Opinie o Autowola Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Autowola Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Autowola Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autowola Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Autowola Sp. z o.o.?

Wojtek K. Nowy wpis
Inne

Solidnie i sprawnie wykonana likwidacji szkód mimo nietypowego ich zakres u -samochód ale i przyczepa ,łódź i silni.

Robert Lewandowski Nowy wpis
Inne

Rzetelna firma dla klienta. wystarczy że klient poszkodowany po wypadku utrzymuje terminy np. zwrotu auta zastępczego oraz odbioru wraku w terminie, nie ponosi kosztów np. parkingu.

Dawny pracownik Nowy wpis

Generalnie nie polecam. Duża rotacja, bardzo słabe zarobki. Toksyczne miejsce. Gdyby ktoś jednak się zdecydował to nie wierzyć na słowo - kwestie prowizji, celów sprzedażowych i wzajemnych oczekiwań należy ustalić pisemnie.

logo firmy Tokarz Manualny
Wałbrzych
Osborne-Engineering Sp. z o.o.
(152 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Elektromechanik maszyn i urządzeń budowlanych
Polkowice
Wigropol Sp. z o.o.
(22 opinii)
logo firmy Pracownik produkcji
Kalisz
Eurogo Justyna Palimąka Marcin Zaremba s.c.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

No niestety spróbowałem swoich sił w dziale flotowym Autowola Sp. z o. o. Niestety Pan prezes bliski przejścia na emeryturę umówił się ze mną na pewną kwotę wynagrodzenia w częściowej formie premii uznaniowej i już po 3-ech miesiącach się je wyparł. Poczułem się oszukany więc złożyłem wypowiedzenie. Strata czasu, 3000 brutto podstawy. W dyskontach lepiej płacą Moje sugestie dla Autowola Sp. z o.o.: Pora wyjść z lat 90-tych i zarządzać spółką na miarę XXI wieku. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Mógłby konstruować umowy o pracę bez miejsca na nadużycia i przekłamania.

Zostaw merytoryczną opinię o Autowola Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Autowola Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Połczyńska 33
    01-377 Warszawa
  • NIP: 5220012195 REGON: 10385239 KRS: 0000092147

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188