Auto-Styl S.C. Firma Handlowo-Usługowa Damian Cabala Łukasz Molenda

Będzin

Opinie o Auto-Styl S.C. Firma Handlowo-Usługowa Damian Cabala Łukasz Molenda

oliwier5

praca dla niewolnikow zimno woda zimna zeby tam pracowac trzeba miec pierw na lekarzy placa szkoda gadac(usunięte przez administratora)reszta szkoda pisac trzeba sie samemu przekonac

?

praca dla dzieciaków na krótką metę bez szans na zarobek o jakim rozmowa przed rozpoczęciem pracy... bez umowy... dno

Zostaw opinię o Auto-Styl S.C. Firma Handlowo-Usługowa Damian Cabala Łukasz Molenda - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Styl S.C. Firma Handlowo-Usługowa Damian Cabala Łukasz Molenda