Opinie o Auto-Styl Sp. z o.o. w Krasne

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto-Styl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto-Styl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Styl Sp. z o.o. w Krasne

Artur

Pracowałem w tej firmie dwa lata. Zarobki są przyzwoite, uczciwe premie, zawsze na czas. Nigdy nie miałem żadnych problemów ani z pracodawcą, ani z pozostałymi pracownikami. Zrezygnowałem, ponieważ wyjechałem za granicę.

Damian
@Artur

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak premia nigdy tego nie uświadczyłem, prosić o wolne w koniecznych sytuacjach to mają wielkie pretensje

Maria
@Damian

a jest jakikolwiek inny sposób na motywowanie pracowników?

Damian
@Maria

Dobre słowo, i obietnice o premii może w pierwszym miesiącu lub dwóch dostaniesz "coś" później nie ma na co liczyć. Pracy bardzo dużo nie masz czasu nawet usiąść i zjeść, w zimie zimno i więcej wydasz na leki niż to warte. Osobiście odradzam.

Monia

To prawda.

Agnieszka Nowy wpis
@Damian

Ale nawet w trakcie jak ta cała pandemia była nie zwrócili tutaj uwagi na zdrowie ludzi? Bo to chyba wystarczający argument powinien być, żeby chociaż takie warunki polepszyć?

Damian Nowy wpis
@Agnieszka

W pandemię również nic się nie zmieniło, nawet jeżeli było się chorym chodziłeś do pracy żadne l4 nie wchodziło w gre a jak już obcięli by ci z pensji bo mogą. Teraz zmienili dane widzę tej firmy żeby złe opinie nie wyskoczyły.

Hanna

jak często można spodziewać się tych "uczciwych" premii, o których wspomniano tutaj?

@Hanna

Nie spodziewaj się premii, zwykłe niewolnictwo. Chcesz pracy niewolniczej idź jeśli chcesz pracy normalnej szukaj czegoś innego. Dodatkowo pracujesz na cały etat a umowa jest na np. 1/2 czy 1/4 .

Maria
@Paweł

no a wpływa to jakoś korzystnie na wysokość wypłaty? Czy tylko właściciele na tej umowie korzystają?

@Maria

Wyłącznie właściciele ponieważ płacą mniejsze podatki. A Ty masz tylko to na co się umówisz na gębę, a w przypadku l4 lub gdyby coś Ci się stało nikt ci za to nie zapłaci. Gdy się zwolniłem (usunięte przez administratora) mnie przy ostatniej wypłacie jeszcze i stwierdzili że mniej zarabiałem. Niestety nic z tym nie możesz wtedy zrobić bo pracujesz jakby na czarno powyżej 2 h w przypadku 1/4 umowy lub 4 h w przypadku 4 h dziennie.

Agnieszka Nowy wpis
@Paweł

Piszesz, że pracuje się "jakby na czarno", to pracownik w takiej sytuacji może mieć jakieś konsekwencje prawne z tego tytułu?

Monia Nowy wpis
@Agnieszka

Jeżeli będę mieli udowodnione że faktycznie pracujesz więcej niż powinieneś bo masz inną umowę, to i pracownik ma problem i pracodawca bo obaj robią to świadomie.

Gutek

Bardzo dobra firma, ceniona przez klientów i jeśli praca jest taka jak powinna być to nie ma powodu do narzekania.

oliwier5

praca dla niewolnikow zimno woda zimna zeby tam pracowac trzeba miec pierw na lekarzy placa szkoda gadac(usunięte przez administratora)reszta szkoda pisac trzeba sie samemu przekonac

Firma Auto-Styl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Doradca serwisu samochodowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
?

praca dla dzieciaków na krótką metę bez szans na zarobek o jakim rozmowa przed rozpoczęciem pracy... bez umowy... dno

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Styl Sp. z o.o. - Krasne

Auto-Styl Sp. z o.o.