny polecenia. W 2018 roku, kupiliśmy tam nowego Jeep Compass. Kupowaliśmy telefonicznie i obsłużono nas bardzo dobrze. Przy odbiorze samochodu w Warszawie, wszystko było zgodne z naszymi telefonicznymi uzgodnieniami. Cena, Leasing i Ubezpieczenie - wszystko bardzo sprawnie załatwione na miejscu. Już miesiąc później, poleciliśmy Carserwis naszym przyjaciołom i partnerom biznesowym, którzy z naszego polecenia zakupili tam takiego samego Jeep Compass. Poleciliśmy im Carserwis właśnie ze względu na bardzo dobrą kompleksową obsługę i bardzo dobrą cenę. Lubię atmosferę w Carserwis Sp. z o.o. za: Bardzo sympatyczni i kompetentni pracownicy

anonim
@Mariola i Adam

Bosz... Co za kłamstwa...

Burak

firma schodzi na psy przez niektóre osoby które strzelają z ucha

EIB

Moi mili, Jak możecie unikajcie tego dealera z daleka. O jakości dealera nie świadczy uprzejmy sprzedawca tylko serwis gwarancyjny. Kupiłem 2 tygodnie temu 2 fiaty Doblo. Po 300 km okazało się że rozpadają się opony. Pękał bieżnik. Nie do wiary, :( też nie, wieże do dziś. Pojechał pracownik do serwisu, powiedzieli że nikt nie może teraz spojrzeć na opony i zostaliśmy umówieni na drugi dzień. Przyjechałem do serwisu, myśląc że to formalność, zostawiłem samochód, miał ktoś do mnie dzwonić. Kończył się dzień pracy więc pojechałem bo nikt nie dzwonił. W serwisie powiadomiono mnie, że to moja wina ( więc zapytałem jak to możliwe wydłubać bieżnik w obu oponach co 2 cm robiąc wyrwę ) Pan wzruszył ramionami. Podejrzewam, że sam nie wie jak to można zrobić Fajna spychologia, klient sam sobie kupi nowe i po temacie. Pojechałem do dwóch niezależnych wulkanizatorów, obije stwierdzili że opony są wadliwe. Wróciłem do dealera i udałem się do Pan co mi sprzedał samochody, sam był bardzo zdziwiony, że odmówili mi wymiany opon. Poprosił kolegę o interwencję, a ten zniknął i po kilku minutach pojawił się z kimś z serwisu. ( z samej góry ). No i tu poczułem się wspaniale, wreszcie coś się zmieni. Jakie było moje zdumienie, kiedy ten " z góry " powiedział mi , że oni nie odpowiadają za opony, bo ich nie produkują i reklamacje mam sobie złożyć do producenta opon. Zapytałem, czy może lepiej będzie sprzedawać ludziom samo bez opon. I tu refleksja. Szyby produkuje ktoś , inny , fotele, gdzieś w Polsce, silnie i skrzynia to inna fabryka , tak więc. Co będzie jak będą się psuły inne podzespoły :(. Super!! spychologia na najwyższym poziomie. Moje wku...wienie sięgnęło zenitu. We wtorek samochód odstawiam na parking, wynajmuję auto a sprawę oddaje prawnikom. Drugi samochód, żeby było śmieszniej, jutro jest w serwisie na wymianę uszczelki , cieknie wspomaganie po 600 km, a czekałem na uszczelkę 4 dni, Reasumując, posiadam dwa całkiem nowe Doblo, w serwisach przesiedziałem więcej niż, w samochodach. Jakoś obsługi serwisu , fatalna. Rozważcie wybór dealera bo o ile Dealer nie ma wpływu na produkt to na jakość serwisu ma w 100%. jak ktoś zainteresowany piszcie na mail , chętnie podzielę sie dalsza historią i podeślę zdjęcia opon : info@likon.pl Artur

Arek
Inne

Fajnie , że klienci są zadowoleni ale szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z forum.

LG

Pełen profesjonalizm

Były pracownik

No niestety spróbowałem swoich sił w dziale flotowym Autowola Sp. z o. o. (wchodzi w skład holdingu) i to był wielki błąd. Pan prezes pamiętający jeszcze czasy PRL-u i Polmozbytu (strasznie podobny do gburowatego rektora akademii muzycznej z kultowego filmu "Chłopaki nie płaczą" - przypadek?) bliski przejścia na emeryturę umówił się ze mną na pewną kwotę wynagrodzenia w częściowej formie premii uznaniowej i już po 3-ech miesiącach się je wyparł! Poczułem się oszukany, więc złożyłem wypowiedzenie. Strata czasu, 3000 brutto podstawy. W dyskontach lepiej płacą i nie oszukują. Po zakończeniu stosunku pracy nie otrzymałem rozliczenia z prowizji handlowej oraz za ostatnie 2 przepracowane tygodnie. Złożyłem skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie można pozwolić się oszukiwać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kamila
Inne
@Były pracownik

Jak sam wiesz premia uznaniowa nie zawsze jest wypłacana i zależy od wypracowanych wyników. Jaką umowę o pracę dostałeś? Zlecenie, czy na czas określony? Na stronie pracodawcy http://www.carserwis.pl/ jest dużo informacji na temat firmy i serwisu samochodów, Natomiast nie ma żadnych ofert pracy. Jeśli ktoś z odwiedzających ten watek ma wiadomości o rekrutacjach dajcie znać. To cenne informacje dla osób szukających pracy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Arogancja zarządu niewyobrażalna. Skandaliczne podejście do klienta. Ukrywany zły stan techniczny samochodu. Stanowczo odradzam!!!

Mo23

Wiecie co, generalnie to słyszałem ploteczkę, że idą podwyżki, bardzo fajnie się to zapowiada chyba.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Carserwis Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Carserwis Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Carserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Carserwis Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carserwis Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Połczyńska 33
  01-377 Warszawa
 • NIP: 5220020042 REGON: 10448833 KRS: 0000092158
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Carserwis Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii